*ВИЩОЮ ЧЕСТЮ ДЛЯ ВАТЕРПОЛІСТА Є ВИСТУП ЗА ЗБІРНУ КОМАНДУ КРАЇНИ*

2 тур (фінал) ЧУ серед юнаків 2007 р.н.

З 05 по 09 червня 2019 р. у місті Ужгороді на базі басейну  "Аква Ріо-Парк" відбувся 2 тур (фінал) відкритого чемпіонату України серед юнаків 2007 р.н. з водного поло.

 

Головний суддя змагань - Бєлєвцов В.І. (МК).

 

Гравці будуть допускатися до участі в змаганнях виключно за наявності свідоцтва про народження (оригінал) та паспорту ватерполіста (оригінал).

 

Всі ігри фінального туру будуть транслюватися НАЖИВО за цим посиланням: http://bit.ly/2WKFmJv

 

  Виклики

 

05 червня 2019 р. середа

Рахунок 

18.00

Збірна Харківської області-1 ГО "ВА ім. О. Баркалова" - СДЮШОР ім. Я. Клочкової, м. Харків

19-13 (2-1,6-3,9-7,2-2)

19.00

 

ВК "Ужгород"

СДЮШОР №9, м. Київ

10-6 (4-1,1-3,3-2,2-0)

20.00

СОК "Євроспорт", м. Львів ДЮСШ №3, м. Львів

17-17 (3-2,6-2,3-6,5-7)

06 червня 2019 р. четвер

10.00

СДЮШОР №9, м. Київ Збірна Харківської області-1

9-16 (3-2,0-2,4-4,2-8)

11.00

ГО "ВА ім. О. Баркалова" - СДЮШОР ім. Я. Клочкової, м. Харків СОК "Євроспорт", м. Львів

8-13 (4-4,3-1,0-5,1-3)

12.00

ВК "Ужгород" ДЮСШ №3, м. Львів

10-21 (2-6,3-3,4-6,1-6)

07 червня 2019 р. п'ятниця

10.00

ВК "Ужгород" СОК "Євроспорт", м. Львів

4-16 (0-4,1-4,2-7,1-1)

11.00

ГО "ВА ім. О. Баркалова" - СДЮШОР ім. Я. Клочкової, м. Харків СДЮШОР №9, м. Київ

20-7 (3-3,5-2,7-1,5-1)

12.00

ДЮСШ №3, м. Львів Збірна Харківської області-1

15-16 (6-9,3-3,5-2,1-2)

08 червня 2019 р. субота

10.00

СОК "Євроспорт", м. Львів СДЮШОР №9, м. Київ

23-7 (6-0,5-2,6-3,6-2)

11.00

ДЮСШ №3, м. Львів ГО "ВА ім. О. Баркалова" - СДЮШОР ім. Я. Клочкової, м. Харків

10-12 (0-3,3-3,1-4,6-2)

12.00

Збірна Харківської області-1 ВК "Ужгород"

7-5 (3-1,2-3,2-0,0-1)

09 червня р. неділя

10.00

ВК "Ужгород" ГО "ВА ім. О. Баркалова" - СДЮШОР ім. Я. Клочкової, м. Харків

4-12 (1-4,0-3,0-2,3-3)

11.00

СДЮШОР №9, м. Київ ДЮСШ №3, м. Львів

18-15 (5-8,4-3,5-3,4-1)

12.00

Збірна Харківської області-1 СОК "Євроспорт", м. Львів

6-12 (2-4,0-3,2-4,2-1)

Натиснути для перегляду

 

ЖЕРЕБКУВАННЯ

 


 

ТУРНІРНІ ТАБЛИЦІ:

 

-ЧОЛОВІКИ-

 

Супер ліга

  Команда Тур Очки Місце
 "Динамо", м. Львів 6 48 1
 КЗ ЛОР ЛУФК, м. Львів 6 36 2
 Збірна Харківської області 6 21 3
   ВК "Маріуполь" 6 3 4

 

Вища ліга

  Команда Місце

 КЗ ЛОР "ЛУФК", м. Львів

1

 НТУ "ХПІ"-ШВСМ,

м. Харків

2
 Збірна Харківської області - 1 3
   Збірна Київщини 4
 

  "Меотіда", м. Маріуполь

5
    Збірна Харківської області - 2 6
   "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

7
   ХДВУФК №1, м. Харків 8
   "Динамо", м. Київ 9

 

Кубок України

  Команда Місце
 "Динамо", м. Львів 1
   Збірна Харківської області 2
   ВК "ЛУФК", м. Львів 3
   ВК "Маріуполь" 4
 

 НТУ "ХПІ"-ШВСМ, м. Харків

5
   Збірна Київщини 6
   "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

7

 

-ЖІНКИ-

 

Чемпіонат України

  Команда Тур Очки Місце
 Збірна Донецької області  4 24 1
 Збірна Харківської області - ШВСМ "Політехнік" 4 20 2
 "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

4 16 3
 

 Збірна м. Києва

4 12 4

 

Кубок України

  Команда Місце
  1
    2
    3
 

 

4

 

-ЮНАКИ, ДІВЧАТА, ЮНІОРИ ТА ЮНІОРКИ-

 

Юніори 2001 р.н.

  Команда Тур Очки Місце

 КЗ ЛОР "ЛУФК", м. Львів

3 18 1
 Збірна Харківської області - 1 3 12 2

 "Меотіда", м. Маріуполь

3 6 3
    Збірна Харківської області - 2 3 0 4
   "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

2   5
   ХДВУФК №1, м. Харків 2   6
   "Динамо", м. Київ 2   7

 

Юніорки 2002 р.н.

  Команда Очки Місце
  Збірна м. Києва  9 1
 Збірна Харківської області 4 2
 Збірна Донецької області 3 3
 

 "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

1 4

 

Юніори 2003 р.н.

Команда Місце
 КЗ ЛОР "ЛУФК", м. Львів 1
 Збірна Харківської обл. - 1 2
 Збірна Закарпатської обл. 3
 ДЮСШ Водне поло, м. Одеса 4

 ДНУ-Дніпро - Збірна Дніпропетровської обл.

5
 Збірна Харківської обл. - 2 6

 КДЮСШ ім. Ю.Кутенка, м. Львів

7
 "Динамо", м. Київ 8
 ХДВУФК №1, м. Харків 9
 ДЮСШ №21, м. Київ 10
"Меотіда", м. Маріуполь 12
ГО "ВА ім. О. Баркалова", м. Харків 12

 

Юнаки 2005 р.н.

Команда Місце

Збірна Харківської обл. - 1

1
КВВС "Аквапарк", м. Львів 1

ДЮСШ № 3 - КЗ ЛОР "ЛУФК",

м. Львів

2

КДЮСШ ім. Ю. Кутенка, м. Львів

2
ВК "Ужгород" 3
ДНУ-Дніпро - Збірна Дніпропетровської обл. - 1 3

ДЮСШ "Водне поло", 

м. Одеса

7
Збірна Харківської обл. - 2 7
СОК "Євроспорт", м. Львів 9
ДНУ-Дніпро - Збірна Дніпропетровської обл. - 2 9

СДЮШОР ім. Я. Клочкової-1, 

м. Харків

11
ДЮСШ №21, м. Київ 11
"Меотіда", м. Маріуполь 13
ДЮСШ № 3, м. Львів 13
СДЮШОР №9, м. Київ 13

СДЮШОР ім. Я. Клочкової-2 - ГО "ВА ім. О. Баркалова", м. Харків

13
ГО "ВА ім. О. Баркалова" - СДЮШОР ім. Я. Клочкової 17

 

Юнаки 2007 р.н.

  Команда Місце
СОК "Євроспорт", м. Львів 1
Збірна Харківської обл. 2

ГО "ВА ім. О. Баркалова - СДЮШОР ім. Я. Клочкової, 

м. Харків

3
  ДЮСШ № 3, м. Львів 4
  ВК "Ужгород" 5
  СДЮШОР №9, м. Київ 6
 

КДЮСШ ім. Ю. Кутенка, 

м. Львів

7
  ДЮСШ Водне поло, м. Одеса 7
  ДЮСШ №21 - 2, м. Київ 7
 

ОК ДЮСШ "Динамо", 

м. Ужгород

10
 

ДНУ-Дніпро - Збірна Дніпропетровської обл.

10
  ДЮСШ №21 - 1, м. Київ 10
  Збірна Харківської обл. - 2 13
  ВА ім. Баркалова, м. Харків 13

 

ПАРТНЕРИ: