*ВИЩОЮ ЧЕСТЮ ДЛЯ ВАТЕРПОЛІСТА Є ВИСТУП ЗА ЗБІРНУ КОМАНДУ КРАЇНИ*

1 тур ЧУ (Супер ліга) серед чоловіків

З 31 жовтня по 03 листопада 2019 р. у місті Кам'янському на базі басейну  "МіКомп" відбувся 1 тур відкритого чемпіонату України (Супер ліга) серед чоловіків з водного поло.

 

Головний суддя змагань - Євтушок О.Ю. (НК).
Cудді туру: Гончаров С. (МК), Капінус В. (МК), Костанда В. (МК), Бураков О. (І кат.), Чобіт Т. (І кат.)

 

Технічне засідання відбулося 31 жовтня з 10:00 по 11:00 в готелі "Олімпія".

 

 Виклики

 

 

1 день, 31.10.2019 р. (четвер)

гри

Час

Команда (білі)

Команда (сині)

Рахунок По періодам

1

12-30

Збірна Харківської області-1

 "НТУ-ХПІ", м. Харків 

10-1 2-1,2-0,2-0,4-0

2

13-45

"Динамо Львів"

 Збірна Київщини

10-0 техн. поразка
3 18-30 Збірна Харківської області-2  ВК "Маріуполь" 6-17 1-3,1-6,1-4,3-4
4 19-45 "Динамо Львів" КЗ ЛОР ЛУФК 18-4 6-2,4-0,4-1,4-1
5 21-00 "НТУ-ХПІ", м. Харків  Збірна Київщини 10-0 техн. поразка

 

2 день, 01.11.2019 р. (п'ятниця)

гри

Час

Команда (білі)

Команда (сині)

Рахунок По періодам

6

10-30

   Збірна Київщини

Збірна Харківської області-1 0-10 техн. поразка

7

11-45

"НТУ-ХПІ", м. Харків КЗ ЛОР ЛУФК 17-7 6-0,4-1,5-4,2-2
8 13-00

Збірна Харківської області-2

"Динамо Львів" 2-32 0-9,0-3,1-9,1-11

9

18-30

Збірна Харківської області-1

ВК "Маріуполь" 14-9 2-3,6-2,3-1,3-3

10

19-45

Збірна Київщини

КЗ ЛОР ЛУФК 0-10 техн. поразка
11 21-00

"НТУ-ХПІ", м. Харків

Збірна Харківської області-2 17-5 6-1,5-0,3-2,3-2

 

3 день, 02.11.2019 р. (субота)

гри

Час

Команда (білі)

Команда (сині)

Рахунок По періодам

11

10-30

КЗ ЛОР ЛУФК

Збірна Харківської області-1

2-11 0-4,0-4,0-2,2-1

12

11-45

ВК "Маріуполь"

"Динамо Львів" 2-19 0-4,0-5,2-4,0-6
13 13-00 Збірна Київщини

  Збірна Харківської області-2

0-10 техн. поразка
14 18-30 Збірна Харківської області-1 Збірна Харківської області-2 27-3 7-1,9-1,5-0,6-1
15 19-45 "Динамо Львів" "НТУ-ХПІ", м. Харків 17-3 7-0,4-1,4-1,2-1
16 21-00 ВК "Маріуполь" Збірна Київщини 10-0 техн. поразка

 

4 день, 03.11.2019 р. (неділя)

гри

Час

Команда (білі)

Команда (сині)

Рахунок По періодам

17

08-30

КЗ ЛОР ЛУФК Збірна Харківської області-2 11-10 3-1,1-0,2-2,0-3, 5-4 (пен.)

18

09-45

ВК "Маріуполь"

"НТУ-ХПІ", м. Харків 11-6 3-2,2-1,3-1,3-2
19 11-00 Збірна Харківської області-1  "Динамо Львів" 4-9 0-3,1-2,2-2,1-2
20 12-15 КЗ ЛОР ЛУФК ВК "Маріуполь" 10-15 1-6,1-3,3-1,5-5

 

 

 

ТУРНІРНІ ТАБЛИЦІ:

 

-ЧОЛОВІКИ-

 

Супер ліга

  Команда Місце
 "Динамо", м. Львів 1
 КЗ ЛОР ЛУФК, м. Львів 2
 Збірна Харківської області 3
   ВК "Маріуполь" 4

 

Вища ліга

  Команда Місце

 КЗ ЛОР "ЛУФК", м. Львів

1

 НТУ "ХПІ"-ШВСМ,

м. Харків

2
 Збірна Харківської області - 1 3
   Збірна Київщини 4
 

  "Меотіда", м. Маріуполь

5
    Збірна Харківської області - 2 6
   "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

7
   ХДВУФК №1, м. Харків 8
   "Динамо", м. Київ 9

 

Кубок України

  Команда Місце
 "Динамо", м. Львів 1
   Збірна Харківської області 2
   ВК "ЛУФК", м. Львів 3
   ВК "Маріуполь" 4
 

 НТУ "ХПІ"-ШВСМ, м. Харків

5
   Збірна Київщини 6
   "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

7

 

-ЖІНКИ-

 

Чемпіонат України

  Команда Місце
 Збірна Донецької області  1
 Збірна Харківської області - ШВСМ "Політехнік" 2
 "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

3
 

 Збірна м. Києва

4

 

Кубок України

  Команда Місце
 Збірна Харківської області - ШВСМ "Політехнік" 1
   Збірна Донецької області  2
   "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

3
 

 Збірна м. Києва

4

 

-ЮНАКИ, ДІВЧАТА, ЮНІОРИ ТА ЮНІОРКИ-

 

Юніори 2001 р.н.

  Команда Місце

 КЗ ЛОР "ЛУФК", м. Львів

1
 Збірна Харківської області - 1 2

 "Меотіда", м. Маріуполь

3
    Збірна Харківської області - 2 4
   "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

5
   ХДВУФК №1, м. Харків 6
   "Динамо", м. Київ 7

 

Юніорки 2002 р.н.

  Команда Місце
  Збірна м. Києва  1
 Збірна Харківської області 2
 Збірна Донецької області 3
 

 "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

4

 

Юніори 2003 р.н.

  Команда Місце
 КЗ ЛОР "ЛУФК", м. Львів 1
 Збірна Харківської обл. - 1 2
 Збірна Закарпатської обл. 3
   ДЮСШ Водне поло, м. Одеса 4
 

 ДНУ-Дніпро - Збірна Дніпропетровської обл.

5
   Збірна Харківської обл. - 2 6
 

 КДЮСШ ім. Ю.Кутенка, м. Львів

7
   "Динамо", м. Київ 8
   ХДВУФК №1, м. Харків 9
   ДЮСШ №21, м. Київ 10
  "Меотіда", м. Маріуполь 12
  ГО "ВА ім. О. Баркалова", м. Харків 12

 

Юніорки 2004 р.н.

  Команда Місце
 СДЮСШОР №9, м. Київ 1
 Збірна Харківської обл. 2
 "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

3
 

 Збірна Донецької обл.

4
 

 

Юнаки 2005 р.н.

  Команда Місце

ДЮСШ № 3 - КЗ ЛОР "ЛУФК", 

м. Львів

1

Збірна Харківської обл. - 1

2

КДЮСШ ім. Ю. Кутенка, 

м. Львів

3
 

"КІВС", м. Львів

4
  ВК "Ужгород" 5
  ДНУ-Дніпро - Збірна Дніпропетровської обл. - 1 6
 

ДЮСШ "Водне поло", 

м. Одеса

7
  Збірна Харківської обл. - 2 7
  СОК "Євроспорт", м. Львів 9
  ДНУ-Дніпро - Збірна Дніпропетровської обл. - 2 9
 

СДЮШОР ім. Я. Клочкової-1, 

м. Харків

11
  ДЮСШ №21, м. Київ 11
  "Меотіда", м. Маріуполь 13
  ДЮСШ № 3, м. Львів 13
  СДЮШОР №9, м. Київ 13
 

СДЮШОР ім. Я. Клочкової-2 - ГО "ВА ім. О. Баркалова", м. Харків

13
  ГО "ВА ім. О. Баркалова" - СДЮШОР ім. Я. Клочкової 17

 

Юнаки 2007 р.н.

  Команда Місце
СОК "Євроспорт", м. Львів 1
Збірна Харківської обл. 2

ГО "ВА ім. О. Баркалова - СДЮШОР ім. Я. Клочкової, 

м. Харків

3
  ДЮСШ № 3, м. Львів 4
  ВК "Ужгород" 5
  СДЮШОР №9, м. Київ 6
 

КДЮСШ ім. Ю. Кутенка, 

м. Львів

7
  ДЮСШ Водне поло, м. Одеса 7
  ДЮСШ №21 - 2, м. Київ 7
 

ОК ДЮСШ "Динамо", 

м. Ужгород

10
 

ДНУ-Дніпро - Збірна Дніпропетровської обл.

10
  ДЮСШ №21 - 1, м. Київ 10
  Збірна Харківської обл. - 2 13
  ВА ім. Баркалова, м. Харків 13

 

ПАРТНЕРИ: