*ВИЩОЮ ЧЕСТЮ ДЛЯ ВАТЕРПОЛІСТА Є ВИСТУП ЗА ЗБІРНУ КОМАНДУ КРАЇНИ*

2 тур ЧУ (Супер ліга) серед чоловіків

З 05 по 08 грудня 2019 р. у місті Кам'янському на базі басейну  "МіКомп" відбудеться 2 тур відкритого чемпіонату України (Супер ліга) серед чоловіків з водного поло.

 

Головний суддя змагань - Євтушок О.Ю. (НК).

Cудді туру: Гончаров С. (МК), Костанда В. (МК), Махарадзе Г. (МК), Черленяк Д. (НК), Вєрємєєв К. (І к.), Гавриленко В. (І к.).

 

Технічне засідання відбудеться 05 грудня об 10:00 в готелі "Олімпія".

 

 Виклики

 

 

1 день, 05.12.2019 р. (четвер)

гри

Час

Команда (білі)

Команда (сині)

Рахунок По періодам

1

12-30

Збірна Харківської області-1

 "НТУ-ХПІ", м. Харків 

21-7 3-1,5-1,5-3,8-2

2

13-45

"Динамо Львів"

 Збірна Київщини

13-2 0-0,1-0,5-1,7-1
3 18-30 Збірна Харківської області-2  ВК "Маріуполь" 9-18 2-5,1-6,2-2,4-5
4 19-45 "Динамо Львів" КЗ ЛОР ЛУФК 26-3 5-0,8-1,8-0,5-2
5 21-00 "НТУ-ХПІ", м. Харків  Збірна Київщини 4-7 0-2,1-1,0-0,3-4


2 день, 06.12.2019 р. (п'ятниця)

гри

Час

Команда (білі)

Команда (сині)

Рахунок По періодам

6

10-30

   Збірна Київщини

Збірна Харківської області-1 8-14 0-3,3-5,3-1,2-5

7

11-45

"НТУ-ХПІ", м. Харків КЗ ЛОР ЛУФК 12-11 2-1,5-3,0-4,3-2, 2-1 (пен.)
8 13-00

Збірна Харківської області-2

"Динамо Львів"    

9

18-30

Збірна Харківської області-1

ВК "Маріуполь"    

10

19-45

Збірна Київщини

КЗ ЛОР ЛУФК    
11 21-00

"НТУ-ХПІ", м. Харків

Збірна Харківської області-2    


3 день, 07.12.2019 р. (субота)

гри

Час

Команда (білі)

Команда (сині)

Рахунок По періодам

11

10-30

КЗ ЛОР ЛУФК

Збірна Харківської області-1

   

12

11-45

ВК "Маріуполь"

"Динамо Львів"    
13 13-00 Збірна Київщини

  Збірна Харківської області-2

   
14 18-30 Збірна Харківської області-1 Збірна Харківської області-2    
15 19-45 "Динамо Львів" "НТУ-ХПІ", м. Харків    
16 21-00 ВК "Маріуполь" Збірна Київщини    


4 день, 08.12.2019 р. (неділя)

гри

Час

Команда (білі)

Команда (сині)

Рахунок По періодам

17

08-30

КЗ ЛОР ЛУФК Збірна Харківської області-2    

18

09-45

ВК "Маріуполь"

"НТУ-ХПІ", м. Харків    
19 11-00 Збірна Харківської області-1  "Динамо Львів"    
20 12-15 КЗ ЛОР ЛУФК ВК "Маріуполь"    

 

 

ТУРНІРНІ ТАБЛИЦІ:

 

-ЧОЛОВІКИ-

 

Супер ліга

  Команда Місце
 "Динамо", м. Львів 1
 КЗ ЛОР ЛУФК, м. Львів 2
 Збірна Харківської області 3
   ВК "Маріуполь" 4

 

Вища ліга

  Команда Місце

 КЗ ЛОР "ЛУФК", м. Львів

1

 НТУ "ХПІ"-ШВСМ,

м. Харків

2
 Збірна Харківської області - 1 3
   Збірна Київщини 4
 

  "Меотіда", м. Маріуполь

5
    Збірна Харківської області - 2 6
   "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

7
   ХДВУФК №1, м. Харків 8
   "Динамо", м. Київ 9

 

Кубок України

  Команда Місце
 "Динамо", м. Львів 1
   Збірна Харківської області 2
   ВК "ЛУФК", м. Львів 3
   ВК "Маріуполь" 4
 

 НТУ "ХПІ"-ШВСМ, м. Харків

5
   Збірна Київщини 6
   "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

7

 

-ЖІНКИ-

 

Чемпіонат України

  Команда Місце
 Збірна Донецької області  1
 Збірна Харківської області - ШВСМ "Політехнік" 2
 "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

3
 

 Збірна м. Києва

4

 

Кубок України

  Команда Місце
 Збірна Харківської області - ШВСМ "Політехнік" 1
   Збірна Донецької області  2
   "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

3
 

 Збірна м. Києва

4

 

-ЮНАКИ, ДІВЧАТА, ЮНІОРИ ТА ЮНІОРКИ-

 

Юніори 2001 р.н.

  Команда Місце

 КЗ ЛОР "ЛУФК", м. Львів

1
 Збірна Харківської області - 1 2

 "Меотіда", м. Маріуполь

3
    Збірна Харківської області - 2 4
   "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

5
   ХДВУФК №1, м. Харків 6
   "Динамо", м. Київ 7

 

Юніорки 2002 р.н.

  Команда Місце
  Збірна м. Києва  1
 Збірна Харківської області 2
 Збірна Донецької області 3
 

 "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

4

 

Юніори 2003 р.н.

  Команда Місце
 КЗ ЛОР "ЛУФК", м. Львів 1
 Збірна Харківської обл. - 1 2
 Збірна Закарпатської обл. 3
   ДЮСШ Водне поло, м. Одеса 4
 

 ДНУ-Дніпро - Збірна Дніпропетровської обл.

5
   Збірна Харківської обл. - 2 6
 

 КДЮСШ ім. Ю.Кутенка, м. Львів

7
   "Динамо", м. Київ 8
   ХДВУФК №1, м. Харків 9
   ДЮСШ №21, м. Київ 10
  "Меотіда", м. Маріуполь 12
  ГО "ВА ім. О. Баркалова", м. Харків 12

 

Юніорки 2004 р.н.

  Команда Місце
 СДЮСШОР №9, м. Київ 1
 Збірна Харківської обл. 2
 "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

3
 

 Збірна Донецької обл.

4
 

 

Юнаки 2005 р.н.

  Команда Місце

ДЮСШ № 3 - КЗ ЛОР "ЛУФК", 

м. Львів

1

Збірна Харківської обл. - 1

2

КДЮСШ ім. Ю. Кутенка, 

м. Львів

3
 

"КІВС", м. Львів

4
  ВК "Ужгород" 5
  ДНУ-Дніпро - Збірна Дніпропетровської обл. - 1 6
 

ДЮСШ "Водне поло", 

м. Одеса

7
  Збірна Харківської обл. - 2 7
  СОК "Євроспорт", м. Львів 9
  ДНУ-Дніпро - Збірна Дніпропетровської обл. - 2 9
 

СДЮШОР ім. Я. Клочкової-1, 

м. Харків

11
  ДЮСШ №21, м. Київ 11
  "Меотіда", м. Маріуполь 13
  ДЮСШ № 3, м. Львів 13
  СДЮШОР №9, м. Київ 13
 

СДЮШОР ім. Я. Клочкової-2 - ГО "ВА ім. О. Баркалова", м. Харків

13
  ГО "ВА ім. О. Баркалова" - СДЮШОР ім. Я. Клочкової 17

 

Юнаки 2007 р.н.

  Команда Місце
СОК "Євроспорт", м. Львів 1
Збірна Харківської обл. 2

ГО "ВА ім. О. Баркалова - СДЮШОР ім. Я. Клочкової, 

м. Харків

3
  ДЮСШ № 3, м. Львів 4
  ВК "Ужгород" 5
  СДЮШОР №9, м. Київ 6
 

КДЮСШ ім. Ю. Кутенка, 

м. Львів

7
  ДЮСШ Водне поло, м. Одеса 7
  ДЮСШ №21 - 2, м. Київ 7
 

ОК ДЮСШ "Динамо", 

м. Ужгород

10
 

ДНУ-Дніпро - Збірна Дніпропетровської обл.

10
  ДЮСШ №21 - 1, м. Київ 10
  Збірна Харківської обл. - 2 13
  ВА ім. Баркалова, м. Харків 13

 

ПАРТНЕРИ: