*ВИЩОЮ ЧЕСТЮ ДЛЯ ВАТЕРПОЛІСТА Є ВИСТУП ЗА ЗБІРНУ КОМАНДУ КРАЇНИ*

Збірній Київщині присуджено технічну поразку

Відповідно пункту TR 8.3 правил LEN, пункту 3.1 Дисциплінарного кодексу Регламенту ФВПУ про проведення всеукраїнських змагань з водного поло 2019-2020 рр., звернень тренерів команд «ВК Маріуполь» та «НТУ ХПІ – ШВСМ» (додаються), а також інших наданих матеріалів, команді «Збірна Київщини» в усіх іграх І туру відкритого чемпіонату України (Супер ліга) серед чоловіків з водного поло зараховується технічна поразка.

 

 

Представниками "Збірної Київщини" на мандатну комісію було надано документ від Федерації водних видів спорту Казахстану (додається). Представники команд ВК "Маріуполь" та "НТУ ХПІ - ШВСМ" висловили свої протести щодо участі Максимова М. в іграх туру з причини того, що цей гравець у 2017 році виступав за російський ватерпольний клуб "Синтез" (м. Казань), але документально це довести не змогли. Зазначимо, що в такому випадку гравець повинен трансферний сертифікат LEN, що дозволяє спортсмену грати за інший клуб. Представники "Збірної Київщини" були попереджені про наслідки, що очікують на їх команду у випадку підтвердження цієї інформації.

04.11.2019 року Федерація водного поло України одержала всі необхідні документи, що довели вищенадану інформацію. Після цього ФВПУ було прийнято рішення про технічну поразку.

 

Лист від ФВВС Казахстану

 

 

Звернення 1

 

 

Звернення 2

 

 

Протокол

 

 

   Посилання на відео

 

 

Турнірне становище команд після І туру

Команда

1

2

3

4

5

6

7

Ігри

Очки

М’ячі

Місце

1

ВК «Маріуполь»

Х

2-19

0

10-0

3

9-14

0

17-6

3

15-10

3

11-6

3

6

12

64-55

+9

3

2

«Динамо Львів»

19-2

3

Х

10-0

3

9-4

3

32-2

3

18-4

3

17-3

3

6

18

105-15

+90

1

3

Збірна команда Київщини

0-10

0

0-10

0

Х

0-10

0

0-10

0

0-10

0

0-10

0

6

0

0-60

-60

7

4

Збірна Харківської області-1

14-9

3

4-9

0

10-0

3

Х

27-3

3

11-2

3

10-1

3

6

15

76-24

+52

2

5

Збірна Харківської області-2

6-17

0

2-32

0

10-0

3

3-27

0

Х

10-11

0

5-17

0

6

4

36-104

-68

6

6

КЗ ЛОР ЛУФК, м. Львів

10-15

0

4-18

0

10-0

3

2-11

0

11-10

2

Х

7-17

0

6

5

44-71

-27

5

7

НТУ «ХПІ» - ШВСМ

6-11

0

3-17

0

10-0

3

1-10

0

17-5

3

17-7

3

Х

6

9

54-50

+4

4

 

ТУРНІРНІ ТАБЛИЦІ:

 

-ЧОЛОВІКИ-

 

Супер ліга 2021

  Команда Місце
 "Динамо", м. Львів 1
 Збірна Харківської області 2
 ВК "Маріуполь 3
   НТУ ХПІ м. Харків 4

 

Вища ліга 2021

  Команда Місце

 ДЮСШ № 21, м. Київ

1

 ДЮСШ № 3, м. Львів

2
 Збірна Харківської області - 1 3
   КЗ ЛОР "ЛУФК", м. Львів 4
 

 "Динамо", м. Ужгород

5
 

 "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

6
   Збірна м. Київа 7
  Збірна Харківської області - 2 8
   "Меотіда", м. Маріуполь 9

 

 

 

 

Кубок України 2020

  Команда Місце
 "Динамо", м. Львів 1
   Збірна Харківської області 2
   НТУ ХПІ м. Харків 3
   ВК "Маріуполь 4
 

 Збірна Київської області - 1

5
   "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

6
   Збірна Київської області - 2 7

 

-ЖІНКИ-

 

Чемпіонат України 2021

  Команда Місце
 Збірна Харківської області -   ШВСМ "Політехнік" 1
 Збірна м. Києва 2
  Збірна Донецької області  3
 

"ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

4

 

Кубок України 2020

  Команда Місце
 Збірна Харківської області -  ШВСМ "Політехнік" 1
   "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

2
   Збірна м. Києва 3
 

 Збірна Донецької області 

4

 

-ЮНАКИ, ДІВЧАТА, ЮНІОРИ ТА ЮНІОРКИ-

 

Юніорки 2003 р.н. (2020)

  Команда Місце

 Збірна м. Києва

1
 "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

2

 Збірна Донецької області 

3
   Збірна Харківської області 4

 

Юніорки 2004 р.н. 2021

  Команда Місце
 Збірна м. Києва 1
 Збірна Харківської області 2
Збірна Донецької області  3
 

"ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

4
  СДЮШОР № 9 5

 

Юніори 2003 р.н. 2021

  Команда Місце
 Збірна Харківської області - 1 1
 КЗ ЛОР "ЛУФК", м. Львів 2

 "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

3
  Збірна Харківської області - 2 4
 

  "Меотіда", м. Маріуполь

5

 

Юніори 2004 р.н. (2020)

  Команда Місце
 КЗ ЛОР "ЛУФК", м. Львів 1
 Збірна Харківської області - 1 2
 "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

3
 

 "Динамо" м. Ужгород

4
 
   ДЮСШ № 21 м. Київ 5
   КДЮСШ ім. Ю. Кутенко 6
   Збірна Харківської області - 2 7
  "Меотіда", м. Маріуполь 8

 

Юнаки 2006 р.н. (2020)

  Команда Місце
Збірна Харківської обл. 1

"КІВС", м. Львів

2

КДЮСШ ім. Ю. Кутенка, 

м. Львів

3
 

ГО "ВА ім. О. Баркалова" - СДЮШОР ім. Я. Клочкової

4
 

Збірна Закарпатської області

5
 

ДЮСШ "Водне поло", 

м. Одеса

6
  ДЮСШ № 3, м. Львів 7
  СОК "Євроспорт", м. Львів 7
  ДНУ-Дніпро - Збірна Дніпропетровської обл. 9
  СДЮШОР ім. Я. Клочкової-ГО ВА ім. О. Баркалова 9
  КЗ КДЮСШ «Меотіда», м. Маріуполь 11

 

 

 

Юнаки 2008 р.н. (2020)

  Команда Місце
ДЮСШ № 3, м. Львів 1
СОК "Євроспорт", м. Львів 2
Збірна Харківської обл. 3
   Збірна м. Ужгород 4
 

СДЮШОР ім. Я. Клочкової, 

м. Харків

5
  ДНУ-Дніпро - Збірна Дніпропетровської обл. 6
  Збірна м. Києва 7
  ДЮСШ №21 - 2, м. Київ 8
  ДЮСШ №21 - 1, м. Київ 9
 

ДЮСШ Водне поло, м. Одеса

10

 

ПАРТНЕРИ: