*ВИЩОЮ ЧЕСТЮ ДЛЯ ВАТЕРПОЛІСТА Є ВИСТУП ЗА ЗБІРНУ КОМАНДУ КРАЇНИ*

Визначились учасники чемпіонатів України серед юнаків і юніорів

01.11.2019 року закінчився срок подачі заявок на участь у відкритих чемпіонатах України з водного поло серед юнаків і юніорів. Ознайомитися з командами-учасницями майбутніх змагань можна у цій новині. Просимо регіональні осередки ФВПУ подавати заявки на проведення змагань. Це можна зробити до 15.12.2019 року.

 

Також інформуємо, що в зв'язку з кількістю команд-учасниць система розіграшу чемпіонату України з водного поло серед юнаків 2006 р.н. буде змінена (слідкуйте за новинами на нашому веб-сайті).

 

 

 

Юніори 2002 р.н. і мол:

Збірна Харківської області-1

Збірна Харківської області-2

ХДВУФК №1

КДЮСШ «Динамо», м. Київ

Збірна Київщини-2

КЗ ЛОР ЛУФК

КЗ КДЮСШ «Меотіда», м. Маріуполь

ДНУ-Дніпро-Збірна Дніпропетровської області

 

Юніори 2004 р.н. і мол:

ДЮСШ Водне поло, м. Одеса

Збірна Харківської області-1

Збірна Харківської області-2

ХДВУФК №1

ДЮСШ №21, м. Київ

СДЮСШОР №9, м. Київ

КЗ ЛОР ЛУФК

КДЮСШ ім. Ю. Кутенка, м. Львів

ОК ДЮСШ «Динамо», м. Ужгород

КЗ КДЮСШ «Меотіда», м. Маріуполь

ДНУ-Дніпро-Збірна Дніпропетровської області

 

Юнаки 2006 р.н. і мол:

ДЮСШ Водне поло, м. Одеса

ГО ВА ім. О. Баркалова - СДЮСШОР ім. Я. Клочкової

СДЮСШОР ім. Я. Клочкової - ГО ВА ім. О. Баркалова

Збірна Харківської області

ДЮСШ №21, м. Київ

Збірна міста Києва

СДЮСШОР №9, м. Київ

КДЮСШ ім. Ю. Кутенка, м. Львів

СОК «Євроспорт», м. Львів

ДЮСШ №3, м. Львів

КІВС, м. Львів

Збірна Закарпатської області

КЗ КДЮСШ «Меотіда», м. Маріуполь

ДНУ-Дніпро-Збірна Дніпропетровської області

 

Юнаки 2008 р.н. і мол:

ДЮСШ Водне поло, м. Одеса

СДЮСШОР ім. Я. Клочкової

ГО ВА ім. О. Баркалова

Збірна Харківської області

ДЮСШ №21-1, м. Київ

ДЮСШ №21-2, м. Київ

Збірна міста Києва

КДЮСШ ім. Ю. Кутенка, м. Львів

СОК «Євроспорт», м. Львів

ДЮСШ №3, м. Львів

Збірна міста Ужгорода

ВК «Ужгород»

ДНУ-Дніпро-Збірна Дніпропетровської області

 

 

ТУРНІРНІ ТАБЛИЦІ:

 

-ЧОЛОВІКИ-

 

Супер ліга

  Команда Місце
 "Динамо", м. Львів 1
 КЗ ЛОР ЛУФК, м. Львів 2
 Збірна Харківської області 3
   ВК "Маріуполь" 4

 

Вища ліга

  Команда Місце

 КЗ ЛОР "ЛУФК", м. Львів

1

 НТУ "ХПІ"-ШВСМ,

м. Харків

2
 Збірна Харківської області - 1 3
   Збірна Київщини 4
 

  "Меотіда", м. Маріуполь

5
    Збірна Харківської області - 2 6
   "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

7
   ХДВУФК №1, м. Харків 8
   "Динамо", м. Київ 9

 

Кубок України

  Команда Місце
 "Динамо", м. Львів 1
   Збірна Харківської області 2
   ВК "ЛУФК", м. Львів 3
   ВК "Маріуполь" 4
 

 НТУ "ХПІ"-ШВСМ, м. Харків

5
   Збірна Київщини 6
   "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

7

 

-ЖІНКИ-

 

Чемпіонат України

  Команда Місце
 Збірна Донецької області  1
 Збірна Харківської області - ШВСМ "Політехнік" 2
 "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

3
 

 Збірна м. Києва

4

 

Кубок України

  Команда Місце
 Збірна Харківської області - ШВСМ "Політехнік" 1
   Збірна Донецької області  2
   "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

3
 

 Збірна м. Києва

4

 

-ЮНАКИ, ДІВЧАТА, ЮНІОРИ ТА ЮНІОРКИ-

 

Юніори 2001 р.н.

  Команда Місце

 КЗ ЛОР "ЛУФК", м. Львів

1
 Збірна Харківської області - 1 2

 "Меотіда", м. Маріуполь

3
    Збірна Харківської області - 2 4
   "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

5
   ХДВУФК №1, м. Харків 6
   "Динамо", м. Київ 7

 

Юніорки 2002 р.н.

  Команда Місце
  Збірна м. Києва  1
 Збірна Харківської області 2
 Збірна Донецької області 3
 

 "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

4

 

Юніори 2003 р.н.

  Команда Місце
 КЗ ЛОР "ЛУФК", м. Львів 1
 Збірна Харківської обл. - 1 2
 Збірна Закарпатської обл. 3
   ДЮСШ Водне поло, м. Одеса 4
 

 ДНУ-Дніпро - Збірна Дніпропетровської обл.

5
   Збірна Харківської обл. - 2 6
 

 КДЮСШ ім. Ю.Кутенка, м. Львів

7
   "Динамо", м. Київ 8
   ХДВУФК №1, м. Харків 9
   ДЮСШ №21, м. Київ 10
  "Меотіда", м. Маріуполь 12
  ГО "ВА ім. О. Баркалова", м. Харків 12

 

Юніорки 2004 р.н.

  Команда Місце
 СДЮСШОР №9, м. Київ 1
 Збірна Харківської обл. 2
 "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

3
 

 Збірна Донецької обл.

4
 

 

Юнаки 2005 р.н.

  Команда Місце

ДЮСШ № 3 - КЗ ЛОР "ЛУФК", 

м. Львів

1

Збірна Харківської обл. - 1

2

КДЮСШ ім. Ю. Кутенка, 

м. Львів

3
 

"КІВС", м. Львів

4
  ВК "Ужгород" 5
  ДНУ-Дніпро - Збірна Дніпропетровської обл. - 1 6
 

ДЮСШ "Водне поло", 

м. Одеса

7
  Збірна Харківської обл. - 2 7
  СОК "Євроспорт", м. Львів 9
  ДНУ-Дніпро - Збірна Дніпропетровської обл. - 2 9
 

СДЮШОР ім. Я. Клочкової-1, 

м. Харків

11
  ДЮСШ №21, м. Київ 11
  "Меотіда", м. Маріуполь 13
  ДЮСШ № 3, м. Львів 13
  СДЮШОР №9, м. Київ 13
 

СДЮШОР ім. Я. Клочкової-2 - ГО "ВА ім. О. Баркалова", м. Харків

13
  ГО "ВА ім. О. Баркалова" - СДЮШОР ім. Я. Клочкової 17

 

Юнаки 2007 р.н.

  Команда Місце
СОК "Євроспорт", м. Львів 1
Збірна Харківської обл. 2

ГО "ВА ім. О. Баркалова - СДЮШОР ім. Я. Клочкової, 

м. Харків

3
  ДЮСШ № 3, м. Львів 4
  ВК "Ужгород" 5
  СДЮШОР №9, м. Київ 6
 

КДЮСШ ім. Ю. Кутенка, 

м. Львів

7
  ДЮСШ Водне поло, м. Одеса 7
  ДЮСШ №21 - 2, м. Київ 7
 

ОК ДЮСШ "Динамо", 

м. Ужгород

10
 

ДНУ-Дніпро - Збірна Дніпропетровської обл.

10
  ДЮСШ №21 - 1, м. Київ 10
  Збірна Харківської обл. - 2 13
  ВА ім. Баркалова, м. Харків 13

 

ПАРТНЕРИ: