*ВИЩОЮ ЧЕСТЮ ДЛЯ ВАТЕРПОЛІСТА Є ВИСТУП ЗА ЗБІРНУ КОМАНДУ КРАЇНИ*

Відбулося жеребкування чемпіонатів України серед юніорів і юнаків

Федерацією водного поло України було проведено жеребкування серед команд, що подали заявки на участь у чемпіонатах України серед юніорів і юнаків у наступному сезоні.

 

Вища ліга, юніори 2002 р.н. і мол.

Група І

(м. Дніпро, 22-26.01.2020)

Група ІІ

(м. Харків, 20-22.01.2020)

ДНУ-Дніпро - Збірна Дніпропетровської області

Збірна Харківської області - 1
КЗ КДЮСШ "Меотіда", м. Маріуполь Збірна Харківської області - 2
КЗ ЛОР ЛУФК, м. Львів ХДВУФК №1
Збірна Київщини КДЮСШ "Динамо", м. Київ
Збірна Київщини-2  

 

 

Юніори 2004 р.н. і мол.

Група І

(м. Дніпро, 11-15.03.2020)

Група ІІ

(м. Харків, 09-13.03.2020)

ДНУ-Дніпро - Збірна Дніпропетровської області

Збірна Харківської області - 1
ОК ДЮСШ "Динамо", м. Ужгород Збірна Харківської області - 2
КДЮСШ ім. Ю. Кутенка, м. Львів ХДВУФК №1
КЗ ЛОР ЛУФК, м. Львів СДЮСШОР №9, м. Київ 

ДЮСШ №21, м. Київ

КЗ КДЮСШ "Меотіда", м. Маріуполь


 

Юніори 2006 р.н. і мол.

Група І

(м. Київ, 28.02-02.03.2020)

Група ІІ

(м. Дніпро, 12-16.02.2020)

Збірна м. Києва

ДНУ-Дніпро - Збірна Дніпропетровської обл.

СДЮСШОР №9, м. Київ СДЮСШОР ім. Я. Клочкової - ГО ВА ім. О. Баркалова, м. Харків
ДЮСШ №21, м. Київ КДЮСШ ім. Ю. Кутенка, м. Львів
ДЮСШ Водне поло, м. Одеса СОК "Євроспорт", м. Львів

ГО ВА ім. О. Баркалова - СДЮСШОР ім. Я. Клочкової, м. Харків

КІВС, м. Львів
Збірна Закарпатської області КЗ КДЮСШ "Меотіда", м. Маріуполь

* - команди ДЮСШ №3, м. Львів та Збірна Харківської області починають брати участь з 2-го туру

 

Юнаки 2008 р.н. і мол.

Група А

(м. Львів, 13-15.03.2020)

Група Б

(м. Дніпро, 01-05.04.2020)

Група В

(м. Київ, 24-26.04.2020)

КДЮСШ ім. Ю. Кутенка, м. Львів

ДНУ-Дніпро - Збірна Дніпропетровської області Збірна м. Ужгорода

СОК "Євроспорт", м. Львів

ГО ВА ім. О. Баркалова, м. Харків

ВК "Ужгород"

ДЮСШ №3, м. Львів Збірна Харківської області

Збірна м. Києва

ДЮСШ №21-1, м. Київ

ДЮСШ №21-2, м. Київ

ДЮСШ Водне поло, м. Одеса

 

СДЮСШОР ім. Я. Клочкової, м. Харків

 

 

 

ТУРНІРНІ ТАБЛИЦІ:

 

-ЧОЛОВІКИ-

 

Супер ліга

  Команда Місце
 "Динамо", м. Львів 1
 КЗ ЛОР ЛУФК, м. Львів 2
 Збірна Харківської області 3
   ВК "Маріуполь" 4

 

Вища ліга

  Команда Місце

 КЗ ЛОР "ЛУФК", м. Львів

1

 НТУ "ХПІ"-ШВСМ,

м. Харків

2
 Збірна Харківської області - 1 3
   Збірна Київщини 4
 

  "Меотіда", м. Маріуполь

5
    Збірна Харківської області - 2 6
   "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

7
   ХДВУФК №1, м. Харків 8
   "Динамо", м. Київ 9

 

Кубок України

  Команда Місце
 "Динамо", м. Львів 1
   Збірна Харківської області 2
   ВК "ЛУФК", м. Львів 3
   ВК "Маріуполь" 4
 

 НТУ "ХПІ"-ШВСМ, м. Харків

5
   Збірна Київщини 6
   "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

7

 

-ЖІНКИ-

 

Чемпіонат України

  Команда Місце
 Збірна Донецької області  1
 Збірна Харківської області - ШВСМ "Політехнік" 2
 "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

3
 

 Збірна м. Києва

4

 

Кубок України

  Команда Місце
 Збірна Харківської області - ШВСМ "Політехнік" 1
   Збірна Донецької області  2
   "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

3
 

 Збірна м. Києва

4

 

-ЮНАКИ, ДІВЧАТА, ЮНІОРИ ТА ЮНІОРКИ-

 

Юніори 2001 р.н.

  Команда Місце

 КЗ ЛОР "ЛУФК", м. Львів

1
 Збірна Харківської області - 1 2

 "Меотіда", м. Маріуполь

3
    Збірна Харківської області - 2 4
   "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

5
   ХДВУФК №1, м. Харків 6
   "Динамо", м. Київ 7

 

Юніорки 2002 р.н.

  Команда Місце
  Збірна м. Києва  1
 Збірна Харківської області 2
 Збірна Донецької області 3
 

 "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

4

 

Юніори 2003 р.н.

  Команда Місце
 КЗ ЛОР "ЛУФК", м. Львів 1
 Збірна Харківської обл. - 1 2
 Збірна Закарпатської обл. 3
   ДЮСШ Водне поло, м. Одеса 4
 

 ДНУ-Дніпро - Збірна Дніпропетровської обл.

5
   Збірна Харківської обл. - 2 6
 

 КДЮСШ ім. Ю.Кутенка, м. Львів

7
   "Динамо", м. Київ 8
   ХДВУФК №1, м. Харків 9
   ДЮСШ №21, м. Київ 10
  "Меотіда", м. Маріуполь 12
  ГО "ВА ім. О. Баркалова", м. Харків 12

 

Юніорки 2004 р.н.

  Команда Місце
 СДЮСШОР №9, м. Київ 1
 Збірна Харківської обл. 2
 "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

3
 

 Збірна Донецької обл.

4
 

 

Юнаки 2005 р.н.

  Команда Місце

ДЮСШ № 3 - КЗ ЛОР "ЛУФК", 

м. Львів

1

Збірна Харківської обл. - 1

2

КДЮСШ ім. Ю. Кутенка, 

м. Львів

3
 

"КІВС", м. Львів

4
  ВК "Ужгород" 5
  ДНУ-Дніпро - Збірна Дніпропетровської обл. - 1 6
 

ДЮСШ "Водне поло", 

м. Одеса

7
  Збірна Харківської обл. - 2 7
  СОК "Євроспорт", м. Львів 9
  ДНУ-Дніпро - Збірна Дніпропетровської обл. - 2 9
 

СДЮШОР ім. Я. Клочкової-1, 

м. Харків

11
  ДЮСШ №21, м. Київ 11
  "Меотіда", м. Маріуполь 13
  ДЮСШ № 3, м. Львів 13
  СДЮШОР №9, м. Київ 13
 

СДЮШОР ім. Я. Клочкової-2 - ГО "ВА ім. О. Баркалова", м. Харків

13
  ГО "ВА ім. О. Баркалова" - СДЮШОР ім. Я. Клочкової 17

 

Юнаки 2007 р.н.

  Команда Місце
СОК "Євроспорт", м. Львів 1
Збірна Харківської обл. 2

ГО "ВА ім. О. Баркалова - СДЮШОР ім. Я. Клочкової, 

м. Харків

3
  ДЮСШ № 3, м. Львів 4
  ВК "Ужгород" 5
  СДЮШОР №9, м. Київ 6
 

КДЮСШ ім. Ю. Кутенка, 

м. Львів

7
  ДЮСШ Водне поло, м. Одеса 7
  ДЮСШ №21 - 2, м. Київ 7
 

ОК ДЮСШ "Динамо", 

м. Ужгород

10
 

ДНУ-Дніпро - Збірна Дніпропетровської обл.

10
  ДЮСШ №21 - 1, м. Київ 10
  Збірна Харківської обл. - 2 13
  ВА ім. Баркалова, м. Харків 13

 

ПАРТНЕРИ: