*ВИЩОЮ ЧЕСТЮ ДЛЯ ВАТЕРПОЛІСТА Є ВИСТУП ЗА ЗБІРНУ КОМАНДУ КРАЇНИ*

І тур (група І) ЧУ серед юніорів 2006 р.н.

З 12 по 16 лютого 2020 р. у місті Дніпрі на базі басейну  "ДНУ" відбувся І тур (група І) відкритого чемпіонату України серед юніорів 2006 р.н. з водного поло.

 

Головний суддя змагань - Гончаров С.В. (МК). 

Технічне засідання відбулося 12 лютого о 12:00 в басейні "ДНУ".

 

 Виклики

 

 

 

1 день, 12.02.2020 р. (середа)        

1

13.30

Меотіда м. Маріуполь

СДЮСШОР Я. Клочкової

5-15

1-1,1-4,0-4,3-6

 

14.30

ПАРАД ВІДКРИТТЯ

 

 

 

2

14.45

СОК «ЄВРОСПОРТ»

КІВС м. Львів

9-13

2-3,3-2,2-4,2-4

3

16.00

ДНУ-ДН-Зб. Дніпр. області

КДЮСШ ім. Кутенка м. Львів

0-12

0-2,0-6,1-5

           

2 день, 13.02.2020 р. (четвер)

4

13.30

СДЮСШОР Я. Клочкової

КІВС м. Львів

0-12

1-8,4-4,0-5

5

14.45

КДЮСШ ім. Кутенка м. Львів

 СОК «ЄВРОСПОРТ»

11-9

6-2,0-1,3-2,2-4

6

16.00

ДНУ-ДН-Зб. Дніпр. області

 Меотіда м. Маріуполь

12-0

4-1,5-0,5-1

            

3 день, 14.02.2020 р. (пятниця)

7

12.30

КІВС м. Львів

КДЮСШ ім. Кутенка м. Львів

14-10

4-2,6-2,2-3,2-3

8

13.45

СОК «ЄВРОСПОРТ»

Меотіда м. Маріуполь

12-0

6-0,6-0

9

15.00

ДНУ-ДН-Зб. Дніпр. області

СДЮСШОР Я. Клочкової

12-0

5-1,3-1,6-0

                        

4 день, 15.02.2020 р. (субота)

10

10.30

СДЮСШОР Я. Клочкової

КДЮСШ ім. Кутенка м. Львів

0-12

1-7,1-3,2-3,0-3

11

11.45

Меотіда м. Маріуполь

КІВС м. Львів

0-12

0-8,0-4

12

13.00

ДНУ-ДН-Зб. Дніпр. області

СОК «ЄВРОСПОРТ»

7-15

2-5,0-4,5-1,0-5

                             

5 день, 16.02.2020 р. (неділя)

13

10.30

СОК «ЄВРОСПОРТ»

СДЮСШОР Я. Клочкової

12-0

2-0,4-0,8-2

14

11.45

КДЮСШ ім. Кутенка м. Львів

Меотіда м. Маріуполь

12-0

6-1,4-2,5-0

15

13.00

ДНУ-ДН-Зб. Дніпр. області

КІВС м. Львів

0-12

0-6,3-7,0-2

 

 

 

ТУРНІРНІ ТАБЛИЦІ:

 

-ЧОЛОВІКИ-

 

Супер ліга

  Команда Місце
 "Динамо", м. Львів 1
 КЗ ЛОР ЛУФК, м. Львів 2
 Збірна Харківської області 3
   ВК "Маріуполь" 4

 

Вища ліга

  Команда Місце

 КЗ ЛОР "ЛУФК", м. Львів

1

 НТУ "ХПІ"-ШВСМ,

м. Харків

2
 Збірна Харківської області - 1 3
   Збірна Київщини 4
 

  "Меотіда", м. Маріуполь

5
    Збірна Харківської області - 2 6
   "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

7
   ХДВУФК №1, м. Харків 8
   "Динамо", м. Київ 9

 

Кубок України

  Команда Місце
 "Динамо", м. Львів 1
   Збірна Харківської області 2
   ВК "ЛУФК", м. Львів 3
   ВК "Маріуполь" 4
 

 НТУ "ХПІ"-ШВСМ, м. Харків

5
   Збірна Київщини 6
   "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

7

 

-ЖІНКИ-

 

Чемпіонат України

  Команда Місце
 Збірна Донецької області  1
 Збірна Харківської області - ШВСМ "Політехнік" 2
 "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

3
 

 Збірна м. Києва

4

 

Кубок України

  Команда Місце
 Збірна Харківської області - ШВСМ "Політехнік" 1
   Збірна Донецької області  2
   "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

3
 

 Збірна м. Києва

4

 

-ЮНАКИ, ДІВЧАТА, ЮНІОРИ ТА ЮНІОРКИ-

 

Юніори 2001 р.н.

  Команда Місце

 КЗ ЛОР "ЛУФК", м. Львів

1
 Збірна Харківської області - 1 2

 "Меотіда", м. Маріуполь

3
    Збірна Харківської області - 2 4
   "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

5
   ХДВУФК №1, м. Харків 6
   "Динамо", м. Київ 7

 

Юніорки 2002 р.н.

  Команда Місце
  Збірна м. Києва  1
 Збірна Харківської області 2
 Збірна Донецької області 3
 

 "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

4

 

Юніори 2003 р.н.

  Команда Місце
 КЗ ЛОР "ЛУФК", м. Львів 1
 Збірна Харківської обл. - 1 2
 Збірна Закарпатської обл. 3
   ДЮСШ Водне поло, м. Одеса 4
 

 ДНУ-Дніпро - Збірна Дніпропетровської обл.

5
   Збірна Харківської обл. - 2 6
 

 КДЮСШ ім. Ю.Кутенка, м. Львів

7
   "Динамо", м. Київ 8
   ХДВУФК №1, м. Харків 9
   ДЮСШ №21, м. Київ 10
  "Меотіда", м. Маріуполь 12
  ГО "ВА ім. О. Баркалова", м. Харків 12

 

Юніорки 2004 р.н.

  Команда Місце
 СДЮСШОР №9, м. Київ 1
 Збірна Харківської обл. 2
 "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

3
 

 Збірна Донецької обл.

4
 

 

Юнаки 2005 р.н.

  Команда Місце

ДЮСШ № 3 - КЗ ЛОР "ЛУФК", 

м. Львів

1

Збірна Харківської обл. - 1

2

КДЮСШ ім. Ю. Кутенка, 

м. Львів

3
 

"КІВС", м. Львів

4
  ВК "Ужгород" 5
  ДНУ-Дніпро - Збірна Дніпропетровської обл. - 1 6
 

ДЮСШ "Водне поло", 

м. Одеса

7
  Збірна Харківської обл. - 2 7
  СОК "Євроспорт", м. Львів 9
  ДНУ-Дніпро - Збірна Дніпропетровської обл. - 2 9
 

СДЮШОР ім. Я. Клочкової-1, 

м. Харків

11
  ДЮСШ №21, м. Київ 11
  "Меотіда", м. Маріуполь 13
  ДЮСШ № 3, м. Львів 13
  СДЮШОР №9, м. Київ 13
 

СДЮШОР ім. Я. Клочкової-2 - ГО "ВА ім. О. Баркалова", м. Харків

13
  ГО "ВА ім. О. Баркалова" - СДЮШОР ім. Я. Клочкової 17

 

Юнаки 2007 р.н.

  Команда Місце
СОК "Євроспорт", м. Львів 1
Збірна Харківської обл. 2

ГО "ВА ім. О. Баркалова - СДЮШОР ім. Я. Клочкової, 

м. Харків

3
  ДЮСШ № 3, м. Львів 4
  ВК "Ужгород" 5
  СДЮШОР №9, м. Київ 6
 

КДЮСШ ім. Ю. Кутенка, 

м. Львів

7
  ДЮСШ Водне поло, м. Одеса 7
  ДЮСШ №21 - 2, м. Київ 7
 

ОК ДЮСШ "Динамо", 

м. Ужгород

10
 

ДНУ-Дніпро - Збірна Дніпропетровської обл.

10
  ДЮСШ №21 - 1, м. Київ 10
  Збірна Харківської обл. - 2 13
  ВА ім. Баркалова, м. Харків 13

 

ПАРТНЕРИ: