*ВИЩОЮ ЧЕСТЮ ДЛЯ ВАТЕРПОЛІСТА Є ВИСТУП ЗА ЗБІРНУ КОМАНДУ КРАЇНИ*

Тренери

 

м. Київ:

 

 

Фотографія

Прізвище, ім'я,

по батькові

Звання

Клуб
Висотін Володимир Іванович Заслужений тренер України СДЮШОР №9
user_no_image-407483ae71f736050a4e818053 Войтович Олександр Михайлович Заслужений тренер України КДЮСШ "Динамо"
user_no_image-407483ae71f736050a4e818053 Войтович Олексій Миколайович Майстер спорту України КДЮСШ "Динамо"
Захаров Олександр Сергійович Майстер спорту міжнародного класу КДЮСШ "Динамо"
Лєбєдєв Михайло Євгенійович   СДЮШОР №9
Мельничук Наталія Анатоліївна Майстер спорту України СДЮШОР №9

 

 

Київська область:

 

 

Фотографія

Прізвище, ім'я,

по батькові

Звання Клуб
Бондаренко Віктор Майстер спорту Збірна Київщини
Калінін Микола Майстер спорту Збірна Київщини
Клєстов Віталій Валерійович   Збірна Київщини

 

 

м. Харків:

 

 

Фотографія

Прізвище, ім'я,

по батькові

Звання

Клуб

Вишневська Світлана Віталіївна Майстер спорту ХДВУФК №1
Колточихін Сергій Валентинович Майстер спорту СРСР Збірна Харківської області
Мар'їн Олександр Євгенійович   ХДВУФК №1
Мироненко Олександра Майстер спорту СДЮШОР ім. Яни Клочкової
Надєждін Олександр Михайлович Майстер спорту ХДВУФК №1
Носік Євгеній Георгійович Майстер спорту СРСР "НТУ-ХПІ"
trener_pogrebnyak.jpg Погребняк Владислав Вікторович Майстер спорту ХДВУФК №1
Слюсаренко Микола Віталійович Майстер спорту СРСР "Харків'яночка"
Смеркус Євгеній Давидович Заслужений тренер України СДЮШОР ім. Яни Клочкової
Смеркус Олег Євгенійович   СДЮШОР ім. Яни Клочкової
Столяров Сергій Борисович Майстер спорту СРСР Збірна Харківської області

 

 

м. Львів:

 

 

Фотографія

Прізвище, ім'я,

по батькові

Звання

Клуб

Богданов Олександр Сергійович Заслужений тренер України ДЮСШ №3
Гайдаєнко Юрій Михайлович Майстер спорту СРСР, Заслужений тренер України "Динамо"
Зінкевич Ігор Ілліч Майстер спорту СРСР, Заслужений тренер України, Заслужений працівник України "Динамо"
Єгоров Олексій Валентинович Майстер спорту міжнародного класу "Євроспорт"
momot.jpg Момот Віктор Володимирович Майстер спорту України ДЮСШ №3
Наумчик Євген Георгійович Заслужений тренер України ЛДУФК
sidorovich.jpg Сидорович Юрій Омелянович Майстер спорту України ЛДУФК
Скіба Євгеній Майстер спорту України ДЮСШ ім. Ю. Кутенка
Скуратов Вадим Станіславович Майстер спорту міжнародного класу "Динамо"
Шведов Олексій Майстер спорту України "Динамо"

 

 

м. Одеса:

 

 

Фотографія

Прізвище, ім'я,

по батькові

Звання

Клуб

maharadze_2013.jpg Махарадзе Георгій Тенгізович Майстер спорту ВК "Одеса"
user_no_image-407483ae71f736050a4e818053 Печуриця Єгор   ВК "Одеса"
user_no_image-407483ae71f736050a4e818053 Свірідов Володимир Миколайович   ВК "Одеса"
user_no_image-407483ae71f736050a4e818053 Ставертій Олександр Вікторович   ВК "Одеса"
Тренчук Павел Тренчук Павло Вадимович   ВК "Одеса"

 

 

м. Ужгород:

 

 

Фотографія

Прізвище, ім'я,

по батькові

Звання

Клуб

user_no_image-407483ae71f736050a4e818053 Василкін Ісрафіл Енверович   "Динамо"
user_no_image-407483ae71f736050a4e818053 Гавриленко Володимир   ВК "Ужгород"
06062016_lviv_20160609_1183287359-3-e147 Мордвінцев Геннадій Олександрович   "Динамо"

 

 

м. Дніпро:

 

 

Фотографія

Прізвище, ім'я,

по батькові

Звання

Клуб

Вєрємєєв Сергій   "ДНУ-Дніпро"
Гончаров Сергій Вікторович Майстер спорту "ДНУ-Дніпро"
Фоміченко Геннадій Дмитрович Заслужений тренер України "ДНУ-Дніпро"

 

 

м. Маріуполь:

 

Фотографія

Прізвище, ім'я,

по батькові

Звання

Клуб

Баранніков Георгій Євгенійович Заслужений тренер України ВК "Маріуполь"
Костанда В'ячеслав Ремович Майстер спорту міжнародного класу ВК "Маріуполь"

 

НАСТУПНІ ІГРИ:

 

 

Відкритий чемпіонат України

серед юніорок 1999 р.н.

 

 

10.11.17 - 12.11.17

 

 

м. Дніпро,

басейн "ДНУ"

 

 

ПОПЕРЕДНІ ІГРИ:

 

 

Суперкубок України

серед чоловіків

 

 

28.10.17

 

 

м. Київ,

басейн Центру ФВС КПІ

ім. Ігоря Сікорського

 

 

НАШІ  ПАРТНЕРИ:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ТУРНІРНІ ТАБЛИЦІ:

 

ЧОЛОВІКИ

 

Супер ліга

  Команда Місце
 Збірна Харківської області 1
 "Динамо", м. Львів 2
 "НТУ-ХПІ", м. Харків 3
   ВК "Маріуполь" 4

 

Вища ліга

  Команда Місце

 КЗ ЛОР "ЛУФК" - ДЮСШ №3,

 м. Львів

1
 Збірна Харківської області - 1 2

 "Меотіда", м. Маріуполь

3
   Збірна Київщини 4
 

 "СДЮШОР-ДНУ", м. Дніпро

5
   ХДВУФК №1, м. Харків 6
 

 СДЮШОР ім. Я. Клочкової -

 ХДВУФК №1, м. Харків

7
 

 Збірна Харківської області - 2

8

 

ЖІНКИ

 

Вища ліга

  Команда Місце
 Збірна Харківської області - ШВСМ "Політехнік" 1
 СДЮШОР №9, м. Київ 2
 Збірна Донецької області 3
 

 "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

4

 

ЮНАКИ, ДІВЧАТА, ЮНІОРИ ТА ЮНІОРКИ

 

Юнаки 2005 р.н. і мол.

  Команда Місце
 ДЮСШ №3, м. Львів 1
 ВК м. Ужгорода 2

 СОК "ЄВРОСПОРТ", м. Львів

3
 

 "СДЮШОР-ДНУ- 1", м. Дніпро

4
   Збірна Харківської області 5
 

 КДЮСШ ім. Ю. Кутенка-2,

 м. Львів

6
   СДЮШОР №9, м. Київ 7
 

 СДЮШОР ім. Я. Клочкової -2,

 м. Харків

8
 

 СДЮШОР ім. Я. Клочкової -1,

 м. Харків

9
   КВВС "Аквапарк", м. Львів 10
   ДЮСШ Водне поло, м. Одеса 11
   "СДЮШОР-ДНУ- 2", м. Дніпро 12
 

 КДЮСШ ім. Ю. Кутенка-1,

 м. Львів

13
 

 ВА ім. О. Баркалова,

 м. Харків

14

 

Юнаки 2003 р.н.

  Команда Місце
 "АРЕНА", м. Тбілісі 1
 "Динамо", м. Ужгород 2

 Збірна Харківської області

3
 

 КЗ ЛОР "ЛУФК" - ДЮСШ №3,

 м. Львів  

4
   ХДВУФК №1 - СДЮШОР

 ім. Я. Клочкової, м. Харків

5
 

 ДЮСШ "Водне поло",

 м. Одеса

6
   СДЮШОР-ДНУ - Збірна           Дніпропетровської області 7
 

 КДЮСШ "Динамо" -

 СДЮШОР № 9, м. Київ

8
 

 КЗ ЛОР "ЛУФК" -

 СОК  "Євроспорт", м. Львів

9
 

 ВА ім. О. Баркалова, м. Харків

10

 

Юніори 1999 р.н.

  Команда Місце

 КЗ ЛОР "ЛУФК" - ДЮСШ №3,

 м. Львів

1
 Збірна Харківської області - 1 2

 "Меотіда", м. Маріуполь

3
 

 "СДЮШОР-ДНУ", м. Дніпро

4
   ХДВУФК №1, м. Харків 5
 

 СДЮШОР ім. Я. Клочкової -

 ХДВУФК №1, м. Харків

6
 

 Збірна Харківської області - 2

7

 

Юніори 2001 р.н.

Команда Місце

 КЗ ЛОР "ЛУФК", м. Львів

1
 Збірна м. Маріуполя 2

 Збірна м. Одеси

3

 Збірна Харківської області

4
 СОК "Євроспорт", м. Львів 5

 "СДЮШОР-ДНУ", м. Дніпро

6

 ХДВУФК №1, м. Харків

7

 КДЮСШ "Динамо", м. Київ

8

 СДЮШОР ім. Я. Клочкової -

 ХДВУФК №1, м. Харків

9

 ДЮСШ № 3, м. Львів

10