*ВИЩОЮ ЧЕСТЮ ДЛЯ ВАТЕРПОЛІСТА Є ВИСТУП ЗА ЗБІРНУ КОМАНДУ КРАЇНИ*

Тренери

 

м. Київ:

 

М. КИЇВ

Фотографія

Прізвище, ім'я, по батькові

Звання

Клуб
Висотін Володимир Іванович Заслужений тренер України СДЮШОР №9
Войтович Олександр Михайлович Заслужений тренер України КДЮСШ "Динамо"
user_no_image-407483ae71f736050a4e818053 Войтович Олексій Миколайович Майстер спорту України КДЮСШ "Динамо"
Данилова Аліна Леонідівна Майстер спорту України КДЮСШ "Динамо"
Качалов Олександр Юрійович Майстер спорту СДЮШОР №9
Лєбєдєв Михайло Євгенійович   СДЮШОР №9
Мельничук Наталія Анатоліївна Майстер спорту України СДЮШОР №9

 

 

Київська область:

 

Фотографія

Прізвище, ім'я, по батькові

Звання Клуб
Бондаренко Віктор Георгійович Майстер спорту Збірна Київщини
Калінін Микола Володимирович Майстер спорту Збірна Київщини
Клєстов Віталій Валерійович   Збірна Київщини

 

 

м. Харків:

 

Фотографія

Прізвище, ім'я, по батькові

Звання

Клуб

Вишневська Світлана Віталіївна Майстер спорту ХДВУФК №1
Головкін Тарас Євгенович Майстер спорту Збірна Харківської області
Гудін Віталій Станіславович Майстер спорту СДЮШОР ім. Яни Клочкової
Мар'їн Олександр Євгенійович   ХДВУФК №1
Мироненко Олександра Ігорівна Майстер спорту СДЮШОР ім. Яни Клочкової
Надєждін Олександр Михайлович Майстер спорту ХДВУФК №1
Носік Євгеній Георгійович Майстер спорту СРСР "НТУ-ХПІ"
user_no_image-407483ae71f736050a4e818053 Погребняк Владислав Вікторович Майстер спорту ХДВУФК №1
Слюсаренко Микола Віталійович Майстер спорту СРСР "Харків'яночка"
Смеркус Євгеній Давидович Заслужений тренер України СДЮШОР ім. Яни Клочкової
Смеркус Олег Євгенійович   СДЮШОР ім. Яни Клочкової
Столяров Сергій Борисович Майстер спорту СРСР Збірна Харківської області

 

 

м. Львів:

 

Фотографія

Прізвище, ім'я, по батькові

Звання

Клуб

Богданов Олександр Сергійович Заслужений тренер України ДЮСШ №3
Волончук Денис Володимирович Майстер спорту України "Динамо"
Зінкевич Ігор Ілліч Майстер спорту СРСР, Заслужений тренер України, Заслужений працівник України "Динамо"
Єгоров Олексій Валентинович Майстер спорту міжнародного класу "Євроспорт"
momot.jpg Момот Віктор Володимирович Майстер спорту України ДЮСШ №3
Наумчик Євген Георгійович Заслужений тренер України ЛДУФК
sidorovich.jpg Сидорович Юрій Омелянович Майстер спорту України ЛДУФК
Скиба Євген Степанович Майстер спорту України ДЮСШ ім. Ю. Кутенка
Шведов Олексій Володимирович Майстер спорту України "Динамо"

 

 

м. Одеса:

 

Фотографія

Прізвище, ім'я, по батькові

Звання

Клуб

maharadze_2013.jpg Махарадзе Георгій Тенгізович Майстер спорту ВК "Одеса"
user_no_image-407483ae71f736050a4e818053 Печуриця Єгор   ВК "Одеса"
user_no_image-407483ae71f736050a4e818053 Свірідов Володимир Миколайович   ВК "Одеса"
user_no_image-407483ae71f736050a4e818053 Ставертій Олександр Вікторович   ВК "Одеса"
Тренчук Павел Тренчук Павло Вадимович   ВК "Одеса"

 

 

М. УЖГОРОД

Фотографія

Прізвище, ім'я, по батькові

Звання

Клуб

user_no_image-407483ae71f736050a4e818053 Василкін Ісрафіл Енверович   "Динамо"
Гавриленко Володимир Миколайович   ВК "Ужгород"
user_no_image-407483ae71f736050a4e818053 Киселюк Сергій Вікторович   "Динамо"
06062016_lviv_20160609_1183287359-3-e147 Мордвінцев Геннадій Олександрович   "Динамо"
Фоменко Василь Вікторович   ВК "Ужгород"
Черленяк Дмитро Федорович   ВК "Ужгород"

 

 

м. Дніпро:

 

Фотографія

Прізвище, ім'я, по батькові

Звання

Клуб

Вєрємєєв Сергій Анатолійович   "ДНУ-Дніпро" - Збірна Дніпропетровської обл.
user_no_image-407483ae71f736050a4e818053 Головко Юрій Євгенович   "ДНУ-Дніпро" - Збірна Дніпропетровської обл.
Гончаров Сергій Вікторович Майстер спорту "ДНУ-Дніпро" - Збірна Дніпропетровської обл.
Фоміченко Геннадій Дмитрович Заслужений тренер України "ДНУ-Дніпро" - Збірна Дніпропетровської обл.

 

 

Донецька

 

ДОНЕЦЬКА ОБЛАСТЬ

Фотографія

Прізвище, ім'я, по батькові

Звання

Клуб

Баранніков Георгій Євгенович Заслужений тренер України ВК "Маріуполь"
Басловяк Юлія Ігорівна Майстер спорту Збірна Донецької обл.
user_no_image-407483ae71f736050a4e818053 Вишняков Володимир Георгійович КМС КЗ "КДЮСШ "Меотіда"
Дзержинський Олександр Едуардович КМС Збірна Донецької обл.
Костанда В'ячеслав Ремович Майстер спорту міжнародного класу

ВК "Маріуполь"

КЗ "КДЮСШ "Меотіда"

Рябченко Сергій Євгенович Майстер спорту Збірна Донецької обл.
Швейнов Олександр Васильович КМС

ВК "Маріуполь"

КЗ "КДЮСШ "Меотіда"

Шеломанова Валентина Сергіївна   КЗ "КДЮСШ "Меотіда"
Шилін Тимур Владиславович Майстер спорту ВК "Маріуполь"

 

Натиснути для перегляду

 

ЖЕРЕБКУВАННЯ

 


 

ТУРНІРНІ ТАБЛИЦІ:

 

-ЧОЛОВІКИ-

 

Супер ліга

Команда Тур Очки Місце
 "Динамо", м. Львів 5 39 1
 "ЛУФК", м. Львів 5 30 2
 Збірна Харківської області 5 21 3
 ВК "Маріуполь" 5 0 4

 

Вища ліга

  Команда Тур Очки Місце

 КЗ ЛОР "ЛУФК", м. Львів

3 28 1

 НТУ "ХПІ"-ШВСМ,

м. Харків

3 19 2
 Збірна Харківської області - 1 3 17 3
   Збірна Київщини 3 17 4
 

  "Меотіда", м. Маріуполь

3 6 5
    Збірна Харківської області - 2 3 0 6

 

Юніори 2001 р.н.

  Команда Тур Очки Місце

 КЗ ЛОР "ЛУФК", м. Львів

3 18 1
 Збірна Харківської області - 1 3 12 2

 "Меотіда", м. Маріуполь

3 6 3
    Збірна Харківської області - 2 3 0 4

 

Кубок України

  Команда Місце
  1
    2
    3
    4
    5
    6

 

-ЖІНКИ-

 

Чемпіонат України

  Команда Тур Очки Місце
 Збірна Донецької області  4 24 1
 Збірна Харківської області - ШВСМ "Політехнік" 4 20 2
 "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

4 16 3
 

 Збірна м. Києва

4 12 4

 

Кубок України

  Команда Місце
  1
    2
    3
 

 

4

 

-ЮНАКИ, ДІВЧАТА, ЮНІОРИ ТА ЮНІОРКИ-

 

Юніори 2003 р.н. (група 1)

Команда Тур Очки Місце
КЗ ЛОР "ЛУФК", м. Львів 1 13 1
Збірна Закарпатської обл. 1 13 2
ДЮСШ Водне поло, м. Одеса 1 9 3
ДНУ-Дніпро - Збірна Дніпропетровської обл. 1 6 4

КДЮСШ ім. Ю.Кутенка,

м. Львів

1 3 5
Меотіда, м. Маріуполь 1 0 6

 

Юніори 2003 р.н. (група 2)

Команда Тур Очки Місце

 Збірна Харківської обл. - 1

1 15 1
 Збірна Харківської обл. - 2 1 12 2
 "Динамо", м. Київ 1 7 3

 ХДВУФК №1, м. Харків

1 7 4
 ДЮСШ №21, м. Київ 1 3 5

 ГО ВА ім. О. Баркалова,

 м. Харків

1 0 6

 

Юнаки 2005 р.н. (група 2)

Команда Тур Очки Місце

ДНУ-Дніпро - Збірна Дніпропетровської обл. - 2

1 9 1
ДЮСШ "Водне поло", м. Одеса 1 6 2
ДНУ-Дніпро - Збірна Дніпропетровської обл. - 1 1 3 3

"Меотіда", м. Маріуполь

1 0 4

 

Юнаки 2005 р.н. (група 3)

Команда Тур Очки Місце

ДЮСШ № 3 - КЗ ЛОР "ЛУФК", м. Львів

1 9 1
КВВС "Аквапарк", м. Львів 1 6 2
СОК "Євроспорт", м. Львів 1 3 3

ДЮСШ № 3, м. Львів

1 0 4

 

Юнаки 2005 р.н. (група 3)

Команда Тур Очки Місце

КДЮСШ ім. Ю. Кутенка,

м. Львів

1 9 1
ВК "Ужгород" 1 3 2
ДЮСШ №21, м. Київ 1 3 3

СДЮШОР №9, м. Київ

1 3 4

 

Юнаки 2007 р.н. (група 1)

Команда Тур Очки Місце

Збірна Харківської обл. - 1

1 12 1

ГО "ВА ім. О. Баркалова - СДЮШОР ім. Я. Клочкової,

м. Харків

1 7 2

КДЮСШ ім. Ю. Кутенка,

м. Львів

1 7 3

ОК ДЮСШ "Динамо",

м. Ужгород

1 3 4
Збірна Харківської обл. - 2 1 0 5

 

Юнаки 2007 р.н. (група 2)

Команда Тур Очки Місце
CОК "Євроспорт", м. Львів

 

1 12 1
ДЮСШ №3, м. Львів

 

1 9 2
ДЮСШ Водне поло, м. Одеса

 

1 6 3
ДНУ-Дніпро - Збірна Дніпропетровської обл.

 

1 3 4
ВА ім. Баркалова, м. Харків 1 0 5

 

Юнаки 2007 р.н. (група 3)

Команда Тур Очки Місце

СДЮШОР №9, м. Київ

1 9 1

ВК "Ужгород"

1 6 2

ДЮСШ №21 - 2, м. Київ

1 3 3

ДЮСШ №21 - 1, м. Київ

1 0 4

 

Юніорки 2002 р.н.

  Команда Очки Місце
  Збірна м. Києва  9 1
 Збірна Харківської області 4 2
 Збірна Донецької області 3 3
 

 "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

1 4

 

ПАРТНЕРИ: