*ВИЩОЮ ЧЕСТЮ ДЛЯ ВАТЕРПОЛІСТА Є ВИСТУП ЗА ЗБІРНУ КОМАНДУ КРАЇНИ*

ІІІ тур (фінал) відкритого чемпіонату України (Вища ліга) серед чоловіків та юніорів 2002 р.н.

 

 З 20 по 24 липня 2020 р. у місті Кам'янському на базі басейну  "МіКомп"   відбудеться 3 тур (фінал) відкритого чемпіонату України (Вища ліга) серед   чоловіків та серед юніорів 2002 р.н. з водного поло.

 

 Головний суддя змагань - Гончаров С.В. (МК). Технічне засідання   відбудеться 20 липня о 16:00 в готелі "Олімпія".

 

  

            1 день 20.07.2020 р. понеділок

               

1

18.00

ДНУ-ДНІПРО- Зб. Дніпр. області

ДИНАМО м. Київ

19:3

3:0;6:1;5:1;5:1

2

19.30

КЗ ЛОР ЛФКC м. Львів

МЕОТИДА м. Маріуполь

17:4

2:1;5:0;4:1;6:2

3

21.00

 Зб. Харківської області-1

Збірна Київщини-2

15:6

3:2;4:2;1:1;7:1

           

             2 день 21.07.2020 р. вівторок

 

4

18.00

ДНУ-ДНІПРО- Зб. Дніпр. області

КЗ ЛОР ЛФКC м. Львів

7:12

2:3;1:2;3:2;1:5

5

19.30

МЕОТИДА м. Маріуполь

Збірна Київщини-2

8:13

2:3;2:3;2:3;2:4

6

21.00

Зб. Харківської області-1

ДИНАМО м. Київ

19:2

4:0;6:2;5:0;4:0

            

             3 день 22.07.2020 р. середа

 

7

18.00

ДНУ-ДНІПРО- Зб. Дніпр. області

МЕОТИДА м. Маріуполь

13:4

1:0;4:2;4:0;4:2

8

19.30

Зб. Харківської області-1

КЗ ЛОР ЛФКC м. Львів

8:3

1:1;1:0;2:0;4:2

9

21.00

ДИНАМО м. Київ

Збірна Київщини-2

1:12

0:1;0:3;0:2;1:6

                 

               4 день 23.07.2020 р. четвер

 

10

18.00

ДНУ-ДНІПРО- Зб. Дніпр. області

Зб. Харківської області-1

6:14

1:1;3:5;1:4;1:4

11

19.30

ДИНАМО м. Київ

 МЕОТИДА м. Маріуполь

3:5

0:1;1:1;1:2;1:1

12

21.00

Збірна Київщини-2

КЗ ЛОР ЛФКC м. Львів

9:16

1:3;2:4;2:5;4:4

 

             5 день 24.07.2020 р. пятниця

 

13

09.30

МЕОТИДА м. Маріуполь

Зб. Харківської області-1

5:18

1:2;3:3;1:8;0:5

14

11.00

КЗ ЛОР ЛФКC м. Львів

ДИНАМО м. Київ

19:6

6:1;3:1;8:0;2:4

15

12.30

ДНУ-ДНІПРО- Зб. Дніпр. області

Збірна Київщини-2

16:15

1:3;3:1;3:1;2:4

пен. 7:6

                                              

ТУРНІРНІ ТАБЛИЦІ:

 

-ЧОЛОВІКИ-

 

Супер ліга 2020

  Команда Місце
 "Динамо", м. Львів 1
 Збірна Харківської області 2
 ВК "Маріуполь 3
   НТУ ХПІ м. Харків 4

 

Вища ліга (2020)

  Команда Місце

 Збірна Харківської області - 1

1

 КЗ ЛОР "ЛУФК", м. Львів

2
 "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

3
   Збірна Київщини - 2 4
 

 "Меотіда", м. Маріуполь

5
    "Динамо", м. Київ 6
   ХДВУФК №1, м. Харків 7

 

 

 

Кубок України 2020

  Команда Місце
 "Динамо", м. Львів 1
   Збірна Харківської області 2
   НТУ ХПІ м. Харків 3
   ВК "Маріуполь 4
 

 Збірна Київської області - 1

5
   "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

6
   Збірна Київської області - 2 7

 

-ЖІНКИ-

 

Чемпіонат України 2020

  Команда Місце
 Збірна Харківської області -   ШВСМ "Політехнік" 1
 Збірна м. Києва 2
 "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

3
 

 Збірна Донецької області 

4

 

Кубок України 2020

  Команда Місце
 Збірна Харківської області -  ШВСМ "Політехнік" 1
   "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

2
   Збірна м. Києва 3
 

 Збірна Донецької області 

4

 

-ЮНАКИ, ДІВЧАТА, ЮНІОРИ ТА ЮНІОРКИ-

 

Юніорки 2001 р.н. (2020)

  Команда Місце

 Збірна м. Києва

1
 "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

2

 Збірна Донецької області 

3
   Збірна Харківської області 4

 

Юніорки 2004 р.н. (2020)

  Команда Місце
  1
  2
  3
 

 

4

 

Юніори 2002 р.н. (2020)

  Команда Місце
 Збірна Харківської області - 1 1
 КЗ ЛОР "ЛУФК", м. Львів 2
 "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

3
   "Меотіда", м. Маріуполь 4
 

 ХДВУФК №1, м. Харків

5

 

Юніори 2004 р.н. (2020)

  Команда Місце
 КЗ ЛОР "ЛУФК", м. Львів 1
 Збірна Харківської області - 1 2
 "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

3
 

 "Динамо" м. Ужгород

4
 
   ДЮСШ № 21 м. Київ 5
   КДЮСШ ім. Ю. Кутенко 6
   Збірна Харківської області - 2 7
  "Меотіда", м. Маріуполь 8

 

Юнаки 2006 р.н. (2020)

  Команда Місце
Збірна Харківської обл. 1

"КІВС", м. Львів

2

КДЮСШ ім. Ю. Кутенка, 

м. Львів

3
 

ГО "ВА ім. О. Баркалова" - СДЮШОР ім. Я. Клочкової

4
 

Збірна Закарпатської області

5
 

ДЮСШ "Водне поло", 

м. Одеса

6
  ДЮСШ № 3, м. Львів 7
  СОК "Євроспорт", м. Львів 7
  ДНУ-Дніпро - Збірна Дніпропетровської обл. 9
  СДЮШОР ім. Я. Клочкової-ГО ВА ім. О. Баркалова 9
  КЗ КДЮСШ «Меотіда», м. Маріуполь 11

 

 

 

Юнаки 2008 р.н. (2020)

  Команда Місце
ДЮСШ № 3, м. Львів 1
СОК "Євроспорт", м. Львів 2
Збірна Харківської обл. 3
   Збірна м. Ужгород 4
 

СДЮШОР ім. Я. Клочкової, 

м. Харків

5
  ДНУ-Дніпро - Збірна Дніпропетровської обл. 6
  Збірна м. Києва 7
  ДЮСШ №21 - 2, м. Київ 8
  ДЮСШ №21 - 1, м. Київ 9
 

ДЮСШ Водне поло, м. Одеса

10

 

ПАРТНЕРИ: