*ВИЩОЮ ЧЕСТЮ ДЛЯ ВАТЕРПОЛІСТА Є ВИСТУП ЗА ЗБІРНУ КОМАНДУ КРАЇНИ*

ІІ тур відкритого чемпіонату України серед юніорів 2004 р.н.

 З 06 по 10 серпня 2020 р. у місті Кам'янському на базі басейну  "МіКомп"   відбудеться ІІ тур відкритого чемпіонату України серед юніорів 2004 р.н.   з водного поло.

 

 Головний суддя змагань - Гончаров С.В. (МК). Технічне засідання   відбудеться 06 серпня о 16:00 в готелі "Олімпія".

 

 

 

  1 день 06.08.2020 р. четвер 

         

              

1

18.00

ДНУ-ДНІПРО- Зб. Дніпр. області

Зб. Харківської області -2

12-0

3:2;7:0;4:2;3:1

2

19.30

Зб. Харківської області -1

Динамо м. Ужгород

9:6

4:0;0:0;3:3;2:3

3

21.00

МЕОТИДА м. Маріуполь

ДЮСШ №21 м. Київ

0:12

0:7;2:3;0:4

          

  2 день 07.08.2020 р. пятниця

 

4

18.00

КДЮСШ Кутенка м.Львів

Зб. Харківської області -1

4:9

0:1;1:2;3:3;0:3

8

19.30

Динамо м. Ужгород

МЕОТИДА м. Маріуполь

12:0

11:0;2:1

6

21.00

Зб. Харківської області -2

ДЮСШ №21 м. Київ

0:12

0:4;0:2;1:7

            

  3 день 08.08.2020 р. субота

 

7

18.00

ДЮСШ №21 м. Київ

Зб. Харківської області -1

5:3

1:0;2:0;1:1;1:2

8

19.30

КЗ ЛОР ЛФКC м. Львів

 Зб. Харківської області -2

12:0

3:0;4:3;6:1;4:1

9

21.00

МЕОТИДА м. Маріуполь

 КДЮСШ Кутенка м.Львів

0:12

1:9;3:3;1:5

                 

  4 день 09.08.2020 р. неділя

 

10

18.00

ДНУ-ДНІПРО- Зб. Дніпр. області

МЕОТИДА м. Маріуполь

12:0

8:0;4:0

11

19.30

Зб. Харківської області -1

КЗ ЛОР ЛФКC м. Львів

7:7

1:1;2:2;1:2;3:2

12

21.00

Зб. Харківської області -2

Динамо м. Ужгород

5:12

0:5;3:3;1:1;1:3

 

  5 день 10.08.2020 р. понеділок

 

13

09.30

КДЮСШ Кутенка м.Львів

Зб. Харківської області -2

 

 

14

11.00

КЗ ЛОР ЛФКC м. Львів

МЕОТИДА м. Маріуполь

 

 

15

12.30

ДНУ-ДНІПРО- Зб. Дніпр. області

Зб. Харківської області -1

 

 

 

 

  

Команди

1

2

3

4

5

6

7

8

Ігри

 Очки

М’ячи

 Місце     

1

КЗ ЛОР ЛФКС м. Львів

 

11-12

0

16-12

3

17-7

3

12-0

3

7-7

1

12-0

3

12-0

3

7

16

 87-38/ +49

             1

2

ДИНАМО м. Ужгород

12-11

3

 

7-9

0

8-5

3

10-6

3

6-9

0

12-5

3

12-0

3

7

15

   67-45/+22

4

3

ДНУ-ДНІПРО – Зб. Дніпр. області

12-16

0

9-7

3

 

10-8

3

14-11

3

9-15

0

12-0

3

12-0

3

7

15

78-57/+21

3

4

   ДЮСШ №21 м. Київ

7-17

0

5-8

0

8-10

0

 

10-6

3

5-3

3

12-0

3

12-0

3

7

12

59-44/+15

5

5

КДЮСШ ім. Кутенка м. Львів

0-12

0

6-10

0

11-14

0

6-10

0

 

4-9

0

11-3

3

12-0

3

7

6

    50-58/ -8

6

6

 Збірна Харківської області - 1

7-7

1

9-6

3

15-9

3

3-5

0

9-4

3

 

8-3

3

12-0

3

7

16

 63-34/ +29

             2

7

 Збірна Харківської області - 2

0-12

0

5-12

0

0-12

0

0-12

0

3-11

0

3-8

0

 

12-0

3

7

3

    23-67/-44

7

8

 МЕОТИДА м. Маріуполь

0-12

0

0-12

0

0-12

0

0-12

0

0-12

0

0-12

0

0-12

0

 

7

0

  0-84/ -84

8

 

ТУРНІРНІ ТАБЛИЦІ:

 

-ЧОЛОВІКИ-

 

Супер ліга 2020

  Команда Місце
 "Динамо", м. Львів 1
 Збірна Харківської області 2
 ВК "Маріуполь 3
   НТУ ХПІ м. Харків 4

 

Вища ліга (2020)

  Команда Місце

 Збірна Харківської області - 1

1

 КЗ ЛОР "ЛУФК", м. Львів

2
 "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

3
   Збірна Київщини - 2 4
 

 "Меотіда", м. Маріуполь

5
    "Динамо", м. Київ 6
   ХДВУФК №1, м. Харків 7

 

 

 

Кубок України 2020

  Команда Місце
 "Динамо", м. Львів 1
   Збірна Харківської області 2
   НТУ ХПІ м. Харків 3
   ВК "Маріуполь 4
 

 Збірна Київської області - 1

5
   "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

6
   Збірна Київської області - 2 7

 

-ЖІНКИ-

 

Чемпіонат України 2020

  Команда Місце
 Збірна м. Києва 1
 Збірна Харківської області - ШВСМ "Політехнік" 2
 "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

3
 

 Збірна Донецької області 

4

 

Кубок України 2020

  Команда Місце
  1
    2
    3
 

 

4

 

-ЮНАКИ, ДІВЧАТА, ЮНІОРИ ТА ЮНІОРКИ-

 

Юніорки 2001 р.н. (2020)

  Команда Місце

 Збірна м. Києва

1
 "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

2

 Збірна Донецької області 

3
   Збірна Харківської області 4

 

Юніорки 2004 р.н. (2020)

  Команда Місце
  1
  2
  3
 

 

4

 

Юніори 2002 р.н. (2020)

  Команда Місце
 Збірна Харківської області - 1 1
 КЗ ЛОР "ЛУФК", м. Львів 2
 "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

3
   "Меотіда", м. Маріуполь 4
 

 ХДВУФК №1, м. Харків

5

 

Юніори 2004 р.н. (2020)

  Команда Місце
 КЗ ЛОР "ЛУФК", м. Львів 1
 Збірна Харківської області - 1 2
 "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

3
 

 "Динамо" м. Ужгород

4
 
   ДЮСШ № 21 м. Київ 5
   КДЮСШ ім. Ю. Кутенко 6
   Збірна Харківської області - 2 7
  "Меотіда", м. Маріуполь 8

 

Юнаки 2006 р.н. (2020)

  Команда Місце
Збірна Закарпатської області  

Збірна Харківської обл.

 

КДЮСШ ім. Ю. Кутенка, 

м. Львів

 
 

"КІВС", м. Львів

 
 

ДЮСШ "Водне поло", 

м. Одеса

 
  ГО "ВА ім. О. Баркалова" - СДЮШОР ім. Я. Клочкової  
  ДЮСШ № 3, м. Львів 7
  СОК "Євроспорт", м. Львів 7
  ДНУ-Дніпро - Збірна Дніпропетровської обл. 9
  СДЮШОР ім. Я. Клочкової-ГО ВА ім. О. Баркалова 9
  КЗ КДЮСШ «Меотіда», м. Маріуполь 11

 

 

 

Юнаки 2008 р.н. (2020)

  Команда Місце
ДЮСШ № 3, м. Львів 1
СОК "Євроспорт", м. Львів 2
Збірна Харківської обл. 3
   Збірна м. Ужгород 4
 

СДЮШОР ім. Я. Клочкової, 

м. Харків

5
  ДНУ-Дніпро - Збірна Дніпропетровської обл. 6
  Збірна м. Києва 7
  ДЮСШ №21 - 2, м. Київ 8
  ДЮСШ №21 - 1, м. Київ 9
 

ДЮСШ Водне поло, м. Одеса

10

 

ПАРТНЕРИ: