*ВИЩОЮ ЧЕСТЮ ДЛЯ ВАТЕРПОЛІСТА Є ВИСТУП ЗА ЗБІРНУ КОМАНДУ КРАЇНИ*

ІІ тур відкритого чемпіонату України серед юнаків 2006 р.н.

 

З 21 по 25 вересня 2020 р. у місті Кам'янському на базі басейну  "МіКомп"  відбудеться ІІ тур (групв І та ІІ) відкритого чемпіонату України серед юнаків 2006 р.н.  з водного поло.

 

Головні судді змагань:

Група І - Бєлєвцов В.І. (MК)

Група ІІ - Гончаров С.В. (МК). 

Технічне засідання   відбудеться 21 вересня о 09:30 в готелі "Олімпія".
 

 група І

 

група ІІ

 

 

 

Юніори 2006 р.н. і мол.

Група І

Група ІІ

ДЮСШ № 3 м. Львів  Збірна Харківської області
Збірна Закарпатської області КІВС, м. Львів
КДЮСШ ім. Ю. Кутенка, м. Львів ГО ВА ім. О. Баркалова - СДЮСШОР ім. Я. Клочкової
ДЮСШ Водне поло, м. Одеса СОК "Євроспорт", м. Львів
ДНУ-Дніпро - Збірна Дніпропетровської обл. ДЮСШ №21, м. Київ
  СДЮСШОР ім. Я. Клочкової - ГО ВА ім. О. Баркалова

 

 

1 день 21.09.2020 р. понеділок  

                      

1

11.30

ДЮСШ-3 м. Львів

КДЮСШ ім. Кутенка м. Львів

8-19

0-6;2-2;4-7;2-4

2

13.00

КІВС м. Львів

СОК «ЄВРОСПОРТ» м. Львів

24-12

10-3;3-3;4-5;8-1

3

18.00

ДНУ-ДНІПРО-Зб. Дн.області

Збірна Закарпатської області

0-12

1-4;1-4;1-7;

4

19.30

ГО ВА ім. Баркалова м. Харків

СДЮСШОР ім. Я. Клочкової

12-0

9-0;0-0;3-2;4-0

5

21.00

 ДЮСШ-21м. Київ

Збірна Харківської області

 

 

 

2 день 22.09.2020 р. вівторок

 

6

11.30

КДЮСШ ім.Кутенка м. Львів

 Збірна Закарпатської області

13-5

5-0;4-1;3-2;1-2

7

13.00

ДЮСШ Водне поло м. Одеса

  ДЮСШ-3 м. Львів

12-0

3-1;8-0;4-3;1-0

8

18.00

СОК «ЄВРОСПОРТ» м. Львів

  СДЮСШОР ім. Я. Клочкової

12-0

5-1;4-1;5-2;4-2

9

19.30

КІВС м. Львів

  ДЮСШ-21м. Київ

 

 

10

21.00

Збірна Харківської області

  ГО ВА ім. Баркалова м. Харків

16-6

4-1;4-2;5-2;3-1

            

3 день 23.09.2020 р. середа

 

11

11.30

СДЮСШОР ім.  Я. Клочкової

Збірна Харківської області

0-12

1-4;4-4;1-2;0-8

12

13.00

Збірна Закарпатської області

ДЮСШ Водне поло м. Одеса

14-11

5-3;1-2;3-1;5-5

13

18.00

ДНУ-ДНІПРО-Зб. Дн.області

КДЮСШ ім.Кутенка м. Львів

0-12

1-8;2-6;5-6

14

19.30

ГО ВА ім. Баркалова м. Харків

КІВС м. Львів

12-16

4-3;3-8;2-3;3-2

15

21.00

ДЮСШ-21м. Київ

СОК «ЄВРОСПОРТ» м. Львів

 

 

             

4 день 24.09.2020 р. четвер

 

16

11.30

ДЮСШ-3 м. Львів

Збірна Закарпатської області

6-11

1-1;0-4;3-4;2-2

17

13.00

ДЮСШ-21м. Київ

ГО ВА ім. Баркалова м. Харків

 

 

18

18.00

ДНУ-ДНІПРО-Зб. Дн.області

ДЮСШ Водне поло м. Одеса

12-0

8-2;6-0

19

19.30

СОК «ЄВРОСПОРТ» м. Львів

Збірна Харківської області

10-18

2-4;4-5;1-5;3-4

20

21.00

КІВС м. Львів

СДЮСШОР ім. Я. Клочкової

7-4

3-7;1-1;2-3;1-3

                  

5 день 25.09.2020 р. п'ятниця

 

21

09.30

ГО ВА ім. Баркалова м. Харків

СОК «ЄВРОСПОРТ» м. Львів

11-8

2-1;3-2;3-0;3-5

22

11.00

Збірна Харківської області

КІВС м. Львів

10-10

3-1;2-2;2-5;3-2

23

12.30

КДЮСШ ім.Кутенка м. Львів

ДЮСШ Водне поло м. Одеса

12-0

6-0;6-1;3-2

24

14.00

СДЮСШОР ім. Я. Клочкової

ДЮСШ-21м. Київ

 

 

25

15.30

ДНУ-ДНІПРО-Зб. Дн.області

ДЮСШ-3 м. Львів

7-13

2-3;1-3;2-2;2-5

                 

 

 

ТУРНІРНІ ТАБЛИЦІ:

 

-ЧОЛОВІКИ-

 

Супер ліга 2020

  Команда Місце
 "Динамо", м. Львів 1
 КЗ ЛОР ЛУФК, м. Львів 2
 ВК "Маріуполь 3
   "Збірна Харківської області 4

 

Вища ліга (2020)

  Команда Місце

 Збірна Харківської області - 1

1

 КЗ ЛОР "ЛУФК", м. Львів

2
 "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

3
   Збірна Київщини 4
 

 "Меотіда", м. Маріуполь

5
    "Динамо", м. Київ 6
   ХДВУФК №1, м. Харків 7

 

 

 

Кубок України 2020

  Команда Місце
  1
    2
    3
    4
 

 

5
    6
    7

 

-ЖІНКИ-

 

Чемпіонат України 2020

  Команда Місце
 Збірна Донецької області  1
 Збірна Харківської області - ШВСМ "Політехнік" 2
 "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

3
 

 Збірна м. Києва

4

 

Кубок України 2020

  Команда Місце
  1
    2
    3
 

 

4

 

-ЮНАКИ, ДІВЧАТА, ЮНІОРИ ТА ЮНІОРКИ-

 

Юніори 2002 р.н. (2020)

  Команда Місце

 Збірна Харківської області - 1

1
 КЗ ЛОР "ЛУФК", м. Львів 2

 "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

3
   "Меотіда", м. Маріуполь 4
   ХДВУФК №1, м. Харків 5
   Збірна Харківської області - 2 6

 

Юніорки 2002 р.н. (2019)

  Команда Місце
  Збірна м. Києва  1
 Збірна Харківської області 2
 Збірна Донецької області 3
 

 "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

4

 

Юніори 2003 р.н. (2019)

  Команда Місце
 КЗ ЛОР "ЛУФК", м. Львів 1
 Збірна Харківської обл. - 1 2
 Збірна Закарпатської обл. 3
   ДЮСШ Водне поло, м. Одеса 4
 

 ДНУ-Дніпро - Збірна Дніпропетровської обл.

5
   Збірна Харківської обл. - 2 6
 

 КДЮСШ ім. Ю.Кутенка, м. Львів

7
   "Динамо", м. Київ 8
   ХДВУФК №1, м. Харків 9
   ДЮСШ №21, м. Київ 10
  "Меотіда", м. Маріуполь 12
  ГО "ВА ім. О. Баркалова", м. Харків 12

 

Юніорки 2004 р.н. (2019)

  Команда Місце
 СДЮСШОР №9, м. Київ 1
 Збірна Харківської обл. 2
 "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

3
 

 Збірна Донецької обл.

4
 

 

Юнаки 2006 р.н. (2020)

  Команда Місце
Збірна Закарпатської області  

Збірна Харківської обл.

 

КДЮСШ ім. Ю. Кутенка, 

м. Львів

 
 

"КІВС", м. Львів

 
 

ДЮСШ "Водне поло", 

м. Одеса

 
  ГО "ВА ім. О. Баркалова" - СДЮШОР ім. Я. Клочкової  
  ДЮСШ № 3, м. Львів 7
  СОК "Євроспорт", м. Львів 7
  ДНУ-Дніпро - Збірна Дніпропетровської обл. 9
  СДЮШОР ім. Я. Клочкової-ГО ВА ім. О. Баркалова 9
  КЗ КДЮСШ «Меотіда», м. Маріуполь 11

 

 

 

Юнаки 2007 р.н. (2019)

  Команда Місце
СОК "Євроспорт", м. Львів 1
Збірна Харківської обл. 2

ГО "ВА ім. О. Баркалова - СДЮШОР ім. Я. Клочкової, 

м. Харків

3
  ДЮСШ № 3, м. Львів 4
  ВК "Ужгород" 5
  Збірна м. Києва 6
  ДЮСШ Водне поло, м. Одеса 7
 

КДЮСШ ім. Ю. Кутенка, 

 

м. Львів

7
  ДЮСШ №21 - 2, м. Київ 7
 

ОК ДЮСШ "Динамо", 

м. Ужгород

10
 

ДНУ-Дніпро - Збірна Дніпропетровської обл.

10
  ДЮСШ №21 - 1, м. Київ 10
  Збірна Харківської обл. - 2 13
  ВА ім. Баркалова, м. Харків 13

 

ПАРТНЕРИ: