*ВИЩОЮ ЧЕСТЮ ДЛЯ ВАТЕРПОЛІСТА Є ВИСТУП ЗА ЗБІРНУ КОМАНДУ КРАЇНИ*

Фінал Чемпіонату України серед юнаків та дівчат 2008 р.н.

З 05 по 09 жовтня 2020 р. у місті Кам'янському на базі басейну  "МіКомп"  відбудеться чемпіонат України серед юнаків та дівчат 2008 р.н. з водного поло.

 

Головний суддя змагань Гончаров С.В. (МК).

Технічне засідання   відбудеться 02 жовтня о 16:00 в готелі "Олімпія".

 

Під час проведення змагань буде проведенно семінар тренерів та суддів.

 

 

  ВИКЛИКИ

 

 

 регламент ФВПУ

 

 

 

 1 день 05.10.2020 р. понеділок

         

                  

1

18.00

ДНУ-ДНІПРО- Зб. Дніпр. області

ДЮСШ №21-2 м. Київ

21-18

6-5;6-7;4-2;5-4

2

19.15

ГО ВА Баркалова м. Харків

ДЮСШ  м. Одеса

12-0

8-1;6-5;6-2

3

20.30

Збірна Харківської області

ДЮСШ №21-1 м. Київ

12-0

12-0

           

 2 день 06.10.2020 р. вівторок

 

4

11.30

ДЮСШ №21-2 м. Київ

СОК ЄВРОСПОРТ м. Львів

0-12

2-4;2-5;3-8;0-2

5

12.45

Збірна м. Ужгорода

ГО ВА Баркалова м. Харків

12-8

2-3;4-1;2-2;4-2

6

18.00

ДНУ-ДНІПРО- Зб. Дніпр. області

СОК ЄВРОСПОРТ м. Львів

0-12

4-3;0-4;1-3;1-8

7

19.15

Збірна м. Києва

ДЮСШ №3 м. Львів

0-12

0-7;3-5;0-5;

8

20.30

Збірна м. Ужгорода

ДЮСШ м. Одеса

12-0

6-1;4-0;3-0

            

 3 день 07.10.2020 р. середа

 

9

11.30

ДЮСШ №21-2 м. Київ

ДЮСШ м. Одеса

12-0

7-0;7-4; 4-2

10

12.45

СОК ЄВРОСПОРТ м. Львів

Збірна м. Києва

12-0

11-1;5-3

11

18.00

ДНУ-ДНІПРО- Зб. Дніпр. області

ДЮСШ №3 м. Львів

5-13

1-1;0-4;1-4;3-4

12

19.15

Збірна Харківської області

ГО ВА Баркалова м. Харків

7-6

0-2;3-0;1-2;3-2

13

20.30

Збірна м. Ужгорода

ДЮСШ №21-1 м. Київ

12-0

6-1;8-1

                 

4 день 08.10.2020 р. четвер

 

14

11.30

СОК ЄВРОСПОРТ м. Львів

Збірна Харківської області

14-7

3-1; 1-1;; 7-4;3-1

15

12.45

ДЮСШ №3 м. Львів

Збірна м. Ужгорода

16-13

4-2; 3-5; 3-2; 6-4

16

18.00

ДНУ-ДНІПРО- Зб. Дніпр. області

ДЮСШ №21-1 м. Київ

12-0

12-0;

17

19.15

Збірна м. Києва

ГО ВА Баркалова м. Харків

11-16

4-5;4-6;0-5;3-0

 

5 день 09.10.2020 р. пятниця

 

18

09.30

ДЮСШ №21-1 м. Київ

Збірна м. Києва

0-12

7-8 місце

19

10.45

ДНУ-ДНІПРО- Зб. Дніпр. області

ГО ВА Баркалова м. Харків

10-12

5-6 місце

20

12.00

Збірна Харківської області

Збірна м. Ужгорода

4-6

3-4 місце

21

13.15

СОК ЄВРОСПОРТ м. Львів

ДЮСШ №3 м. Львів

9-10

1-2 місце

 

14.30

Парад нагородження, закриття

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Учасники семінару для тренерів та суддів з водного поло

05 - 09 жовтня 2020  року м. Кам'янське,  (готель «Олімпія»)

 

 

П.І.П.

Посада

Регіон

1

Лісун В.

Держаний тренер

м. Київ

2

Антонюк О.

Суддя

м. Київ

3

Мірошніченко  О.

Суддя

м. Київ

4

Веремєєв С.

Суддя

м. Дніпро

5

Головко С.

Тренер

м. Дніпро

6

Бураков А.

Суддя

м. Харків

7

Вишневська С.В.

Тренер

м. Харків

8

Бєлєвцов В. І.

Тренер

м. Харків

9

Мартинов С.

Тренер

м. Харків

10

Мироненко А.

Тренер

м. Харків

11

Гавриленко В.М.

Тренер

м. Ужгород

12

Черленяк Д.

Суддя

м. Ужгород

13

Мордвинцев Г.

Тренер

м. Ужгород

14

Махарадзе Г..

Суддя

м. Одеса

15

Ставертій О.

Тренер

м. Одеса

16

Кручок С.

Тренер

м. Львів

17

Єгоров О. В.

Тренер

м. Львів

18

Басловяк Ю.

Суддя

м. Крамоторск

19

Ворожева Є

Суддя

Київська обл..

20

Третьяк А.Т

Тренер

Київська обл..

Витрати по розміщенню та харчуванню участників за списком, за рахунок ФВПУ, всі інші витрати за рахунок організацій що відряджують. 

 

 

 

ТУРНІРНІ ТАБЛИЦІ:

 

-ЧОЛОВІКИ-

 

Супер ліга 2020

  Команда Місце
 "Динамо", м. Львів 1
 Збірна Харківської області 2
 ВК "Маріуполь 3
   НТУ ХПІ м. Харків 4

 

Вища ліга (2020)

  Команда Місце

 Збірна Харківської області - 1

1

 КЗ ЛОР "ЛУФК", м. Львів

2
 "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

3
   Збірна Київщини - 2 4
 

 "Меотіда", м. Маріуполь

5
    "Динамо", м. Київ 6
   ХДВУФК №1, м. Харків 7

 

 

 

Кубок України 2020

  Команда Місце
 "Динамо", м. Львів 1
   Збірна Харківської області 2
   НТУ ХПІ м. Харків 3
   ВК "Маріуполь 4
 

 Збірна Київської області - 1

5
   "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

6
   Збірна Київської області - 2 7

 

-ЖІНКИ-

 

Чемпіонат України 2020

  Команда Місце
 Збірна м. Києва 1
 Збірна Харківської області - ШВСМ "Політехнік" 2
 "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

3
 

 Збірна Донецької області 

4

 

Кубок України 2020

  Команда Місце
  1
    2
    3
 

 

4

 

-ЮНАКИ, ДІВЧАТА, ЮНІОРИ ТА ЮНІОРКИ-

 

Юніорки 2001 р.н. (2020)

  Команда Місце

 Збірна м. Києва

1
 "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

2

 Збірна Донецької області 

3
   Збірна Харківської області 4

 

Юніорки 2004 р.н. (2020)

  Команда Місце
  1
  2
  3
 

 

4

 

Юніори 2002 р.н. (2020)

  Команда Місце
 Збірна Харківської області - 1 1
 КЗ ЛОР "ЛУФК", м. Львів 2
 "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

3
   "Меотіда", м. Маріуполь 4
 

 ХДВУФК №1, м. Харків

5

 

Юніори 2004 р.н. (2020)

  Команда Місце
 КЗ ЛОР "ЛУФК", м. Львів 1
 Збірна Харківської області - 1 2
 "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

3
 

 "Динамо" м. Ужгород

4
 
   ДЮСШ № 21 м. Київ 5
   КДЮСШ ім. Ю. Кутенко 6
   Збірна Харківської області - 2 7
  "Меотіда", м. Маріуполь 8

 

Юнаки 2006 р.н. (2020)

  Команда Місце
Збірна Закарпатської області  

Збірна Харківської обл.

 

КДЮСШ ім. Ю. Кутенка, 

м. Львів

 
 

"КІВС", м. Львів

 
 

ДЮСШ "Водне поло", 

м. Одеса

 
  ГО "ВА ім. О. Баркалова" - СДЮШОР ім. Я. Клочкової  
  ДЮСШ № 3, м. Львів 7
  СОК "Євроспорт", м. Львів 7
  ДНУ-Дніпро - Збірна Дніпропетровської обл. 9
  СДЮШОР ім. Я. Клочкової-ГО ВА ім. О. Баркалова 9
  КЗ КДЮСШ «Меотіда», м. Маріуполь 11

 

 

 

Юнаки 2008 р.н. (2020)

  Команда Місце
ДЮСШ № 3, м. Львів 1
СОК "Євроспорт", м. Львів 2
Збірна Харківської обл. 3
   Збірна м. Ужгород 4
 

СДЮШОР ім. Я. Клочкової, 

м. Харків

5
  ДНУ-Дніпро - Збірна Дніпропетровської обл. 6
  Збірна м. Києва 7
  ДЮСШ №21 - 2, м. Київ 8
  ДЮСШ №21 - 1, м. Київ 9
 

ДЮСШ Водне поло, м. Одеса

10

 

ПАРТНЕРИ: