*ВИЩОЮ ЧЕСТЮ ДЛЯ ВАТЕРПОЛІСТА Є ВИСТУП ЗА ЗБІРНУ КОМАНДУ КРАЇНИ*

ІІ тур (фінал) відкритого чемпіонату України та Кубок України серед жінок

З 08 по 10 грудня 2020 р. у місті Дніпрі на базі басейну  "ДНУ" відбудеться ІІ тур (фінал) відкритого чемпіонату України та Кубок України серед жінок  з водного поло.

 

Головний суддя змагань - Гончаров С.В. (МК). 

Технічне засідання відбудеться 08 лгрудня о 09:30 в басейні "ДНУ".

 

Виклики

1 день 08.12.2020 р., вівторок

 

ігор

Час

Команда (Білі)

Команда (Сині)

Рахунок

За періодами

1

11.00

«ДНУ-ДНІПРО» м. Дніпро

Збірна Донецької області

11-8

1-1;1-0;3-4;3-3;3-0

2

12.30

«ШВСМ - ХПІ»-Зб. Харківської обл.

Збірна  м. Києва

9-5

3-0;3-1;0-3;3-1

            

         2 день 09.12.2020 р., середа

 

ігор

Час

Команда (Білі)

Команда (Сині)

Рахунок

За періодами

3

11.00

Збірна  м. Києва

Збірна Донецької області

7-13

3-3;1-2;3-3;0-5

4

12.30

«ДНУ-ДНІПРО» м. Дніпро

«ШВСМ - ХПІ»-Зб. Харківської обл.

10-14

2-3;1-6;4-4;3-1

 

 3 день 10.12.2020 р., четвер

 

ігор

Час

Команда (Білі)

Команда (Сині)

Рахунок

За періодами

5

11.00

Збірна Донецької області

«ШВСМ - ХПІ»-Зб. Харківської обл.

9-19

1-4;4-5;2-5;2-5

6

12.30

 «ДНУ-ДНІПРО» м. Дніпро

 Збірна  м. Києва

11-10

2-3;4-2;1-1;4-4

 

 

 

ТУРНІРНІ ТАБЛИЦІ:

 

-ЧОЛОВІКИ-

 

Супер ліга 2020

  Команда Місце
 "Динамо", м. Львів 1
 Збірна Харківської області 2
 ВК "Маріуполь 3
   НТУ ХПІ м. Харків 4

 

Вища ліга (2020)

  Команда Місце

 Збірна Харківської області - 1

1

 КЗ ЛОР "ЛУФК", м. Львів

2
 "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

3
   Збірна Київщини - 2 4
 

 "Меотіда", м. Маріуполь

5
    "Динамо", м. Київ 6
   ХДВУФК №1, м. Харків 7

 

 

 

Кубок України 2020

  Команда Місце
 "Динамо", м. Львів 1
   Збірна Харківської області 2
   НТУ ХПІ м. Харків 3
   ВК "Маріуполь 4
 

 Збірна Київської області - 1

5
   "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

6
   Збірна Київської області - 2 7

 

-ЖІНКИ-

 

Чемпіонат України 2020

  Команда Місце
 Збірна Харківської області -   ШВСМ "Політехнік" 1
 Збірна м. Києва 2
 "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

3
 

 Збірна Донецької області 

4

 

Кубок України 2020

  Команда Місце
 Збірна Харківської області -  ШВСМ "Політехнік" 1
   "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

2
   Збірна м. Києва 3
 

 Збірна Донецької області 

4

 

-ЮНАКИ, ДІВЧАТА, ЮНІОРИ ТА ЮНІОРКИ-

 

Юніорки 2001 р.н. (2020)

  Команда Місце

 Збірна м. Києва

1
 "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

2

 Збірна Донецької області 

3
   Збірна Харківської області 4

 

Юніорки 2004 р.н. (2020)

  Команда Місце
  1
  2
  3
 

 

4

 

Юніори 2002 р.н. (2020)

  Команда Місце
 Збірна Харківської області - 1 1
 КЗ ЛОР "ЛУФК", м. Львів 2
 "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

3
   "Меотіда", м. Маріуполь 4
 

 ХДВУФК №1, м. Харків

5

 

Юніори 2004 р.н. (2020)

  Команда Місце
 КЗ ЛОР "ЛУФК", м. Львів 1
 Збірна Харківської області - 1 2
 "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

3
 

 "Динамо" м. Ужгород

4
 
   ДЮСШ № 21 м. Київ 5
   КДЮСШ ім. Ю. Кутенко 6
   Збірна Харківської області - 2 7
  "Меотіда", м. Маріуполь 8

 

Юнаки 2006 р.н. (2020)

  Команда Місце
Збірна Харківської обл. 1

"КІВС", м. Львів

2

КДЮСШ ім. Ю. Кутенка, 

м. Львів

3
 

ГО "ВА ім. О. Баркалова" - СДЮШОР ім. Я. Клочкової

4
 

Збірна Закарпатської області

5
 

ДЮСШ "Водне поло", 

м. Одеса

6
  ДЮСШ № 3, м. Львів 7
  СОК "Євроспорт", м. Львів 7
  ДНУ-Дніпро - Збірна Дніпропетровської обл. 9
  СДЮШОР ім. Я. Клочкової-ГО ВА ім. О. Баркалова 9
  КЗ КДЮСШ «Меотіда», м. Маріуполь 11

 

 

 

Юнаки 2008 р.н. (2020)

  Команда Місце
ДЮСШ № 3, м. Львів 1
СОК "Євроспорт", м. Львів 2
Збірна Харківської обл. 3
   Збірна м. Ужгород 4
 

СДЮШОР ім. Я. Клочкової, 

м. Харків

5
  ДНУ-Дніпро - Збірна Дніпропетровської обл. 6
  Збірна м. Києва 7
  ДЮСШ №21 - 2, м. Київ 8
  ДЮСШ №21 - 1, м. Київ 9
 

ДЮСШ Водне поло, м. Одеса

10

 

ПАРТНЕРИ: