*ВИЩОЮ ЧЕСТЮ ДЛЯ ВАТЕРПОЛІСТА Є ВИСТУП ЗА ЗБІРНУ КОМАНДУ КРАЇНИ*

Супер Кубок України та І тур чемпіонату України серед чоловіків з водного поло

30 листопада  2020 р. у місті Дніпрі на базі басейну  "ДНУ" відбудеться гра за Супер Кубок України між командами "Динамо" м. Львів та Збірною командою Харківської області.

З 01 по 04 грудня 2020 р. у місті Дніпрі на базі басейну  "ДНУ" відбудеться І тур чемпіонату України серед чоловіків з водного поло.

 

Головний суддя змагань - Завізіон В.М. (Н.К.)

Судді туру: Бєлєвцов В.І.(М.К.), Гончаров С.В. (М.К.), Костанда В.Р. (М.К.) та Махарадзе Г.Т. (М.К.)

Технічне засідання відбудеться 30 листопада о 16:30 в басейні "ДНУ" (Козакова 24 А).

 

Виклики

СУПЕРКУБОК

ДИНАМО м. Львів – Збірна Харківської області   4 - 3 (1-0;2-1;0-1;1-1)

 

1 день 01.12.2020 р. вівторок  

                         

1

10.00

ДИНАМО м. Львів

ВК МАРІУПОЛЬ

25-5

7-2;6-2;7-1;5-0

2

11.30

Збірна Харківської області-1

Збірна Харківської області-2

19-3

6-0;2-2;4-1;7-0

3

13.00

 ДНУ-ДНІПРО- Зб. Дніпр. обл.

НТУ ХПІ-ШВСМ м. Харків

5-9

2-2;0-4;0-2;3-1

           

2 день 02.12.2020 р. середа

 

4

10.00

ВК МАРІУПОЛЬ

Збірна Харківської області-2

12-6

2-0;5-3;2-3;3-0

5

11.30

НТУ ХПІ-ШВСМ м. Харків

Збірна Харківської області-1

3-9

0-2;3-1;0-5;0-1

6

13.00

ДНУ-ДНІПРО- Зб. Дніпр. обл.

ДИНАМО м. Львів

1-20

0-6;0-5;0-4;1-5

            

 3 день 03.12.2020 р. четвер

 

7

10.00

ВК МАРІУПОЛЬ

НТУ ХПІ-ШВСМ м. Харків

12-9

1-1;4-0;3-6;4-2

8

11.30

ДИНАМО м. Львів

Збірна Харківської області-2

23-1

5-0;5-0;6-1;7-0

9

13.00

ДНУ-ДНІПРО- Зб. Дніпр. обл.

Збірна Харківської області-1

7-16

1-5;2-3;2-2;2-6

10

18.00

Збірна Харківської області-2

НТУ ХПІ-ШВСМ м. Харків

4-8

1-1;1-3;0-2;2-2

11

19.30

Збірна Харківської області-1

ДИНАМО м. Львів

10-8

2-1;1-1;1-2;4-2;3-1

12

21.00

ДНУ-ДНІПРО- Зб. Дніпр. обл.

ВК МАРІУПОЛЬ

4-9

0-2;1-3;1-0;2-4

                 

4 день 04.12.2020 р. пятниця

 

13

10.00

НТУ ХПІ-ШВСМ м. Харків

ДИНАМО м. Львів

3-24

0-4;2-4;1-10;0-6

14

11.30

Збірна Харківської області-1

 ВК МАРІУПОЛЬ

18-7

0-6;3-1;5-3;4-3

15

13.00

ДНУ-ДНІПРО- Зб. Дніпр. обл.

Збірна Харківської області-2

 

 

 

        

 

ТУРНІРНІ ТАБЛИЦІ:

 

-ЧОЛОВІКИ-

 

Супер ліга 2020

  Команда Місце
 "Динамо", м. Львів 1
 Збірна Харківської області 2
 ВК "Маріуполь 3
   НТУ ХПІ м. Харків 4

 

Вища ліга (2020)

  Команда Місце

 Збірна Харківської області - 1

1

 КЗ ЛОР "ЛУФК", м. Львів

2
 "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

3
   Збірна Київщини - 2 4
 

 "Меотіда", м. Маріуполь

5
    "Динамо", м. Київ 6
   ХДВУФК №1, м. Харків 7

 

 

 

Кубок України 2020

  Команда Місце
 "Динамо", м. Львів 1
   Збірна Харківської області 2
   НТУ ХПІ м. Харків 3
   ВК "Маріуполь 4
 

 Збірна Київської області - 1

5
   "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

6
   Збірна Київської області - 2 7

 

-ЖІНКИ-

 

Чемпіонат України 2020

  Команда Місце
 Збірна Харківської області -   ШВСМ "Політехнік" 1
 Збірна м. Києва 2
 "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

3
 

 Збірна Донецької області 

4

 

Кубок України 2020

  Команда Місце
 Збірна Харківської області -  ШВСМ "Політехнік" 1
   "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

2
   Збірна м. Києва 3
 

 Збірна Донецької області 

4

 

-ЮНАКИ, ДІВЧАТА, ЮНІОРИ ТА ЮНІОРКИ-

 

Юніорки 2001 р.н. (2020)

  Команда Місце

 Збірна м. Києва

1
 "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

2

 Збірна Донецької області 

3
   Збірна Харківської області 4

 

Юніорки 2004 р.н. (2020)

  Команда Місце
  1
  2
  3
 

 

4

 

Юніори 2002 р.н. (2020)

  Команда Місце
 Збірна Харківської області - 1 1
 КЗ ЛОР "ЛУФК", м. Львів 2
 "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

3
   "Меотіда", м. Маріуполь 4
 

 ХДВУФК №1, м. Харків

5

 

Юніори 2004 р.н. (2020)

  Команда Місце
 КЗ ЛОР "ЛУФК", м. Львів 1
 Збірна Харківської області - 1 2
 "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

3
 

 "Динамо" м. Ужгород

4
 
   ДЮСШ № 21 м. Київ 5
   КДЮСШ ім. Ю. Кутенко 6
   Збірна Харківської області - 2 7
  "Меотіда", м. Маріуполь 8

 

Юнаки 2006 р.н. (2020)

  Команда Місце
Збірна Харківської обл. 1

"КІВС", м. Львів

2

КДЮСШ ім. Ю. Кутенка, 

м. Львів

3
 

ГО "ВА ім. О. Баркалова" - СДЮШОР ім. Я. Клочкової

4
 

Збірна Закарпатської області

5
 

ДЮСШ "Водне поло", 

м. Одеса

6
  ДЮСШ № 3, м. Львів 7
  СОК "Євроспорт", м. Львів 7
  ДНУ-Дніпро - Збірна Дніпропетровської обл. 9
  СДЮШОР ім. Я. Клочкової-ГО ВА ім. О. Баркалова 9
  КЗ КДЮСШ «Меотіда», м. Маріуполь 11

 

 

 

Юнаки 2008 р.н. (2020)

  Команда Місце
ДЮСШ № 3, м. Львів 1
СОК "Євроспорт", м. Львів 2
Збірна Харківської обл. 3
   Збірна м. Ужгород 4
 

СДЮШОР ім. Я. Клочкової, 

м. Харків

5
  ДНУ-Дніпро - Збірна Дніпропетровської обл. 6
  Збірна м. Києва 7
  ДЮСШ №21 - 2, м. Київ 8
  ДЮСШ №21 - 1, м. Київ 9
 

ДЮСШ Водне поло, м. Одеса

10

 

ПАРТНЕРИ: