*ВИЩОЮ ЧЕСТЮ ДЛЯ ВАТЕРПОЛІСТА Є ВИСТУП ЗА ЗБІРНУ КОМАНДУ КРАЇНИ*

Склад учасників та розподіл по підгрупах

Учасники чемпіонатів України 2021 року за віковими категоріями

                                                 Вища ліга (2003 р.н.)

 

Фінал

Група ІІ (Харків)

Збірна Харківської області – 1

ДЮСШ № 21 м. Київ *

ДЮСШ № 3  м. Львів

КЗ ЛОР "ЛФКС" м. Львів

ДНУ Дніпро

Динамо Ужгород

7 місце Збірна м. Києва

8 місце  Збірна Харківської області – 2

9 місце ВК Маріуполь

 

 

 

 

 

                                                          2005 р.н.

 

Група І (Кам'янське)

Група ІІ (Дніпро)

Група ІІІ (Кам'янське)

КЗ ЛОР "ЛФКС" м. Львів

КІВС – "Леви"

Збірна Закарпатської області

Збірна м. Києва – 1

Збірна м. Києва – 2

ДНУ Дніпро

КДЮСШ ім. Ю.Кутенко

СОК "Євроспорт"

Збірна Харківської області – 1

Збірна Харківської області – 2

СДЮШОР Клочкової

ХФКС Харків

ВК Маріуполь

 

 

 

 

 

ФІНАЛ

 

 

КІВС – "Леви"

Збірна Харківської області – 1

КЗ ЛОР "ЛФКС" м. Львів

КДЮСШ ім. Ю.Кутенко

ДНУ Дніпро

Збірна Закарпатської області

8 місце - ХФКС Харків

8 місце - Збірна м. Києва – 1

10 місце - СОК "Євроспорт"

10 місце - СДЮШОР Я. Клочкової

12 місце - Збірна м. Києва – 2

12 місце - Збірна Харківської області – 2

 

 

 

 

 

                                                               2007 р.н.

 

Група І (Львів)

Група ІІ (Харків)

Група ІІІ (Дніпро)

ДЮСШ № 3  м. Львів

КДЮСШ ім. Ю.Кутенко

СОК "Євроспорт"

ВК Ужгород

 

 

Збірна Харківської області – 1

Збірна Харківської області – 2

ХФКС Харків

СДЮШОР Я. Клочкової

Збірна м. Києва

ДНУ Дніпро

Збірна м. Одеси

ДЮСШ № 21 м. Київ*

Динамо м. Ужгород

 

 

 

                                                          2009 р.н.

 

Група І (Дніпро)

Група ІІ (Кам"янське)

КДЮСШ ім. Ю.Кутенко

КІВС – "Леви"

ДНУ Дніпро

Збірна Харківської області – 2

СДЮШОР Я. Клочкової

Збірна м. Одеси

Збірна Харківської області – 1

ДЮСШ № 21 м. Київ*

СОК "Євроспорт"

ДЮСШ № 3  м. Львів

ВК Ужгород

 

ТУРНІРНІ ТАБЛИЦІ:

 

-ЧОЛОВІКИ-

 

Супер ліга 2021

  Команда Місце
 "Динамо", м. Львів 1
 Збірна Харківської області 2
 ВК "Маріуполь 3
   НТУ ХПІ м. Харків 4

 

Вища ліга 2021

  Команда Місце

 ДЮСШ № 21, м. Київ

1

 ДЮСШ № 3, м. Львів

2
 Збірна Харківської області - 1 3
   КЗ ЛОР "ЛУФК", м. Львів 4
 

 "Динамо", м. Ужгород

5
 

 "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

6
   Збірна м. Київа 7
  Збірна Харківської області - 2 8
   "Меотіда", м. Маріуполь 9

 

 

 

 

Кубок України 2020

  Команда Місце
 "Динамо", м. Львів 1
   Збірна Харківської області 2
   НТУ ХПІ м. Харків 3
   ВК "Маріуполь 4
 

 Збірна Київської області - 1

5
   "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

6
   Збірна Київської області - 2 7

 

-ЖІНКИ-

 

Чемпіонат України 2021

  Команда Місце
 Збірна Харківської області -   ШВСМ "Політехнік" 1
 Збірна м. Києва 2
  Збірна Донецької області  3
 

"ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

4

 

Кубок України 2020

  Команда Місце
 Збірна Харківської області -  ШВСМ "Політехнік" 1
   "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

2
   Збірна м. Києва 3
 

 Збірна Донецької області 

4

 

-ЮНАКИ, ДІВЧАТА, ЮНІОРИ ТА ЮНІОРКИ-

 

Юніорки 2003 р.н. (2020)

  Команда Місце

 Збірна м. Києва

1
 "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

2

 Збірна Донецької області 

3
   Збірна Харківської області 4

 

Юніорки 2004 р.н. 2021

  Команда Місце
 Збірна м. Києва 1
 Збірна Харківської області 2
Збірна Донецької області  3
 

"ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

4
  СДЮШОР № 9 5

 

Юніори 2003 р.н. 2021

  Команда Місце
 Збірна Харківської області - 1 1
 КЗ ЛОР "ЛУФК", м. Львів 2

 "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

3
  Збірна Харківської області - 2 4
 

  "Меотіда", м. Маріуполь

5

 

Юніори 2004 р.н. (2020)

  Команда Місце
 КЗ ЛОР "ЛУФК", м. Львів 1
 Збірна Харківської області - 1 2
 "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

3
 

 "Динамо" м. Ужгород

4
 
   ДЮСШ № 21 м. Київ 5
   КДЮСШ ім. Ю. Кутенко 6
   Збірна Харківської області - 2 7
  "Меотіда", м. Маріуполь 8

 

Юнаки 2006 р.н. (2020)

  Команда Місце
Збірна Харківської обл. 1

"КІВС", м. Львів

2

КДЮСШ ім. Ю. Кутенка, 

м. Львів

3
 

ГО "ВА ім. О. Баркалова" - СДЮШОР ім. Я. Клочкової

4
 

Збірна Закарпатської області

5
 

ДЮСШ "Водне поло", 

м. Одеса

6
  ДЮСШ № 3, м. Львів 7
  СОК "Євроспорт", м. Львів 7
  ДНУ-Дніпро - Збірна Дніпропетровської обл. 9
  СДЮШОР ім. Я. Клочкової-ГО ВА ім. О. Баркалова 9
  КЗ КДЮСШ «Меотіда», м. Маріуполь 11

 

 

 

Юнаки 2008 р.н. (2020)

  Команда Місце
ДЮСШ № 3, м. Львів 1
СОК "Євроспорт", м. Львів 2
Збірна Харківської обл. 3
   Збірна м. Ужгород 4
 

СДЮШОР ім. Я. Клочкової, 

м. Харків

5
  ДНУ-Дніпро - Збірна Дніпропетровської обл. 6
  Збірна м. Києва 7
  ДЮСШ №21 - 2, м. Київ 8
  ДЮСШ №21 - 1, м. Київ 9
 

ДЮСШ Водне поло, м. Одеса

10

 

ПАРТНЕРИ: