*ВИЩОЮ ЧЕСТЮ ДЛЯ ВАТЕРПОЛІСТА Є ВИСТУП ЗА ЗБІРНУ КОМАНДУ КРАЇНИ*

ІІ тур чемпіонату України серед чоловіків з водного поло.

 З 04 по 07 лютого 2021 р. у місті Кам'янське на базі басейну  "МіКомп" відбудеться ІІ тур чемпіонату України серед чоловіків з водного поло.

 

Головний суддя змагань - Завізіон В.М. (Н.К.)

Судді туру: Гончаров С.В. (М.К.), Черленяк Д.Ф.(Н.К.), Головкін Т. Є. (І.К.) Момот В.В. (І.К.) та Антонюк О. В. .К.)

Технічне засідання відбудеться 04 лютого 2021 о 15:30 в готелв "Олімпія"

 

 Виклики

 

 

1 день 04.02.2021 р. четвер

 

1

18.00

ДНУ-ДНІПРО- Зб. Дніпр. обл.

НТУ ХПІ-ШВСМ м. Харків

3-5

0-1;1-1;01;2-2

2

19.30

Збірна Харківської області-1

Збірна Харківської області-2

21-4

4-3;6-0;5-1;6-0

3

21.00

ДИНАМО м. Львів

ВК МАРІУПОЛЬ

17-5

3-1;5-1;4-2;5-1

 

2 день 05.02.2021 р. п’ятниця

 

4

10.30

НТУ ХПІ-ШВСМ м. Харків

Збірна Харківської області-1

8-17

2-6;1-1;2-3;3-7

5

12.00

ВК МАРІУПОЛЬ

Збірна Харківської області-2

15-7

4-1;4-3;3-2;4-1

6

13.30

ДНУ-ДНІПРО- Зб. Дніпр. обл.

ДИНАМО м. Львів

2-17

0-4;0-4;1-2;1-7

7

18.00

ДНУ-ДНІПРО- Зб. Дніпр. обл.

Збірна Харківської області-1

5-25

0-9;3-3;2-5;0-8

8

19.30

ВК МАРІУПОЛЬ

НТУ ХПІ-ШВСМ м. Харків

9-5

3-0;2-1;3-4;1-0

9

21.00

ДИНАМО м. Львів

Збірна Харківської області-2

25-2

4-0;8-1;6-0;7-1

 

3 день 06.02.2021 р. субота

 

10

18.00

ДНУ-ДНІПРО- Зб. Дніпр. обл.

ВК МАРІУПОЛЬ

7-12

2-3;3-4;0-4;2-1

11

19.30

Збірна Харківської області-1

ДИНАМО м. Львів

7-11

3-2;2-3;1-1;1-5

12

21.00

Збірна Харківської області-2

НТУ ХПІ-ШВСМ м. Харків

9-7

2-1;1-3;1-0;5-3

                 

4 день 07.02.2021 р. неділя

 

13

09.00

НТУ ХПІ-ШВСМ м. Харків

ДИНАМО м. Львів

3-24

0-3;2-5;0-8;1-8

14

10.30

Збірна Харківської області-1

ВК МАРІУПОЛЬ

17-9

5-4;5-2;4-2;3-1

15

13.00

ДНУ-ДНІПРО- Зб. Дніпр. обл.

Збірна Харківської області-2

9-11

2-3;2-2;2-3;3-3

 

        

            Обов'язковою умовою для участі учасника/команди в змаганнях, згідно санітарних та протиепідемічних заходів

            і медичних рекомендації, є подання на офіційному бланку, завіреному печаткою результату експрес-тестування

            на визначення антигену до вірусу COVID-19.

ТУРНІРНІ ТАБЛИЦІ:

 

-ЧОЛОВІКИ-

 

Супер ліга 2020

  Команда Місце
 "Динамо", м. Львів 1
 Збірна Харківської області 2
 ВК "Маріуполь 3
   НТУ ХПІ м. Харків 4

 

Вища ліга (2020)

  Команда Місце

 Збірна Харківської області - 1

1

 КЗ ЛОР "ЛУФК", м. Львів

2
 "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

3
   Збірна Київщини - 2 4
 

 "Меотіда", м. Маріуполь

5
    "Динамо", м. Київ 6
   ХДВУФК №1, м. Харків 7

 

 

 

Кубок України 2020

  Команда Місце
 "Динамо", м. Львів 1
   Збірна Харківської області 2
   НТУ ХПІ м. Харків 3
   ВК "Маріуполь 4
 

 Збірна Київської області - 1

5
   "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

6
   Збірна Київської області - 2 7

 

-ЖІНКИ-

 

Чемпіонат України 2020

  Команда Місце
 Збірна Харківської області -   ШВСМ "Політехнік" 1
 Збірна м. Києва 2
 "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

3
 

 Збірна Донецької області 

4

 

Кубок України 2020

  Команда Місце
 Збірна Харківської області -  ШВСМ "Політехнік" 1
   "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

2
   Збірна м. Києва 3
 

 Збірна Донецької області 

4

 

-ЮНАКИ, ДІВЧАТА, ЮНІОРИ ТА ЮНІОРКИ-

 

Юніорки 2001 р.н. (2020)

  Команда Місце

 Збірна м. Києва

1
 "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

2

 Збірна Донецької області 

3
   Збірна Харківської області 4

 

Юніорки 2004 р.н. (2021)

  Команда Місце
 Збірна м. Києва 1
 Збірна Харківської області 2
Збірна Донецької області  3
 

"ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

4
  СДЮШОР № 9 5

 

Юніори 2002 р.н. (2020)

  Команда Місце
 Збірна Харківської області - 1 1
 КЗ ЛОР "ЛУФК", м. Львів 2
 "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

3
   "Меотіда", м. Маріуполь 4
 

 ХДВУФК №1, м. Харків

5

 

Юніори 2004 р.н. (2020)

  Команда Місце
 КЗ ЛОР "ЛУФК", м. Львів 1
 Збірна Харківської області - 1 2
 "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

3
 

 "Динамо" м. Ужгород

4
 
   ДЮСШ № 21 м. Київ 5
   КДЮСШ ім. Ю. Кутенко 6
   Збірна Харківської області - 2 7
  "Меотіда", м. Маріуполь 8

 

Юнаки 2006 р.н. (2020)

  Команда Місце
Збірна Харківської обл. 1

"КІВС", м. Львів

2

КДЮСШ ім. Ю. Кутенка, 

м. Львів

3
 

ГО "ВА ім. О. Баркалова" - СДЮШОР ім. Я. Клочкової

4
 

Збірна Закарпатської області

5
 

ДЮСШ "Водне поло", 

м. Одеса

6
  ДЮСШ № 3, м. Львів 7
  СОК "Євроспорт", м. Львів 7
  ДНУ-Дніпро - Збірна Дніпропетровської обл. 9
  СДЮШОР ім. Я. Клочкової-ГО ВА ім. О. Баркалова 9
  КЗ КДЮСШ «Меотіда», м. Маріуполь 11

 

 

 

Юнаки 2008 р.н. (2020)

  Команда Місце
ДЮСШ № 3, м. Львів 1
СОК "Євроспорт", м. Львів 2
Збірна Харківської обл. 3
   Збірна м. Ужгород 4
 

СДЮШОР ім. Я. Клочкової, 

м. Харків

5
  ДНУ-Дніпро - Збірна Дніпропетровської обл. 6
  Збірна м. Києва 7
  ДЮСШ №21 - 2, м. Київ 8
  ДЮСШ №21 - 1, м. Київ 9
 

ДЮСШ Водне поло, м. Одеса

10

 

ПАРТНЕРИ: