*ВИЩОЮ ЧЕСТЮ ДЛЯ ВАТЕРПОЛІСТА Є ВИСТУП ЗА ЗБІРНУ КОМАНДУ КРАЇНИ*

І тур (група ІІ) чемпіонату України серед юніорів 2005 р.н.

З 13 по 17 лютого 2021 р. у місті Діпро на базі басейну  "ДНУ"  відбудеться І тур (група ІІ) чемпіонату України серед юніорів 2005 р.н. з водного поло.

 

Головний суддя змагань - Гончаров С.В. (МК). Технічне засідання  відбудеться 12 лютого о 10:00 в басейні "ДНУ".

 

 Виклики

 

 

 

 

 

Група ІІ (Дніпро)

ДНУ Дніпро

КДЮСШ ім. Ю.Кутенко

СОК "Євроспорт"

Збірна Харківської області – 1

Збірна Харківської області – 2

 

1 день 13.02.2021 р. cубота

                       

1

11.30

КДЮСШ Кутенка м. Львів

CОК ЄВРОСПОРТ м. Львів

14-5

5-1;1-2;3-1;5-1

2

13.00

ДНУ-ДНІПРО- Зб. Дніпр. обл.

Збірна Харківської області-2

17-5

7-2;6-3;4-0

          

2 день 14.02.2021 р. неділя

 

3

11.30

Збірна Харківської області-2

Збірна Харківської області-1

1-13

0-4;1-4;0-5

4

13.00

ДНУ-ДНІПРО- Зб. Дніпр. обл.

CОК ЄВРОСПОРТ м. Львів

13-1

3-1;6-0;4-0

            

3 день 15.02.2021 р. понеділок

 

5

11.00

CОК ЄВРОСПОРТ м. Львів

Збірна Харківської області-2

15-3

3-1;4-1;3-1;5-0

6

12.30

Збірна Харківської області-1

КДЮСШ Кутенка м. Львів

15-9

3-3;3-1;3-2;6-3

                 

4 день 16.02.2021 р. вівторок

 

7

11.00

КДЮСШ Кутенка м. Львів

Збірна Харківської області-2

20-8

5-2;7-2;4-4;4-0

8

12.30

ДНУ-ДНІПРО- Зб. Дніпр. обл.

Збірна Харківської області-1

10-22

3-4;1-7;5-2;1-9

 

5 день 17.02.2021 р. середа

 

9

11.00

CОК ЄВРОСПОРТ м. Львів

Збірна Харківської області-1

2-14

0-4;1-8;1-2

10

12.30

ДНУ-ДНІПРО- Зб. Дніпр. обл.

КДЮСШ Кутенка м. Львів

12-12

2-6;5-3;3-1;2-2

 

 

 

ТУРНІРНІ ТАБЛИЦІ:

 

-ЧОЛОВІКИ-

 

Супер ліга 2020

  Команда Місце
 "Динамо", м. Львів 1
 Збірна Харківської області 2
 ВК "Маріуполь 3
   НТУ ХПІ м. Харків 4

 

Вища ліга (2020)

  Команда Місце

 Збірна Харківської області - 1

1

 КЗ ЛОР "ЛУФК", м. Львів

2
 "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

3
   Збірна Київщини - 2 4
 

 "Меотіда", м. Маріуполь

5
    "Динамо", м. Київ 6
   ХДВУФК №1, м. Харків 7

 

 

 

Кубок України 2020

  Команда Місце
 "Динамо", м. Львів 1
   Збірна Харківської області 2
   НТУ ХПІ м. Харків 3
   ВК "Маріуполь 4
 

 Збірна Київської області - 1

5
   "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

6
   Збірна Київської області - 2 7

 

-ЖІНКИ-

 

Чемпіонат України 2020

  Команда Місце
 Збірна Харківської області -   ШВСМ "Політехнік" 1
 Збірна м. Києва 2
 "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

3
 

 Збірна Донецької області 

4

 

Кубок України 2020

  Команда Місце
 Збірна Харківської області -  ШВСМ "Політехнік" 1
   "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

2
   Збірна м. Києва 3
 

 Збірна Донецької області 

4

 

-ЮНАКИ, ДІВЧАТА, ЮНІОРИ ТА ЮНІОРКИ-

 

Юніорки 2001 р.н. (2020)

  Команда Місце

 Збірна м. Києва

1
 "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

2

 Збірна Донецької області 

3
   Збірна Харківської області 4

 

Юніорки 2004 р.н. (2020)

  Команда Місце
  1
  2
  3
 

 

4

 

Юніори 2002 р.н. (2020)

  Команда Місце
 Збірна Харківської області - 1 1
 КЗ ЛОР "ЛУФК", м. Львів 2
 "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

3
   "Меотіда", м. Маріуполь 4
 

 ХДВУФК №1, м. Харків

5

 

Юніори 2004 р.н. (2020)

  Команда Місце
 КЗ ЛОР "ЛУФК", м. Львів 1
 Збірна Харківської області - 1 2
 "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

3
 

 "Динамо" м. Ужгород

4
 
   ДЮСШ № 21 м. Київ 5
   КДЮСШ ім. Ю. Кутенко 6
   Збірна Харківської області - 2 7
  "Меотіда", м. Маріуполь 8

 

Юнаки 2006 р.н. (2020)

  Команда Місце
Збірна Харківської обл. 1

"КІВС", м. Львів

2

КДЮСШ ім. Ю. Кутенка, 

м. Львів

3
 

ГО "ВА ім. О. Баркалова" - СДЮШОР ім. Я. Клочкової

4
 

Збірна Закарпатської області

5
 

ДЮСШ "Водне поло", 

м. Одеса

6
  ДЮСШ № 3, м. Львів 7
  СОК "Євроспорт", м. Львів 7
  ДНУ-Дніпро - Збірна Дніпропетровської обл. 9
  СДЮШОР ім. Я. Клочкової-ГО ВА ім. О. Баркалова 9
  КЗ КДЮСШ «Меотіда», м. Маріуполь 11

 

 

 

Юнаки 2008 р.н. (2020)

  Команда Місце
ДЮСШ № 3, м. Львів 1
СОК "Євроспорт", м. Львів 2
Збірна Харківської обл. 3
   Збірна м. Ужгород 4
 

СДЮШОР ім. Я. Клочкової, 

м. Харків

5
  ДНУ-Дніпро - Збірна Дніпропетровської обл. 6
  Збірна м. Києва 7
  ДЮСШ №21 - 2, м. Київ 8
  ДЮСШ №21 - 1, м. Київ 9
 

ДЮСШ Водне поло, м. Одеса

10

 

ПАРТНЕРИ: