*ВИЩОЮ ЧЕСТЮ ДЛЯ ВАТЕРПОЛІСТА Є ВИСТУП ЗА ЗБІРНУ КОМАНДУ КРАЇНИ*

ІІ тур чемпіонату України (Вища ліга) серед чоловіків та юніорів 2003 р.н. з водного поло.

З 12 по 16 квітня 2021 р. у місті Кам'янському на базі басейну  "Мікомп"  відбудеться ІІ тур чемпіонату України (Вища ліга) серед чоловіків та юніорів 2003 р.н. з водного поло.

Головний суддя змагань - Бєлєвцов В.І. (МК). Технічне засідання  відбудеться 12 квітня о 15:00 в готелі "Олімпія".

 

 Виклики

 11.04.2021 неділя

 

 

14.00

ДНУ-ДНІПРО- Зб. Дніпр. обл.

Динамо м. Ужгород

11-6

2-1; 2-1; 4-1; 3-3

           

 

12.04.2021 понеділок

               

1

17.30

Збірна м. Києва

ДНУ-ДНІПРО- Зб. Дніпр. обл.

3-20

1-5; 0-3; 2-6; 0-4

2

19.00

ДЮСШ-21 м.Київ

Динамо м.  Ужгород

11-9

4-4; 4-0; 1-1; 2-4

3

20.30

Зб. Харківської обл.-2

КЗ ЛОР ЛФКС м. Львів

2-28

0-7; 0-8; 0-7; 2-8

4

22.00

ВК Маріуполь

ДЮСШ-3 м. Львів

1-33

0-10; 0-5; 0-10; 0-8

 

13.04.2021 вівторок

 

5

11.00

Динамо м. Ужгород

Зб. Харківської обл.-1

5-12

0-4; 0-4; 4-2; 1-2

6

12.30

КЗ ЛОР ЛФКС м. Львів

Збірна м. Києва

25-2 7-0; 1-1; 10-1;7-1

7

14.00

ДЮСШ-3 м. Львів

Зб. Харківської обл.-2

20-4

4-0; 4-2; 6-2; 6-0

8

20.00

ДНУ-ДНІПРО- Зб. Дніпр. обл.

ДЮСШ-21 м.Київ

 

 

 

21.30

Динамо м. Ужгород

КЗ ЛОР ЛФКС м. Львів

 

 

            

14.04.2021 середа

 

9

11.00

Збірна м. Києва

ДЮСШ-3 м. Львів

 

 

10

12.30

ВК Маріуполь

Динамо м. Ужгород

 

 

11

14.00

ДЮСШ-21 м. Київ

КЗ ЛОР ЛФКС м. Львів

 

 

12

20.00

Зб. Харківської обл.-1

ДНУ-ДНІПРО- Зб. Дніпр. обл.

 

 

 

21.30

ДЮСШ-3 м. Львів

Динамо м. Ужгород

 

 

                 

15.04.2021 четвер

 

13

11.00

КЗ ЛОР ЛФКС м. Львів

Зб. Харківської обл.-1

 

 

14

12.30

ДЮСШ-3 м. Львів

ДЮСШ-21 м. Київ

 

 

15

14.00

Динамо м. Ужгород

Зб. Харківської обл.-2

 

 

16

20.00

ДНУ-ДНІПРО- Зб. Дніпр. обл.

ВК Маріуполь

 

 

 

16.04.2021 пятниця

 

17

8.30

Збірна м. Києва

Динамо м. Ужгород

 

 

18

10.00

Зб. Харківської обл.-1

ДЮСШ-3 м. Львів

 

 

19

11.30

ВК Маріуполь

КЗ ЛОР ЛФКС м. Львів

 

 

20

13.00

Зб. Харківської обл.-2

ДНУ-ДНІПРО- Зб. Дніпр. обл.

 

 

 

Червоним виділено пропущені ігри 1-го туру

В розкладі можливі зміни.

ТУРНІРНІ ТАБЛИЦІ:

 

-ЧОЛОВІКИ-

 

Супер ліга 2020

  Команда Місце
 "Динамо", м. Львів 1
 Збірна Харківської області 2
 ВК "Маріуполь 3
   НТУ ХПІ м. Харків 4

 

Вища ліга (2020)

  Команда Місце

 Збірна Харківської області - 1

1

 КЗ ЛОР "ЛУФК", м. Львів

2
 "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

3
   Збірна Київщини - 2 4
 

 "Меотіда", м. Маріуполь

5
    "Динамо", м. Київ 6
   ХДВУФК №1, м. Харків 7

 

 

 

Кубок України 2020

  Команда Місце
 "Динамо", м. Львів 1
   Збірна Харківської області 2
   НТУ ХПІ м. Харків 3
   ВК "Маріуполь 4
 

 Збірна Київської області - 1

5
   "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

6
   Збірна Київської області - 2 7

 

-ЖІНКИ-

 

Чемпіонат України 2020

  Команда Місце
 Збірна Харківської області -   ШВСМ "Політехнік" 1
 Збірна м. Києва 2
 "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

3
 

 Збірна Донецької області 

4

 

Кубок України 2020

  Команда Місце
 Збірна Харківської області -  ШВСМ "Політехнік" 1
   "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

2
   Збірна м. Києва 3
 

 Збірна Донецької області 

4

 

-ЮНАКИ, ДІВЧАТА, ЮНІОРИ ТА ЮНІОРКИ-

 

Юніорки 2001 р.н. (2020)

  Команда Місце

 Збірна м. Києва

1
 "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

2

 Збірна Донецької області 

3
   Збірна Харківської області 4

 

Юніорки 2004 р.н. (2021)

  Команда Місце
 Збірна м. Києва 1
 Збірна Харківської області 2
Збірна Донецької області  3
 

"ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

4
  СДЮШОР № 9 5

 

Юніори 2002 р.н. (2020)

  Команда Місце
 Збірна Харківської області - 1 1
 КЗ ЛОР "ЛУФК", м. Львів 2
 "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

3
   "Меотіда", м. Маріуполь 4
 

 ХДВУФК №1, м. Харків

5

 

Юніори 2004 р.н. (2020)

  Команда Місце
 КЗ ЛОР "ЛУФК", м. Львів 1
 Збірна Харківської області - 1 2
 "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

3
 

 "Динамо" м. Ужгород

4
 
   ДЮСШ № 21 м. Київ 5
   КДЮСШ ім. Ю. Кутенко 6
   Збірна Харківської області - 2 7
  "Меотіда", м. Маріуполь 8

 

Юнаки 2006 р.н. (2020)

  Команда Місце
Збірна Харківської обл. 1

"КІВС", м. Львів

2

КДЮСШ ім. Ю. Кутенка, 

м. Львів

3
 

ГО "ВА ім. О. Баркалова" - СДЮШОР ім. Я. Клочкової

4
 

Збірна Закарпатської області

5
 

ДЮСШ "Водне поло", 

м. Одеса

6
  ДЮСШ № 3, м. Львів 7
  СОК "Євроспорт", м. Львів 7
  ДНУ-Дніпро - Збірна Дніпропетровської обл. 9
  СДЮШОР ім. Я. Клочкової-ГО ВА ім. О. Баркалова 9
  КЗ КДЮСШ «Меотіда», м. Маріуполь 11

 

 

 

Юнаки 2008 р.н. (2020)

  Команда Місце
ДЮСШ № 3, м. Львів 1
СОК "Євроспорт", м. Львів 2
Збірна Харківської обл. 3
   Збірна м. Ужгород 4
 

СДЮШОР ім. Я. Клочкової, 

м. Харків

5
  ДНУ-Дніпро - Збірна Дніпропетровської обл. 6
  Збірна м. Києва 7
  ДЮСШ №21 - 2, м. Київ 8
  ДЮСШ №21 - 1, м. Київ 9
 

ДЮСШ Водне поло, м. Одеса

10

 

ПАРТНЕРИ: