*ВИЩОЮ ЧЕСТЮ ДЛЯ ВАТЕРПОЛІСТА Є ВИСТУП ЗА ЗБІРНУ КОМАНДУ КРАЇНИ*

ІІ тур (група ІІ) чемпіонату України серед юніорів 2005 р.н.

 31 березня по 04 квітня 2021 р. у місті Дніпро на базі басейну  "ДНУ"  відбудеться ІІ тур (група ІІ) чемпіонату України серед юніорів 2005 р.н. з водного поло.

 

Головний суддя змагань - Гончаров С. В. (МК). 

Технічне засідання  відбудеться 31 березня 2021 о 10:30 в басейні "ДНУ".

 

 Виклики

            

             1 день 31.03.2021 р. cереда

         

              

1

12.45

КЗ ЛОР ЛФКС м. Львів

КДЮСШ Кутенка м. Львів

12-7

3:1;4:0;3:2;2:4

2

13.45

СДЮСШОР Я. Клочкової

Збірна м. Києва-1

6-8

0:0;4:2;0:3;2:3

 

          

             2 день 01.04.2021 р. четвер

 

3

10.30

КДЮСШ Кутенка м. Львів

Збірна м. Києва-1

16-4

6-1;5-2;3-1;2-0

4

11.30

ДНУ-ДНІПРО- Зб. Дніпр. обл.

КЗ ЛОР ЛФКС м. Львів

7-9

3-2;0-2;2-2;2-3

            

             3 день 02.04.2021 р. п’ятниця

 

5

10.30

СДЮСШОР Я. Клочкової

КДЮСШ Кутенка м. Львів

8-13

0-4;2-2;2-3;4-4

6

11.30

ДНУ-ДНІПРО- Зб. Дніпр. обл.

Збірна м. Києва-1

18-10

2-2;3-0;4-4;9-4

                  

               4 день 03.04.2021 р. субота

 

7

12.00

СДЮСШОР Я. Клочкової

КЗ ЛОР ЛФКС м. Львів

2-13

0-3; 0-2; 1-5; 1-3

8

13.00

ДНУ-ДНІПРО- Зб. Дніпр. обл.

КДЮСШ Кутенка м. Львів

13-1

2-0; 3-1; 3-0; 5-0

 

               5 день 04.04.2021 р. неділя

 

9

10.30

КЗ ЛОР ЛФКС м. Львів

Збірна м. Києва-1

16-4

6-0; 6-2; 4-2

10

11.30

ДНУ-ДНІПРО- Зб. Дніпр. обл.

СДЮСШОР Я. Клочкової

17-6

2-0; 3-2; 6-1; 6-3

 

 

ТУРНІРНІ ТАБЛИЦІ:

 

-ЧОЛОВІКИ-

 

Супер ліга 2020

  Команда Місце
 "Динамо", м. Львів 1
 Збірна Харківської області 2
 ВК "Маріуполь 3
   НТУ ХПІ м. Харків 4

 

Вища ліга (2020)

  Команда Місце

 Збірна Харківської області - 1

1

 КЗ ЛОР "ЛУФК", м. Львів

2
 "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

3
   Збірна Київщини - 2 4
 

 "Меотіда", м. Маріуполь

5
    "Динамо", м. Київ 6
   ХДВУФК №1, м. Харків 7

 

 

 

Кубок України 2020

  Команда Місце
 "Динамо", м. Львів 1
   Збірна Харківської області 2
   НТУ ХПІ м. Харків 3
   ВК "Маріуполь 4
 

 Збірна Київської області - 1

5
   "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

6
   Збірна Київської області - 2 7

 

-ЖІНКИ-

 

Чемпіонат України 2020

  Команда Місце
 Збірна Харківської області -   ШВСМ "Політехнік" 1
 Збірна м. Києва 2
 "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

3
 

 Збірна Донецької області 

4

 

Кубок України 2020

  Команда Місце
 Збірна Харківської області -  ШВСМ "Політехнік" 1
   "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

2
   Збірна м. Києва 3
 

 Збірна Донецької області 

4

 

-ЮНАКИ, ДІВЧАТА, ЮНІОРИ ТА ЮНІОРКИ-

 

Юніорки 2001 р.н. (2020)

  Команда Місце

 Збірна м. Києва

1
 "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

2

 Збірна Донецької області 

3
   Збірна Харківської області 4

 

Юніорки 2004 р.н. (2021)

  Команда Місце
 Збірна м. Києва 1
 Збірна Харківської області 2
Збірна Донецької області  3
 

"ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

4
  СДЮШОР № 9 5

 

Юніори 2002 р.н. (2020)

  Команда Місце
 Збірна Харківської області - 1 1
 КЗ ЛОР "ЛУФК", м. Львів 2
 "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

3
   "Меотіда", м. Маріуполь 4
 

 ХДВУФК №1, м. Харків

5

 

Юніори 2004 р.н. (2020)

  Команда Місце
 КЗ ЛОР "ЛУФК", м. Львів 1
 Збірна Харківської області - 1 2
 "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

3
 

 "Динамо" м. Ужгород

4
 
   ДЮСШ № 21 м. Київ 5
   КДЮСШ ім. Ю. Кутенко 6
   Збірна Харківської області - 2 7
  "Меотіда", м. Маріуполь 8

 

Юнаки 2006 р.н. (2020)

  Команда Місце
Збірна Харківської обл. 1

"КІВС", м. Львів

2

КДЮСШ ім. Ю. Кутенка, 

м. Львів

3
 

ГО "ВА ім. О. Баркалова" - СДЮШОР ім. Я. Клочкової

4
 

Збірна Закарпатської області

5
 

ДЮСШ "Водне поло", 

м. Одеса

6
  ДЮСШ № 3, м. Львів 7
  СОК "Євроспорт", м. Львів 7
  ДНУ-Дніпро - Збірна Дніпропетровської обл. 9
  СДЮШОР ім. Я. Клочкової-ГО ВА ім. О. Баркалова 9
  КЗ КДЮСШ «Меотіда», м. Маріуполь 11

 

 

 

Юнаки 2008 р.н. (2020)

  Команда Місце
ДЮСШ № 3, м. Львів 1
СОК "Євроспорт", м. Львів 2
Збірна Харківської обл. 3
   Збірна м. Ужгород 4
 

СДЮШОР ім. Я. Клочкової, 

м. Харків

5
  ДНУ-Дніпро - Збірна Дніпропетровської обл. 6
  Збірна м. Києва 7
  ДЮСШ №21 - 2, м. Київ 8
  ДЮСШ №21 - 1, м. Київ 9
 

ДЮСШ Водне поло, м. Одеса

10

 

ПАРТНЕРИ: