*ВИЩОЮ ЧЕСТЮ ДЛЯ ВАТЕРПОЛІСТА Є ВИСТУП ЗА ЗБІРНУ КОМАНДУ КРАЇНИ*

ІІ тур (фінал) чемпіонату України серед юнаків 2009 р.н.

З 28 червня по 02 липня 2021 р. у місті Львові на базі басейну "Навчально-спортивної бази літніх видів спорту МОУ" відбудеться ІІ тур  чемпіонату України серед юнаків 2009 р.н. з водного поло.

Головний суддя змагань - Лісун В.С. (НК). 

 

Технічне засідання відбудеться 28 червня о 

 

 Виклики

 

https://youtube.com/playlist?list=PLF5aWbs5vgnszpRcd3CPKSJ_iSg3oBmB0

 

 

 

28.06.2021р.

 

час

                              команди

рахунок

по періодам

1

15.30

ДЮСШ ім. Дідуха- ДНУ-Дніпро

14-13

3-2; 5-1; 4-3; 2-6

2

16.30

КДЮСШ ім. Кутенка – СОК « Євроспорт»

3-15

1-4; 2-10; 0-1;

3

17.30

ВК «Ужгород» - ДЮСШ м.Одеса

12-2

4-0; 0-0; 5-0; 3-2

4

18.30

КІВС-ЛЕВИ - зб. Харківської обл. І

1-13

1-10; 0-3

 

29.06.2021р.

 

5

15.30

ДНУ-Дніпро   -      КДЮСШ ім. Кутенка

19-9

3-2; 5-1; 6-3; 5-3

6

16.30

СОК «Євроспорт –   ДЮСШ ім. А.Дідуха

13-1

5-1; 8-0;

7

17.30

Зб.Харківської обл.І  -  ВК «Ужгород

15-6

3-0; 3-2; 5-3; 4-1

8

18.30

ДЮСШ м.Одеса  -     КІВС-ЛЕВИ

14-4

4-0; 3-1; 4-2; 3-1

 

30.06.2021р.

 

9

15.30

ДНУ-Дніпро  -    СОК «Євроспорт»

11-17

0-1; 5-8; 3-3; 3-5

10

16.30

ДЮСШ ім.А.Дідуха - КДЮСШім.Ю.Кутенка

16-9

3-2; 4-3; 5-1; 4-3

11

17.30

Зб.Харківської обл.І –  ДЮСШ м. Одеса

13-1

8-0; 2-1; 3-0;

12

18.30

КІВС-ЛЕВИ              -  ВК « Ужгород»

5-7

 

 

01.07.2021р.

 

13

15.30

ДНУ-Дніпро - КІВС Леви

15-16

5-4; 4-5; 2-4; 4-3

14

16.30

ДЮСШ м. Одеса - КДЮСШ Ю. Кутенко

11-7

3-1; 3-0; 1-1; 5-4

15

17.30

СОК Євроспорт - ВК Ужгород

9-14

0-2; 3-3; 3-3; 3-6

16

18.30

Збірна Харківської області - ДЮСШ А. Дідуха

13-1

9-1; 4-0

 

02.07.2021р.

 

17

08.00

7-8 місце

ДНУ Дніпро - КДЮСШ Ю.Кутенко

18-19

2-2; 0-6; 4-3; 9-4 (3-4)

18

09.00

5-6 місце

КІВС Леви - ДЮСШ Одеса

6-11

2-3; 2-3; 1-0; 1-5

19

10.00

3-4 місце

СОК Євроспорт - ДЮСШ А. Дідуха

14-4

7-2; 1-0; 3-1; 3-1

20

11.00

1-2 місце

ВК Ужгород - збірна Харківської області

11-12

0-1; 3-2; 2-3;2-1 (4-5)

 

ТУРНІРНІ ТАБЛИЦІ:

 

-ЧОЛОВІКИ-

 

Супер ліга 2021

  Команда Місце
 "Динамо", м. Львів 1
 Збірна Харківської області 2
 ВК "Маріуполь 3
   НТУ ХПІ м. Харків 4

 

Вища ліга 2021

  Команда Місце

 ДЮСШ № 21, м. Київ

1

 ДЮСШ № 3, м. Львів

2
 Збірна Харківської області - 1 3
   КЗ ЛОР "ЛУФК", м. Львів 4
 

 "Динамо", м. Ужгород

5
 

 "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

6
   Збірна м. Київа 7
  Збірна Харківської області - 2 8
   "Меотіда", м. Маріуполь 9

 

 

 

 

Кубок України 2020

  Команда Місце
 "Динамо", м. Львів 1
   Збірна Харківської області 2
   НТУ ХПІ м. Харків 3
   ВК "Маріуполь 4
 

 Збірна Київської області - 1

5
   "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

6
   Збірна Київської області - 2 7

 

-ЖІНКИ-

 

Чемпіонат України 2021

  Команда Місце
 Збірна Харківської області -   ШВСМ "Політехнік" 1
 Збірна м. Києва 2
  Збірна Донецької області  3
 

"ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

4

 

Кубок України 2020

  Команда Місце
 Збірна Харківської області -  ШВСМ "Політехнік" 1
   "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

2
   Збірна м. Києва 3
 

 Збірна Донецької області 

4

 

-ЮНАКИ, ДІВЧАТА, ЮНІОРИ ТА ЮНІОРКИ-

 

Юніорки 2003 р.н. (2020)

  Команда Місце

 Збірна м. Києва

1
 "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

2

 Збірна Донецької області 

3
   Збірна Харківської області 4

 

Юніорки 2004 р.н. 2021

  Команда Місце
 Збірна м. Києва 1
 Збірна Харківської області 2
Збірна Донецької області  3
 

"ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

4
  СДЮШОР № 9 5

 

Юніори 2003 р.н. 2021

  Команда Місце
 Збірна Харківської області - 1 1
 КЗ ЛОР "ЛУФК", м. Львів 2

 "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

3
  Збірна Харківської області - 2 4
 

  "Меотіда", м. Маріуполь

5

 

Юніори 2004 р.н. (2020)

  Команда Місце
 КЗ ЛОР "ЛУФК", м. Львів 1
 Збірна Харківської області - 1 2
 "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

3
 

 "Динамо" м. Ужгород

4
 
   ДЮСШ № 21 м. Київ 5
   КДЮСШ ім. Ю. Кутенко 6
   Збірна Харківської області - 2 7
  "Меотіда", м. Маріуполь 8

 

Юнаки 2006 р.н. (2020)

  Команда Місце
Збірна Харківської обл. 1

"КІВС", м. Львів

2

КДЮСШ ім. Ю. Кутенка, 

м. Львів

3
 

ГО "ВА ім. О. Баркалова" - СДЮШОР ім. Я. Клочкової

4
 

Збірна Закарпатської області

5
 

ДЮСШ "Водне поло", 

м. Одеса

6
  ДЮСШ № 3, м. Львів 7
  СОК "Євроспорт", м. Львів 7
  ДНУ-Дніпро - Збірна Дніпропетровської обл. 9
  СДЮШОР ім. Я. Клочкової-ГО ВА ім. О. Баркалова 9
  КЗ КДЮСШ «Меотіда», м. Маріуполь 11

 

 

 

Юнаки 2008 р.н. (2020)

  Команда Місце
ДЮСШ № 3, м. Львів 1
СОК "Євроспорт", м. Львів 2
Збірна Харківської обл. 3
   Збірна м. Ужгород 4
 

СДЮШОР ім. Я. Клочкової, 

м. Харків

5
  ДНУ-Дніпро - Збірна Дніпропетровської обл. 6
  Збірна м. Києва 7
  ДЮСШ №21 - 2, м. Київ 8
  ДЮСШ №21 - 1, м. Київ 9
 

ДЮСШ Водне поло, м. Одеса

10

 

ПАРТНЕРИ: