*ВИЩОЮ ЧЕСТЮ ДЛЯ ВАТЕРПОЛІСТА Є ВИСТУП ЗА ЗБІРНУ КОМАНДУ КРАЇНИ*

Історія, якою ми пишаємося

                                         Дорогі друзі!


29 липня 1971 року завершились ігри V спартакіади народів СРСР з водного поло.Впепше в історії спартакіад переможцем змагань стала збірна команда України. Збірна Москви була другою, а третє місце посіла команда Казахстану.
Збірна команда Москви складалась з 10 з 11 ти гравців збірної СРСР, а у складі збірної України з іменитих гравців був тільки Олексій Баркалов. В центральному матчі Спартакіади збірна Москви - збірна України багато залежало від справедливих рішень суддів.  Цього разу судив суддя міжнародної категорії Саркіс Кочарян,  якиий не зважав на промосковські тенденції у змаганнях і виконав свою работу професійно і об'єктивно .
Команда України виграла матч з рахунком 5-3 і забезпечила собі золоті медалі достроково, незалежно від результату гри зі збірною Казахстану.
Це був тріумф водного поло України.
Дружба, взаємоповага та організовані командні дії не лишили шансів на перемогу московитами.
З цієї радісної події минуло 50 років, але ця гра запам'яталась на покоління ватерполістів .
Герої епічної перемоги:
1. Володимир Данько ( Динамо м. Київ)
2. Георгій Бондаренко ( Динамо м.Київ)
3. Сергій Боржковський ( Динамо м. Київ)
4. Володимир Храмов (Динамо м.Харків)
5. Олександр Капітоненко ( Динамо м. Київ)
6. Йосип Зємцов (Динамо м.Київ, капітан команди)
7. Олексій Баркалов ( Динамо м.Харків)
8. Володимир Коваленко ( Динамо м. Київ)
9. Валерій Панков ( Динамо, м. Київ)
10. Юрій Тресницький ( Динамо, м. Харків)
11. Ігор Ільїнцов ( СК ЧЧФ м. Севастополь)
Головний тренер збірної України - заслужений тренер СРСР М.М. Авдєєв  (м.Київ)
Тренер збірної команди України - заслужений тренер СРСР  Д.З. Смагоринський ( м. Харків)
Не забудемо славетні сторінки спортивної слави України!
Володимир Храмов 29.07 2021м. Берлін (Німеччина)

ТУРНІРНІ ТАБЛИЦІ:

 

-ЧОЛОВІКИ-

 

Супер ліга 2021

  Команда Місце
 "Динамо", м. Львів 1
 Збірна Харківської області 2
 ВК "Маріуполь 3
   НТУ ХПІ м. Харків 4

 

Вища ліга 2021

  Команда Місце

 ДЮСШ № 21, м. Київ

1

 ДЮСШ № 3, м. Львів

2
 Збірна Харківської області - 1 3
   КЗ ЛОР "ЛУФК", м. Львів 4
 

 "Динамо", м. Ужгород

5
 

 "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

6
   Збірна м. Київа 7
  Збірна Харківської області - 2 8
   "Меотіда", м. Маріуполь 9

 

 

 

 

Кубок України 2020

  Команда Місце
 "Динамо", м. Львів 1
   Збірна Харківської області 2
   НТУ ХПІ м. Харків 3
   ВК "Маріуполь 4
 

 Збірна Київської області - 1

5
   "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

6
   Збірна Київської області - 2 7

 

-ЖІНКИ-

 

Чемпіонат України 2021

  Команда Місце
 Збірна Харківської області -   ШВСМ "Політехнік" 1
 Збірна м. Києва 2
  Збірна Донецької області  3
 

"ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

4

 

Кубок України 2020

  Команда Місце
 Збірна Харківської області -  ШВСМ "Політехнік" 1
   "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

2
   Збірна м. Києва 3
 

 Збірна Донецької області 

4

 

-ЮНАКИ, ДІВЧАТА, ЮНІОРИ ТА ЮНІОРКИ-

 

Юніорки 2003 р.н. (2020)

  Команда Місце

 Збірна м. Києва

1
 "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

2

 Збірна Донецької області 

3
   Збірна Харківської області 4

 

Юніорки 2004 р.н. 2021

  Команда Місце
 Збірна м. Києва 1
 Збірна Харківської області 2
Збірна Донецької області  3
 

"ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

4
  СДЮШОР № 9 5

 

Юніори 2003 р.н. 2021

  Команда Місце
 Збірна Харківської області - 1 1
 КЗ ЛОР "ЛУФК", м. Львів 2

 "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

3
  Збірна Харківської області - 2 4
 

  "Меотіда", м. Маріуполь

5

 

Юніори 2004 р.н. (2020)

  Команда Місце
 КЗ ЛОР "ЛУФК", м. Львів 1
 Збірна Харківської області - 1 2
 "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

3
 

 "Динамо" м. Ужгород

4
 
   ДЮСШ № 21 м. Київ 5
   КДЮСШ ім. Ю. Кутенко 6
   Збірна Харківської області - 2 7
  "Меотіда", м. Маріуполь 8

 

Юнаки 2006 р.н. (2020)

  Команда Місце
Збірна Харківської обл. 1

"КІВС", м. Львів

2

КДЮСШ ім. Ю. Кутенка, 

м. Львів

3
 

ГО "ВА ім. О. Баркалова" - СДЮШОР ім. Я. Клочкової

4
 

Збірна Закарпатської області

5
 

ДЮСШ "Водне поло", 

м. Одеса

6
  ДЮСШ № 3, м. Львів 7
  СОК "Євроспорт", м. Львів 7
  ДНУ-Дніпро - Збірна Дніпропетровської обл. 9
  СДЮШОР ім. Я. Клочкової-ГО ВА ім. О. Баркалова 9
  КЗ КДЮСШ «Меотіда», м. Маріуполь 11

 

 

 

Юнаки 2008 р.н. (2020)

  Команда Місце
ДЮСШ № 3, м. Львів 1
СОК "Євроспорт", м. Львів 2
Збірна Харківської обл. 3
   Збірна м. Ужгород 4
 

СДЮШОР ім. Я. Клочкової, 

м. Харків

5
  ДНУ-Дніпро - Збірна Дніпропетровської обл. 6
  Збірна м. Києва 7
  ДЮСШ №21 - 2, м. Київ 8
  ДЮСШ №21 - 1, м. Київ 9
 

ДЮСШ Водне поло, м. Одеса

10

 

ПАРТНЕРИ: