*ВИЩОЮ ЧЕСТЮ ДЛЯ ВАТЕРПОЛІСТА Є ВИСТУП ЗА ЗБІРНУ КОМАНДУ КРАЇНИ*

Чепіонат Європи серед юніорок

З 21 по 29 серпня 2021 в м. Шибенік (Республіка Хорватія) відбудеться чемпіонат Європи серед юніорок 2004 р.н.

 

рупа А: Іспанія, Сербія, Ізраїль, Велика Британія, Чехія.

Група В: Нідерланди, Греція, Франція, Туреччина, Україна.

Група С: Росія, Хорватія, Німеччина, Румунія, Мальта.

Група D: Італія, Словаччина, Угорщина, Болгарія.

 

Головний тренер збірної команди України U17-Олександра МИРОНЕНКО, асистент-Євген СКИБА.

 

21 August 2021 Saturday  Day 1    group B  Sibenik (CRO)

 

Time

White

Blue

Score

Score of periods

1

13:00

France

Turkey

23-4

7-1; 4-1; 5-0; 7-2

2

19:00

Greece

Ukraine

33-6

10-0; 7-3; 7-1; 9-2

 

  22 August 2021 Sanday   Day 2  group B  Sibenik (CRO)

  

Time

White

Blue

Score

Score of periods

3

10:00

Ukraine

France 

5-13

1-4; 1-2; 1-4; 2-3

4

11:30

Netherlands

Greece

7-10

3-3; 1-2; 2-1; 1-4

 

23 August 2021 Manday  Day 3  group B  Sibenik (CRO)

   

Time

White

Blue

Score

Score of periods

5

20:30

Turkey

Ukraine

4-10

1-1; 0-3; 1-2; 2-4

6

22:00

 France

 Netherlands

5-9

1-2; 0-3; 1-2; 2-4

 

  24 August 2021 Tuesday   Day 4   group B  Sibenik (CRO)

 

Time

White

Blue

Score

Score of periods

7

13:00

Netherlands

Turkey

37-1

12-1; 6-0; 9-0; 10-0

8

14:30

  Greece

 France 

22-13

3-1; 6-6; 7-2; 6-4

 

  25 August 2021 Wensdey   Day 5  group B  Sibenik (CRO)

 

Time

White

Blue

Score

Score of periods

9

10:00

Turkey

Greece

1-32

0-12; 1-8; 0-7; 0-5

10

22:00

Netherlands

Ukraine

30-2

6-0; 8-2; 8-0; 8-0

 

 

26 August 2021  Day 6

 

Time

White

Blue

Score

Score of periods

 

13:00

Ukraine

Bulgaria

15-7

2-2; 3-1; 5-1; 5-3

 

28 August 2021  Day 8 (13-14 plase)

 

Time

White

Blue

Score

Score of periods

 

13:00

Czeh Republik Ukraine

5-9

1-1; 1-2; 3-4; 0-2

 

Russia

1

Greece

2

Hungary

3

Italy

4

Netherlands

5

Spain

6

Croatia

7

Israil

8

France

9

Germany

10

Serbia

11

Slovakia

12

Ukraine

13

Czeh Republic

14

Malta

15

Bulgaria

16

Great Britain

17

 Romania

18

Turkey

19

 

Склад делегації

 

1

Мироненко Олександра Ігорівна

головний тренер

Харківська обл.

2

Скиба Євген Степанович

тренер

Львівська обл

3

Петренко Інеса Олександрівна

тренер-лікар

м. Київ

4

Вишневська Світлана Віталіївна

суддя

Харківська обл

5

Бабак Катерина Віталіївна

спортсменка

Харківська обл.

6

Бєлінська Олександра Дмитрівна

спортсменка

м. Київ

7

Зеленко Анастасія Олександрівна

спортсменка

Донецька обл.

8

Кравченко Маргарита Євгенівна

спортсменка

Харківська обл.

9

Ленська Анастасія В'ячеславівна

спортсменка

м. Київ

10

Літвиненко Яна Олексіївна

спортсменка

Донецька обл.

11

Науменко Катерина Русланівна

спортсменка

м. Київ

12

Панова Дар’я Володимирівна

спортсменка

Харківська обл.

13

Румянцева Дар’я Володимирівна

спортсменка

Харківська обл.

14

Синиця Маргарита Тарасівна

спортсменка

Харківська обл.

15

Тимошенко Вікторія Олександрівна

спортсменка

м. Київ

16

Хміль Емілія Юріївна

спортсменка

м. Київ

17

Чорна Єлизавета Володимирівна

спортсменка

м. Київ

18

Шевченко Анастасія Ігорівна

спортсменка

Харківська обл.

19

Юр’єва Агата Юріївна

спортсменка

м. Київ

ТУРНІРНІ ТАБЛИЦІ:

 

-ЧОЛОВІКИ-

 

Супер ліга 2021

  Команда Місце
 "Динамо", м. Львів 1
 Збірна Харківської області 2
 ВК "Маріуполь 3
   НТУ ХПІ м. Харків 4

 

Вища ліга 2021

  Команда Місце

 ДЮСШ № 21, м. Київ

1

 ДЮСШ № 3, м. Львів

2
 Збірна Харківської області - 1 3
   КЗ ЛОР "ЛУФК", м. Львів 4
 

 "Динамо", м. Ужгород

5
 

 "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

6
   Збірна м. Київа 7
  Збірна Харківської області - 2 8
   "Меотіда", м. Маріуполь 9

 

 

 

 

Кубок України 2020

  Команда Місце
 "Динамо", м. Львів 1
   Збірна Харківської області 2
   НТУ ХПІ м. Харків 3
   ВК "Маріуполь 4
 

 Збірна Київської області - 1

5
   "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

6
   Збірна Київської області - 2 7

 

-ЖІНКИ-

 

Чемпіонат України 2021

  Команда Місце
 Збірна Харківської області -   ШВСМ "Політехнік" 1
 Збірна м. Києва 2
  Збірна Донецької області  3
 

"ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

4

 

Кубок України 2020

  Команда Місце
 Збірна Харківської області -  ШВСМ "Політехнік" 1
   "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

2
   Збірна м. Києва 3
 

 Збірна Донецької області 

4

 

-ЮНАКИ, ДІВЧАТА, ЮНІОРИ ТА ЮНІОРКИ-

 

Юніорки 2003 р.н. (2020)

  Команда Місце

 Збірна м. Києва

1
 "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

2

 Збірна Донецької області 

3
   Збірна Харківської області 4

 

Юніорки 2004 р.н. 2021

  Команда Місце
 Збірна м. Києва 1
 Збірна Харківської області 2
Збірна Донецької області  3
 

"ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

4
  СДЮШОР № 9 5

 

Юніори 2003 р.н. 2021

  Команда Місце
 Збірна Харківської області - 1 1
 КЗ ЛОР "ЛУФК", м. Львів 2

 "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

3
  Збірна Харківської області - 2 4
 

  "Меотіда", м. Маріуполь

5

 

Юніори 2004 р.н. (2020)

  Команда Місце
 КЗ ЛОР "ЛУФК", м. Львів 1
 Збірна Харківської області - 1 2
 "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

3
 

 "Динамо" м. Ужгород

4
 
   ДЮСШ № 21 м. Київ 5
   КДЮСШ ім. Ю. Кутенко 6
   Збірна Харківської області - 2 7
  "Меотіда", м. Маріуполь 8

 

Юнаки 2006 р.н. (2020)

  Команда Місце
Збірна Харківської обл. 1

"КІВС", м. Львів

2

КДЮСШ ім. Ю. Кутенка, 

м. Львів

3
 

ГО "ВА ім. О. Баркалова" - СДЮШОР ім. Я. Клочкової

4
 

Збірна Закарпатської області

5
 

ДЮСШ "Водне поло", 

м. Одеса

6
  ДЮСШ № 3, м. Львів 7
  СОК "Євроспорт", м. Львів 7
  ДНУ-Дніпро - Збірна Дніпропетровської обл. 9
  СДЮШОР ім. Я. Клочкової-ГО ВА ім. О. Баркалова 9
  КЗ КДЮСШ «Меотіда», м. Маріуполь 11

 

 

 

Юнаки 2008 р.н. (2020)

  Команда Місце
ДЮСШ № 3, м. Львів 1
СОК "Євроспорт", м. Львів 2
Збірна Харківської обл. 3
   Збірна м. Ужгород 4
 

СДЮШОР ім. Я. Клочкової, 

м. Харків

5
  ДНУ-Дніпро - Збірна Дніпропетровської обл. 6
  Збірна м. Києва 7
  ДЮСШ №21 - 2, м. Київ 8
  ДЮСШ №21 - 1, м. Київ 9
 

ДЮСШ Водне поло, м. Одеса

10

 

ПАРТНЕРИ: