*ВИЩОЮ ЧЕСТЮ ДЛЯ ВАТЕРПОЛІСТА Є ВИСТУП ЗА ЗБІРНУ КОМАНДУ КРАЇНИ*

Чепіонат Європи серед юніорів

З 12 по 19 вересня 2021 в м. Гзіра (Республіка Мальта) відбудеться чемпіонат Європи серед юніорів 2004 р.н.

 

рупа А: Італія, Чорногорія, Нідерланди, Україна.

Група В: Іспанія, Мальта, Хорватія, Румунія.

Група С: Угорщина, Німеччина, Росія, Білорусь.

Група D: Греція, Сербія, Грузія, Туреччина.

 

Головний тренер збірної команди України U17-Віктор МОМОТ

асистент-Дмитро ГУРЕНКО.

Склад делегації:

 

1

 Момот Віктор Володимирович

 Головний тренер

2

 Гуренко Дмитро Ігорович

 тренер

3

 Наумчик Євген Георгійович

 тренер

4

 Махарадзе Георгій Тенгізович 

 суддя

5

 Фурманець Олександр Іванович

 лікар

 

 Лободинський Андрій Ігорович

 Львівська обл.

7

 Багрій Микола Юрійович

 Закарпатська обл.

8

 Зелик Арсеній Тарасович

 Львівська обл.

9

 Газієв Нікіта Юрійович

 Львівська обл.

10

 Гупаловський Дмитро Володимирович

 Львівська обл.

11

 Зайцев Єгор Павлович

 Харківська обл.

12

 Бібіков Максим Миколайович

 Закарпатська обл.

13

 Кисленко Денис Андрійович

 Харківська обл.

14

 Клунний Максим Дмитрович

 Харківська обл.

15

 Орлов Герман Артемович

 Дніпропетровська обл.

16

 Любінський Ігор Олегович

 Львівська обл.

17

 Мотиль Богдан Степанович

 Закарпатська обл.

18

 Ракітін Денис Олегович

 Харківська обл.

19

 Соколов Данило Ігорович

 Львівська обл.

20

 Хацко Данило Святославович

 Львівська обл.

 

 

12 September 2021 

 

Time

White

Blue

Score

Score of periods

1

10:00

MNE 

UKR

26-6

6-1; 8-0; 5-2; 7-3

 

13 September 2021 

 

Time

White

Blue

Score

Score of periods

2

14:00

UKR

ITA

5-10

0-2; 0-4; 2-2; 3-2

 

14 September 2021

 

Time

White

Blue

Score

Score of periods

3

15:00

NED

UKR

18-4

3-0; 5-0; 3-3; 7-1

 

15 September 2021

 

Time

White

Blue

Score

Score of periods

3

10:00

UKR

BLR

10-6

2-2; 4-1; 2-2; 2-1

 

18 September 2021

 

Time

White

Blue

Score

Score of periods

3

17:30

UKR

MLT

4-12

2-2; 0-2; 1-4; 1-4

 

Serbia

1

Greece

2

Hungary

3

Spain

4

Montenegro

5

Croatia

6

Netherlands

7

Italy

8

Russia

9

Germany

10

Romania

11

Georgia

12

Malta

13

Ukraine

14

Turkey

15

Belarus 

16

ТУРНІРНІ ТАБЛИЦІ:

 

-ЧОЛОВІКИ-

 

Супер ліга 2021

  Команда Місце
 "Динамо", м. Львів 1
 Збірна Харківської області 2
 ВК "Маріуполь 3
   НТУ ХПІ м. Харків 4

 

Вища ліга 2021

  Команда Місце

 ДЮСШ № 21, м. Київ

1

 ДЮСШ № 3, м. Львів

2
 Збірна Харківської області - 1 3
   КЗ ЛОР "ЛУФК", м. Львів 4
 

 "Динамо", м. Ужгород

5
 

 "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

6
   Збірна м. Київа 7
  Збірна Харківської області - 2 8
   "Меотіда", м. Маріуполь 9

 

 

 

 

Кубок України 2020

  Команда Місце
 "Динамо", м. Львів 1
   Збірна Харківської області 2
   НТУ ХПІ м. Харків 3
   ВК "Маріуполь 4
 

 Збірна Київської області - 1

5
   "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

6
   Збірна Київської області - 2 7

 

-ЖІНКИ-

 

Чемпіонат України 2021

  Команда Місце
 Збірна Харківської області -   ШВСМ "Політехнік" 1
 Збірна м. Києва 2
  Збірна Донецької області  3
 

"ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

4

 

Кубок України 2020

  Команда Місце
 Збірна Харківської області -  ШВСМ "Політехнік" 1
   "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

2
   Збірна м. Києва 3
 

 Збірна Донецької області 

4

 

-ЮНАКИ, ДІВЧАТА, ЮНІОРИ ТА ЮНІОРКИ-

 

Юніорки 2003 р.н. (2020)

  Команда Місце

 Збірна м. Києва

1
 "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

2

 Збірна Донецької області 

3
   Збірна Харківської області 4

 

Юніорки 2004 р.н. 2021

  Команда Місце
 Збірна м. Києва 1
 Збірна Харківської області 2
Збірна Донецької області  3
 

"ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

4
  СДЮШОР № 9 5

 

Юніори 2003 р.н. 2021

  Команда Місце
 Збірна Харківської області - 1 1
 КЗ ЛОР "ЛУФК", м. Львів 2

 "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

3
  Збірна Харківської області - 2 4
 

  "Меотіда", м. Маріуполь

5

 

Юніори 2004 р.н. (2020)

  Команда Місце
 КЗ ЛОР "ЛУФК", м. Львів 1
 Збірна Харківської області - 1 2
 "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

3
 

 "Динамо" м. Ужгород

4
 
   ДЮСШ № 21 м. Київ 5
   КДЮСШ ім. Ю. Кутенко 6
   Збірна Харківської області - 2 7
  "Меотіда", м. Маріуполь 8

 

Юнаки 2006 р.н. (2020)

  Команда Місце
Збірна Харківської обл. 1

"КІВС", м. Львів

2

КДЮСШ ім. Ю. Кутенка, 

м. Львів

3
 

ГО "ВА ім. О. Баркалова" - СДЮШОР ім. Я. Клочкової

4
 

Збірна Закарпатської області

5
 

ДЮСШ "Водне поло", 

м. Одеса

6
  ДЮСШ № 3, м. Львів 7
  СОК "Євроспорт", м. Львів 7
  ДНУ-Дніпро - Збірна Дніпропетровської обл. 9
  СДЮШОР ім. Я. Клочкової-ГО ВА ім. О. Баркалова 9
  КЗ КДЮСШ «Меотіда», м. Маріуполь 11

 

 

 

Юнаки 2008 р.н. (2020)

  Команда Місце
ДЮСШ № 3, м. Львів 1
СОК "Євроспорт", м. Львів 2
Збірна Харківської обл. 3
   Збірна м. Ужгород 4
 

СДЮШОР ім. Я. Клочкової, 

м. Харків

5
  ДНУ-Дніпро - Збірна Дніпропетровської обл. 6
  Збірна м. Києва 7
  ДЮСШ №21 - 2, м. Київ 8
  ДЮСШ №21 - 1, м. Київ 9
 

ДЮСШ Водне поло, м. Одеса

10

 

ПАРТНЕРИ: