*ВИЩОЮ ЧЕСТЮ ДЛЯ ВАТЕРПОЛІСТА Є ВИСТУП ЗА ЗБІРНУ КОМАНДУ КРАЇНИ*

Школи водного поло

 

Київ:

КДЮСШ "Динамо"

 

Тренування проводяться у спорткомплексі "КПІ"

(вул. Верхньоключова 1/26) з 17-30 до 19-00.

 

Тренери: Войтович Олексій Миколайович

тел. 0681178382.

Лісун Віталій Сергійовичтел. 0677617678.

 

 


 

Картинки по запросу водне поло логотип

Спеціалізована дитячо-юнацька школа олімпійського резерву №9
 

Тренування проводяться у басейні "Юність" (вул. Бастіонна, 7) з 14.00 до 16.00 або з 16.30 до 18.30, субота - з 14.00 до 16.00, 

Телефон: (044) 285-69-42.

 

Тренери: Висотін Володимир Іванович тел. 0675841040.

Антонюк Олександр Васильович     тел. 0673870707.

Лебедєв Михайло Євгенович  тел. 0677903883.

Мельничук Наталія Анатоліївна тел. 0936841833.

             

 

Львів:

 

Картинки по запросу лдуфкЛДУФК

 

Тренер: Наумчик Евгеній Георгійовичтел. 0677470565.

 

 

 

 

 

 


Картинки по запросу водне поло логотип

ДЮСШ №3

 

Тренування проводяться у ПС "Динамо", тел. 238-64-38.

Тренери: ЗТУ Богданов Олександр Сергійович (кращий тренер України 2013-2017 рр.), тел. 0673443111.

Іртаєв Володимир Сергійович, тел. 0975700878.

Момот Віктор Володимирович, тел. 0980818990.

 

 

 

 

 


logo_eurosport.jpgСОК "Євроспорт"

 

Тренер: Єгоров Олексій Валентиновичтел. 0973065525.

 

 

 

 

Харків:

 

/Files/images/МСДЮСНОР.JPGСДЮШОР ім. Яни Клочкової                  

 

Тренування проводяться у басейні "Піонер" (вул.Динамівська, 5-А).

Тренери: Смеркус Олег Євгенович, тел. 0990270868.

Мироненко Олександрател. 0686415484.

 


12961612_1526478090991471_69466865777675ХДВУФК №1

 

Тренери: Вишневська Світлана Віталіївнател. 0661906154.

Погребняк Владислав Вікторовичтел. 0677924648.

Надєждін Олександр Михайловичтел. 0979504079.

                                               

                                                          

Дніпро:

 

Gerb_dnu.pngВК "ДНУ-Дніпро"

 

Тренер: Гончаров Сергій Вікторовичтел. 0960957275.

 

 

 

 

Краматорськ:

 

SL704508.gifВК "Краматорськ"

 

Тренер: Дзержинський Олександртел. 0672527072.

 

 

 

 

Одеса:

                                       

Odessa_gerb.pngВК "Одеса"

 

Тренування проводяться у спорткомплексі "ОНПУ" (пер. Шампанський, 11-А) з 19.00 до 21-15.

Тренери: Махарадзе Георгій Тенгізович, тел. 0974583489.

Ставертій Олександр Вікторович, тел. 0674588736. 

   

                                         

Маріуполь:

 

102px-Mariupol_gerb.pngЗбірна Маріуполя

 

Тренер: Костанда В'ячеслав Ремович, тел. 0673359921.

 

 

 

 

 

Ужгород:

 

Coat of arms of Uzhgorod.pngВК "Ужгород"

 

Тренер: Гавриленко Володимир Миколайович, тел. 0671142570.

               

 

НАСТУПНІ ІГРИ:

 

 

Фінал КУ серед чоловіків

 

 

23-24.06.18

 

 

м. Львів,

басейн "ЦСК ЗСУ"

 

 

 

НАШІ  ПАРТНЕРИ:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ТУРНІРНІ ТАБЛИЦІ:

 

ЧОЛОВІКИ

 

відкритий XXVII ЧУ (Супер ліга)

  Команда О Місце
 "Динамо", м. Львів 48 1
 Збірна Харківської області 42 2
 ВК "Маріуполь" 10 3
   "НТУ-ХПІ", м. Харків 8 4

 

Вища ліга

  Команда Місце

 КЗ ЛОР "ЛУФК" - ДЮСШ №3,

 м. Львів

1
 Збірна Харківської області - 1 2

 "Меотіда", м. Маріуполь

3
   Збірна Київщини 4
 

 "СДЮШОР-ДНУ", м. Дніпро

5
   ХДВУФК №1, м. Харків 6
 

 СДЮШОР ім. Я. Клочкової -

 ХДВУФК №1, м. Харків

7
 

 Збірна Харківської області - 2

8

 

ЖІНКИ

 

XXVI ЧУ

  Команда О Місце
 Збірна Харківської області - ШВСМ "Політехнік" 24 1
 СДЮШОР №9, м. Київ 18 2
 "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

16 3
 

 Збірна Донецької області

11 4

 

ЮНАКИ, ДІВЧАТА, ЮНІОРИ ТА ЮНІОРКИ

 

Юнаки 2005 р.н. і мол.

  Команда Місце
 ДЮСШ №3, м. Львів 1
 ВК м. Ужгорода 2

 СОК "ЄВРОСПОРТ", м. Львів

3
 

 "СДЮШОР-ДНУ- 1", м. Дніпро

4
   Збірна Харківської області 5
 

 КДЮСШ ім. Ю. Кутенка-2,

 м. Львів

6
   СДЮШОР №9, м. Київ 7
 

 СДЮШОР ім. Я. Клочкової -2,

 м. Харків

8
 

 СДЮШОР ім. Я. Клочкової -1,

 м. Харків

9
   КВВС "Аквапарк", м. Львів 10
   ДЮСШ Водне поло, м. Одеса 11
   "СДЮШОР-ДНУ- 2", м. Дніпро 12
 

 КДЮСШ ім. Ю. Кутенка-1,

 м. Львів

13
 

 ВА ім. О. Баркалова,

 м. Харків

14

 

Юнаки 2003 р.н.

  Команда Місце
 "АРЕНА", м. Тбілісі 1
 "Динамо", м. Ужгород 2

 Збірна Харківської області

3
 

 КЗ ЛОР "ЛУФК" - ДЮСШ №3,

 м. Львів  

4
   ХДВУФК №1 - СДЮШОР

 ім. Я. Клочкової, м. Харків

5
 

 ДЮСШ "Водне поло",

 м. Одеса

6
   СДЮШОР-ДНУ - Збірна           Дніпропетровської області 7
 

 КДЮСШ "Динамо" -

 СДЮШОР № 9, м. Київ

8
 

 КЗ ЛОР "ЛУФК" -

 СОК  "Євроспорт", м. Львів

9
 

 ВА ім. О. Баркалова, м. Харків

10

 

Юніори 1999 р.н.

  Команда Місце

 КЗ ЛОР "ЛУФК" - ДЮСШ №3,

 м. Львів

1
 Збірна Харківської області - 1 2

 "Меотіда", м. Маріуполь

3
 

 "СДЮШОР-ДНУ", м. Дніпро

4
   ХДВУФК №1, м. Харків 5
 

 СДЮШОР ім. Я. Клочкової -

 ХДВУФК №1, м. Харків

6
 

 Збірна Харківської області - 2

7

 

Юніори 2001 р.н.

  Команда Місце

 КЗ ЛОР "ЛУФК", м. Львів

1

 Збірна Харківської області

2

"Меотіда", м. Маріуполь 

3
 

ДЮСШ "Водне поло",

м. Одеса

4
   "СДЮШОР-ДНУ" - Збірна

Дніпропетровської області

5
 

 СОК "Євроспорт"-УФК,

м. Львів

6