*ВИЩОЮ ЧЕСТЮ ДЛЯ ВАТЕРПОЛІСТА Є ВИСТУП ЗА ЗБІРНУ КОМАНДУ КРАЇНИ*

Школи водного поло

 

Київ:

 

Картинки по запросу водне поло логотипСпеціалізована дитячо-юнацька школа олімпійського резерву №9

 

Тренування проводяться у басейні "Юність" (вул. Бастіонна, 7) з 14.00 до 16.00 або з 16.30 до 18.30, субота з 14.00 до 16.00, телефон (044) 285- 69-42.

Тренери: Висотін Володимир Іванович тел. 0675841040.

Антонюк Олександр Васильович     тел. 0673870707.

Лєбєдев Михайло Євгенович  тел. 0677903883.

Мельничук Наталія Анатоліївна тел. 0936841833.

 


Картинки по запросу водне поло логотип

 
КДЮСШ "Динамо"

 

Тренування проводяться у спорткомплексі КПІ з 17-00 до 18-30.

Тренери: Войтович Олександр Михайловичтел. 0985820263.

Захаров Олександр Сергійовичтел. (044) 243-42-63.

                                             

 

Львів:

 

Картинки по запросу лдуфкЛДУФК

 

Тренер: Наумчик Евгеній Георгійовичтел. 0677470565.

 

 

 

 

 


Картинки по запросу водне поло логотип

ДЮСШ №3

 

Тренер: Момот Віктор Володимировичтел. 0980818990.

 

 

 

 


logo_eurosport.jpgСОК "Євроспорт"

 

Тренер: Єгоров Олексійтел. 0973065525.

 

 

 

 

Харків:

 

/Files/images/МСДЮСНОР.JPGСДЮШОР ім. Яни Клочкової                  

 

Тренування проводяться у басейні "Піонер" (вул.Динамівська, 5-А).

Тренери: Смеркус Олег Євгеновичтел. 0990270868.

Мироненко Олександрател. 0686415484.

 


12961612_1526478090991471_69466865777675ХДВУФК №1

 

Тренери: Вишневська Світлана Віталіївнател. 0661906154.

Погребняк Владиславтел. 0677924648.

Надєждін Олександр Михайловичтел. 0979504079.

                                               

                                                          

Дніпро:

 

Gerb_dnu.pngВК "ДНУ-Дніпро"

 

Тренер: Гончаров Сергій Вікторовичтел. 0960957275.

 

 

 

 

Краматорськ:

 

SL704508.gifВК "Краматорськ"

 

Тренер: Дзержинський Олександртел. 0672527072.

 

 

 

 

Одеса:

                                       

Odessa_gerb.pngВК "Одеса"

 

Тренування проводяться у спорткомплексі "ОНПУ" (пер. Шампанський, 11-А) з 19.00 до 21-15.

Тренери: Махарадзе Георгій Тенгізович, тел. 0974583489.

Ставертій Олександр Вікторович, тел. 0674588736.  

   

                                         

Маріуполь:

 

102px-Mariupol_gerb.pngЗбірна Маріуполя

 

Тренер: Костанда В'ячеслав Ремович, тел. 0673359921.

 

 

 

 

 

Ужгород:

 

Coat of arms of Uzhgorod.pngВК "Ужгород"

 

Тренер: Гавриленко Володимир, тел. 0671142570.

               

НАСТУПНІ ІГРИ:

 

 

Кубок України серед чоловіків

 

 

22.09.17 - 24.09.17

 

 

м. Львів, басейн "НСБ ЛВС"

 

 

Трансляція:

24.09.17, 1130

 

ПОПЕРЕДНІ ІГРИ:

 

 

Кваліфікаційні змагання

Кубку України серед чоловіків

 

 

18.09.17 - 20.09.17

 

 

м. Київ,

басейн Палацу підводного спорту

 

 

НАШІ  ПАРТНЕРИ:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ТУРНІРНІ ТАБЛИЦІ:

 

ЧОЛОВІКИ

 

Супер ліга

  Команда Місце
 Збірна Харківської області 1
 "Динамо", м. Львів 2
 "НТУ-ХПІ", м. Харків 3
   ВК "Маріуполь" 4

 

Вища ліга

  Команда Місце

 КЗ ЛОР "ЛУФК" - ДЮСШ №3,

 м. Львів

1
 Збірна Харківської області - 1 2

 "Меотіда", м. Маріуполь

3
   Збірна Київщини 4
 

 "СДЮШОР-ДНУ", м. Дніпро

5
   ХДВУФК №1, м. Харків 6
 

 СДЮШОР ім. Я. Клочкової -

 ХДВУФК №1, м. Харків

7
 

 Збірна Харківської області - 2

8

 

ЖІНКИ

 

Вища ліга

  Команда Місце
 Збірна Харківської області - ШВСМ "Політехнік" 1
 СДЮШОР №9, м. Київ 2
 Збірна Донецької області 3
 

 "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

4

 

ЮНАКИ, ДІВЧАТА, ЮНІОРИ ТА ЮНІОРКИ

 

Юнаки 2005 р.н. і мол.

  Команда Місце
 ДЮСШ №3, м. Львів 1
 ВК м. Ужгорода 2

 СОК "ЄВРОСПОРТ", м. Львів

3
 

 "СДЮШОР-ДНУ- 1", м. Дніпро

4
   Збірна Харківської області 5
 

 КДЮСШ ім. Ю. Кутенка-2,

 м. Львів

6
   СДЮШОР №9, м. Київ 7
 

 СДЮШОР ім. Я. Клочкової -2,

 м. Харків

8
 

 СДЮШОР ім. Я. Клочкової -1,

 м. Харків

9
   КВВС "Аквапарк", м. Львів 10
   ДЮСШ Водне поло, м. Одеса 11
   "СДЮШОР-ДНУ- 2", м. Дніпро 12
 

 КДЮСШ ім. Ю. Кутенка-1,

 м. Львів

13
 

 ВА ім. О. Баркалова,

 м. Харків

14

 

Юнаки 2003 р.н.

Команда Місце
 "АРЕНА", м. Тбілісі 1
 "Динамо", м. Ужгород 1

 КЗ ЛОР "ЛУФК" - ДЮСШ №3,

 м. Львів

2

 Збірна Харківської області

2
 "СДЮШОР-ДНУ", м. Дніпро 3

 ХДВУФК №1 - СДЮШОР

 ім. Я. Клочкової, м. Харків

3
 Збірна м. Одеси 4

 КДЮСШ "Динамо", м. Київ

4

 ВА ім. О. Баркалова, м. Харків

5

КЗ ЛОР "ЛУФК"-СОК "Євроспорт",

 м. Львів

5
 СДЮШОР № 9, м. Київ 6
 Збірна м. Маріуполя 6

 КДЮСШ ім. Ю. Кутенка, м. Львів

7

 СДЮШОР ім. Я. Клочкової - 1,

 м. Харків

7

 СДЮШОР ім. Я. Клочкової - 2,

 м. Харків

8

 

Юніори 1999 р.н.

  Команда Місце

 КЗ ЛОР "ЛУФК" - ДЮСШ №3,

 м. Львів

1
 Збірна Харківської області - 1 2

 "Меотіда", м. Маріуполь

3
 

 "СДЮШОР-ДНУ", м. Дніпро

4
   ХДВУФК №1, м. Харків 5
 

 СДЮШОР ім. Я. Клочкової -

 ХДВУФК №1, м. Харків

6
 

 Збірна Харківської області - 2

7

 

Юніори 2001 р.н.

Команда Місце

 КЗ ЛОР "ЛУФК", м. Львів

1
 Збірна м. Маріуполя 2

 Збірна м. Одеси

3

 Збірна Харківської області

4
 СОК "Євроспорт", м. Львів 5

 "СДЮШОР-ДНУ", м. Дніпро

6

 ХДВУФК №1, м. Харків

7

 КДЮСШ "Динамо", м. Київ

8

 СДЮШОР ім. Я. Клочкової -

 ХДВУФК №1, м. Харків

9

 ДЮСШ № 3, м. Львів

10