*ВИЩОЮ ЧЕСТЮ ДЛЯ ВАТЕРПОЛІСТА Є ВИСТУП ЗА ЗБІРНУ КОМАНДУ КРАЇНИ*

Команди, що беруть участь у чемпіонатах України

 

ЧОЛОВІЧІ КОМАНДИ

Gerb_dnu.png
"Динамо" (м. Київ) "Динамо" (м. Львів)

ДНУ-Дніпро - Збірна

Дніпропетровської обл.

Coat_of_Arms_of_Kyiv_Oblast.png Харьков УФК - Львівське державне училище фізичної культури
Збірна Київщини

Збірна

Харківської обл.

КЗ ЛОР "ЛУФК"

(м. Львів)

Kpi.jpg Харьков

"Маріуполь"

"НТУ-ХПІ" (м.Харків)

ХДВУФК № 1 -

ХОВУФКС (м. Харків)

ЖІНОЧІ КОМАНДИ

Gerb_dnu.png SL704508.gif Харьков

ДНУ-Дніпро - Збірна

Дніпропетровської обл.

Збірна Донецької обл.

Збірна Харківської області - ШВСМ "Політехнік"
 

 

СДЮШОР № 9 (м. Київ)    

ЮНІОРСЬКО-ЮНАЦЬКІ КОМАНДИ

ВА ім. О. Баркалова (м. Харків) "Динамо" (м. Київ) "Динамо" (м. Ужгород)
Gerb_dnu.png Gerb_dnu.png

ДНУ-Дніпро - Збірна

Дніпропетровської обл.

ДЮСШ № 3 (м.Львів)

ДЮСШ № 21 (м. Київ)
SL704508.gif Odessa_gerb.png Харьков

Збірна Донецької

обл.

Збірна Одеської

обл.

Збірна

Харківської області

Gerb_dnu.png УФК - Львівське державне училище фізичної культури

КВВС "Аквапарк" (м.Львів)

КДЮСШ ім. Ю. Кутенка (м.Львів)

КЗ ЛОР "ЛУФК"

(м. Львів)

/Files/images/МСДЮСНОР.JPG
"Меотіда" (м. Маріуполь)

СДЮШОР №9 (м.Київ)

СДЮШОР ім. Яни Клочкової (м.Харків)

logo_eurosport.jpg

СОК "Євроспорт" (м.Львів)

"Ужгород"

ХДВУФК №1 (м.Харків)

 

 

І тур (група ІІ) ЧУ (Вища ліга) серед чоловіків та серед юніорів 2001 р.н

 

РЕЗУЛЬТАТИ

 

ЖЕРЕБКУВАННЯ

 


 

ТУРНІРНІ ТАБЛИЦІ:

 

ЧОЛОВІКИ

 

відкритий XXVII ЧУ (Супер ліга)

  Команда О Місце
 "Динамо", м. Львів 48 1
 Збірна Харківської області 42 2
 ВК "Маріуполь" 10 3
   "НТУ-ХПІ", м. Харків 8 4

 

Вища ліга

  Команда О Місце

 КЗ ЛОР "ЛУФК", м. Львів

28 1
 Збірна Харківської області - 1 25 2

 "Меотіда", м. Маріуполь

18 3
   "СДЮШОР-ДНУ", м. Дніпро 10 4
 

 Збірна Харківської області - 2

4 5
   "Динамо", м. Київ 3 6
 

 Збірна Харківської області - 3

  7
 

 Збірна Харківської області - 4

  8

 

Кубок України

  Команда Місце
 Збірна Харківської області 1
   "Динамо", м. Львів 2
   "НТУ-ХПІ", м. Харків 3
   ВК "Маріуполь" 4
   Збірна Київщини 5
   ДНУ-Дніпро 6

 

ЖІНКИ

 

XXVI ЧУ

  Команда О Місце
 Збірна Харківської області - ШВСМ "Політехнік" 24 1
 СДЮШОР №9, м. Київ 18 2
 "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

16 3
 

 Збірна Донецької області

11 4

 

Кубок України

  Команда Місце
Збірна Харківської області - ШВСМ "Політехнік" 1
  СДЮШОР №9, м. Київ 2
  Збірна Донецької області 3
  "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

4

  Збірна України (юніорки) 5

 

ЮНАКИ, ДІВЧАТА, ЮНІОРИ ТА ЮНІОРКИ

 

Юніори 2002 р.н.

  Команда О Місце

КЗ ЛОР "ЛУФК", м. Львів

25 1

  "Динамо", м. Ужгород

23 2

Збірна Харківської обл. - 1 

16 3
 

 ДЮСШ Водне поло, м. Одеса

15 4
   Збірна Харківської обл. - 2 6 5
 

 ДНУ-Дніпро, м. Дніпро

3 6

 

Юніори 2004 р.н.

  Команда О Місце

ДЮСШ "Динамо",

м. Ужгород

15 1
СОК "Євроспорт", м. Львів 12 2
Збірна Харківської обл. 9 3
 

СДЮШОР ім. Я. Клочкової,

м. Харків

6 4
  ДЮСШ №3 КЗ ЛОР, м. Львів 3 5
  СДЮШОР - ДНУ - Збірна Дніпропетровської обл. 0 6

 

Юнаки 2006 р.н.

  Команда О Місце
 ДНУ-Дніпро, м. Дніпро 27 1
 СДЮШОР ім. Я. Клочкової,

 м. Харків

24 2

 КВВС "Аквапарк", м. Львів

18 3
 

 ВК "Ужгород"

15 4
   КДЮСШ ім. Ю. Кутенка,

 м. Львів

13 5
 

 СОК "Євроспорт", м. Львів

12 6
   Збірна Харківської обл. 10 7
 

 СДЮШОР №9, м. Київ

10 8
 

 ДЮСШ Водне поло, м. Одеса

3 9
   ВА ім. О. Баркалова,

 м. Харків

0 10

 

Юніорки 2001 р.н.

  Команда О Місце
 Збірна м. Києва 9 1
 "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

6 2

Збірна Харківської області

3 3
 

 Збірна Донецької області

0 4

 

ПАРТНЕРИ: