*ВИЩОЮ ЧЕСТЮ ДЛЯ ВАТЕРПОЛІСТА Є ВИСТУП ЗА ЗБІРНУ КОМАНДУ КРАЇНИ*

Квалификация чемпионата Европы юниоры

Квалификация чемпионата Европы

среди юниоров 1996 г.р. состоится

с 9 по 12 мая 2013 г.

группа "А" (Польша, г. Гожув),

группа "Б" (Грузия, г. Тбилиси),

группа "С" (Турция, г. Стамбул)

группа "Д" (Черногория, г. Будва)

Qualifaction Tournaments European U17 Championships 2013

Group A in Gorzów Wielkopolski, Poland

Schedule and results


Thursday, 9 May 2013
17.00 France vs. Israel 21-7 (6-1, 5-2, 5-3, 5-1)
18.30 Ireland vs. Poland 3-15 (1-4, 1-3, 1-3, 0-5)

Friday, 10 May 2013
17.00 Ireland vs. Belarus 4-22 (0-6, 1-4, 1-4, 2-8)
18.30 Israel vs. Poland 7-9 (1-3, 1-1, 1-3, 4-2)

Saturday, 11 May 2013
10.00 Ireland vs. Israel 6-21 (0-8, 1-5, 2-2, 3-6)
11.30 Belarus vs. France 6-15 (2-2, 0-5, 1-3, 3-5) 

17.00 Ireland vs. France 2-29 (1-7, 0-5, 1-8, 0-9)
18.30 Belarus vs. Poland 15-8 (5-2, 2- 2, 4-2, 4-2)

Sunday, 12 May 2013
09.30 Belarus vs. Israel 12-9 (2-2, 5-2, 2-3, 3-2)
11.00 France vs. Poland 23-9 (6-2, 6-1, 7-2, 4-4)

Group final standings:

1. France* 4 - 12 pts
2. Belarus* 4 - 9
3. Poland 4 - 6
4. Israel 4 - 3
5. Iteland 4 -0


Group B in Tbilisi, Georgia

Schedule


Thursday, 9 May 2013
17.00 Germany vs. Netherlands 11-4 (2-0, 2-1, 5-1, 2-2)
18.30 Georgia vs. Moldova 16-6

Friday, 10 May 2013
10.00 Netherlands vs. Slovakia 6-6 (2-2, 2-2, 2-0, 0-2)
11.30 Germany vs. Moldova 12-3 (0-1, 1-1, 4-1, 7-0)

18.30 Georgia vs. Slovakia 13-5 (1-1, 3-2, 6-1, 3-1)
20.00 Netherlands vs. Moldova 6-5 (2-1, 1-1, 2-1, 1-2)

Saturday, 11 May 2013
17.00 Moldova vs. Slovakia 7-19 (0-8, 4-4, 1-5, 2-2)
18.30 Georgia vs. Germany 7-7 (0-2, 2-2, 2-3, 3-0)

Sunday, 12 May 2013
11.00 Germany vs. Slovakia 6-6 (1-2, 2-0, 2-4, 1-0)
12.30 Georgia vs. Netherlands 10-9 (2-3, 4-2, 2-0, 2-4)

Group final standings:

1. Georgia* 4 - 10 pts
2. Germany* 4 - 8
3. Slovakia 4 - 5
4. Netherlands 4 - 4
5. Moldova 4 - 0


Group C in Istanbul, Turkey

Schedule


Thursday, 9 May 2013
19.00 Russia vs. Great Britain 11-6 (1-0, 4-4, 4-0, 2-2)
20.15 Turkey vs. Switzerland 25-1 (7-0, 7-0, 7-0, 4-0)

Friday, 10 May 2013
11.00 Russia vs. Switzerland 28-1 (7-1, 7-0, 8-0, 6-0)
12.15 Bulgaria vs. Great Britain 3-9 (0-1, 1-2, 1-4, 1-1)

19.00 Great Britain vs. Switzerland 11-3 (5-0, 3-0, 2-2, 1-1)
20.15 Turkey vs. Bulgaria 25-2 (4-0, 7-1, 8-0, 6-1)

Saturday, 11 May 2013
17.00 Russia vs. Bulgaria 29-3 (8-1, 7-2, 6-0, 8-0)
18.15 Turkey vs. Great Britain 16-8 (5-3, 5-0, 3-2, 3-3)

Sunday, 12 May 2013
11.00 Switzerland vs. Bulgaria 5-11 (0-2, 0-4, 1-4, 4-1)
12.15 Turkey vs. Russia 13-14 (1-3, 4-4, 3-2, 5-5)

Group final standings:

1. Russia* 4 - 12 pts
2. Turkey* 4 - 9
3. Great Britain 4 - 6
4. Bulgaria 4 - 3
5. Switzerland 4 - 0



Group D in Budva, Montenegro

Schedule


Thursday, 9 May 2013
18.30 Czech Republic vs. Belgium 3-15 (0-4, 0-4, 2-4, 1-3)
20.00 Ukraine vs. Slovenia 7-7 (2-1, 3-1, 1-2, 1-3)

Friday, 10 May 2013
10.00 Belgium vs. Slovenia 6-11 (2-5, 1-1, 1-2, 2-3)
11.30 Montenegro vs. Czech Republic 33-1 (9-0, 8-0, 7-1, 9-0)

18.30 Ukraine vs. Belgium 17-5 (4-0, 1-2, 6-1, 6-2)
20.00 Montenegro vs. Slovenia 18-9 (4-3, 3-2, 5-3, 6-1)

Saturday, 11 May 2013
18.30 Czech Republic vs. Slovenia 2-39 (2-7, 0-10, 0-9, 0-13)
20.00 Montenegro vs. Ukraine 13-5 (2-2, 4-3, 5-0, 2-0)

Sunday, 12 May 2013
10.00 Czech Republic vs. Ukraine 0-33 (0-6, 0-9, 0-9, 0-9)
11.30 Montenegro vs. Belgium 16-3 (4-1, 3-1, 4-1, 5-0)

Group final standings:

1. Montenegro* 4 - 12 pts
2. Ukraine* 4 - 7
3. Slovenia 4 - 7
4. Belgium 4 - 3
5. Czech Republic 4 - 0

* qualified for 2013 European Junior Championships in Malta (September 8-15, 2013)

 

 

 

9 May 2013 Thursday  Day-1 (Budva).

 
time Прапор White Blue Прапор Score Score of period
1 18:30 flag_czech_republic.png Czech Republic Belgium flag_belgium.jpg 3-15 0-5; 0-3; 2-4; 1-3
2 20:00 flag_ukraine.jpg Ukraine Slovenia 7-7 2-1; 3-1; 1-2; 1-3

 

10 May  Friday  Day-2   Morning

 
time Прапор White Blue Прапор Score Score of period
3 10:00 flag_belgium.jpg Belgium Slovenia 6-11 2-5; 1-1; 1-2; 2-3
4 11:30 flag_montenegro_chernogoria.png Montenegro Czech Republic flag_czech_republic.png 33-1 9-0; 8-0; 7-1; 9-0
   Еvening.
5 18:30 flag_ukraine.jpg
  Ukraine 
Belgium flag_belgium.jpg 17-5 4-0; 1-2; 6-1; 6-2
6 20:00 flag_montenegro_chernogoria.png Montenegro Slovenia 18-9 4-3; 3-2; 5-3; 6-1

 

11 May  Saturday  Day-3   

 
time Прапор White Blue Прапор Score Score of period
7 18:30 flag_czech_republic.png Czech Republic Slovenia 2-39 2-8; 0-9; 0-10; 0-13
8 20:00 flag_montenegro_chernogoria.png Montenegro Ukraine flag_ukraine.jpg 13-5 2-2; 4-3; 5-0; 2-0

 

12 May  Sunday  Day-4   

 

 

time Прапор White Blue Прапор Score Score of period
9 10:00 flag_czech_republic.png Czech Republic Ukraine flag_ukraine.jpg 0-33 0-6; 0-9; 0-9; 0-9
10 11:30 flag_montenegro_chernogoria.png Montenegro Belgium flag_belgium.jpg 16-3 4-1; 3-1; 4-1; 5-0

 

Состав сборной команды Украины

 

1 Апостол Никита Харьков нападающий
2 Бердников Никита Львов полузащитник
3 Грищук Роман Львов полузащитник
4 Дубас Ростислав Львов нападающий
5 Ермаков Александр Харьков центральный нападающий
6 Иванов Виталий Львов центральный защитник
7 Наволоков Кирил Харьков полузащитник
8 Немов Владислав Одесса центральный нападающий
9 Никольский Константин Одесса голкипер
10 Орлов Владислав Харьков полузащитник
11 Тригубенко Александр Львов голкипер
12 Чубенко Александр Одесса защитник
13 Шурупов Ярослав Одесса нападающий
14 Махарадзе Георгий Тенгизович Одесса главный тренер
15 Сидорович Юрий Омельянович Львов тренер


 

 

ПОПЕРЕДНЯ ГРА:

 

ІV тур (фінал) відкритого XXVI чемпіонату України

(Супер ліга) з водного поло

серед чоловіків

 

  Харьков
5 : 17

ВК "Маріуполь"

 

Збірна Харківської області

 

26.05.2017, 18:00

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

  Kpi.jpg
20 : 5

"Динамо",

м. Львів

 

"НТУ-ХПІ" ШВСМ,

м. Харків

 

26.05.2017, 19:10

 

басейн "ЗСУ ЦСКА"
(м. Львів)

 


 

НАСТУПНА ГРА:

 

ІV тур (фінал) відкритого XXVI чемпіонату України

(Супер ліга) з водного поло

серед чоловіків

 

Kpi.jpg  
_ : _

"НТУ-ХПІ" ШВСМ,

м. Харків

 

ВК "Маріуполь"

 

27.05.2017, 18:00

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

  Харьков
_ : _

"Динамо",

м. Львів

 

Збірна Харківської області

 

27.05.2017, 19:10

 

басейн "ЗСУ ЦСКА"

(м. Львів)

 

 


 

НАШІ ПАРТНЕРИ:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

ТУРНІРНІ ТАБЛИЦІ:

 

Турнірна таблиця

Чемпіонату України 2016-2017

(чоловіки)

 

СУПЕР ЛІГА

 

КЛУБ

МІСЦЕ

«Динамо», м. Львів

1

Збірна Харківської області

2

НТУ «ХПІ» - ШВСМ,м. Харків

3

ВК "Маріуполь"

4

 

 


 

ВИЩА ЛІГА

 

КЛУБ

МІСЦЕ

Збірна Харківської області - 1

1

КЗ ЛОР "ЛУФК", м. Львів

2

"Меотіда", м. Маріуполь

3

Збірна Київщини

4

СДЮШОР ДНУ, м. Дніпро

5

ХДВУФК №1, м. Харків

6

Збірна Харківської області - 2

7

СДЮШОР ім. Я. Клочкової 8
 

 


 

Турнірна таблиця

Чемпіонату України 2017

 (жінки)

 

КЛУБ

МІСЦЕ

"ШВСМ-ХПІ" - Збірна Харківської обл.

1

СДЮШОР № 9, м. Київ

2

Збірна Донецької обл.

3

"ДНУ-Дніпро", м. Дніпро

4

 

 


 

Турнірна таблиця

Чемпіонату України 2017

(юніори 1999 р.н.)

 

КЛУБ

МІСЦЕ

 Збірна Харківської обл.

 

ХДВУФК № 1, м. Харків

 

СДЮШОР ім. Я. Клочкової - ХДВУФК № 1, м. Харків

 

КЗ ЛОР "ЛУФК"-ДЮСШ № 3,

м. Львів

 

Збірна м. Маріуполя

 

СДЮШОР ДНУ, м. Дніпро

 

 

 


 

 Турнірна таблиця

Чемпіонату України 2017

(юніори 2001 р.н.) 

 

КЛУБ

МІСЦЕ

Збірна Харківської області

 

ХДВУФК № 1, м. Харків

 

СДЮШОР ім. Я. Клочкової,

м. Харків

 

СДЮШОР ім. Я. Клочкової - ХДВУФК № 1, м. Харків

 

СОК "Євроспорт", м. Львів

 

Збірна м. Маріуполя

 

Збірна м. Одеси

 

СДЮШОР ДНУ, м. Дніпро

 

КЗ ЛОР "ЛУФК", м. Львів

 

Збірна м. Львова

 


 

 


 

 Турнірна таблиця

Чемпіонату України 2017

(юнаки та дівчата 2003 р.н.) 

 

 

КЛУБ

МІСЦЕ

КЗ ЛОР "ЛУФК"- ДЮСШ № 3,

м. Львів

 

КЗ ЛОР ЛУФК - СОК "Євроспорт", м. Львів

 

"Динамо", м. Ужгород

 

Збірна Харківської області

 

ХДВУФК № 1 - СДЮШОР

ім. Я. Клочкової, м. Харків

 

Збірна м. Маріуполя

 

Збірна м. Одеси

 

СДЮШОР ДНУ, м. Дніпро

 

АРЕНА, м. Тбілісі (Грузія)

 

КДЮСШ "Динамо", м. Київ

 

Ватерпольна академія

ім. О. Баркалова

 

СДЮШОР № 9, м. Київ – 1

 

СДЮШОР ім. Я. Клочкової - 1

13

КДЮСШ ім. Ю. Кутенка, м. Львів

14

СДЮШОР ім. Я. Клочкової - 2

15

СДЮШОР № 9, м. Київ – 2 16
 

 


 

 Турнірна таблиця

Чемпіонату України 2017

(юнаки та дівчата 2005 р.н.) 

 

 

КЛУБ

МІСЦЕ

КДЮСШ ім. Ю. Кутенка - 2,

м. Львів

 

Збірна м. Одеси

 

СДЮШОР № 9, м. Київ

 

Ватерпольна академія

ім. О. Баркалова

 

Збірна Харківської області

 

СДЮШОР ім. Я. Клочкової - 2,

м. Харків

 

СДЮШОР ім. Я. Клочкової - 1

м. Харків

 

КВВС "Аквапарк", м. Львів

 

КДЮСШ ім. Ю. Кутенка, м. Львів

 

СОК "Євроспорт", м. Львів

 

ДЮСШ № 3, м. Львів - 1

 

ДЮСШ № 3, м. Львів - 2  

Збірна Київщини

 

СДЮШОР ДНУ, м. Дніпро - 1

 

СДЮШОР ДНУ, м. Дніпро - 2

 

ВК м. Ужгорода