*ВИЩОЮ ЧЕСТЮ ДЛЯ ВАТЕРПОЛІСТА Є ВИСТУП ЗА ЗБІРНУ КОМАНДУ КРАЇНИ*

Квалификация чемпионата Европы юниоры

Квалификация чемпионата Европы

среди юниоров 1996 г.р. состоится

с 9 по 12 мая 2013 г.

группа "А" (Польша, г. Гожув),

группа "Б" (Грузия, г. Тбилиси),

группа "С" (Турция, г. Стамбул)

группа "Д" (Черногория, г. Будва)

Qualifaction Tournaments European U17 Championships 2013

Group A in Gorzów Wielkopolski, Poland

Schedule and results


Thursday, 9 May 2013
17.00 France vs. Israel 21-7 (6-1, 5-2, 5-3, 5-1)
18.30 Ireland vs. Poland 3-15 (1-4, 1-3, 1-3, 0-5)

Friday, 10 May 2013
17.00 Ireland vs. Belarus 4-22 (0-6, 1-4, 1-4, 2-8)
18.30 Israel vs. Poland 7-9 (1-3, 1-1, 1-3, 4-2)

Saturday, 11 May 2013
10.00 Ireland vs. Israel 6-21 (0-8, 1-5, 2-2, 3-6)
11.30 Belarus vs. France 6-15 (2-2, 0-5, 1-3, 3-5) 

17.00 Ireland vs. France 2-29 (1-7, 0-5, 1-8, 0-9)
18.30 Belarus vs. Poland 15-8 (5-2, 2- 2, 4-2, 4-2)

Sunday, 12 May 2013
09.30 Belarus vs. Israel 12-9 (2-2, 5-2, 2-3, 3-2)
11.00 France vs. Poland 23-9 (6-2, 6-1, 7-2, 4-4)

Group final standings:

1. France* 4 - 12 pts
2. Belarus* 4 - 9
3. Poland 4 - 6
4. Israel 4 - 3
5. Iteland 4 -0


Group B in Tbilisi, Georgia

Schedule


Thursday, 9 May 2013
17.00 Germany vs. Netherlands 11-4 (2-0, 2-1, 5-1, 2-2)
18.30 Georgia vs. Moldova 16-6

Friday, 10 May 2013
10.00 Netherlands vs. Slovakia 6-6 (2-2, 2-2, 2-0, 0-2)
11.30 Germany vs. Moldova 12-3 (0-1, 1-1, 4-1, 7-0)

18.30 Georgia vs. Slovakia 13-5 (1-1, 3-2, 6-1, 3-1)
20.00 Netherlands vs. Moldova 6-5 (2-1, 1-1, 2-1, 1-2)

Saturday, 11 May 2013
17.00 Moldova vs. Slovakia 7-19 (0-8, 4-4, 1-5, 2-2)
18.30 Georgia vs. Germany 7-7 (0-2, 2-2, 2-3, 3-0)

Sunday, 12 May 2013
11.00 Germany vs. Slovakia 6-6 (1-2, 2-0, 2-4, 1-0)
12.30 Georgia vs. Netherlands 10-9 (2-3, 4-2, 2-0, 2-4)

Group final standings:

1. Georgia* 4 - 10 pts
2. Germany* 4 - 8
3. Slovakia 4 - 5
4. Netherlands 4 - 4
5. Moldova 4 - 0


Group C in Istanbul, Turkey

Schedule


Thursday, 9 May 2013
19.00 Russia vs. Great Britain 11-6 (1-0, 4-4, 4-0, 2-2)
20.15 Turkey vs. Switzerland 25-1 (7-0, 7-0, 7-0, 4-0)

Friday, 10 May 2013
11.00 Russia vs. Switzerland 28-1 (7-1, 7-0, 8-0, 6-0)
12.15 Bulgaria vs. Great Britain 3-9 (0-1, 1-2, 1-4, 1-1)

19.00 Great Britain vs. Switzerland 11-3 (5-0, 3-0, 2-2, 1-1)
20.15 Turkey vs. Bulgaria 25-2 (4-0, 7-1, 8-0, 6-1)

Saturday, 11 May 2013
17.00 Russia vs. Bulgaria 29-3 (8-1, 7-2, 6-0, 8-0)
18.15 Turkey vs. Great Britain 16-8 (5-3, 5-0, 3-2, 3-3)

Sunday, 12 May 2013
11.00 Switzerland vs. Bulgaria 5-11 (0-2, 0-4, 1-4, 4-1)
12.15 Turkey vs. Russia 13-14 (1-3, 4-4, 3-2, 5-5)

Group final standings:

1. Russia* 4 - 12 pts
2. Turkey* 4 - 9
3. Great Britain 4 - 6
4. Bulgaria 4 - 3
5. Switzerland 4 - 0



Group D in Budva, Montenegro

Schedule


Thursday, 9 May 2013
18.30 Czech Republic vs. Belgium 3-15 (0-4, 0-4, 2-4, 1-3)
20.00 Ukraine vs. Slovenia 7-7 (2-1, 3-1, 1-2, 1-3)

Friday, 10 May 2013
10.00 Belgium vs. Slovenia 6-11 (2-5, 1-1, 1-2, 2-3)
11.30 Montenegro vs. Czech Republic 33-1 (9-0, 8-0, 7-1, 9-0)

18.30 Ukraine vs. Belgium 17-5 (4-0, 1-2, 6-1, 6-2)
20.00 Montenegro vs. Slovenia 18-9 (4-3, 3-2, 5-3, 6-1)

Saturday, 11 May 2013
18.30 Czech Republic vs. Slovenia 2-39 (2-7, 0-10, 0-9, 0-13)
20.00 Montenegro vs. Ukraine 13-5 (2-2, 4-3, 5-0, 2-0)

Sunday, 12 May 2013
10.00 Czech Republic vs. Ukraine 0-33 (0-6, 0-9, 0-9, 0-9)
11.30 Montenegro vs. Belgium 16-3 (4-1, 3-1, 4-1, 5-0)

Group final standings:

1. Montenegro* 4 - 12 pts
2. Ukraine* 4 - 7
3. Slovenia 4 - 7
4. Belgium 4 - 3
5. Czech Republic 4 - 0

* qualified for 2013 European Junior Championships in Malta (September 8-15, 2013)

 

 

 

9 May 2013 Thursday  Day-1 (Budva).

 
time Прапор White Blue Прапор Score Score of period
1 18:30 flag_czech_republic.png Czech Republic Belgium flag_belgium.jpg 3-15 0-5; 0-3; 2-4; 1-3
2 20:00 flag_ukraine.jpg Ukraine Slovenia 7-7 2-1; 3-1; 1-2; 1-3

 

10 May  Friday  Day-2   Morning

 
time Прапор White Blue Прапор Score Score of period
3 10:00 flag_belgium.jpg Belgium Slovenia 6-11 2-5; 1-1; 1-2; 2-3
4 11:30 flag_montenegro_chernogoria.png Montenegro Czech Republic flag_czech_republic.png 33-1 9-0; 8-0; 7-1; 9-0
   Еvening.
5 18:30 flag_ukraine.jpg
  Ukraine 
Belgium flag_belgium.jpg 17-5 4-0; 1-2; 6-1; 6-2
6 20:00 flag_montenegro_chernogoria.png Montenegro Slovenia 18-9 4-3; 3-2; 5-3; 6-1

 

11 May  Saturday  Day-3   

 
time Прапор White Blue Прапор Score Score of period
7 18:30 flag_czech_republic.png Czech Republic Slovenia 2-39 2-8; 0-9; 0-10; 0-13
8 20:00 flag_montenegro_chernogoria.png Montenegro Ukraine flag_ukraine.jpg 13-5 2-2; 4-3; 5-0; 2-0

 

12 May  Sunday  Day-4   

 

 

time Прапор White Blue Прапор Score Score of period
9 10:00 flag_czech_republic.png Czech Republic Ukraine flag_ukraine.jpg 0-33 0-6; 0-9; 0-9; 0-9
10 11:30 flag_montenegro_chernogoria.png Montenegro Belgium flag_belgium.jpg 16-3 4-1; 3-1; 4-1; 5-0

 

Состав сборной команды Украины

 

1 Апостол Никита Харьков нападающий
2 Бердников Никита Львов полузащитник
3 Грищук Роман Львов полузащитник
4 Дубас Ростислав Львов нападающий
5 Ермаков Александр Харьков центральный нападающий
6 Иванов Виталий Львов центральный защитник
7 Наволоков Кирил Харьков полузащитник
8 Немов Владислав Одесса центральный нападающий
9 Никольский Константин Одесса голкипер
10 Орлов Владислав Харьков полузащитник
11 Тригубенко Александр Львов голкипер
12 Чубенко Александр Одесса защитник
13 Шурупов Ярослав Одесса нападающий
14 Махарадзе Георгий Тенгизович Одесса главный тренер
15 Сидорович Юрий Омельянович Львов тренер


 

Натиснути для перегляду

 

ЖЕРЕБКУВАННЯ

 


 

ТУРНІРНІ ТАБЛИЦІ:

 

-ЧОЛОВІКИ-

 

Супер ліга

  Команда Тур Очки Місце
 "Динамо", м. Львів 6 48 1
 КЗ ЛОР ЛУФК, м. Львів 6 36 2
 Збірна Харківської області 6 21 3
   ВК "Маріуполь" 6 3 4

 

Вища ліга

  Команда Тур Очки Місце

 КЗ ЛОР "ЛУФК", м. Львів

3 28 1

 НТУ "ХПІ"-ШВСМ,

м. Харків

3 19 2
 Збірна Харківської області - 1 3 17 3
   Збірна Київщини 3 17 4
 

  "Меотіда", м. Маріуполь

3 6 5
    Збірна Харківської області - 2 3 0 6

 

Кубок України

  Команда Місце
 "Динамо", м. Львів 1
   Збірна Харківської області 2
   ВК "ЛУФК", м. Львів 3
   ВК "Маріуполь" 4
 

 НТУ "ХПІ"-ШВСМ, м. Харків

5
   Збірна Київщини 6
   "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

7

 

-ЖІНКИ-

 

Чемпіонат України

  Команда Тур Очки Місце
 Збірна Донецької області  4 24 1
 Збірна Харківської області - ШВСМ "Політехнік" 4 20 2
 "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

4 16 3
 

 Збірна м. Києва

4 12 4

 

Кубок України

  Команда Місце
  1
    2
    3
 

 

4

 

-ЮНАКИ, ДІВЧАТА, ЮНІОРИ ТА ЮНІОРКИ-

 

Юніори 2001 р.н.

  Команда Тур Очки Місце

 КЗ ЛОР "ЛУФК", м. Львів

3 18 1
 Збірна Харківської області - 1 3 12 2

 "Меотіда", м. Маріуполь

3 6 3
    Збірна Харківської області - 2 3 0 4
   "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

2   5
   ХДВУФК №1, м. Харків 2   6
   "Динамо", м. Київ 2   7

 

Юніорки 2002 р.н.

  Команда Очки Місце
  Збірна м. Києва  9 1
 Збірна Харківської області 4 2
 Збірна Донецької області 3 3
 

 "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

1 4

 

Юніори 2003 р.н. (група 1)

Команда Тур Очки Місце
КЗ ЛОР "ЛУФК", м. Львів 1 13 1
Збірна Закарпатської обл. 1 13 2
ДЮСШ Водне поло, м. Одеса 1 9 3
ДНУ-Дніпро - Збірна Дніпропетровської обл. 1 6 4

КДЮСШ ім. Ю.Кутенка,

м. Львів

1 3 5
Меотіда, м. Маріуполь 1 0 6

 

Юніори 2003 р.н. (група 2)

Команда Тур Очки Місце

 Збірна Харківської обл. - 1

1 15 1
 Збірна Харківської обл. - 2 1 12 2
 "Динамо", м. Київ 1 7 3

 ХДВУФК №1, м. Харків

1 7 4
 ДЮСШ №21, м. Київ 1 3 5

 ГО ВА ім. О. Баркалова,

 м. Харків

1 0 6

 

Юнаки 2005 р.н. (група 2)

Команда Тур Очки Місце

ДНУ-Дніпро - Збірна Дніпропетровської обл. - 2

1 9 1

ДЮСШ "Водне поло",

м. Одеса

1 6 2
ДНУ-Дніпро - Збірна Дніпропетровської обл. - 1 1 3 3

"Меотіда", м. Маріуполь

1 0 4

 

Юнаки 2005 р.н. (група 3)

Команда Тур Очки Місце

ДЮСШ № 3 - КЗ ЛОР "ЛУФК", м. Львів

1 9 1
КВВС "Аквапарк", м. Львів 1 6 2
СОК "Євроспорт", м. Львів 1 3 3

ДЮСШ № 3, м. Львів

1 0 4

 

Юнаки 2005 р.н. (група 3)

Команда Тур Очки Місце

КДЮСШ ім. Ю. Кутенка,

м. Львів

1 9 1
ВК "Ужгород" 1 3 2
ДЮСШ №21, м. Київ 1 3 3

СДЮШОР №9, м. Київ

1 3 4

 

Юнаки 2007 р.н.

  Команда Місце
СОК "Євроспорт", м. Львів 1
Збірна Харківської обл. 2

ГО "ВА ім. О. Баркалова - СДЮШОР ім. Я. Клочкової, 

м. Харків

3
  ДЮСШ № 3, м. Львів 4
  ВК "Ужгород" 5
  СДЮШОР №9, м. Київ 6
 

КДЮСШ ім. Ю. Кутенка, 

м. Львів

7
  ДЮСШ Водне поло, м. Одеса 7
  ДЮСШ №21 - 2, м. Київ 7
 

ОК ДЮСШ "Динамо", 

м. Ужгород

10
 

ДНУ-Дніпро - Збірна Дніпропетровської обл.

10
  ДЮСШ №21 - 1, м. Київ 10
  Збірна Харківської обл. - 2 13
  ВА ім. Баркалова, м. Харків 13

 

ПАРТНЕРИ: