*ВИЩОЮ ЧЕСТЮ ДЛЯ ВАТЕРПОЛІСТА Є ВИСТУП ЗА ЗБІРНУ КОМАНДУ КРАЇНИ*

Календар на 2019 рік

* - строки проведення змагань можуть змінюватися

 

  Міжнародний турнір до ігор плей-офф чемпіонату Європи національної збірної команди України (жінки) 20.09.19
22.09.19
Словаччина
  НТЗ до кваліфікаційних змагань чемпіонату Європи національної збірної команди України (чоловіки) 23.09.19
29.09.19
м. Львів
Всеукраїнські змагання (Суперкубок України) серед чоловіків (ІІІ ранг) 29.09.19
29.09.19
м. Львів
  НТЗ до ігор плей-офф чемпіонату Європи національної збірної команди України (жінки) 03.10.19
10.10.19
м. Кам'янське
  Міжнародний турнір до кваліфікаційних змагань чемпіонату Європи національної збірної команди України (чоловіки) 05.10.19
08.10.19
Словаччина
Кваліфікаційні змагання чемпіонату Європи національної збірної команди України (чоловіки)

11.10.19

13.10.19

Словаччина
Ігри плей-офф (І гра) до чемпіонату Європи (жінки) (ІІ ранг) 12.10.19
12.10.19
Франція
  НТЗ до ігор плей-офф чемпіонату Європи національної збірної команди України (жінки) 18.10.19
25.10.19
м. Кам'янське
Ігри плей-офф (ІІ гра) до чемпіонату Європи (жінки) (ІІ ранг) 26.10.19
26.10.19
м. Харків, басейн "ХПІ"
  I тур відкритого чемпіонату України (Супер ліга) серед чоловіків (IІI ранг) 31.10.19
03.11.19
м. Кам'янське
  НТЗ до ігор Світової Ліги національної збірної команди України (чоловіки) 04.11.19
11.11.19
м. Кам'янське
  IІI тур (фінал) відкритого чемпіонату України серед юнаків 2005 р.н. (ІV ранг)  06.11.19
10.11.19
м. Дніпро, басейн "ДНУ"
І гра Світової Ліги серед чоловіків 12.11.19
12.11.19
м. Харків, басейн "ХПІ"
Кубок України серед жінок (ІІІ ранг) 16.11.19
17.11.19
м. Дніпро, басейн "ДНУ"
  IІI тур (фінал) відкритого чемпіонату України серед юніорів 2003 р.н. (ІV ранг)  20.11.19
24.11.19
м. Дніпро, басейн "ДНУ"
  IІ тур відкритого чемпіонату України (Супер ліга) серед чоловіків (IІI ранг) 28.11.19
30.11.19
Україна
  I тур (фінал) відкритого чемпіонату України серед юніорок 2004 р.н. (ІV ранг)  29.11.19
01.12.19
м. Дніпро, басейн "ДНУ"
  Фінал відкритого чемпіонату України серед юніорок 2002 р.н. (ІV ранг) 29.11.19
01.12.19
м. Дніпро, басейн "ДНУ"
  І тур (група ІІ) відкритого чемпіонату України (Вища ліга) серед чоловіків (IІI ранг) та серед юніорів 2002 р.н. (VI ранг) 02.12.19
06.12.19
Україна
  І тур (група І) відкритого чемпіонату України (Вища ліга) серед чоловіків (IІI ранг) та серед юніорів 2002 р.н. (VI ранг) 04.12.19
08.12.19
м. Дніпро, басейн "ДНУ"
  НТЗ до ігор Світової Ліги національної збірної команди України (чоловіки) 08.12.19
15.12.19
м. Кам'янське
ІІ гра Світової Ліги серед чоловіків 17.12.19
17.12.19
Європа
  НТЗ до кваліфікаційних змагань чемпіонату Європи національної збірної команди України (жінки) 20.12.19
26.12.19
Україна
  НТЗ до кваліфікаційних змагань чемпіонату Європи національної збірної команди України (чоловіки) 20.12.19
26.12.19
Україна
Натиснути для перегляду

 

ЖЕРЕБКУВАННЯ

 


 

ТУРНІРНІ ТАБЛИЦІ:

 

-ЧОЛОВІКИ-

 

Супер ліга

  Команда Тур Очки Місце
 "Динамо", м. Львів 6 48 1
 КЗ ЛОР ЛУФК, м. Львів 6 36 2
 Збірна Харківської області 6 21 3
   ВК "Маріуполь" 6 3 4

 

Вища ліга

  Команда Місце

 КЗ ЛОР "ЛУФК", м. Львів

1

 НТУ "ХПІ"-ШВСМ,

м. Харків

2
 Збірна Харківської області - 1 3
   Збірна Київщини 4
 

  "Меотіда", м. Маріуполь

5
    Збірна Харківської області - 2 6
   "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

7
   ХДВУФК №1, м. Харків 8
   "Динамо", м. Київ 9

 

Кубок України

  Команда Місце
 "Динамо", м. Львів 1
   Збірна Харківської області 2
   ВК "ЛУФК", м. Львів 3
   ВК "Маріуполь" 4
 

 НТУ "ХПІ"-ШВСМ, м. Харків

5
   Збірна Київщини 6
   "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

7

 

-ЖІНКИ-

 

Чемпіонат України

  Команда Тур Очки Місце
 Збірна Донецької області  4 24 1
 Збірна Харківської області - ШВСМ "Політехнік" 4 20 2
 "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

4 16 3
 

 Збірна м. Києва

4 12 4

 

Кубок України

  Команда Місце
  1
    2
    3
 

 

4

 

-ЮНАКИ, ДІВЧАТА, ЮНІОРИ ТА ЮНІОРКИ-

 

Юніори 2001 р.н.

  Команда Тур Очки Місце

 КЗ ЛОР "ЛУФК", м. Львів

3 18 1
 Збірна Харківської області - 1 3 12 2

 "Меотіда", м. Маріуполь

3 6 3
    Збірна Харківської області - 2 3 0 4
   "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

2   5
   ХДВУФК №1, м. Харків 2   6
   "Динамо", м. Київ 2   7

 

Юніорки 2002 р.н.

  Команда Очки Місце
  Збірна м. Києва  9 1
 Збірна Харківської області 4 2
 Збірна Донецької області 3 3
 

 "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

1 4

 

Юніори 2003 р.н.

Команда Місце
 КЗ ЛОР "ЛУФК", м. Львів 1
 Збірна Харківської обл. - 1 2
 Збірна Закарпатської обл. 3
 ДЮСШ Водне поло, м. Одеса 4

 ДНУ-Дніпро - Збірна Дніпропетровської обл.

5
 Збірна Харківської обл. - 2 6

 КДЮСШ ім. Ю.Кутенка, м. Львів

7
 "Динамо", м. Київ 8
 ХДВУФК №1, м. Харків 9
 ДЮСШ №21, м. Київ 10
"Меотіда", м. Маріуполь 12
ГО "ВА ім. О. Баркалова", м. Харків 12

 

Юнаки 2005 р.н.

Команда Місце

Збірна Харківської обл. - 1

1
КВВС "Аквапарк", м. Львів 1

ДЮСШ № 3 - КЗ ЛОР "ЛУФК",

м. Львів

2

КДЮСШ ім. Ю. Кутенка, м. Львів

2
ВК "Ужгород" 3
ДНУ-Дніпро - Збірна Дніпропетровської обл. - 1 3

ДЮСШ "Водне поло", 

м. Одеса

7
Збірна Харківської обл. - 2 7
СОК "Євроспорт", м. Львів 9
ДНУ-Дніпро - Збірна Дніпропетровської обл. - 2 9

СДЮШОР ім. Я. Клочкової-1, 

м. Харків

11
ДЮСШ №21, м. Київ 11
"Меотіда", м. Маріуполь 13
ДЮСШ № 3, м. Львів 13
СДЮШОР №9, м. Київ 13

СДЮШОР ім. Я. Клочкової-2 - ГО "ВА ім. О. Баркалова", м. Харків

13
ГО "ВА ім. О. Баркалова" - СДЮШОР ім. Я. Клочкової 17

 

Юнаки 2007 р.н.

  Команда Місце
СОК "Євроспорт", м. Львів 1
Збірна Харківської обл. 2

ГО "ВА ім. О. Баркалова - СДЮШОР ім. Я. Клочкової, 

м. Харків

3
  ДЮСШ № 3, м. Львів 4
  ВК "Ужгород" 5
  СДЮШОР №9, м. Київ 6
 

КДЮСШ ім. Ю. Кутенка, 

м. Львів

7
  ДЮСШ Водне поло, м. Одеса 7
  ДЮСШ №21 - 2, м. Київ 7
 

ОК ДЮСШ "Динамо", 

м. Ужгород

10
 

ДНУ-Дніпро - Збірна Дніпропетровської обл.

10
  ДЮСШ №21 - 1, м. Київ 10
  Збірна Харківської обл. - 2 13
  ВА ім. Баркалова, м. Харків 13

 

ПАРТНЕРИ: