*ВИЩОЮ ЧЕСТЮ ДЛЯ ВАТЕРПОЛІСТА Є ВИСТУП ЗА ЗБІРНУ КОМАНДУ КРАЇНИ*

Календар на 2020 рік

* - строки проведення змагань можуть змінюватися

 

Назва Орієнтовні строки початку/ закінчення Орієнтовне місце-провед.
 
І тур відкритого чемпіонату України серед жінок (IІI ранг) 21.02.20
23.02.20
Дніпро басейн ДНУ
ІІ тур відкритого чемпіонату України (Вища ліга) серед чоловіків та серед юніорів 2002 р.н. (ІІІ-ІV ранг) 27.02.20
01.03.20
Дніпро басейн ДНУ
I тур (група А) відкритого чемпіонату України серед юнаків 2006 р.н. (ІV ранг)  28.02.20
02.03.20
Київ
ІV тур відкритого чемпіонату України (Суперліга) серед чоловіків (IІI ранг) 07.03.20
09.03.20
Україна
НТЗ до ігор світової ліги національної збірної команди України (чоловіки)  10.03.20
15.03.20
Кам'янське
I тур (група ІІ) відкритого чемпіонату України серед юніорів 2004 р.н. (ІV ранг)  09.03.20
13.03.20
Харків НТУ "ХПІ"
I тур (група Б) відкритого чемпіонату України серед юнаків 2004 р.н. (ІV ранг)  11.03.20
15.03.20
Дніпро басейн ДНУ
I тур (група А) відкритого чемпіонату України серед юнаків 2008 р.н. (ІV ранг)  13.03.20
15.03.20
Львів СК "Динамо"
НТЗ до кваліфікаційних змагань чемпіонату Європи національної збірної команди України U - 19 (юніори) 18.03.20
24.03.20
Кам'янське
ІІ тур відкритого чемпіонату України серед жінок (IІI ранг) 19.03.20
21.03.20
Харків НТУ "ХПІ"
НТЗ до кваліфікаційних змагань чемпіонату Європи національної збірної команди України U - 19 (юніорки) 23.03.20
29.03.20
Україна
Міжнародний турнір до кваліфікаційних змагань чемпіонату Європи U- 19 (юніори) (ІІ ранг) 26.03.20
01.04.20
Словаччина
Укрспортзабезпечення
I тур (група Б) відкритого чемпіонату України серед юнаків 2008 р.н. (ІV ранг)  01.04.20
05.04.20
Дніпро басейн ДНУ
Кваліфікаційні змагання до чемпіонату Європи (юніори) (ІІ ранг) 02.04.20
05.04.20
Туреччина
НТЗ до кваліфікаційних змагань чемпіонату Європи національної збірної команди України U - 17 (юніори) 03.04.20
07.04.20
Кам'янське
V тур відкритогоІ чемпіонату України (Суперліга) серед чоловіків (IІI ранг) 04.04.20
06.04.20
Харків НТУ "ХПІ"
Міжнародний турнір до кваліфікаційних змагань чемпіонату Європи U- 17 (EU NATIONS) (юніори) (ІІ ранг) 09.04.20
12.04.20
Чехія
Світова ліга (чоловіки)  14.04.20
16.04.20
Грузія
ІІІ тур відкритого чемпіонату України серед жінок (IІI ранг) 17.04.20
19.04.20
Дніпро басейн ДНУ
Міжнародний турнір до кваліфікаційних змагань чемпіонату Європи національної збірної команди України U - 19 (юніорки) 20.04.20
26.04.20
Євpопа
I тур (група В) відкритого чемпіонату України серед юнаків 2008 р.н. (ІV ранг)  24.04.20
26.04.20
Київ
НТЗ до кваліфікаційних змагань чемпіонату Європи національної збірної команди України U - 19 (юніорки) 04.05.20
10.05.20
Україна
ІІІ тур (фінал) відкритого чемпіонату України (Вища ліга) серед чоловіків (IІI ранг) та серед юніорів 2002 р.н. (VI ранг) 04.05.20
08.05.20
Харків НТУ "ХПІ"
НТЗ до кваліфікаційних змагань чемпіонату Європи національної збірної команди України (юніори) 05.05.20
11.05.20
Україна
Укрспортзабезпечення
Кваліфікаційні змагання до чемпіонату Європи U - 19 (юніорки) (ІІ ранг) 12.05.20
15.05.20
За ріш. міжн. Федерацій
Укрспортзабезпечення
ІV тур відкритого чемпіонату України серед жінок (фінал) (IІI ранг) 14.05.20
16.05.20
Харків НТУ "ХПІ"
ІV тур відкритого чемпіонату України (Суперліга) серед чоловіків (IІI ранг) 22.05.20
24.05.20
Україна
Відкритий Кубок України серед юнаків 2008 р.н. (ІV ранг)  03.06.20
07.06.20
Ужгород
Укрспортзабезпечення
Кваліфікаційні змагання Кубку України серед чоловіків (ІІІ ранг) 03.06.20
07.06.20
Дніпро басейн ДНУ
IІ тур (група ІІ) відкритого чемпіонату України серед юнаків 2006 р.н. (ІV ранг)  08.06.20
12.06.20
Харків НТУ "ХПІ"
IІ тур (група І) відкритого чемпіонату України серед юнаків 2006 р.н. (ІV ранг)  09.06.20
13.06.20
Дніпро басейн ДНУ
НТЗ до кваліфікаційних змагань чемпіонату Європи національної збірної команди України U - 19 (юніорки) 13.06.20
17.06.20
Україна
ІI тур відкритого чемпіонату України серед юніорів 2004 р.н. (ІV ранг)  16.06.20
20.06.20
Дніпро басейн ДНУ
IІ тур відкритого чемпіонату України серед юнаків 2008 р.н. (фінал) (ІV ранг)  22.06.20
26.06.20
Україна
Фінал Кубку України серед чоловіків (ІІІ ранг) 27.06.20
28.06.20
Україна
НТЗ до чемпіонату світу національної збірної команди України U - 16 (юніорки) 28.06.20
04.07.20
Львів  басейн МОУ
Чемпіонат світу (юніори, юніорки) (ІІ ранг) 05.07.20
12.07.20
Гpеція
НТЗ до чемпіонату Європи національної збірної команди України (юніори) 06.07.20
12.07.20
Україна
Укрспортзабезпечення
Чемпіонат Європи (юніори) (ІІ ранг) 14.07.20
23.07.20
За ріш. міжн. Федерацій
Укрспортзабезпечення
НТЗ до чемпіонату Європи національної збірної команди України U - 19 (юніорки) 13.08.20
18.08.20
Україна
Міжнародний турнір до чемпіонату Європи національної збірної команди України U - 19 (юніорки) 19.08.20
23.08.20
Євpопа
НТЗ до чемпіонату Єврои національної збірної команди України (юніори) 25.08.20
04.09.20
Україна
Укрспортзабезпечення
НТЗ до чемпіонату Єврои національної збірної команди України (юніорки) 01.09.20
07.09.20
Україна
Укрспортзабезпечення
НТЗ до чемпіонату Європи національної збірної команди України U - 19 (юніорки) 01.09.20
07.09.20
Україна
Міжнародний турнір до кваліфікаційних змагань чемпіонату Європи (жінки) (ІІ ранг) 03.09.20
06.09.20
Іспанія
Міжнародний турнір до чемпіонату Європи U - 19 (юніори) (ІІ ранг) 03.09.20
06.09.20
Іспанія
Чемпіонат Європи U - 19 (юніори) (ІІ ранг) 05.09.20
13.09.20
Гpеція
Укрспортзабезпечення
Чемпіонат Європи U - 19 (юніорки) (ІІ ранг) 08.09.20
17.09.20
Італія
Укрспортзабезпечення
НТЗ до чемпіонату Єврои національної збірної команди України U-17 (юніори) 21.09.20
27.09.20
Україна
Міжнародний турнір до кваліфікаційних змагань чемпіонату Європи U- 17 (юніори) (ІІ ранг) 30.09.20
04.10.20
Молдова
Фінал відкритого чемпіонату України серед юніорок 2004 р.н. (ІV ранг) 22.10.20
24.10.20
Харків НТУ "ХПІ"
НТЗ до чемпіонату Європи національної збірної команди України U - 16 (юніорки) 26.10.20
02.11.20
Україна
Всеукраїнські змагання (Суперкубок України) серед чоловіків (ІІІ ранг) 27.10.20
27.10.20
Україна
IІІ тур (фінал) відкритого чемпіонату України серед юнаків 2006 р.н. (ІV ранг) 02.11.20
06.11.20
Харків НТУ "ХПІ"
Кубок України серед жінок (ІІІ ранг) 13.11.20
14.11.20
Харків НТУ "ХПІ"
IІI тур відкритого чемпіонату України серед юніорів 2004 р.н. (фінал)  (ІV ранг)  18.11.20
22.11.20
Дніпро басейн ДНУ
І тур відкритого чемпіонату України (Супер ліга) серед чоловіків (IІI ранг) 28.11.20
30.11.20
Україна
Міжнародний турнір до кваліфікаційних змагань чемпіонату Європи національної збірної команди України U - 16 (юніорки) 03.12.20
10.12.20
Євpопа
НТЗ до кваліфікаційних ігор чемпіонату Єврои національної збірної команди України U-17 (юніори) 10.12.20
17.12.20
Україна
ІІ тур відкритого чемпіонату України (Супер ліга) серед чоловіків (IІI ранг) 14.12.20
16.12.20
Україна
НТЗ до кваліфікаційних змагань чемпіонату Європи національної збірної команди України (жінки) 20.12.20
26.12.20
Україна
Укрспортзабезпечення
НТЗ до кваліфікаційних змагань чемпіонату Європи національної збірної команди України (чоловіки) 20.12.20
26.12.20
Україна
Укрспортзабезпечення

 

 

 

ТУРНІРНІ ТАБЛИЦІ:

 

-ЧОЛОВІКИ-

 

Супер ліга

  Команда Місце
 "Динамо", м. Львів 1
 КЗ ЛОР ЛУФК, м. Львів 2
 Збірна Харківської області 3
   ВК "Маріуполь" 4

 

Вища ліга

  Команда Місце

 КЗ ЛОР "ЛУФК", м. Львів

1

 НТУ "ХПІ"-ШВСМ,

м. Харків

2
 Збірна Харківської області - 1 3
   Збірна Київщини 4
 

  "Меотіда", м. Маріуполь

5
    Збірна Харківської області - 2 6
   "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

7
   ХДВУФК №1, м. Харків 8
   "Динамо", м. Київ 9

 

Кубок України

  Команда Місце
 "Динамо", м. Львів 1
   Збірна Харківської області 2
   ВК "ЛУФК", м. Львів 3
   ВК "Маріуполь" 4
 

 НТУ "ХПІ"-ШВСМ, м. Харків

5
   Збірна Київщини 6
   "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

7

 

-ЖІНКИ-

 

Чемпіонат України

  Команда Місце
 Збірна Донецької області  1
 Збірна Харківської області - ШВСМ "Політехнік" 2
 "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

3
 

 Збірна м. Києва

4

 

Кубок України

  Команда Місце
 Збірна Харківської області - ШВСМ "Політехнік" 1
   Збірна Донецької області  2
   "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

3
 

 Збірна м. Києва

4

 

-ЮНАКИ, ДІВЧАТА, ЮНІОРИ ТА ЮНІОРКИ-

 

Юніори 2001 р.н.

  Команда Місце

 КЗ ЛОР "ЛУФК", м. Львів

1
 Збірна Харківської області - 1 2

 "Меотіда", м. Маріуполь

3
    Збірна Харківської області - 2 4
   "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

5
   ХДВУФК №1, м. Харків 6
   "Динамо", м. Київ 7

 

Юніорки 2002 р.н.

  Команда Місце
  Збірна м. Києва  1
 Збірна Харківської області 2
 Збірна Донецької області 3
 

 "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

4

 

Юніори 2003 р.н.

  Команда Місце
 КЗ ЛОР "ЛУФК", м. Львів 1
 Збірна Харківської обл. - 1 2
 Збірна Закарпатської обл. 3
   ДЮСШ Водне поло, м. Одеса 4
 

 ДНУ-Дніпро - Збірна Дніпропетровської обл.

5
   Збірна Харківської обл. - 2 6
 

 КДЮСШ ім. Ю.Кутенка, м. Львів

7
   "Динамо", м. Київ 8
   ХДВУФК №1, м. Харків 9
   ДЮСШ №21, м. Київ 10
  "Меотіда", м. Маріуполь 12
  ГО "ВА ім. О. Баркалова", м. Харків 12

 

Юніорки 2004 р.н.

  Команда Місце
 СДЮСШОР №9, м. Київ 1
 Збірна Харківської обл. 2
 "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

3
 

 Збірна Донецької обл.

4
 

 

Юнаки 2005 р.н.

  Команда Місце

ДЮСШ № 3 - КЗ ЛОР "ЛУФК", 

м. Львів

1

Збірна Харківської обл. - 1

2

КДЮСШ ім. Ю. Кутенка, 

м. Львів

3
 

"КІВС", м. Львів

4
  ВК "Ужгород" 5
  ДНУ-Дніпро - Збірна Дніпропетровської обл. - 1 6
 

ДЮСШ "Водне поло", 

м. Одеса

7
  Збірна Харківської обл. - 2 7
  СОК "Євроспорт", м. Львів 9
  ДНУ-Дніпро - Збірна Дніпропетровської обл. - 2 9
 

СДЮШОР ім. Я. Клочкової-1, 

м. Харків

11
  ДЮСШ №21, м. Київ 11
  "Меотіда", м. Маріуполь 13
  ДЮСШ № 3, м. Львів 13
  СДЮШОР №9, м. Київ 13
 

СДЮШОР ім. Я. Клочкової-2 - ГО "ВА ім. О. Баркалова", м. Харків

13
  ГО "ВА ім. О. Баркалова" - СДЮШОР ім. Я. Клочкової 17

 

Юнаки 2007 р.н.

  Команда Місце
СОК "Євроспорт", м. Львів 1
Збірна Харківської обл. 2

ГО "ВА ім. О. Баркалова - СДЮШОР ім. Я. Клочкової, 

м. Харків

3
  ДЮСШ № 3, м. Львів 4
  ВК "Ужгород" 5
  СДЮШОР №9, м. Київ 6
 

КДЮСШ ім. Ю. Кутенка, 

м. Львів

7
  ДЮСШ Водне поло, м. Одеса 7
  ДЮСШ №21 - 2, м. Київ 7
 

ОК ДЮСШ "Динамо", 

м. Ужгород

10
 

ДНУ-Дніпро - Збірна Дніпропетровської обл.

10
  ДЮСШ №21 - 1, м. Київ 10
  Збірна Харківської обл. - 2 13
  ВА ім. Баркалова, м. Харків 13

 

ПАРТНЕРИ: