*ВИЩОЮ ЧЕСТЮ ДЛЯ ВАТЕРПОЛІСТА Є ВИСТУП ЗА ЗБІРНУ КОМАНДУ КРАЇНИ*

Збірні команди України з водного поло

 

 

Чоловіча збірна команда України
Жіноча збірна команда України
Чоловіча збірна команда України (юнаки)
Жіноча збірна команда України (дівчата)
Чоловіча збірна команда України (юніори)
Жіноча збірна команда України (юніорки)

 

ТУРНІРНІ ТАБЛИЦІ:

 

-ЧОЛОВІКИ-

 

Супер ліга 2021

  Команда Місце
 "Динамо", м. Львів 1
 Збірна Харківської області 2
 ВК "Маріуполь 3
   НТУ ХПІ м. Харків 4

 

Вища ліга 2021

  Команда Місце

 ДЮСШ № 21, м. Київ

1

 ДЮСШ № 3, м. Львів

2
 Збірна Харківської області - 1 3
   КЗ ЛОР "ЛУФК", м. Львів 4
 

 "Динамо", м. Ужгород

5
 

 "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

6
   Збірна м. Київа 7
  Збірна Харківської області - 2 8
   "Меотіда", м. Маріуполь 9

 

 

 

 

Кубок України 2020

  Команда Місце
 "Динамо", м. Львів 1
   Збірна Харківської області 2
   НТУ ХПІ м. Харків 3
   ВК "Маріуполь 4
 

 Збірна Київської області - 1

5
   "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

6
   Збірна Київської області - 2 7

 

-ЖІНКИ-

 

Чемпіонат України 2021

  Команда Місце
 Збірна Харківської області -   ШВСМ "Політехнік" 1
 Збірна м. Києва 2
  Збірна Донецької області  3
 

"ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

4

 

Кубок України 2020

  Команда Місце
 Збірна Харківської області -  ШВСМ "Політехнік" 1
   "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

2
   Збірна м. Києва 3
 

 Збірна Донецької області 

4

 

-ЮНАКИ, ДІВЧАТА, ЮНІОРИ ТА ЮНІОРКИ-

 

Юніорки 2003 р.н. (2020)

  Команда Місце

 Збірна м. Києва

1
 "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

2

 Збірна Донецької області 

3
   Збірна Харківської області 4

 

Юніорки 2004 р.н. 2021

  Команда Місце
 Збірна м. Києва 1
 Збірна Харківської області 2
Збірна Донецької області  3
 

"ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

4
  СДЮШОР № 9 5

 

Юніори 2003 р.н. 2021

  Команда Місце
 Збірна Харківської області - 1 1
 КЗ ЛОР "ЛУФК", м. Львів 2

 "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

3
  Збірна Харківської області - 2 4
 

  "Меотіда", м. Маріуполь

5

 

Юніори 2004 р.н. (2020)

  Команда Місце
 КЗ ЛОР "ЛУФК", м. Львів 1
 Збірна Харківської області - 1 2
 "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

3
 

 "Динамо" м. Ужгород

4
 
   ДЮСШ № 21 м. Київ 5
   КДЮСШ ім. Ю. Кутенко 6
   Збірна Харківської області - 2 7
  "Меотіда", м. Маріуполь 8

 

Юнаки 2006 р.н. (2020)

  Команда Місце
Збірна Харківської обл. 1

"КІВС", м. Львів

2

КДЮСШ ім. Ю. Кутенка, 

м. Львів

3
 

ГО "ВА ім. О. Баркалова" - СДЮШОР ім. Я. Клочкової

4
 

Збірна Закарпатської області

5
 

ДЮСШ "Водне поло", 

м. Одеса

6
  ДЮСШ № 3, м. Львів 7
  СОК "Євроспорт", м. Львів 7
  ДНУ-Дніпро - Збірна Дніпропетровської обл. 9
  СДЮШОР ім. Я. Клочкової-ГО ВА ім. О. Баркалова 9
  КЗ КДЮСШ «Меотіда», м. Маріуполь 11

 

 

 

Юнаки 2008 р.н. (2020)

  Команда Місце
ДЮСШ № 3, м. Львів 1
СОК "Євроспорт", м. Львів 2
Збірна Харківської обл. 3
   Збірна м. Ужгород 4
 

СДЮШОР ім. Я. Клочкової, 

м. Харків

5
  ДНУ-Дніпро - Збірна Дніпропетровської обл. 6
  Збірна м. Києва 7
  ДЮСШ №21 - 2, м. Київ 8
  ДЮСШ №21 - 1, м. Київ 9
 

ДЮСШ Водне поло, м. Одеса

10

 

ПАРТНЕРИ: