*ВИЩОЮ ЧЕСТЮ ДЛЯ ВАТЕРПОЛІСТА Є ВИСТУП ЗА ЗБІРНУ КОМАНДУ КРАЇНИ*

Команди, що беруть участь у чемпіонатах України

 

Чоловічі команди:

 

Харьков     Kpi.jpg    

 

Збірна

Харківської області

 

   

"НТУ-ХПІ" (м.Харків)

   

"Динамо"

(м.Львів)

 

             
    Odessa_gerb.png     Coat_of_Arms_of_Kyiv_Oblast.png

 

ВК "Маріуполь"
 

 

    ВК "Одеса"

 

   

Збірна Київщини

 

Gerb_dnu.png            

 

"ДНУ-Дніпро"

 

         

 

 

 Жіночі команди:

 

Харьков        

SL704508.gif

 

"Харків'яночка"

(Харківська область)
 

 

   

СДЮШОР №9

(м.Київ)

 

   

"Краматорськ"

(Донецька область)

 

             
Gerb_dnu.png    

 

"ДНУ-Дніпро"

 

   

 

Юніорсько-юнацькі команди:

 

Gerb_dnu.png     Харьков    

 

СДЮШОР

"ДНУ-Дніпро"

   

 

Збірна

Харківської області

   

 

ХДВУФК №1

(м.Харків)

             
/Files/images/МСДЮСНОР.JPG        

 

СДЮШОР

ім. Яни Клочкової

(м.Харків)

 

   

ВА 

ім. О. Баркалова

(м.Харків)

   

ХОВУФК

(м.Харків)

 

УФК - Львівське державне училище фізичної культури          logo_eurosport.jpg

 

КЗ ЛОР "ЛУФК"

(м.Львів)

 

   

ДЮСШ №3

(м.Львів)

   

СОК "Євроспорт"

(м.Львів)

       

 

КДЮСШ

ім. Ю. Кутенка

(м.Львів)

   

 

"Динамо-Леви"

(м.Львів)

 

   

 

КВВС "Аквапарк"

(м.Львів)

 

 

 

"Динамо"

(м.Ужгород)

   

ВК "Ужгород"

 

 

   

КДЮСШ

"Динамо"(м.Київ)

 

    Coat_of_Arms_of_Kyiv_Oblast.png    

 

СДЮШОР №9

(м.Київ)

 

   

Збірна

Київщини

   

"Меотіда",

(м. Маріуполь)

SL704508.gif     Odessa_gerb.png    

 

Збірна

м. Краматорська

 

   

 

Збірна

м. Одеси

 

   

НАСТУПНІ ІГРИ:

 

 

І тур (група А) відкритого XXVII чемпіонату України серед чоловіків (Вища ліга) та юніорів 2000 р.н.

 

 

14.12.17 - 17.12.17

 

 

м. Дніпро,

басейн "ДНУ"

 

 

 

НАШІ  ПАРТНЕРИ:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ТУРНІРНІ ТАБЛИЦІ:

 

ЧОЛОВІКИ

 

Супер ліга

  Команда Місце
 Збірна Харківської області 1
 "Динамо", м. Львів 2
 "НТУ-ХПІ", м. Харків 3
   ВК "Маріуполь" 4

 

Вища ліга

  Команда Місце

 КЗ ЛОР "ЛУФК" - ДЮСШ №3,

 м. Львів

1
 Збірна Харківської області - 1 2

 "Меотіда", м. Маріуполь

3
   Збірна Київщини 4
 

 "СДЮШОР-ДНУ", м. Дніпро

5
   ХДВУФК №1, м. Харків 6
 

 СДЮШОР ім. Я. Клочкової -

 ХДВУФК №1, м. Харків

7
 

 Збірна Харківської області - 2

8

 

ЖІНКИ

 

Вища ліга

  Команда Місце
 Збірна Харківської області - ШВСМ "Політехнік" 1
 СДЮШОР №9, м. Київ 2
 Збірна Донецької області 3
 

 "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

4

 

ЮНАКИ, ДІВЧАТА, ЮНІОРИ ТА ЮНІОРКИ

 

Юнаки 2005 р.н. і мол.

  Команда Місце
 ДЮСШ №3, м. Львів 1
 ВК м. Ужгорода 2

 СОК "ЄВРОСПОРТ", м. Львів

3
 

 "СДЮШОР-ДНУ- 1", м. Дніпро

4
   Збірна Харківської області 5
 

 КДЮСШ ім. Ю. Кутенка-2,

 м. Львів

6
   СДЮШОР №9, м. Київ 7
 

 СДЮШОР ім. Я. Клочкової -2,

 м. Харків

8
 

 СДЮШОР ім. Я. Клочкової -1,

 м. Харків

9
   КВВС "Аквапарк", м. Львів 10
   ДЮСШ Водне поло, м. Одеса 11
   "СДЮШОР-ДНУ- 2", м. Дніпро 12
 

 КДЮСШ ім. Ю. Кутенка-1,

 м. Львів

13
 

 ВА ім. О. Баркалова,

 м. Харків

14

 

Юнаки 2003 р.н.

  Команда Місце
 "АРЕНА", м. Тбілісі 1
 "Динамо", м. Ужгород 2

 Збірна Харківської області

3
 

 КЗ ЛОР "ЛУФК" - ДЮСШ №3,

 м. Львів  

4
   ХДВУФК №1 - СДЮШОР

 ім. Я. Клочкової, м. Харків

5
 

 ДЮСШ "Водне поло",

 м. Одеса

6
   СДЮШОР-ДНУ - Збірна           Дніпропетровської області 7
 

 КДЮСШ "Динамо" -

 СДЮШОР № 9, м. Київ

8
 

 КЗ ЛОР "ЛУФК" -

 СОК  "Євроспорт", м. Львів

9
 

 ВА ім. О. Баркалова, м. Харків

10

 

Юніори 1999 р.н.

  Команда Місце

 КЗ ЛОР "ЛУФК" - ДЮСШ №3,

 м. Львів

1
 Збірна Харківської області - 1 2

 "Меотіда", м. Маріуполь

3
 

 "СДЮШОР-ДНУ", м. Дніпро

4
   ХДВУФК №1, м. Харків 5
 

 СДЮШОР ім. Я. Клочкової -

 ХДВУФК №1, м. Харків

6
 

 Збірна Харківської області - 2

7

 

Юніори 2001 р.н.

  Команда Місце

 КЗ ЛОР "ЛУФК", м. Львів

1

 Збірна Харківської області

2

"Меотіда", м. Маріуполь 

3
 

ДЮСШ "Водне поло",

м. Одеса

4
   "СДЮШОР-ДНУ" - Збірна

Дніпропетровської області

5
 

 СОК "Євроспорт"-УФК,

м. Львів

6