*ВИЩОЮ ЧЕСТЮ ДЛЯ ВАТЕРПОЛІСТА Є ВИСТУП ЗА ЗБІРНУ КОМАНДУ КРАЇНИ*

Судді

СПИСОК

суддівської колегії з водного поло

сезону 2018 - 2019 рр.

 

ЮНАКИ ТА ЮНІОРИ

 

ГОЛОВНІ СУДДІ ЗА ОБЛАСТЯМИ

Фотографія

Прізвище, ім'я, по батькові

Рік народження

Категорія

Область

1

Гончаров Сергій Вікторович

1967

Міжнародна

категорія

Дніпропетровська

2

Наумчик Євген Георгієвич

1955

Національна

категорія

Львівська

3

Висотін Володимир Іванович

1953

Національна

категорія

Київська

4

Свірідов Володимир Миколайович

1950

Національна

категорія

Одеська

5

Бєлєвцов В’ячеслав Іванович

1964

Міжнародна

категорія

Харківська

6

Мар'їн Олександр Євгенович

1960

Національна

категорія

Харківська

7

Баранніков Георгій Євгенович

1949

Національна

категорія

Донецька

8

Качалов Олександр Юрійович

1958

Національна

категорія

м. Київ

 

РЕФЕРІ

Донецька область

1

Костанда В’ячеслав Ремович

1963

Міжнародна

категорія

2

Качалов Андрій Юрійович

1961

Національна

категорія

Дніпропетровська область

1

Гончаров Сергій Вікторович

1967

Міжнародна

категорія

2

Головко Юрій Євгенович

1963

Перша

категорія

3

Вєрємєєв Костянтин Сергійович

1998

Перша

категорія

Закарпатська область

1

Черленяк Дмитро Федорович

1979

Перша

категорія

2

Гавриленко Володимир Миколайович

1976

Перша

категорія

3

Мордвінцев Геннадій Олександрович

1959

Національна

категорія

Київська область

1

Клєстов Віталій Валерійович

1963

Перша

категорія

2

Котюх Костянтин

1995

Друга

категорія

3

Капінус  Володимир Вікторович

1963

Міжнародна категорія

Місто Київ

1

Лісун Віталій Сергійович

1978

Національна

категорія

2

DSC04348.jpg

Лєбєдєв Михайло Євгенійович

1965

Національна

категорія

3

Качалов Олександр Юрійович

1958

Національна

категорія

Львівська область

1

Наумчик Євген Георгійович

1955

Національна

категорія

2

Богданов Олександр Сергійович

1957

Національна

категорія

3

sidorovich.jpg

Сидорович Юрій Омелянович

1963

Національна

категорія

4

egorov.jpg

Єгоров Олексій Валентинович

1964

Перша

категорія

5

momot.jpg

Момот Віктор Володимирович

1978

Перша

категорія

6

Свіщов Віталій Олександрович

1994

Перша

категорія

7

Островский Мар’ян Володимирович

1979

Національна

категорія

8

Чобіт Тарас Орестович

1994

Перша

категорія

9

kryuchok.jpg

 Кручок Станіслав

1990

Перша

категорія

10

Коноварт Андрій

1994

Друга

категорія

Одеська область

1

Ставертій Олександр Вікторович

1963

Національна

категорія

2

maharadze_2013.jpg

Махарадзе Георгій Тенгізович

1978

Міжнародна

категорія

3

Тренчук Павел

Тренчук Павло Володимирович

1982

Національна

категорія

Харківська область

1

Бєлєвцов В’ячеслав Іванович

1964

Міжнародна

категорія

2

Вишневська Світлана Віталіївна

1975

Міжнародна

категорія

3

Надєждін Олександр Михайлович

1965

Національна

категорія

4

Погребняк Владислав Вікторович

1981

Національна

категорія

5

Смеркус Олег Євгенійович

1967

Національна

категорія

6

Головкін Тарас Євгенович

1975

Національна

категорія

7

Гуренко Дмитро Ігоревич

1987

Друга

категорія

8

Бураков Олександр Сергійович

1996

Перша

категорія

 


 

ЖІНКИ ТА ЮНІОРКИ

 

ГОЛОВНІ СУДДІ ЗА ОБЛАСТЯМИ

1

Вишневська Світлана Віталіївна

1975

Міжнародна

категорія

Харківська

2

Гончаров Сергій Вікторович

1967

Міжнародна

категорія

Дніпропетровська

3

Фоміченко Геннадій Дмітрійович

1949

Національна

категорія

Дніпропетровська

 

РЕФЕРІ

Донецька область

1

Качалов Андрій Юрійович

1961

Національна

категорія

Дніпропетровська область

1

Гончаров Сергій Вікторович

1967

Міжнародна

категорія

2

Головко Юрій Євгенович

1963

Перша

категорія

3

Вєрємєєв Костянтин Сергійович

1998

Перша

категорія

Місто Київ

1

Качалов Олександр Юрійович

1958

Національна

категорія

Київська область

1

Капінус Володимир Вікторович

1963

Міжнародна

категорія

Харківська область

1

Бєлєвцов В’ячеслав Іванович

1965

Міжнародна

категорія

2

Вишневська Світлана Віталіївна

1975

Міжнародна

категорія

3

Смеркус Олег Євгенович

1967

Національна

категорія

4

Надєждін Олександр Михайлович

1965

Національна

категорія

5

Бураков Олександр Сергійович

1996

Перша

категорія

 


 

ЧОЛОВІКИ

 

ГОЛОВНІ СУДДІ ЗА ОБЛАСТЯМИ

1

Бєлєвцов В’ячеслав Іванович

1964

Міжнародна

категорія

Харківська

2

Висотін Володимир Іванович

1953

Національна

категорія

М. Київ

3

Завізіон Валерій Михайлович

1957

Національна

категорія

М. Київ

4

Картинки по запросу євтушок олександр водне поло

Євтушок Олександр Юрійович

1964

Національна

категорія

М. Київ

5

Баранніков Георгій Євгенович

1949

Національна

категорія

М. Маріуполь

 

РЕФЕРІ

Донецька область

1

Качалов Андрій Юрійович

1961

Національна

категорія

Дніпропетровська область

1

Гончаров Сергій Вікторович

1967

Міжнародна

категорія

2

Головко Юрій Євгенович

1963

Перша

категорія

з

Вєрємєєв Костянтин Сергійович

1998

Перша

категорія

Місто Київ

1

Качалов Олександр Юрійович

1958

Національна

категорія

Київська область

1

Капінус Володимир Вікторович

1963

Міжнародна

категорія

Львівська область

1

Островський Мар’ян Володимирович

1979

Національна

категорія

2

Свіщов Віталій Олександрович

1994

Перша

категорія

3

Чобіт Тарас Орестович

1994

Перша

категорія

Одеська область

1

Тренчук Павел

Тренчук Павло Володимирович

1982

Національна

категорія

2

maharadze_2013.jpg

Махарадзе Георгій Тенгізович

1978

Міжнародна

категорія

Харківська область

1

Бєлєвцов В’ячеслав Іванович

1965

Міжнародна

категорія

2

Вишневська Світлана Віталіївна

1975

Міжнародна

Категорія

3

Смеркус Олег Євгенович

1967

Національна

категоря

Київська область

1

Капінус Володимир Вікторович

1963

Міжнародна

категорія

Закарпатська область

1

Гавриленко Володимир Миколайович

1976

Перша

категорія

2

Черленяк Дмитро Федорович

1979

Перша

категорія

 

 

* Богданову Олександру Сергійовичу та Наумчику Євгенy Георгійовичу продовжено термін суддівства змагань у якості рефері на один рік.

 

** чемпіонати України серед команд вищої ліги мають право обслуговувати рефері міжнародної, національної та першої категорій

 

 

 

І тур (група ІІ) ЧУ (Вища ліга) серед чоловіків та серед юніорів 2001 р.н

 

РЕЗУЛЬТАТИ

 

ЖЕРЕБКУВАННЯ

 


 

ТУРНІРНІ ТАБЛИЦІ:

 

ЧОЛОВІКИ

 

відкритий XXVII ЧУ (Супер ліга)

  Команда О Місце
 "Динамо", м. Львів 48 1
 Збірна Харківської області 42 2
 ВК "Маріуполь" 10 3
   "НТУ-ХПІ", м. Харків 8 4

 

Вища ліга

  Команда О Місце

 КЗ ЛОР "ЛУФК", м. Львів

28 1
 Збірна Харківської області - 1 25 2

 "Меотіда", м. Маріуполь

18 3
   "СДЮШОР-ДНУ", м. Дніпро 10 4
 

 Збірна Харківської області - 2

4 5
   "Динамо", м. Київ 3 6
 

 Збірна Харківської області - 3

  7
 

 Збірна Харківської області - 4

  8

 

Кубок України

  Команда Місце
 Збірна Харківської області 1
   "Динамо", м. Львів 2
   "НТУ-ХПІ", м. Харків 3
   ВК "Маріуполь" 4
   Збірна Київщини 5
   ДНУ-Дніпро 6

 

ЖІНКИ

 

XXVI ЧУ

  Команда О Місце
 Збірна Харківської області - ШВСМ "Політехнік" 24 1
 СДЮШОР №9, м. Київ 18 2
 "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

16 3
 

 Збірна Донецької області

11 4

 

Кубок України

  Команда Місце
Збірна Харківської області - ШВСМ "Політехнік" 1
  СДЮШОР №9, м. Київ 2
  Збірна Донецької області 3
  "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

4

  Збірна України (юніорки) 5

 

ЮНАКИ, ДІВЧАТА, ЮНІОРИ ТА ЮНІОРКИ

 

Юніори 2002 р.н.

  Команда О Місце

КЗ ЛОР "ЛУФК", м. Львів

25 1

  "Динамо", м. Ужгород

23 2

Збірна Харківської обл. - 1 

16 3
 

 ДЮСШ Водне поло, м. Одеса

15 4
   Збірна Харківської обл. - 2 6 5
 

 ДНУ-Дніпро, м. Дніпро

3 6

 

Юніори 2004 р.н.

  Команда О Місце

ДЮСШ "Динамо",

м. Ужгород

15 1
СОК "Євроспорт", м. Львів 12 2
Збірна Харківської обл. 9 3
 

СДЮШОР ім. Я. Клочкової,

м. Харків

6 4
  ДЮСШ №3 КЗ ЛОР, м. Львів 3 5
  СДЮШОР - ДНУ - Збірна Дніпропетровської обл. 0 6

 

Юнаки 2006 р.н.

  Команда О Місце
 ДНУ-Дніпро, м. Дніпро 27 1
 СДЮШОР ім. Я. Клочкової,

 м. Харків

24 2

 КВВС "Аквапарк", м. Львів

18 3
 

 ВК "Ужгород"

15 4
   КДЮСШ ім. Ю. Кутенка,

 м. Львів

13 5
 

 СОК "Євроспорт", м. Львів

12 6
   Збірна Харківської обл. 10 7
 

 СДЮШОР №9, м. Київ

10 8
 

 ДЮСШ Водне поло, м. Одеса

3 9
   ВА ім. О. Баркалова,

 м. Харків

0 10

 

Юніорки 2001 р.н.

  Команда О Місце
 Збірна м. Києва 9 1
 "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

6 2

Збірна Харківської області

3 3
 

 Збірна Донецької області

0 4

 

ПАРТНЕРИ: