*ВИЩОЮ ЧЕСТЮ ДЛЯ ВАТЕРПОЛІСТА Є ВИСТУП ЗА ЗБІРНУ КОМАНДУ КРАЇНИ*

Тренери

 

м. Київ:

 

 

Фотографія

Прізвище, ім'я,

по батькові

Звання

Клуб
Висотін Володимир Іванович Заслужений тренер України СДЮШОР №9
user_no_image-407483ae71f736050a4e818053 Войтович Олександр Михайлович Заслужений тренер України КДЮСШ "Динамо"
user_no_image-407483ae71f736050a4e818053 Войтович Олексій Миколайович Майстер спорту України КДЮСШ "Динамо"
Захаров Олександр Сергійович Майстер спорту міжнародного класу КДЮСШ "Динамо"
Лєбєдєв Михайло Євгенійович   СДЮШОР №9
Мельничук Наталія Анатоліївна Майстер спорту України СДЮШОР №9

 

 

Київська область:

 

 

Фотографія

Прізвище, ім'я,

по батькові

Звання Клуб
Бондаренко Віктор Майстер спорту Збірна Київщини
Калінін Микола Майстер спорту Збірна Київщини

 

 

м. Харків:

 

 

Фотографія

Прізвище, ім'я,

по батькові

Звання

Клуб

Вишневська Світлана Віталіївна Майстер спорту ХДВУФК №1
Колточихін Сергій Валентинович Майстер спорту СРСР Збірна Харківської області
Мар'їн Олександр Євгенійович   ХДВУФК №1
Мироненко Олександра Майстер спорту СДЮШОР ім. Яни Клочкової
Надєждін Олександр Михайлович Майстер спорту ХДВУФК №1
Носік Євгеній Георгійович Майстер спорту СРСР "НТУ-ХПІ"
trener_pogrebnyak.jpg Погребняк Владислав Вікторович Майстер спорту ХДВУФК №1
Слюсаренко Микола Віталійович Майстер спорту СРСР "Харків'яночка"
Смеркус Євгеній Давидович Заслужений тренер України СДЮШОР ім. Яни Клочкової
Смеркус Олег Євгенійович   СДЮШОР ім. Яни Клочкової
Столяров Сергій Борисович Майстер спорту СРСР Збірна Харківської області

 

 

м. Львів:

 

 

Фотографія

Прізвище, ім'я,

по батькові

Звання

Клуб

Богданов Олександр Сергійович Заслужений тренер України ДЮСШ №3
Гайдаєнко Юрій Михайлович Майстер спорту СРСР, Заслужений тренер України "Динамо"
Зінкевич Ігор Ілліч Майстер спорту СРСР, Заслужений тренер України, Заслужений працівник України "Динамо"
Єгоров Олексій Валентинович Майстер спорту міжнародного класу "Євроспорт"
momot.jpg Момот Віктор Володимирович Майстер спорту України ДЮСШ №3
Наумчик Євген Георгійович Заслужений тренер України ЛДУФК
sidorovich.jpg Сидорович Юрій Омелянович Майстер спорту України ЛДУФК
Скіба Євгеній Майстер спорту України ДЮСШ ім. Ю. Кутенка
Скуратов Вадим Станіславович Майстер спорту міжнародного класу "Динамо"
Шведов Олексій Майстер спорту України "Динамо"

 

 

м. Одеса:

 

 

Фотографія

Прізвище, ім'я,

по батькові

Звання

Клуб

maharadze_2013.jpg Махарадзе Георгій Тенгізович Майстер спорту ВК "Одеса"
user_no_image-407483ae71f736050a4e818053 Печуриця Єгор   ВК "Одеса"
user_no_image-407483ae71f736050a4e818053 Свірідов Володимир Миколайович   ВК "Одеса"
user_no_image-407483ae71f736050a4e818053 Ставертій Олександр Вікторович   ВК "Одеса"
Тренчук Павел Тренчук Павло Вадимович   ВК "Одеса"

 

 

м. Ужгород:

 

 

Фотографія

Прізвище, ім'я,

по батькові

Звання

Клуб

user_no_image-407483ae71f736050a4e818053 Василкін Ісрафіл Енверович   "Динамо"
user_no_image-407483ae71f736050a4e818053 Гавриленко Володимир   ВК "Ужгород"
06062016_lviv_20160609_1183287359-3-e147 Мордвінцев Геннадій Олександрович   "Динамо"

 

 

м. Дніпро:

 

 

Фотографія

Прізвище, ім'я,

по батькові

Звання

Клуб

Вєрємєєв Сергій   "ДНУ-Дніпро"
Гончаров Сергій Вікторович Майстер спорту "ДНУ-Дніпро"
Фоміченко Геннадій Дмитрович Заслужений тренер України "ДНУ-Дніпро"

 

 

м. Маріуполь:

 

Фотографія

Прізвище, ім'я,

по батькові

Звання

Клуб

Баранніков Георгій Євгенійович Заслужений тренер України ВК "Маріуполь"
Костанда В'ячеслав Ремович Майстер спорту міжнародного класу ВК "Маріуполь"

 

 

НАШІ  ПАРТНЕРИ:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ТУРНІРНІ ТАБЛИЦІ:

 

ЧОЛОВІКИ

 

відкритий XXVII ЧУ (Супер ліга)

  Команда О Місце
 "Динамо", м. Львів 48 1
 Збірна Харківської області 42 2
 ВК "Маріуполь" 10 3
   "НТУ-ХПІ", м. Харків 8 4

 

Вища ліга

  Команда О Місце

 КЗ ЛОР "ЛУФК", м. Львів

28 1
 Збірна Харківської області - 1 25 2

 "Меотіда", м. Маріуполь

18 3
   "СДЮШОР-ДНУ", м. Дніпро 10 4
 

 Збірна Харківської області - 2

4 5
   "Динамо", м. Київ 3 6
 

 Збірна Харківської області - 3

  7
 

 Збірна Харківської області - 4

  8

 

Кубок України

  Команда Місце
 Збірна Харківської області 1
   "Динамо", м. Львів 2
   "НТУ-ХПІ", м. Харків 3
   ВК "Маріуполь" 4
   Збірна Київщини 5
   ДНУ-Дніпро 6

 

ЖІНКИ

 

XXVI ЧУ

  Команда О Місце
 Збірна Харківської області - ШВСМ "Політехнік" 24 1
 СДЮШОР №9, м. Київ 18 2
 "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

16 3
 

 Збірна Донецької області

11 4

 

Кубок України

  Команда Місце
  1
    2
    3
    4

 

ЮНАКИ, ДІВЧАТА, ЮНІОРИ ТА ЮНІОРКИ

 

Юнаки 2006 р.н.

  Команда О Місце
 ДНУ-Дніпро, м. Дніпро 27 1
 СДЮШОР ім. Я. Клочкової,

 м. Харків

24 2

 КВВС "Аквапарк", м. Львів

18 3
 

 ВК "Ужгород"

15 4
   КДЮСШ ім. Ю. Кутенка,

 м. Львів

13 5
 

 СОК "Євроспорт", м. Львів

12 6
   Збірна Харківської обл. 10 7
 

 СДЮШОР №9, м. Київ

10 8
 

 ДЮСШ Водне поло, м. Одеса

3 9
   ВА ім. О. Баркалова,

 м. Харків

0 10

 

Юніори 2002 р.н.

Команда О Місце
 "Динамо", м. Ужгород 24 1

 КЗ ЛОР "ЛУФК", м. Львів

24 2

 ДЮСШ Водне поло, м. Одеса

21 3

 Збірна Харківської обл. - 1 

18 4
 ДНУ-Дніпро, м. Дніпро 15 5

 Збірна Харківської обл. - 2

13 6
 СДЮШОР ім. Я. Клочкової,

 м. Харків

9 7

 "Динамо", м. Київ

7 8

 ДЮСШ №3, м. Львів

3 9

 ВА ім. О. Баркалова, м. Харків

0 10