*ВИЩОЮ ЧЕСТЮ ДЛЯ ВАТЕРПОЛІСТА Є ВИСТУП ЗА ЗБІРНУ КОМАНДУ КРАЇНИ*

Школи водного поло

 

Київ:

КДЮСШ "Динамо"

 

Тренування проводяться у спорткомплексі "КПІ"

(вул. Верхньоключова 1/26) з 17-30 до 19-00.

 

Тренери: Войтович Олексій Миколайович

тел. 0681178382.

Лісун Віталій Сергійовичтел. 0677617678.

 

 


 

Картинки по запросу водне поло логотип

Спеціалізована дитячо-юнацька школа олімпійського резерву №9
 

Тренування проводяться у басейні "Юність" (вул. Бастіонна, 7) з 14.00 до 16.00 або з 16.30 до 18.30, субота - з 14.00 до 16.00, 

Телефон: (044) 285-69-42.

 

Тренери: Висотін Володимир Іванович тел. 0675841040.

Антонюк Олександр Васильович     тел. 0673870707.

Лебедєв Михайло Євгенович  тел. 0677903883.

Мельничук Наталія Анатоліївна тел. 0936841833.

             

 

Львів:

 

Картинки по запросу лдуфкЛДУФК

 

Тренер: Наумчик Евгеній Георгійовичтел. 0677470565.

 

 

 

 

 

 


Картинки по запросу водне поло логотип

ДЮСШ №3

 

Тренування проводяться у ПС "Динамо", тел. 238-64-38.

Тренери: ЗТУ Богданов Олександр Сергійович (кращий тренер України 2013-2017 рр.), тел. 0673443111.

Іртаєв Володимир Сергійович, тел. 0975700878.

Момот Віктор Володимирович, тел. 0980818990.

 

 

 

 

 


logo_eurosport.jpgСОК "Євроспорт"

 

Тренер: Єгоров Олексій Валентиновичтел. 0973065525.

 

 

 

 

Харків:

 

/Files/images/МСДЮСНОР.JPGСДЮШОР ім. Яни Клочкової                  

 

Тренування проводяться у басейні "Піонер" (вул.Динамівська, 5-А).

Тренери: Смеркус Олег Євгенович, тел. 0990270868.

Мироненко Олександрател. 0686415484.

 


12961612_1526478090991471_69466865777675ХДВУФК №1

 

Тренери: Вишневська Світлана Віталіївнател. 0661906154.

Погребняк Владислав Вікторовичтел. 0677924648.

Надєждін Олександр Михайловичтел. 0979504079.

                                               

                                                          

Дніпро:

 

Gerb_dnu.pngВК "ДНУ-Дніпро"

 

Тренер: Гончаров Сергій Вікторовичтел. 0960957275.

 

 

 

 

Краматорськ:

 

SL704508.gifВК "Краматорськ"

 

Тренер: Дзержинський Олександртел. 0672527072.

 

 

 

 

Одеса:

                                       

Odessa_gerb.pngВК "Одеса"

 

Тренування проводяться у спорткомплексі "ОНПУ" (пер. Шампанський, 11-А) з 19.00 до 21-15.

Тренери: Махарадзе Георгій Тенгізович, тел. 0974583489.

Ставертій Олександр Вікторович, тел. 0674588736. 

   

                                         

Маріуполь:

 

102px-Mariupol_gerb.pngЗбірна Маріуполя

 

Тренер: Костанда В'ячеслав Ремович, тел. 0673359921.

 

 

 

 

 

Ужгород:

 

Coat of arms of Uzhgorod.pngВК "Ужгород"

 

Тренер: Гавриленко Володимир Миколайович, тел. 0671142570.

               

 

НАШІ  ПАРТНЕРИ:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ТУРНІРНІ ТАБЛИЦІ:

 

ЧОЛОВІКИ

 

відкритий XXVII ЧУ (Супер ліга)

  Команда О Місце
 "Динамо", м. Львів 48 1
 Збірна Харківської області 42 2
 ВК "Маріуполь" 10 3
   "НТУ-ХПІ", м. Харків 8 4

 

Вища ліга

  Команда О Місце

 КЗ ЛОР "ЛУФК", м. Львів

28 1
 Збірна Харківської області - 1 25 2

 "Меотіда", м. Маріуполь

18 3
   "СДЮШОР-ДНУ", м. Дніпро 10 4
 

 Збірна Харківської області - 2

4 5
   "Динамо", м. Київ 3 6
 

 Збірна Харківської області - 3

  7
 

 Збірна Харківської області - 4

  8

 

Кубок України

  Команда Місце
 Збірна Харківської області 1
   "Динамо", м. Львів 2
   "НТУ-ХПІ", м. Харків 3
   ВК "Маріуполь" 4
   Збірна Київщини 5
   ДНУ-Дніпро 6

 

ЖІНКИ

 

XXVI ЧУ

  Команда О Місце
 Збірна Харківської області - ШВСМ "Політехнік" 24 1
 СДЮШОР №9, м. Київ 18 2
 "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

16 3
 

 Збірна Донецької області

11 4

 

Кубок України

  Команда Місце
  1
    2
    3
    4

 

ЮНАКИ, ДІВЧАТА, ЮНІОРИ ТА ЮНІОРКИ

 

Юнаки 2006 р.н.

  Команда О Місце
 ДНУ-Дніпро, м. Дніпро 27 1
 СДЮШОР ім. Я. Клочкової,

 м. Харків

24 2

 КВВС "Аквапарк", м. Львів

18 3
 

 ВК "Ужгород"

15 4
   КДЮСШ ім. Ю. Кутенка,

 м. Львів

13 5
 

 СОК "Євроспорт", м. Львів

12 6
   Збірна Харківської обл. 10 7
 

 СДЮШОР №9, м. Київ

10 8
 

 ДЮСШ Водне поло, м. Одеса

3 9
   ВА ім. О. Баркалова,

 м. Харків

0 10

 

Юніори 2002 р.н.

Команда О Місце
 "Динамо", м. Ужгород 24 1

 КЗ ЛОР "ЛУФК", м. Львів

24 2

 ДЮСШ Водне поло, м. Одеса

21 3

 Збірна Харківської обл. - 1 

18 4
 ДНУ-Дніпро, м. Дніпро 15 5

 Збірна Харківської обл. - 2

13 6
 СДЮШОР ім. Я. Клочкової,

 м. Харків

9 7

 "Динамо", м. Київ

7 8

 ДЮСШ №3, м. Львів

3 9

 ВА ім. О. Баркалова, м. Харків

0 10