*ВИЩОЮ ЧЕСТЮ ДЛЯ ВАТЕРПОЛІСТА Є ВИСТУП ЗА ЗБІРНУ КОМАНДУ КРАЇНИ*

Школи водного поло

 

Київ:

 

Картинки по запросу водне поло логотипСпеціалізована дитячо-юнацька школа олімпійського резерву №9

 

Тренування проводяться у басейні "Юність" (вул. Бастіонна, 7) з 14.00 до 16.00 або з 16.30 до 18.30, субота з 14.00 до 16.00, телефон (044) 285- 69-42.

Тренери: Висотін Володимир Іванович тел. 0675841040.

Антонюк Олександр Васильович     тел. 0673870707.

Лєбєдев Михайло Євгенович  тел. 0677903883.

Мельничук Наталія Анатоліївна тел. 0936841833.

 


Картинки по запросу водне поло логотип

 
КДЮСШ "Динамо"

 

Тренування проводяться у спорткомплексі КПІ з 17-00 до 18-30.

Тренери: Войтович Олександр Михайловичтел. 0985820263.

Захаров Олександр Сергійовичтел. (044) 243-42-63.

                                             

 

Львів:

 

Картинки по запросу лдуфкЛДУФК

 

Тренер: Наумчик Евгеній Георгійовичтел. 0677470565.

 

 

 

 

 


Картинки по запросу водне поло логотип

ДЮСШ №3

 

Тренер: Момот Віктор Володимировичтел. 0980818990.

 

 

 

 


logo_eurosport.jpgСОК "Євроспорт"

 

Тренер: Єгоров Олексійтел. 0973065525.

 

 

 

 

Харків:

 

/Files/images/МСДЮСНОР.JPGСДЮШОР ім. Яни Клочкової                  

 

Тренування проводяться у басейні "Піонер" (вул.Динамівська, 5-А).

Тренери: Смеркус Олег Євгеновичтел. 0990270868.

Мироненко Олександрател. 0686415484.

 


12961612_1526478090991471_69466865777675ХДВУФК №1

 

Тренери: Вишневська Світлана Віталіївнател. 0661906154.

Погребняк Владиславтел. 0677924648.

Надєждін Олександр Михайловичтел. 0979504079.

                                               

                                                          

Дніпро:

 

Gerb_dnu.pngВК "ДНУ-Дніпро"

 

Тренер: Гончаров Сергій Вікторовичтел. 0960957275.

 

 

 

 

Краматорськ:

 

SL704508.gifВК "Краматорськ"

 

Тренер: Дзержинський Олександртел. 0672527072.

 

 

 

 

Одеса:

                                       

Odessa_gerb.pngВК "Одеса"

 

Тренування проводяться у спорткомплексі "ОНПУ" (пер. Шампанський, 11-А) з 19.00 до 21-15.

Тренери: Махарадзе Георгій Тенгізович, тел. 0974583489.

Ставертій Олександр Вікторович, тел. 0674588736.  

   

                                         

Маріуполь:

 

102px-Mariupol_gerb.pngЗбірна Маріуполя

 

Тренер: Костанда В'ячеслав Ремович, тел. 0673359921.

 

 

 

 

 

Ужгород:

 

Coat of arms of Uzhgorod.pngВК "Ужгород"

 

Тренер: Гавриленко Володимир, тел. 0671142570.

               

 

Н А Ш І   П А Р Т Н Е Р И:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Турнірна таблиця

Чемпіонату України 2016-2017

(чоловіки)

 

СУПЕР ЛІГА

 

Клуб

Місце

«Динамо» м. Львів

1

Збірна Харківської області

2

НТУ «ХПІ» - ШВСМ м. Харків

3

Збірна м. Маріуполя

4

 

 


 

ВИЩА ЛІГА

 

Клуб

Місце

Збірна Київщини

 

Збірна Харківської області - 1

 

ХДВУФК № 1 м. Харків

 

СДЮШОР Клочкової - ХДВУФК № 1

 

КЗ ЛОР "ЛУФК"-ДЮСШ № 3

 

Збірна м. Маріуполя

 

СДЮШОР ДНУ м. Дніпро

 

Збірна Харківської області - 2  
 

 


 

Турнірна таблиця

Чемпіонату України 2017

 (жінки)

 

Клуб

Місце

"Харків'яночка" Харківська обл.

1

СДЮШОР № 9 м. Київ

2

"Краматорськ" Донецька обл.

3

"ДНУ-Дніпро" м. Дніпро

4

 

 


 

Турнірна таблиця

Чемпіонату України 2017

(юніори 1999 р.н.)

 

Клуб

Місце

 Збірна Харківської обл.

 

ХДВУФК № 1

 

СДЮШОР Я. Клочкової - ХДВУФК № 1

 

КЗ ЛОР "ЛУФК"-ДЮСШ № 3

 

Збірна м. Маріуполя

 

СДЮШОР ДНУ м. Дніпро

 

 

 


 

Турнірна таблиця

Чемпіонату України 2017

(юніори 2001 р.н.)

 

Клуб

Місце

Збірна Харківської області

 

ХДВУФК № 1

 

СДЮШОР Я. Клочкової

 

СДЮШОР Я. Клочкової - ХДВУФК № 1

 

СОК "Євроспорт"

 

Збірна м. Маріуполя

 

КДЮСШ "Динамо" м. Київ

 

Збірна м. Одеса

 

СДЮШОР ДНУ м. Дніпро

 

КЗ ЛОР "ЛУФК"

 

ДЮСШ № 3 м. Львів

11


 

 


 

Турнірна таблиця

Чемпіонату України 2017

(юнаки та дівчата 2003 р.н.)

 

 

Клуб

Місце

КДЮСШ ім. Ю. Кутенко

 

КЗ ЛОР "ЛУФК"-ДЮСШ № 3

 

КЗ ЛОР ЛУФК-"Євроспорт"

 

Збірна Харківської області

 

СДЮШОР Я. Клочкової - 1

 

СДЮШОР Я. Клочкової - 2

 

ХДВУФК № 1 - СДЮШОР

Я. Клочкової

 

Ватерпольна академія

О. Баркалова

 

АРЕНА м. Тбілісі

 

КДЮСШ "Динамо" м. Київ

 

СДЮШОР № 9 м. Київ – 2

 

СДЮШОР № 9 м. Київ – 1

 

"Динамо" м. Ужгород

 

СДЮШОР ДНУ м. Дніпро

 

Збірна м. Одеси

 

Збірна м. Маріуполя

 

 

 


 

Турнірна таблиця

Чемпіонату України 2017

(юнаки та дівчата 2005 р.н.)

 

 

Клуб

Місце

"Динамо-Леви"

 

Збірна м. Одеси

 

СДЮШОР № 9 м. Київ – 2

 

СДЮШОР № 9 м. Київ – 1

 

Ватерпольна академія О. Баркалова

 

Збірна Харківської області

 

СДЮШОР Я. Клочкової - 2

 

СДЮШОР Я. Клочкової - 1

 

КВВС "Аквапарк"

 

КДЮСШ ім. Ю. Кутенко м. Львів

 

СОК "Євроспорт" м. Львів

 

ДЮСШ № 3 м. Львів

 

Збірна Київщини

 

СДЮШОР ДНУ м. Дніпро

 

ВК м. Ужгород

 

"Динамо" м. Ужгород