*ВИЩОЮ ЧЕСТЮ ДЛЯ ВАТЕРПОЛІСТА Є ВИСТУП ЗА ЗБІРНУ КОМАНДУ КРАЇНИ*

Склад чоловічої національної збірної команди України на 2017 рік

 

 

   

Фотографія Прізвище, ім'я, по батькові Дата народження Розряд ФСТ Область Школа Тренери
Абрамов Олександр Іванович 23.11.1994 МСУ Освіта Харківська ШВСМ Колточихін С.В. Столяров С.Б. 
Алєксєєв Дмитро Вікторович 02.05.1995 МСУ Динамо Львівська     Зінкевич І.І.    Наумчик Є.Г. 
Апостол Микита Олександрович 07.06.1997 МСУ Освіта Харківська ШВСМ Колточихін С.В.   Столяров С.Б. 
Бабаєнко Владислав Олександрович 16.04.1989 МСУ Динамо Львівська    Шведов О.В. Капінус В.В.
Волончук Денис Володимирович 12.05.1977 МСУ Динамо Львівська    Зінкевич І.І.   
Грищук Роман Володимирович 20.03.1996 МСУ Динамо Львівська   Шведов О.В Зінкевич І.І. 
Гусаков Денис Євгенійович 15.08.2000 КМСУ   Харківська ШВСМ Колточихін С.В. Махарадзе Г.Т.
Джура Орест Олегович 14.04.2000 КМСУ Динамо Львівська КЗЛОР ЛУФК     Шведов О.В.     Момот В.В. 
Дубелір Станіслав Едуардович 14.03.1998 МСУ Освіта Львівська КЗЛОР ЛУФК Зінкевич І.І.      Наумчик Є.Г.   
Дядюра Олександр Сергійович 14.07.1988 МСУ Динамо  Львівська    Зінкевич І.І.  Богданов О.С.
Єрмаков Олександр Костянтинович 26.07.1996 МСУ Освіта Харківська  

Колточихін С.В. 

Столяров С.Б.  

Мамєтьев Юрій Вікторович 06.05.1987 МСУ Динамо Львівська     Шведов О.В.     Зінкевич І.І.  
Наволоков Кирило Юрійович 19.01.1996 МСУ Динамо Харківська ШВСМ  Колточихін С.В.  Столяров С.Б.  
Нікольський Костянтин Андрійович 01.05.1997 МСУ Динамо Львівська      Шведов О.В.       Махарадзе Г.Т.  
Однолєтков Артур Владиславович 19.07.1991 МСУ Динамо Харківська ШВСМ  Колточихін С.В.   Столяров С.Б. 
Орлов Владислав Андрійович 08.01.1996 КМС Динамо Харківська ШВСМ Колточихін С.В.   Столяров С.Б. 
Петров Віталій Володимирович 20.06.1987 МСУ Динамо Харківська ШВСМ

Колточихін С.В. Столяров С.Б.  

Ратков Максим Володимирович 29.04.1989 МСУ Україна Донецька  

Баранников Г.Є.

Костанда В.Р.

Фільчаков Владислав Костянтинович 16.05.1997 МСУ Україна Донецька КДЮСШ №5 Костанда В.Р.
 


 

 

Н А Ш І   П А Р Т Н Е Р И:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Турнірна таблиця

Чемпіонату України 2016-2017

(чоловіки)

 

СУПЕР ЛІГА

 

Клуб

Місце

«Динамо» м. Львів

1

Збірна Харківської області

2

НТУ «ХПІ» - ШВСМ м. Харків

3

Збірна м. Маріуполя

4

 

 


 

ВИЩА ЛІГА

 

Клуб

Місце

Збірна Київщини

 

Збірна Харківської області - 1

 

ХДВУФК № 1 м. Харків

 

СДЮШОР Клочкової - ХДВУФК № 1

 

КЗ ЛОР "ЛУФК"-ДЮСШ № 3

 

Збірна м. Маріуполя

 

СДЮШОР ДНУ м. Дніпро

 

Збірна Харківської області - 2  
 

 


 

Турнірна таблиця

Чемпіонату України 2017

 (жінки)

 

Клуб

Місце

"Харків'яночка" Харківська обл.

1

СДЮШОР № 9 м. Київ

2

"Краматорськ" Донецька обл.

3

"ДНУ-Дніпро" м. Дніпро

4

 

 


 

Турнірна таблиця

Чемпіонату України 2017

(юніори 1999 р.н.)

 

Клуб

Місце

 Збірна Харківської обл.

 

ХДВУФК № 1

 

СДЮШОР Я. Клочкової - ХДВУФК № 1

 

КЗ ЛОР "ЛУФК"-ДЮСШ № 3

 

Збірна м. Маріуполя

 

СДЮШОР ДНУ м. Дніпро

 

 

 


 

Турнірна таблиця

Чемпіонату України 2017

(юніори 2001 р.н.)

 

Клуб

Місце

Збірна Харківської області

 

ХДВУФК № 1

 

СДЮШОР Я. Клочкової

 

СДЮШОР Я. Клочкової - ХДВУФК № 1

 

СОК "Євроспорт"

 

Збірна м. Маріуполя

 

КДЮСШ "Динамо" м. Київ

 

Збірна м. Одеса

 

СДЮШОР ДНУ м. Дніпро

 

КЗ ЛОР "ЛУФК"

 

ДЮСШ № 3 м. Львів

11


 

 


 

Турнірна таблиця

Чемпіонату України 2017

(юнаки та дівчата 2003 р.н.)

 

 

Клуб

Місце

КДЮСШ ім. Ю. Кутенко

 

КЗ ЛОР "ЛУФК"-ДЮСШ № 3

 

КЗ ЛОР ЛУФК-"Євроспорт"

 

Збірна Харківської області

 

СДЮШОР Я. Клочкової - 1

 

СДЮШОР Я. Клочкової - 2

 

ХДВУФК № 1 - СДЮШОР

Я. Клочкової

 

Ватерпольна академія

О. Баркалова

 

АРЕНА м. Тбілісі

 

КДЮСШ "Динамо" м. Київ

 

СДЮШОР № 9 м. Київ – 2

 

СДЮШОР № 9 м. Київ – 1

 

"Динамо" м. Ужгород

 

СДЮШОР ДНУ м. Дніпро

 

Збірна м. Одеси

 

Збірна м. Маріуполя

 

 

 


 

Турнірна таблиця

Чемпіонату України 2017

(юнаки та дівчата 2005 р.н.)

 

 

Клуб

Місце

"Динамо-Леви"

 

Збірна м. Одеси

 

СДЮШОР № 9 м. Київ – 2

 

СДЮШОР № 9 м. Київ – 1

 

Ватерпольна академія О. Баркалова

 

Збірна Харківської області

 

СДЮШОР Я. Клочкової - 2

 

СДЮШОР Я. Клочкової - 1

 

КВВС "Аквапарк"

 

КДЮСШ ім. Ю. Кутенко м. Львів

 

СОК "Євроспорт" м. Львів

 

ДЮСШ № 3 м. Львів

 

Збірна Київщини

 

СДЮШОР ДНУ м. Дніпро

 

ВК м. Ужгород

 

"Динамо" м. Ужгород