*ВИЩОЮ ЧЕСТЮ ДЛЯ ВАТЕРПОЛІСТА Є ВИСТУП ЗА ЗБІРНУ КОМАНДУ КРАЇНИ*

Склад жіночої національної збірної команди України на 2020 рік

 

1 Абоімова Ірина Ігорівна 01.03.1994 МСУ Динамо Харківська

Слюсаренко М.В.

Слюсаренко Л.І.

2 Алексєєнко Арина Андріївна 03.01.1990 МСУ Україна Донецька

Дзержинський О.Е.

Рябченко С.Є.

3 Бабак Катерина Віталіївна 12.04.2004 МСУ Динамо Харківська

Мироненко О.І.

Слюсаренко М.В.

4 Вінник Софія Олександрівна  26.09.2001 КМСУ   Дніпропетровська

Гончаров С.В.

Фоміченко Р.Г.

5 Володько Дар’я Анатоліївна 08.12.1999 КМСУ   Дніпропетровська

Гончаров С.В.

Фоміченко Р.Г.

6 Гресь Анастасія Сергіївна 16.06.1996 МСУ Освіта м. Київ

Лебедєв М.Є.

Мельничук Н.А.

7 Даниліна Сабіна Олександрівна 12.09.2001 КМСУ   Дніпропетровська

Гончаров С.В.

Фоміченко Р.Г.

8 Дворжецька Марія Володимирівна 19.01.1998 МСУ Освіта м. Київ

Лебедєв М.Є.

Мельничук Н.А.

9 Жихарєва Марина Євгенівна 12.06.1996 МСУ Динамо Харківська

Слюсаренко М.В.

Слюсаренко Л.І.

10 Іванченко Анастасія Олегівна 31.05.2001 МСУ Освіта м. Київ

Лебедєв М.Є.

Мельничук Н.А.

11 Коваль Владислава Вадимівна 28.01.2002 КМСУ   Дніпропетровська

Гончаров С.В.

Фоміченко Р.Г.

12 Колісник Наталія Віталіївна 02.06.1979 МСУ Динамо Харківська

Слюсаренко М.В.

Слюсаренко Л.І.

13 Кошевая Лідія Ігорівна 30.07.1997 КМСУ   Дніпропетровська

Гончаров С.В.

Фоміченко Р.Г.

14 Мельничук Анастасія Володимирівна 03.11.1996 МСУ  Освіта м. Київ

Лебедєв М.Є.

Мельничук Н.А.

15 Назаренко Валерія В’ячеславівна 07.11.1997 МСУ Україна Донецька

Дзержинський О.Е.

Рябченко С.Є.

16 Рябченко Олена Сергіївна 27.11.1991 МСУ Україна Донецька

Дзержинський О.Е.

Рябченко С.Є.

17 Телипко Діна Євгенівна 13.06.1997 МСУ Освіта м. Київ

Лебедєв М.Є.

Мельничук Н.А.

18 Федутенко Катерина Андріївна 05.11.1996 МСУ Динамо Харківська

Слюсаренко М.В.

Слюсаренко Л.І.

19 Шведова Ольга Олександрівна 22.03.1981 МСУ Україна Донецька

Дзержинський О.Е.

Рябченко С.Є.

20 Шевченко Карина Андріївна 23.11.1993 МСУ Динамо Харківська

Слюсаренко М.В.

Слюсаренко Л.І.

 

 

 

ТУРНІРНІ ТАБЛИЦІ:

 

-ЧОЛОВІКИ-

 

Супер ліга

  Команда Місце
 "Динамо", м. Львів 1
 КЗ ЛОР ЛУФК, м. Львів 2
 Збірна Харківської області 3
   ВК "Маріуполь" 4

 

Вища ліга

  Команда Місце

 КЗ ЛОР "ЛУФК", м. Львів

1

 НТУ "ХПІ"-ШВСМ,

м. Харків

2
 Збірна Харківської області - 1 3
   Збірна Київщини 4
 

  "Меотіда", м. Маріуполь

5
    Збірна Харківської області - 2 6
   "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

7
   ХДВУФК №1, м. Харків 8
   "Динамо", м. Київ 9

 

Кубок України

  Команда Місце
 "Динамо", м. Львів 1
   Збірна Харківської області 2
   ВК "ЛУФК", м. Львів 3
   ВК "Маріуполь" 4
 

 НТУ "ХПІ"-ШВСМ, м. Харків

5
   Збірна Київщини 6
   "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

7

 

-ЖІНКИ-

 

Чемпіонат України

  Команда Місце
 Збірна Донецької області  1
 Збірна Харківської області - ШВСМ "Політехнік" 2
 "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

3
 

 Збірна м. Києва

4

 

Кубок України

  Команда Місце
 Збірна Харківської області - ШВСМ "Політехнік" 1
   Збірна Донецької області  2
   "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

3
 

 Збірна м. Києва

4

 

-ЮНАКИ, ДІВЧАТА, ЮНІОРИ ТА ЮНІОРКИ-

 

Юніори 2001 р.н.

  Команда Місце

 КЗ ЛОР "ЛУФК", м. Львів

1
 Збірна Харківської області - 1 2

 "Меотіда", м. Маріуполь

3
    Збірна Харківської області - 2 4
   "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

5
   ХДВУФК №1, м. Харків 6
   "Динамо", м. Київ 7

 

Юніорки 2002 р.н.

  Команда Місце
  Збірна м. Києва  1
 Збірна Харківської області 2
 Збірна Донецької області 3
 

 "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

4

 

Юніори 2003 р.н.

  Команда Місце
 КЗ ЛОР "ЛУФК", м. Львів 1
 Збірна Харківської обл. - 1 2
 Збірна Закарпатської обл. 3
   ДЮСШ Водне поло, м. Одеса 4
 

 ДНУ-Дніпро - Збірна Дніпропетровської обл.

5
   Збірна Харківської обл. - 2 6
 

 КДЮСШ ім. Ю.Кутенка, м. Львів

7
   "Динамо", м. Київ 8
   ХДВУФК №1, м. Харків 9
   ДЮСШ №21, м. Київ 10
  "Меотіда", м. Маріуполь 12
  ГО "ВА ім. О. Баркалова", м. Харків 12

 

Юніорки 2004 р.н.

  Команда Місце
 СДЮСШОР №9, м. Київ 1
 Збірна Харківської обл. 2
 "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

3
 

 Збірна Донецької обл.

4
 

 

Юнаки 2005 р.н.

  Команда Місце

ДЮСШ № 3 - КЗ ЛОР "ЛУФК", 

м. Львів

1

Збірна Харківської обл. - 1

2

КДЮСШ ім. Ю. Кутенка, 

м. Львів

3
 

"КІВС", м. Львів

4
  ВК "Ужгород" 5
  ДНУ-Дніпро - Збірна Дніпропетровської обл. - 1 6
 

ДЮСШ "Водне поло", 

м. Одеса

7
  Збірна Харківської обл. - 2 7
  СОК "Євроспорт", м. Львів 9
  ДНУ-Дніпро - Збірна Дніпропетровської обл. - 2 9
 

СДЮШОР ім. Я. Клочкової-1, 

м. Харків

11
  ДЮСШ №21, м. Київ 11
  "Меотіда", м. Маріуполь 13
  ДЮСШ № 3, м. Львів 13
  СДЮШОР №9, м. Київ 13
 

СДЮШОР ім. Я. Клочкової-2 - ГО "ВА ім. О. Баркалова", м. Харків

13
  ГО "ВА ім. О. Баркалова" - СДЮШОР ім. Я. Клочкової 17

 

Юнаки 2007 р.н.

  Команда Місце
СОК "Євроспорт", м. Львів 1
Збірна Харківської обл. 2

ГО "ВА ім. О. Баркалова - СДЮШОР ім. Я. Клочкової, 

м. Харків

3
  ДЮСШ № 3, м. Львів 4
  ВК "Ужгород" 5
  СДЮШОР №9, м. Київ 6
 

КДЮСШ ім. Ю. Кутенка, 

м. Львів

7
  ДЮСШ Водне поло, м. Одеса 7
  ДЮСШ №21 - 2, м. Київ 7
 

ОК ДЮСШ "Динамо", 

м. Ужгород

10
 

ДНУ-Дніпро - Збірна Дніпропетровської обл.

10
  ДЮСШ №21 - 1, м. Київ 10
  Збірна Харківської обл. - 2 13
  ВА ім. Баркалова, м. Харків 13

 

ПАРТНЕРИ: