*ВИЩОЮ ЧЕСТЮ ДЛЯ ВАТЕРПОЛІСТА Є ВИСТУП ЗА ЗБІРНУ КОМАНДУ КРАЇНИ*

Склад жіночої національної збірної команди України на 2020 рік

 

1 Абоімова Ірина Ігорівна 01.03.1994 МСУ Динамо Харківська

Слюсаренко М.В.

Слюсаренко Л.І.

2 Алексєєнко Арина Андріївна 03.01.1990 МСУ Україна Донецька

Дзержинський О.Е.

Рябченко С.Є.

3 Бабак Катерина Віталіївна 12.04.2004 МСУ Динамо Харківська

Мироненко О.І.

Слюсаренко М.В.

4 Вінник Софія Олександрівна  26.09.2001 КМСУ   Дніпропетровська

Гончаров С.В.

Фоміченко Р.Г.

5 Володько Дар’я Анатоліївна 08.12.1999 КМСУ   Дніпропетровська

Гончаров С.В.

Фоміченко Р.Г.

6 Гресь Анастасія Сергіївна 16.06.1996 МСУ Освіта м. Київ

Лебедєв М.Є.

Мельничук Н.А.

7 Даниліна Сабіна Олександрівна 12.09.2001 КМСУ   Дніпропетровська

Гончаров С.В.

Фоміченко Р.Г.

8 Дворжецька Марія Володимирівна 19.01.1998 МСУ Освіта м. Київ

Лебедєв М.Є.

Мельничук Н.А.

9 Жихарєва Марина Євгенівна 12.06.1996 МСУ Динамо Харківська

Слюсаренко М.В.

Слюсаренко Л.І.

10 Іванченко Анастасія Олегівна 31.05.2001 МСУ Освіта м. Київ

Лебедєв М.Є.

Мельничук Н.А.

11 Коваль Владислава Вадимівна 28.01.2002 КМСУ   Дніпропетровська

Гончаров С.В.

Фоміченко Р.Г.

12 Колісник Наталія Віталіївна 02.06.1979 МСУ Динамо Харківська

Слюсаренко М.В.

Слюсаренко Л.І.

13 Кошевая Лідія Ігорівна 30.07.1997 КМСУ   Дніпропетровська

Гончаров С.В.

Фоміченко Р.Г.

14 Мельничук Анастасія Володимирівна 03.11.1996 МСУ  Освіта м. Київ

Лебедєв М.Є.

Мельничук Н.А.

15 Назаренко Валерія В’ячеславівна 07.11.1997 МСУ Україна Донецька

Дзержинський О.Е.

Рябченко С.Є.

16 Рябченко Олена Сергіївна 27.11.1991 МСУ Україна Донецька

Дзержинський О.Е.

Рябченко С.Є.

17 Телипко Діна Євгенівна 13.06.1997 МСУ Освіта м. Київ

Лебедєв М.Є.

Мельничук Н.А.

18 Федутенко Катерина Андріївна 05.11.1996 МСУ Динамо Харківська

Слюсаренко М.В.

Слюсаренко Л.І.

19 Шведова Ольга Олександрівна 22.03.1981 МСУ Україна Донецька

Дзержинський О.Е.

Рябченко С.Є.

20 Шевченко Карина Андріївна 23.11.1993 МСУ Динамо Харківська

Слюсаренко М.В.

Слюсаренко Л.І.

 

ТУРНІРНІ ТАБЛИЦІ:

 

-ЧОЛОВІКИ-

 

Супер ліга 2021

  Команда Місце
 "Динамо", м. Львів 1
 Збірна Харківської області 2
 ВК "Маріуполь 3
   НТУ ХПІ м. Харків 4

 

Вища ліга 2021

  Команда Місце

 ДЮСШ № 21, м. Київ

1

 ДЮСШ № 3, м. Львів

2
 Збірна Харківської області - 1 3
   КЗ ЛОР "ЛУФК", м. Львів 4
 

 "Динамо", м. Ужгород

5
 

 "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

6
   Збірна м. Київа 7
  Збірна Харківської області - 2 8
   "Меотіда", м. Маріуполь 9

 

 

 

 

Кубок України 2020

  Команда Місце
 "Динамо", м. Львів 1
   Збірна Харківської області 2
   НТУ ХПІ м. Харків 3
   ВК "Маріуполь 4
 

 Збірна Київської області - 1

5
   "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

6
   Збірна Київської області - 2 7

 

-ЖІНКИ-

 

Чемпіонат України 2021

  Команда Місце
 Збірна Харківської області -   ШВСМ "Політехнік" 1
 Збірна м. Києва 2
  Збірна Донецької області  3
 

"ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

4

 

Кубок України 2020

  Команда Місце
 Збірна Харківської області -  ШВСМ "Політехнік" 1
   "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

2
   Збірна м. Києва 3
 

 Збірна Донецької області 

4

 

-ЮНАКИ, ДІВЧАТА, ЮНІОРИ ТА ЮНІОРКИ-

 

Юніорки 2003 р.н. (2020)

  Команда Місце

 Збірна м. Києва

1
 "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

2

 Збірна Донецької області 

3
   Збірна Харківської області 4

 

Юніорки 2004 р.н. 2021

  Команда Місце
 Збірна м. Києва 1
 Збірна Харківської області 2
Збірна Донецької області  3
 

"ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

4
  СДЮШОР № 9 5

 

Юніори 2003 р.н. 2021

  Команда Місце
 Збірна Харківської області - 1 1
 КЗ ЛОР "ЛУФК", м. Львів 2

 "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

3
  Збірна Харківської області - 2 4
 

  "Меотіда", м. Маріуполь

5

 

Юніори 2004 р.н. (2020)

  Команда Місце
 КЗ ЛОР "ЛУФК", м. Львів 1
 Збірна Харківської області - 1 2
 "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

3
 

 "Динамо" м. Ужгород

4
 
   ДЮСШ № 21 м. Київ 5
   КДЮСШ ім. Ю. Кутенко 6
   Збірна Харківської області - 2 7
  "Меотіда", м. Маріуполь 8

 

Юнаки 2006 р.н. (2020)

  Команда Місце
Збірна Харківської обл. 1

"КІВС", м. Львів

2

КДЮСШ ім. Ю. Кутенка, 

м. Львів

3
 

ГО "ВА ім. О. Баркалова" - СДЮШОР ім. Я. Клочкової

4
 

Збірна Закарпатської області

5
 

ДЮСШ "Водне поло", 

м. Одеса

6
  ДЮСШ № 3, м. Львів 7
  СОК "Євроспорт", м. Львів 7
  ДНУ-Дніпро - Збірна Дніпропетровської обл. 9
  СДЮШОР ім. Я. Клочкової-ГО ВА ім. О. Баркалова 9
  КЗ КДЮСШ «Меотіда», м. Маріуполь 11

 

 

 

Юнаки 2008 р.н. (2020)

  Команда Місце
ДЮСШ № 3, м. Львів 1
СОК "Євроспорт", м. Львів 2
Збірна Харківської обл. 3
   Збірна м. Ужгород 4
 

СДЮШОР ім. Я. Клочкової, 

м. Харків

5
  ДНУ-Дніпро - Збірна Дніпропетровської обл. 6
  Збірна м. Києва 7
  ДЮСШ №21 - 2, м. Київ 8
  ДЮСШ №21 - 1, м. Київ 9
 

ДЮСШ Водне поло, м. Одеса

10

 

ПАРТНЕРИ: