*ВИЩОЮ ЧЕСТЮ ДЛЯ ВАТЕРПОЛІСТА Є ВИСТУП ЗА ЗБІРНУ КОМАНДУ КРАЇНИ*

Склад жіночої національної збірної команди України на 2018 рік

 

Фотографія Прізвище, ім'я, по батькові Дата народження Розряд ФСТ Область Школа Тренери
Абоімова Ірина Ігорівна 01.03.1994 МСУ Динамо  Харківська ШВСМ

Слюсаренко М.В.

Слюсаренко Л.І. 

Андрєєва Марія Сергіївна 21.02.1996 МСУ Освіта м. Київ     СДЮСШОР №9

Лебедєв М.Є.

Мельничук Н.А. 

Бобовнікова Каріна Андріївна 23.11.1993 МСУ Динамо  Харківська ШВСМ

Слюсаренко М.В.

Слюсаренко Л.І. 

Булах Анфіса Андріівна 19.08.1998 МСУ Освіта м. Київ     СДЮСШОР №9

Лебедєв М.Є.

Мельничук Н.А. 

Вінник Софія Олександрівна 26.09.2001 КМСУ   Дніпропетровська СДЮСШОР

Гончаров С.В.

Фоміченко Р.Г.

Володько Дар'я Анатоліївна 08.12.1999 КМСУ   Дніпропетровська СДЮСШОР

Гончаров С.В.

Фоміченко Р.Г.

Гресь Анастасія Сергіївна 17.06.1996 МСУ Освіта м. Київ     СДЮСШОР №9

Лебедєв М.Є.

Мельничук Н.А. 

Даниліна Сабіна Олександрівна 12.09.2001 КМСУ   Дніпропетровська СДЮСШОР

Гончаров С.В.

Фоміченко Р.Г.

Дворжецька Марія Володимирівна 19.01.1998 МСУ Освіта м. Київ     СДЮСШОР №9

Лебедєв М.Є.

Мельничук Н.А.

Заяц  Богдана  Валентинівна 27.02.2002 КМСУ Освіта м. Київ     СДЮСШОР №9

Лебедєв М.Є.

Мельничук Н.А.

Іванченко Анастасія  Олегівна 31.05.2001 КМСУ Освіта м. Київ     СДЮСШОР №9 Лебедєв М.Є.  Мельничук Н.А.
Кошевая Лідія Ігорівна 30.11.1997 КМСУ   Дніпропетровська СДЮСШОР

Гончаров С.В.

Фоміченко Р.Г.

Курвічева Ксенія Леонідівна 21.02.1986 МСУ Освіта м. Київ     СДЮСШОР №9

Лебедєв М.Є.

Мельничук Н.А. 

Мельничук Анастасія Володимирівна 03.11.1996 МСУ Освіта м. Київ     СДЮСШОР №9

Лебедєв М.Є.

Мельничук Н.А. 

Назаренко Валерія В'ячеславівна 07.11.1997 МСУ Україна Донецька   ОДЮСШ

Дзержинський О.Е.

Рябченко С.Є.

Рябченко Олена Сергіївна 27.11.1991 МСУ Україна Донецька   ШВСМ

Дзержинський О.Е.

Рябченко С.Є.

Телипко Діна Євгенівна 13.06.1997 МСУ Освіта м. Київ     СДЮСШОР №9

Лебедєв М.Є.

Мельничук Н.А.

Федутенко Катерина Андріївна 05.11.1996 МСУ Динамо  Харківська ШВСМ

Слюсаренко М.В.

Слюсаренко Л.І. 

Шакурова Аріна Олегівна 14.10.2001 КМСУ   Дніпропетровська СДЮСШОР

Гончаров С.В.

Фоміченко Р.Г.

Шведова Ольга Олександрівна 22.03.1981 МСУ Україна Донецька   ШВСМ

Дзержинський О.Е.

Рябченко С.Є.

 

 

 

НАШІ  ПАРТНЕРИ:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ТУРНІРНІ ТАБЛИЦІ:

 

ЧОЛОВІКИ

 

відкритий XXVII ЧУ (Супер ліга)

  Команда О Місце
 "Динамо", м. Львів 48 1
 Збірна Харківської області 42 2
 ВК "Маріуполь" 10 3
   "НТУ-ХПІ", м. Харків 8 4

 

Вища ліга

  Команда О Місце

 КЗ ЛОР "ЛУФК", м. Львів

28 1
 Збірна Харківської області - 1 25 2

 "Меотіда", м. Маріуполь

18 3
   "СДЮШОР-ДНУ", м. Дніпро 10 4
 

 Збірна Харківської області - 2

4 5
   "Динамо", м. Київ 3 6
 

 Збірна Харківської області - 3

  7
 

 Збірна Харківської області - 4

  8

 

Кубок України

  Команда Місце
 Збірна Харківської області 1
   "Динамо", м. Львів 2
   "НТУ-ХПІ", м. Харків 3
   ВК "Маріуполь" 4
   Збірна Київщини 5
   ДНУ-Дніпро 6

 

ЖІНКИ

 

XXVI ЧУ

  Команда О Місце
 Збірна Харківської області - ШВСМ "Політехнік" 24 1
 СДЮШОР №9, м. Київ 18 2
 "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

16 3
 

 Збірна Донецької області

11 4

 

Кубок України

  Команда Місце
  1
    2
    3
    4

 

ЮНАКИ, ДІВЧАТА, ЮНІОРИ ТА ЮНІОРКИ

 

Юнаки 2006 р.н.

  Команда О Місце
 ДНУ-Дніпро, м. Дніпро 27 1
 СДЮШОР ім. Я. Клочкової,

 м. Харків

24 2

 КВВС "Аквапарк", м. Львів

18 3
 

 ВК "Ужгород"

15 4
   КДЮСШ ім. Ю. Кутенка,

 м. Львів

13 5
 

 СОК "Євроспорт", м. Львів

12 6
   Збірна Харківської обл. 10 7
 

 СДЮШОР №9, м. Київ

10 8
 

 ДЮСШ Водне поло, м. Одеса

3 9
   ВА ім. О. Баркалова,

 м. Харків

0 10

 

Юніори 2002 р.н.

Команда О Місце
 "Динамо", м. Ужгород 24 1

 КЗ ЛОР "ЛУФК", м. Львів

24 2

 ДЮСШ Водне поло, м. Одеса

21 3

 Збірна Харківської обл. - 1 

18 4
 ДНУ-Дніпро, м. Дніпро 15 5

 Збірна Харківської обл. - 2

13 6
 СДЮШОР ім. Я. Клочкової,

 м. Харків

9 7

 "Динамо", м. Київ

7 8

 ДЮСШ №3, м. Львів

3 9

 ВА ім. О. Баркалова, м. Харків

0 10