*ВИЩОЮ ЧЕСТЮ ДЛЯ ВАТЕРПОЛІСТА Є ВИСТУП ЗА ЗБІРНУ КОМАНДУ КРАЇНИ*

Склад жіночої національної збірної команди України на 2017 рік

 

 

 

Фотографія

Прізвище, ім'я, по батькові

Дата народження Розряд ФСТ Область Школа Тренери
Абоімова Ірина Ігорівна 01.03.1994 МСУ Динамо Харківська ШВСМ Слюсаренко М.В. Слюсаренко Л.І. 
Андрєєва Марія Сергіївна 21.02.1996 МСУ Освіта м. Київ СДЮСШОР № 9 Лебедєв М.Є. Мельничук Н.А.
Бєлозьорова Єлизавета Андріївна 30.11.1995 МСУ Україна Донецька ОДЮСШ

Дзержинський О.Е.

Рябченко С.Є.

Булах Анфіса Андріівна 19.08.1998 МСУ Освіта м. Київ СДЮСШОР № 9 Лебедєв М.Є. Мельничук Н.А. 
Дворжецька Марія Володимирівна 19.01.1998 МСУ Освіта м. Київ СДЮСШОР № 9 Лебедєв М.Є. Мельничук Н.А. 
Ленська Катерина В'ячеславівна 19.03.1998 МСУ Освіта м. Київ СДЮСШОР № 9 Лебедєв М.Є. Мельничук Н.А. 
Касьяненко Анна Григорівна 13.05.1986 МСУ Динамо  Харківська ШВСМ Слюсаренко М.В. Слюсаренко Л.І. 
Колочкіна Жаклін Арвідасовна 05.03.1990 МСУ Динамо  Харківська ШВСМ

Слюсаренко Л.І.

Біккінєєв М.І. 

Кошевая Лідія Ігорівна 30.11.1997 КМСУ   Дніпропетровська СДЮСШОР 

Гончаров С.В.

Фоміченко Р.Г. 

Лисенко Валерія Ігорівна 30.03.1994 КМСУ   Дніпропетровська СДЮСШОР 

Гончаров С.В.

Фоміченко Р.Г.

Мельничук Анастасія Володимирівна 03.11.1996 МСУ Освіта м. Київ     СДЮСШОР № 9 Лебедєв М.Є. Мельничук Н.А. 
Назаренко Валерія В'ячеславівна 07.11.1997 МСУ Україна Донецька   ОДЮСШ

Дзержинський О.Е.

Рябченко С.Є.

Погоріла Олена Віталіївна 11.03.1998 МСУ Освіта м. Київ   СДЮСШОР № 9 Лебедєв М.Є. Мельничук Н.А. 
Рябченко Олена Сергіївна 27.11.1991 МСУ Україна Донецька   ШВСМ

Дзержинський О.Е.

Рябченко С.Є.

Теліпко Діна Євгенівна 13.06.1997 МСУ Освіта м. Київ СДЮСШОР № 9 Лебедєв М.Є. Мельничук Н.А.
Федутенко Катерина Андріївна 05.11.1996 МСУ Динамо Харківська ШВСМ Слюсаренко М.В. Слюсаренко Л.І. 
Ходос Єлизавета Віталіївна 19.11.1997 МСУ Освіта м. Київ СДЮСШОР № 9 Лебедєв М.Є. Мельничук Н.А. 
Шведова Ольга Олександрівна 22.03.1981 МСУ Україна Донецька ШВСМ

Дзержинський О.Е.

Рябченко С.Є.

Шевченко Єлизавета Сергіївна 05.08.1995 КМСУ   Дніпропетровська СДЮСШОР Гончаров С.В. Фоміченко Р.Г.  
Шевченко Карина Андріївна 23.11.1993 МСУ Динамо Харківська ШВСМ

Слюсаренко Л.І.

Біккінєєв М.І. 

 

НАСТУПНІ ІГРИ:

 

 

Відкритий чемпіонат України

серед юніорок 1999 р.н.

 

 

10.11.17 - 12.11.17

 

 

м. Дніпро,

басейн "ДНУ"

 

 

ПОПЕРЕДНІ ІГРИ:

 

 

Суперкубок України

серед чоловіків

 

 

28.10.17

 

 

м. Київ,

басейн Центру ФВС КПІ

ім. Ігоря Сікорського

 

 

НАШІ  ПАРТНЕРИ:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ТУРНІРНІ ТАБЛИЦІ:

 

ЧОЛОВІКИ

 

Супер ліга

  Команда Місце
 Збірна Харківської області 1
 "Динамо", м. Львів 2
 "НТУ-ХПІ", м. Харків 3
   ВК "Маріуполь" 4

 

Вища ліга

  Команда Місце

 КЗ ЛОР "ЛУФК" - ДЮСШ №3,

 м. Львів

1
 Збірна Харківської області - 1 2

 "Меотіда", м. Маріуполь

3
   Збірна Київщини 4
 

 "СДЮШОР-ДНУ", м. Дніпро

5
   ХДВУФК №1, м. Харків 6
 

 СДЮШОР ім. Я. Клочкової -

 ХДВУФК №1, м. Харків

7
 

 Збірна Харківської області - 2

8

 

ЖІНКИ

 

Вища ліга

  Команда Місце
 Збірна Харківської області - ШВСМ "Політехнік" 1
 СДЮШОР №9, м. Київ 2
 Збірна Донецької області 3
 

 "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

4

 

ЮНАКИ, ДІВЧАТА, ЮНІОРИ ТА ЮНІОРКИ

 

Юнаки 2005 р.н. і мол.

  Команда Місце
 ДЮСШ №3, м. Львів 1
 ВК м. Ужгорода 2

 СОК "ЄВРОСПОРТ", м. Львів

3
 

 "СДЮШОР-ДНУ- 1", м. Дніпро

4
   Збірна Харківської області 5
 

 КДЮСШ ім. Ю. Кутенка-2,

 м. Львів

6
   СДЮШОР №9, м. Київ 7
 

 СДЮШОР ім. Я. Клочкової -2,

 м. Харків

8
 

 СДЮШОР ім. Я. Клочкової -1,

 м. Харків

9
   КВВС "Аквапарк", м. Львів 10
   ДЮСШ Водне поло, м. Одеса 11
   "СДЮШОР-ДНУ- 2", м. Дніпро 12
 

 КДЮСШ ім. Ю. Кутенка-1,

 м. Львів

13
 

 ВА ім. О. Баркалова,

 м. Харків

14

 

Юнаки 2003 р.н.

  Команда Місце
 "АРЕНА", м. Тбілісі 1
 "Динамо", м. Ужгород 2

 Збірна Харківської області

3
 

 КЗ ЛОР "ЛУФК" - ДЮСШ №3,

 м. Львів  

4
   ХДВУФК №1 - СДЮШОР

 ім. Я. Клочкової, м. Харків

5
 

 ДЮСШ "Водне поло",

 м. Одеса

6
   СДЮШОР-ДНУ - Збірна           Дніпропетровської області 7
 

 КДЮСШ "Динамо" -

 СДЮШОР № 9, м. Київ

8
 

 КЗ ЛОР "ЛУФК" -

 СОК  "Євроспорт", м. Львів

9
 

 ВА ім. О. Баркалова, м. Харків

10

 

Юніори 1999 р.н.

  Команда Місце

 КЗ ЛОР "ЛУФК" - ДЮСШ №3,

 м. Львів

1
 Збірна Харківської області - 1 2

 "Меотіда", м. Маріуполь

3
 

 "СДЮШОР-ДНУ", м. Дніпро

4
   ХДВУФК №1, м. Харків 5
 

 СДЮШОР ім. Я. Клочкової -

 ХДВУФК №1, м. Харків

6
 

 Збірна Харківської області - 2

7

 

Юніори 2001 р.н.

Команда Місце

 КЗ ЛОР "ЛУФК", м. Львів

1
 Збірна м. Маріуполя 2

 Збірна м. Одеси

3

 Збірна Харківської області

4
 СОК "Євроспорт", м. Львів 5

 "СДЮШОР-ДНУ", м. Дніпро

6

 ХДВУФК №1, м. Харків

7

 КДЮСШ "Динамо", м. Київ

8

 СДЮШОР ім. Я. Клочкової -

 ХДВУФК №1, м. Харків

9

 ДЮСШ № 3, м. Львів

10