*ВИЩОЮ ЧЕСТЮ ДЛЯ ВАТЕРПОЛІСТА Є ВИСТУП ЗА ЗБІРНУ КОМАНДУ КРАЇНИ*

Склад чоловічої національної збірної команди України (юніори) на 2020 рік

 

1 Агаджанов Чінгіз Тимурович  20.10.2003 КМСУ Динамо Львівська

Наумчик Є.Г.

Сидорович Ю.О.

2 Ашанін Дмитро Максимович 08.11.2003 КМСУ Освіта Харківська Мироненко О.І.
3 Голубенко Іван Олександрович 04.02.2003 І р.   Одеська

Махарадзе Г.Т.

Печуриця Є.В.

4 Гончаров Максим Сергійович 23.06.2003 КМСУ   Дніпропетровська

Головко Ю.Є.  

Гончаров С.В.

5 Горудко Максим Денисович 16.06.2002 КМСУ Освіта Харківська

Головкін Т. Є.

Гуренко Д.І.

6 Грабовський Володимир Андрійович 07.08.2003 КМСУ   Харківська Надеждін О.М.        Погребняк  В.В.
7 Завальний Олексій Андрійович 07.07.2003 КМСУ Освіта Львівська

Наумчик Є.Г.

Момот В.В.

8 Зелик Арсеній Тарасович 20.07.2004 І р. Освіта Львівська

Наумчик Є.Г.

Момот В.В.

9 Ільченко Вадим Віталійович 01.10.2004 КМСУ Освіта Харківська

Смеркус О.Є.

Гуренко Д.І.

10 Камльов Артем Дмитрович 17.07.2004 І р.   Дніпропетровська

Юровський Ю.М.  

Гончаров С.В.

11 Клунний Максим Дмитрович 10.01.2004 КМСУ Освіта Харківська

Гуренко Д.І.   

Мироненко О.І.

12 Ліщинський Володимир Любомирович 31.07.2003 КМСУ Освіта Львівська

Наумчик Є.Г.

Скиба Є.С.

13 Любінський Ігор Олегович 03.05.2004 І р. ЗСУ Львівська

Наумчик Є.Г.

Скиба Є.С.

14 Маймулін Ігнат Геннадійович 09.02.2002 КМСУ Освіта Харківська

Головкін Т. Є.

Гуренко Д.І.

15 Маруняк Богдан Ігорович 09.04.2003 КМСУ   Одеська

Печуриця Є.В.

Махарадзе Г.Т. 

16 Мітюріч Ілля Романович 27.11.2003 КМСУ   Харківська

Гуренко Д.І.

Головкін Т.Є.

17 Мул Олександр Олександрович 16.01.2003 І р. Освіта Львівська

Наумчик Є.Г.

Момот В.В.

18 Надеждін Михайло Олександрович 01.03.2003 КМСУ   Харківська Надеждін О.М.        Вишневська С.В.
19 Онищенко Григорій Олександрович 03.12.2003 КМСУ Освіта Харківська

Гуренко Д.І.

Головкін Т.Є.

20 Пантелеймонов Дмитро Олександрович 19.03.2003 КМСУ Динамо Закарпатська

Василькін І.Е.

Киселюк С.В.

21 Подсолонко Єгор Андрійович 08.09.2002 КМСУ Освіта Харківська

Надеждін О.М.

Погребняк В.В. 

22 Потерейко Артур Орестович 25.06.2003 І р. Освіта Львівська

Наумчик Є.Г.

Момот В.В.

23 Роганов Ілля Олегович 08.03.2003 КМСУ   Харківська

Гуренко Д.І.

Головкін Т.Є.

24 Толстіков Артем Андрійович 08.03.2003 І р. Освіта Львівська

Наумчик Є.Г.

Момот В.В.

25 Хацко Данило Святославович 01.03.2004 І р. ЗСУ Львівська

Наумчик Є.Г.

Скиба Є.С.

26 Цісар Андрій Андрійович  08.12.2002 КМСУ Освіта Харківська

Надеждін О.М.

Бєлєвцов В.І.

 

 

 

ТУРНІРНІ ТАБЛИЦІ:

 

-ЧОЛОВІКИ-

 

Супер ліга

  Команда Місце
 "Динамо", м. Львів 1
 КЗ ЛОР ЛУФК, м. Львів 2
 Збірна Харківської області 3
   ВК "Маріуполь" 4

 

Вища ліга

  Команда Місце

 КЗ ЛОР "ЛУФК", м. Львів

1

 НТУ "ХПІ"-ШВСМ,

м. Харків

2
 Збірна Харківської області - 1 3
   Збірна Київщини 4
 

  "Меотіда", м. Маріуполь

5
    Збірна Харківської області - 2 6
   "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

7
   ХДВУФК №1, м. Харків 8
   "Динамо", м. Київ 9

 

Кубок України

  Команда Місце
 "Динамо", м. Львів 1
   Збірна Харківської області 2
   ВК "ЛУФК", м. Львів 3
   ВК "Маріуполь" 4
 

 НТУ "ХПІ"-ШВСМ, м. Харків

5
   Збірна Київщини 6
   "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

7

 

-ЖІНКИ-

 

Чемпіонат України

  Команда Місце
 Збірна Донецької області  1
 Збірна Харківської області - ШВСМ "Політехнік" 2
 "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

3
 

 Збірна м. Києва

4

 

Кубок України

  Команда Місце
 Збірна Харківської області - ШВСМ "Політехнік" 1
   Збірна Донецької області  2
   "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

3
 

 Збірна м. Києва

4

 

-ЮНАКИ, ДІВЧАТА, ЮНІОРИ ТА ЮНІОРКИ-

 

Юніори 2001 р.н.

  Команда Місце

 КЗ ЛОР "ЛУФК", м. Львів

1
 Збірна Харківської області - 1 2

 "Меотіда", м. Маріуполь

3
    Збірна Харківської області - 2 4
   "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

5
   ХДВУФК №1, м. Харків 6
   "Динамо", м. Київ 7

 

Юніорки 2002 р.н.

  Команда Місце
  Збірна м. Києва  1
 Збірна Харківської області 2
 Збірна Донецької області 3
 

 "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

4

 

Юніори 2003 р.н.

  Команда Місце
 КЗ ЛОР "ЛУФК", м. Львів 1
 Збірна Харківської обл. - 1 2
 Збірна Закарпатської обл. 3
   ДЮСШ Водне поло, м. Одеса 4
 

 ДНУ-Дніпро - Збірна Дніпропетровської обл.

5
   Збірна Харківської обл. - 2 6
 

 КДЮСШ ім. Ю.Кутенка, м. Львів

7
   "Динамо", м. Київ 8
   ХДВУФК №1, м. Харків 9
   ДЮСШ №21, м. Київ 10
  "Меотіда", м. Маріуполь 12
  ГО "ВА ім. О. Баркалова", м. Харків 12

 

Юніорки 2004 р.н.

  Команда Місце
 СДЮСШОР №9, м. Київ 1
 Збірна Харківської обл. 2
 "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

3
 

 Збірна Донецької обл.

4
 

 

Юнаки 2005 р.н.

  Команда Місце

ДЮСШ № 3 - КЗ ЛОР "ЛУФК", 

м. Львів

1

Збірна Харківської обл. - 1

2

КДЮСШ ім. Ю. Кутенка, 

м. Львів

3
 

"КІВС", м. Львів

4
  ВК "Ужгород" 5
  ДНУ-Дніпро - Збірна Дніпропетровської обл. - 1 6
 

ДЮСШ "Водне поло", 

м. Одеса

7
  Збірна Харківської обл. - 2 7
  СОК "Євроспорт", м. Львів 9
  ДНУ-Дніпро - Збірна Дніпропетровської обл. - 2 9
 

СДЮШОР ім. Я. Клочкової-1, 

м. Харків

11
  ДЮСШ №21, м. Київ 11
  "Меотіда", м. Маріуполь 13
  ДЮСШ № 3, м. Львів 13
  СДЮШОР №9, м. Київ 13
 

СДЮШОР ім. Я. Клочкової-2 - ГО "ВА ім. О. Баркалова", м. Харків

13
  ГО "ВА ім. О. Баркалова" - СДЮШОР ім. Я. Клочкової 17

 

Юнаки 2007 р.н.

  Команда Місце
СОК "Євроспорт", м. Львів 1
Збірна Харківської обл. 2

ГО "ВА ім. О. Баркалова - СДЮШОР ім. Я. Клочкової, 

м. Харків

3
  ДЮСШ № 3, м. Львів 4
  ВК "Ужгород" 5
  СДЮШОР №9, м. Київ 6
 

КДЮСШ ім. Ю. Кутенка, 

м. Львів

7
  ДЮСШ Водне поло, м. Одеса 7
  ДЮСШ №21 - 2, м. Київ 7
 

ОК ДЮСШ "Динамо", 

м. Ужгород

10
 

ДНУ-Дніпро - Збірна Дніпропетровської обл.

10
  ДЮСШ №21 - 1, м. Київ 10
  Збірна Харківської обл. - 2 13
  ВА ім. Баркалова, м. Харків 13

 

ПАРТНЕРИ: