*ВИЩОЮ ЧЕСТЮ ДЛЯ ВАТЕРПОЛІСТА Є ВИСТУП ЗА ЗБІРНУ КОМАНДУ КРАЇНИ*

Склад чоловічої національної збірної команди України (юніори) на 2018 рік

 

Фотографія Прізвище, ім'я, по батькові Дата народження Розряд ФСТ Область Школа Тренери
Алєксєєв Костянтин Вікторович   13.07.2001 МСУ    Львівська КЗЛОР ЛУФК

Наумчик Є.Г.

Сидорович Ю.О.

Бажинов Микита Ігорович 16.05.2000 КМСУ Освіта Харківська ХОВУФКС

Колточихін С.В.

Гуренко Д.І.   

Бакшенєв Олександр Олександрович  25.01.2001 КМСУ Освіта Харківська

ХДВУФК

№ 1

Погребняк В.В.

Надєждін О.М.

Без'язичний Владислав Сергійович 19.10.2000 КМСУ Освіта Харківська ХОВУФКС

Колточихін С.В.

Гуренко Д.І.   

Булачек Володимир Володимирович 02.07.2002 КМСУ Освіта Львівська КЗЛОР ЛУФК

Наумчик Є.Г.

Сидорович Ю.О.

Дьяков Богдан Олегович 15.04.2001 КМСУ Україна Донецька   КЗ КДЮСШ

Цуприк О.В. 

Вишняков В.Г.

Івахно Єгор Ігорович 27.11.2001 КМСУ Освіта Харківська ХОВУФКС

Колточихін С.В. 

Смеркус О.Є.

user_no_image-407483ae71f736050a4e818053 Криволапов Володимир Олексійович 13.05.1999 КМСУ Україна Донецька   КЗ КДЮСШ

Швейнов О.В.

Цуприк О.В.

Лісовий Михайло Юрійович 01.11.2000 КМСУ Освіта Львівська КЗЛОР ЛУФК

Сидорович Ю.О.

Наумчик Є.Г.

user_no_image-407483ae71f736050a4e818053 Лупонос Денис Андрійович 10.09.2001 КМСУ Освіта Дніпропетровська СДЮСШОР ДНУ

Веремєєв С.А.

Головко Ю.Є.

Макаров Кирило Костянтинович 15.04.2001 КМСУ Освіта Дніпропетровська СДЮСШОР ДНУ

Веремєєв С.А.

Головко Ю.Є.

Наволоков Ілля Валерійович 26.06.2000 КМСУ Освіта Харківська

СДЮШОР ім.Я. Клочкової

Смеркус О.Є.

Смеркус Є.Д.

user_no_image-407483ae71f736050a4e818053 Найдьонов Дмитро Євгенович 19.11.1999 КМСУ Україна Донецька   КЗ КДЮСШ

Швейнов О.В.

Цуприк О.В.

user_no_image-407483ae71f736050a4e818053 Нємов Нікіта В'ячеславович 04.10.2002 КМСУ   Одеська  

Ставертій О.В.

Печуриця Є.В.

Осика Максим Петрович 16.08.2001 КМСУ Освіта Львівська КЗЛОР ЛУФК

Наумчик Є.Г.

Сидорович Ю.О.

user_no_image-407483ae71f736050a4e818053 Остапенко Олександр Валерійович  21.03.2001 КМСУ Освіта Харківська ХОВУФКС

Колточихін С.В.

Гуренко Д.І.   

Погосян Антон Дмитрович 01.10.2000 КМСУ Освіта Львівська КЗЛОР ЛУФК

Зінкевич І.І.

Момот В.В.

user_no_image-407483ae71f736050a4e818053 Поріцький Ярослав Ігорович 15.05.2001 КМСУ Освіта Львівська КЗЛОР ЛУФК

Сидорович Ю.О.

Наумчик Є.Г.

user_no_image-407483ae71f736050a4e818053 Федорко Захарій Андрійович 13.10.2002 КМСУ Освіта Львівська КЗЛОР ЛУФК

Наумчик Є.Г.

Сидорович Ю.О.

Шмігель Євген Олександрович   14.02.2002 КМСУ Освіта Харківська ХОВУФКС

Колточихін С.В.

Смеркус О.Є.

 

 

НАСТУПНІ ІГРИ:

 

 

VІ тур відкритого XXVII чемпіонату України (Супер ліга) серед чоловіків

 

 

25-27.05.18

 

 

м. Львів,

басейн ЗСУ "ЦСКУ"

 

 

 

НАШІ  ПАРТНЕРИ:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ТУРНІРНІ ТАБЛИЦІ:

 

ЧОЛОВІКИ

 

відкритий XXVII ЧУ (Супер ліга)

Команда О Місце
 "Динамо", м. Львів 40 1
 Збірна Харківської області 35 2
 ВК "Маріуполь" 9 3
 "НТУ-ХПІ", м. Харків 6 4

 

Вища ліга

  Команда Місце

 КЗ ЛОР "ЛУФК" - ДЮСШ №3,

 м. Львів

1
 Збірна Харківської області - 1 2

 "Меотіда", м. Маріуполь

3
   Збірна Київщини 4
 

 "СДЮШОР-ДНУ", м. Дніпро

5
   ХДВУФК №1, м. Харків 6
 

 СДЮШОР ім. Я. Клочкової -

 ХДВУФК №1, м. Харків

7
 

 Збірна Харківської області - 2

8

 

ЖІНКИ

 

Вища ліга

  Команда Місце
 Збірна Харківської області - ШВСМ "Політехнік" 1
 СДЮШОР №9, м. Київ 2
 Збірна Донецької області 3
 

 "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

4

 

ЮНАКИ, ДІВЧАТА, ЮНІОРИ ТА ЮНІОРКИ

 

Юнаки 2005 р.н. і мол.

  Команда Місце
 ДЮСШ №3, м. Львів 1
 ВК м. Ужгорода 2

 СОК "ЄВРОСПОРТ", м. Львів

3
 

 "СДЮШОР-ДНУ- 1", м. Дніпро

4
   Збірна Харківської області 5
 

 КДЮСШ ім. Ю. Кутенка-2,

 м. Львів

6
   СДЮШОР №9, м. Київ 7
 

 СДЮШОР ім. Я. Клочкової -2,

 м. Харків

8
 

 СДЮШОР ім. Я. Клочкової -1,

 м. Харків

9
   КВВС "Аквапарк", м. Львів 10
   ДЮСШ Водне поло, м. Одеса 11
   "СДЮШОР-ДНУ- 2", м. Дніпро 12
 

 КДЮСШ ім. Ю. Кутенка-1,

 м. Львів

13
 

 ВА ім. О. Баркалова,

 м. Харків

14

 

Юнаки 2003 р.н.

  Команда Місце
 "АРЕНА", м. Тбілісі 1
 "Динамо", м. Ужгород 2

 Збірна Харківської області

3
 

 КЗ ЛОР "ЛУФК" - ДЮСШ №3,

 м. Львів  

4
   ХДВУФК №1 - СДЮШОР

 ім. Я. Клочкової, м. Харків

5
 

 ДЮСШ "Водне поло",

 м. Одеса

6
   СДЮШОР-ДНУ - Збірна           Дніпропетровської області 7
 

 КДЮСШ "Динамо" -

 СДЮШОР № 9, м. Київ

8
 

 КЗ ЛОР "ЛУФК" -

 СОК  "Євроспорт", м. Львів

9
 

 ВА ім. О. Баркалова, м. Харків

10

 

Юніори 1999 р.н.

  Команда Місце

 КЗ ЛОР "ЛУФК" - ДЮСШ №3,

 м. Львів

1
 Збірна Харківської області - 1 2

 "Меотіда", м. Маріуполь

3
 

 "СДЮШОР-ДНУ", м. Дніпро

4
   ХДВУФК №1, м. Харків 5
 

 СДЮШОР ім. Я. Клочкової -

 ХДВУФК №1, м. Харків

6
 

 Збірна Харківської області - 2

7

 

Юніори 2001 р.н.

  Команда Місце

 КЗ ЛОР "ЛУФК", м. Львів

1

 Збірна Харківської області

2

"Меотіда", м. Маріуполь 

3
 

ДЮСШ "Водне поло",

м. Одеса

4
   "СДЮШОР-ДНУ" - Збірна

Дніпропетровської області

5
 

 СОК "Євроспорт"-УФК,

м. Львів

6