*ВИЩОЮ ЧЕСТЮ ДЛЯ ВАТЕРПОЛІСТА Є ВИСТУП ЗА ЗБІРНУ КОМАНДУ КРАЇНИ*

Склад жіночої національної збірної команди України (юніорки) на 2019 рік

 

1 Бабак Катерина Віталіївна 12.04.2004 МСУ   Харківська Мироненко О.І. Слюсаренко М.В.
2 Бєлінська Олександра Дмитрівна 14.09.2004 І р. Освіта м. Київ Лебедєв М.Є. Мельничук Н.А.
3 Борисенко Ангеліна Романівна  04.12.2003 КМСУ   Дніпропетровська Гончаров С.В. Фоміченко Р.Г.
4 Волошинова Кіра Олександрівна 04.02.2003 КМСУ Освіта м. Київ Лебедєв М.Є. Мельничук Н.А.
5 Ковган Діана Вячеславівна 22.08.2004 КМСУ Освіта м. Київ Лебедєв М.Є. Мельничук Н.А.
6 Кравцова Тетяна Антонівна 24.01.2004 КМСУ   Дніпропетровська Гончаров С.В. Фоміченко Р.Г.
7 Кучер Марія Олегівна 04.06.2002 КМСУ   Дніпропетровська Гончаров С.В. Фоміченко Р.Г.
8 Макогоненко Єлизавета Ігорівна 25.06.2002 КМСУ Україна Донецька Дзержинський О.Е. Рябченко С.Є.
9 Махмудова Кристина Махаммадівна 06.10.2004 КМСУ   Харківська Мироненко О.І. Слюсаренко М.В.
10 Махновець Євгенія Вікторівна 25.09.2003 КМСУ Освіта м. Київ Лебедєв М.Є. Мельничук Н.А.
11 Мілінчук Анна Олександрівна 26.08.2003 КМСУ   Дніпропетровська Гончаров С.В. Фоміченко Р.Г.
12 Нагієва Поліна Олегівна 17.02.2004 І р. Освіта м. Київ Лебедєв М.Є. Мельничук Н.А.
13 Носенко Елеонора Едуардівна 24.11.2002 КМСУ Україна Донецька Дзержинський О.Е. Рябченко С.Є.
14 Панова Дар’я Володимирівна 15.03.2004 КМСУ   Харківська Мироненко О.І. Слюсаренко М.В.
15 Поліщук Анастасія Олександрівна 14.11.2002 КМСУ   Дніпропетровська Гончаров С.В. Фоміченко Р.Г.
16 Прилуцька Олександра Костянтинівна 24.12.2003 МСУ   Харківська Мироненко О.І. Слюсаренко М.В.
17 Роман Світлана Григорівна 17.07.2003 КМСУ   Дніпропетровська Гончаров С.В. Фоміченко Р.Г.
18 Сироткина Вікторія Михайлівна 21.02.2002 КМСУ Україна Донецька Дзержинський О.Е. Рябченко С.Є.
19 Солоніна Валентина Олегівна 21.08.2002 КМСУ Україна Донецька Дзержинський О.Е. Рябченко С.Є.
20 Тараненко Олександра Володимирівна 02.12.2002 КМСУ Освіта м. Київ Лебедєв М.Є. Мельничук Н.А.
21 Фролова Анастасія Олександрівна 20.09.2004 КМСУ Освіта м. Київ Лебедєв М.Є. Мельничук Н.А.
22 Хоменко Катерина Сергіївна 12.01.2004 КМСУ Освіта м. Київ Лебедєв М.Є. Мельничук Н.А.
23 Шакурова Аріна Олегівна 14.10.2001 КМСУ   Дніпропетровська Гончаров С.В. Фоміченко Р.Г.
24 Щербина Олександра Павлівна 08.10.2003 КМСУ Україна Донецька Дзержинський О.Е. Рябченко С.Є.
25 Яловега Катерина Станіславівна 17.02.2004 МСУ   Харківська Мироненко О.І. Слюсаренко М.В.

 

Натиснути для перегляду

 

ЖЕРЕБКУВАННЯ

 


 

ТУРНІРНІ ТАБЛИЦІ:

 

-ЧОЛОВІКИ-

 

Супер ліга

  Команда Тур Очки Місце
 "Динамо", м. Львів 6 48 1
 КЗ ЛОР ЛУФК, м. Львів 6 36 2
 Збірна Харківської області 6 21 3
   ВК "Маріуполь" 6 3 4

 

Вища ліга

  Команда Місце

 КЗ ЛОР "ЛУФК", м. Львів

1

 НТУ "ХПІ"-ШВСМ,

м. Харків

2
 Збірна Харківської області - 1 3
   Збірна Київщини 4
 

  "Меотіда", м. Маріуполь

5
    Збірна Харківської області - 2 6
   "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

7
   ХДВУФК №1, м. Харків 8
   "Динамо", м. Київ 9

 

Кубок України

  Команда Місце
 "Динамо", м. Львів 1
   Збірна Харківської області 2
   ВК "ЛУФК", м. Львів 3
   ВК "Маріуполь" 4
 

 НТУ "ХПІ"-ШВСМ, м. Харків

5
   Збірна Київщини 6
   "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

7

 

-ЖІНКИ-

 

Чемпіонат України

  Команда Тур Очки Місце
 Збірна Донецької області  4 24 1
 Збірна Харківської області - ШВСМ "Політехнік" 4 20 2
 "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

4 16 3
 

 Збірна м. Києва

4 12 4

 

Кубок України

  Команда Місце
  1
    2
    3
 

 

4

 

-ЮНАКИ, ДІВЧАТА, ЮНІОРИ ТА ЮНІОРКИ-

 

Юніори 2001 р.н.

  Команда Тур Очки Місце

 КЗ ЛОР "ЛУФК", м. Львів

3 18 1
 Збірна Харківської області - 1 3 12 2

 "Меотіда", м. Маріуполь

3 6 3
    Збірна Харківської області - 2 3 0 4
   "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

2   5
   ХДВУФК №1, м. Харків 2   6
   "Динамо", м. Київ 2   7

 

Юніорки 2002 р.н.

  Команда Очки Місце
  Збірна м. Києва  9 1
 Збірна Харківської області 4 2
 Збірна Донецької області 3 3
 

 "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

1 4

 

Юніори 2003 р.н.

Команда Місце
 КЗ ЛОР "ЛУФК", м. Львів 1
 Збірна Харківської обл. - 1 2
 Збірна Закарпатської обл. 3
 ДЮСШ Водне поло, м. Одеса 4

 ДНУ-Дніпро - Збірна Дніпропетровської обл.

5
 Збірна Харківської обл. - 2 6

 КДЮСШ ім. Ю.Кутенка, м. Львів

7
 "Динамо", м. Київ 8
 ХДВУФК №1, м. Харків 9
 ДЮСШ №21, м. Київ 10
"Меотіда", м. Маріуполь 12
ГО "ВА ім. О. Баркалова", м. Харків 12

 

Юнаки 2005 р.н.

Команда Місце

Збірна Харківської обл. - 1

1
КВВС "Аквапарк", м. Львів 1

ДЮСШ № 3 - КЗ ЛОР "ЛУФК",

м. Львів

2

КДЮСШ ім. Ю. Кутенка, м. Львів

2
ВК "Ужгород" 3
ДНУ-Дніпро - Збірна Дніпропетровської обл. - 1 3

ДЮСШ "Водне поло", 

м. Одеса

7
Збірна Харківської обл. - 2 7
СОК "Євроспорт", м. Львів 9
ДНУ-Дніпро - Збірна Дніпропетровської обл. - 2 9

СДЮШОР ім. Я. Клочкової-1, 

м. Харків

11
ДЮСШ №21, м. Київ 11
"Меотіда", м. Маріуполь 13
ДЮСШ № 3, м. Львів 13
СДЮШОР №9, м. Київ 13

СДЮШОР ім. Я. Клочкової-2 - ГО "ВА ім. О. Баркалова", м. Харків

13
ГО "ВА ім. О. Баркалова" - СДЮШОР ім. Я. Клочкової 17

 

Юнаки 2007 р.н.

  Команда Місце
СОК "Євроспорт", м. Львів 1
Збірна Харківської обл. 2

ГО "ВА ім. О. Баркалова - СДЮШОР ім. Я. Клочкової, 

м. Харків

3
  ДЮСШ № 3, м. Львів 4
  ВК "Ужгород" 5
  СДЮШОР №9, м. Київ 6
 

КДЮСШ ім. Ю. Кутенка, 

м. Львів

7
  ДЮСШ Водне поло, м. Одеса 7
  ДЮСШ №21 - 2, м. Київ 7
 

ОК ДЮСШ "Динамо", 

м. Ужгород

10
 

ДНУ-Дніпро - Збірна Дніпропетровської обл.

10
  ДЮСШ №21 - 1, м. Київ 10
  Збірна Харківської обл. - 2 13
  ВА ім. Баркалова, м. Харків 13

 

ПАРТНЕРИ: