*ВИЩОЮ ЧЕСТЮ ДЛЯ ВАТЕРПОЛІСТА Є ВИСТУП ЗА ЗБІРНУ КОМАНДУ КРАЇНИ*

Склад жіночої національної збірної команди України (юніорки) на 2020 рік

 

 

 

1 Бєлінська Олександра Дмитрівна 14.09.2004 КМСУ Освіта м. Київ

Лебедєв М.Є.

Мельничук Н.А.

2 Волошинова Кіра Олександрівна 04.02.2003 КМСУ Освіта м. Київ

Лебедєв М.Є.

Мельничук Н.А.

3 Ковган Діана Вячеславівна 22.08.2004 КМСУ Освіта м. Київ

Лебедєв М.Є.

Мельничук Н.А.

4 Ленська Анастасія Вячеславівна 03.09.2004 КМСУ Освіта м. Київ

Лебедєв М.Є.

Мельничук Н.А.

5 Макогоненко Єлизавета Ігорівна 25.06.2002 КМСУ Україна Донецька

Дзержинський О.Е.

Рябченко С.Є.

6 Махновець Євгенія Вікторівна 25.09.2003 КМСУ Освіта м. Київ

Лебедєв М.Є.

Мельничук Н.А.

7 Мілінчук Анна Олександрівна 26.08.2003 КМСУ   Дніпропетровська

Гончаров С.В.

Фоміченко Р.Г.

8 Нагієва Поліна Олегівна 17.02.2004 КМСУ Освіта м. Київ

Лебедєв М.Є.

Мельничук Н.А.

9 Носенко Елеонора Едуардівна 24.11.2002 КМСУ Україна Донецька

Дзержинський О.Е.

Рябченко С.Є.

10 Панова Дар’я Володимирівна 15.03.2004 КМСУ   Харківська

Мироненко О.І.

Слюсаренко М.В.

11 Прилуцька Олександра Костянтинівна 24.12.2003 МСУ Динамо Харківська

Мироненко О.І.

Слюсаренко М.В.

12 Роман Світлана Григорівна 17.07.2003 КМСУ   Дніпропетровська

Гончаров С.В.

Фоміченко Р.Г.

13 Сироткина Вікторія Михайлівна 21.02.2002 КМСУ Україна Донецька

Дзержинський О.Е.

Рябченко С.Є.

14 Солоніна Валентина Олегівна 21.08.2002 КМСУ Україна Донецька

Дзержинський О.Е.

Рябченко С.Є.

15 Тараненко Олександра Володимирівна 02.12.2002 МСУ Освіта м. Київ

Лебедєв М.Є.

Мельничук Н.А.

16 Фролова Анастасія Олександрівна 20.09.2004 КМСУ Освіта м. Київ

Лебедєв М.Є.

Мельничук Н.А.

17 Хоменко Катерина Сергіївна 12.01.2004 КМСУ Освіта м. Київ

Лебедєв М.Є.

Мельничук Н.А.

18 Щербина Олександра Павлівна 08.10.2003 КМСУ Україна Донецька

Дзержинський О.Е.

Рябченко С.Є.

19 Яловега Катерина Станіславівна 17.02.2004 МСУ Динамо Харківська

Мироненко О.І.

Слюсаренко М.В.

 

 

 

ТУРНІРНІ ТАБЛИЦІ:

 

-ЧОЛОВІКИ-

 

Супер ліга

  Команда Місце
 "Динамо", м. Львів 1
 КЗ ЛОР ЛУФК, м. Львів 2
 Збірна Харківської області 3
   ВК "Маріуполь" 4

 

Вища ліга

  Команда Місце

 КЗ ЛОР "ЛУФК", м. Львів

1

 НТУ "ХПІ"-ШВСМ,

м. Харків

2
 Збірна Харківської області - 1 3
   Збірна Київщини 4
 

  "Меотіда", м. Маріуполь

5
    Збірна Харківської області - 2 6
   "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

7
   ХДВУФК №1, м. Харків 8
   "Динамо", м. Київ 9

 

Кубок України

  Команда Місце
 "Динамо", м. Львів 1
   Збірна Харківської області 2
   ВК "ЛУФК", м. Львів 3
   ВК "Маріуполь" 4
 

 НТУ "ХПІ"-ШВСМ, м. Харків

5
   Збірна Київщини 6
   "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

7

 

-ЖІНКИ-

 

Чемпіонат України

  Команда Місце
 Збірна Донецької області  1
 Збірна Харківської області - ШВСМ "Політехнік" 2
 "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

3
 

 Збірна м. Києва

4

 

Кубок України

  Команда Місце
 Збірна Харківської області - ШВСМ "Політехнік" 1
   Збірна Донецької області  2
   "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

3
 

 Збірна м. Києва

4

 

-ЮНАКИ, ДІВЧАТА, ЮНІОРИ ТА ЮНІОРКИ-

 

Юніори 2001 р.н.

  Команда Місце

 КЗ ЛОР "ЛУФК", м. Львів

1
 Збірна Харківської області - 1 2

 "Меотіда", м. Маріуполь

3
    Збірна Харківської області - 2 4
   "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

5
   ХДВУФК №1, м. Харків 6
   "Динамо", м. Київ 7

 

Юніорки 2002 р.н.

  Команда Місце
  Збірна м. Києва  1
 Збірна Харківської області 2
 Збірна Донецької області 3
 

 "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

4

 

Юніори 2003 р.н.

  Команда Місце
 КЗ ЛОР "ЛУФК", м. Львів 1
 Збірна Харківської обл. - 1 2
 Збірна Закарпатської обл. 3
   ДЮСШ Водне поло, м. Одеса 4
 

 ДНУ-Дніпро - Збірна Дніпропетровської обл.

5
   Збірна Харківської обл. - 2 6
 

 КДЮСШ ім. Ю.Кутенка, м. Львів

7
   "Динамо", м. Київ 8
   ХДВУФК №1, м. Харків 9
   ДЮСШ №21, м. Київ 10
  "Меотіда", м. Маріуполь 12
  ГО "ВА ім. О. Баркалова", м. Харків 12

 

Юніорки 2004 р.н.

  Команда Місце
 СДЮСШОР №9, м. Київ 1
 Збірна Харківської обл. 2
 "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

3
 

 Збірна Донецької обл.

4
 

 

Юнаки 2005 р.н.

  Команда Місце

ДЮСШ № 3 - КЗ ЛОР "ЛУФК", 

м. Львів

1

Збірна Харківської обл. - 1

2

КДЮСШ ім. Ю. Кутенка, 

м. Львів

3
 

"КІВС", м. Львів

4
  ВК "Ужгород" 5
  ДНУ-Дніпро - Збірна Дніпропетровської обл. - 1 6
 

ДЮСШ "Водне поло", 

м. Одеса

7
  Збірна Харківської обл. - 2 7
  СОК "Євроспорт", м. Львів 9
  ДНУ-Дніпро - Збірна Дніпропетровської обл. - 2 9
 

СДЮШОР ім. Я. Клочкової-1, 

м. Харків

11
  ДЮСШ №21, м. Київ 11
  "Меотіда", м. Маріуполь 13
  ДЮСШ № 3, м. Львів 13
  СДЮШОР №9, м. Київ 13
 

СДЮШОР ім. Я. Клочкової-2 - ГО "ВА ім. О. Баркалова", м. Харків

13
  ГО "ВА ім. О. Баркалова" - СДЮШОР ім. Я. Клочкової 17

 

Юнаки 2007 р.н.

  Команда Місце
СОК "Євроспорт", м. Львів 1
Збірна Харківської обл. 2

ГО "ВА ім. О. Баркалова - СДЮШОР ім. Я. Клочкової, 

м. Харків

3
  ДЮСШ № 3, м. Львів 4
  ВК "Ужгород" 5
  СДЮШОР №9, м. Київ 6
 

КДЮСШ ім. Ю. Кутенка, 

м. Львів

7
  ДЮСШ Водне поло, м. Одеса 7
  ДЮСШ №21 - 2, м. Київ 7
 

ОК ДЮСШ "Динамо", 

м. Ужгород

10
 

ДНУ-Дніпро - Збірна Дніпропетровської обл.

10
  ДЮСШ №21 - 1, м. Київ 10
  Збірна Харківської обл. - 2 13
  ВА ім. Баркалова, м. Харків 13

 

ПАРТНЕРИ: