*ВИЩОЮ ЧЕСТЮ ДЛЯ ВАТЕРПОЛІСТА Є ВИСТУП ЗА ЗБІРНУ КОМАНДУ КРАЇНИ*

Орієнтовний календар всеукраїнських змагань на 2018 р.

 

Супер ліга (чоловіки)

 

ІІІ тур             13-15 лютого                      2018               Харків

ІV тур             23-25 березня                     2018               Маріуполь

V тур              19-21 квітня                        2018               Харків

VІ тур             25-27 травня                       2018               Львів

 

Чемпіонат України серед жінок

 

І тур               09-11 лютого                      2018               Дніпро

ІІ тур              15-17 березня                     2018               Харків

ІІІ тур             23-25 квітня                        2018               Дніпро

ІV тур             03-05 травня                       2018               Харків

 

Кубок України (чоловіки)

 

Кваліфікаційні змагання        11-13 червня 2018                Дніпро

Фінал                                   23-24 червня 2018                Львів

 

 

 

Чемпіонат України серед юніорів 2000 р.н. (Вища ліга)

 

Група А (Дніпро)                                                  Група Б (Харків)

Динамо "Київ"                                          Збірна Харківської області – 1

КЗ ЛОР "ЛУФК"                                        Збірна Харківської області – 2

КУ ДЮСШ м. Маріуполь                           ХДВУФК № 1 – СДЮШОР Я. Клочкової - 1

СДЮШОР ДНУ м. Дніпро                           ХДВУФК № 1 – СДЮШОР Я. Клочкової - 2

 

ІІ тур              12-15 березня                     2018              Харків

ІІІ тур             25-29 квітня                        2018              Дніпро

 

 

 

Чемпіонат України серед юніорів 2002 р.н.

 

Група А                                                                   Група Б (Харків)

"Динамо" Київ                                        Збірна Харківської області – 1

КЗ ЛОР "ЛУФК"                                        Збірна Харківської області – 2

ДЮСШ – 3                                               ХДВУФК № 1 – СДЮШОР Я. Клочкової

СДЮШОР ДНУ м. Дніпро                           ХДУФК № 1 – ВА ім. О. Баркалова

"Динамо" Ужгород                                   Збірна м. Одеси

                                                                                 

І тур               11-15 квітня                        2018               Дніпро

ІІ тур              26-30 червня                      2018               Дніпро

І тур               10-14 квітня                        2018               Харків

ІIІ тур             19-23 листопада                 2018               Харків

 

В систему розіграшів відкритих чемпіонатів України серед юнаків будуть внесені зміни яки найближчим часом будуть опубліковані на сайті ФВПУ

 

Чемпіонат України серед юніорів 2004 р.н.

 

Група А (Київ)                                                                   Група Б (Харків)

СДЮШОР – 9 м. Київ                                                  СДЮШОР Я. Клочкової – 1

СДЮШОР – 9 (дівчата) м. Київ                                    СДЮШОР Я. Клочкової – 2

ХДУФК № 1 – ВА ім. О. Баркалова                              СДЮШОР Я. Клочкової – 3

КВВС Аквапарк                                                         Збірна Харківської області

 

Група В (Львів)                                                                 Група Г (Дніпро)

ДЮСШ – 3 - КЗ ЛОР "ЛУФК"                                       СДЮШОР ДНУ - 1, м. Дніпро

ДЮСШ – 3                                                                 СДЮШОР ДНУ - 2, м. Дніпро

СОК "Євроспорт"                                                              Збірна м. Одеси

КДЮСШ ім. Ю.Кутенко                                                       "Динамо" Ужгород

                                   

 

І тур               19-24 лютого                                   2018             (зонально)

І тур               23-25 лютого                                   2018             Дніпро

ІІ тур              14-18 травня                                    2018             Харків 

ІІ тур              16-20 травня                                    2018             Дніпро

ІІІ тур             31 жовтня - 04 листопада                 2018             Дніпро

 

 

Чемпіонат України серед юніорів 2006 р.н.

 

Група А (Дніпро)                                                  Група Б (Харків)

СДЮШОР – 9 м. Київ                                                  ВК м. Ужгород

ДЮСШ – 3                                                                Збірна м. Одеси

СОК "Євроспорт"                                            СДЮШОР ім. Я. Клочкової (мікс)

КДЮСШ ім. Ю. Кутенко                                            ВА ім. О. Баркалова

КВВС Аквапарк                                                   Збірна Харківської області

СДЮШОР ДНУ м. Дніпро                                          

 

І тур               28 березня-01 квітня            2018              Дніпро

І тур               24-28 березня                      2018              Харків

ІІ тур              06-10 червня                       2018              Дніпро (фінал)

 

 

 Строки проведення змагань можуть змінюватися

 

НАСТУПНІ ІГРИ:

 

 

VІ тур відкритого XXVII чемпіонату України (Супер ліга) серед чоловіків

 

 

25-27.05.18

 

 

м. Львів,

басейн ЗСУ "ЦСКУ"

 

 

 

НАШІ  ПАРТНЕРИ:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ТУРНІРНІ ТАБЛИЦІ:

 

ЧОЛОВІКИ

 

відкритий XXVII ЧУ (Супер ліга)

Команда О Місце
 "Динамо", м. Львів 40 1
 Збірна Харківської області 35 2
 ВК "Маріуполь" 9 3
 "НТУ-ХПІ", м. Харків 6 4

 

Вища ліга

  Команда Місце

 КЗ ЛОР "ЛУФК" - ДЮСШ №3,

 м. Львів

1
 Збірна Харківської області - 1 2

 "Меотіда", м. Маріуполь

3
   Збірна Київщини 4
 

 "СДЮШОР-ДНУ", м. Дніпро

5
   ХДВУФК №1, м. Харків 6
 

 СДЮШОР ім. Я. Клочкової -

 ХДВУФК №1, м. Харків

7
 

 Збірна Харківської області - 2

8

 

ЖІНКИ

 

Вища ліга

  Команда Місце
 Збірна Харківської області - ШВСМ "Політехнік" 1
 СДЮШОР №9, м. Київ 2
 Збірна Донецької області 3
 

 "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

4

 

ЮНАКИ, ДІВЧАТА, ЮНІОРИ ТА ЮНІОРКИ

 

Юнаки 2005 р.н. і мол.

  Команда Місце
 ДЮСШ №3, м. Львів 1
 ВК м. Ужгорода 2

 СОК "ЄВРОСПОРТ", м. Львів

3
 

 "СДЮШОР-ДНУ- 1", м. Дніпро

4
   Збірна Харківської області 5
 

 КДЮСШ ім. Ю. Кутенка-2,

 м. Львів

6
   СДЮШОР №9, м. Київ 7
 

 СДЮШОР ім. Я. Клочкової -2,

 м. Харків

8
 

 СДЮШОР ім. Я. Клочкової -1,

 м. Харків

9
   КВВС "Аквапарк", м. Львів 10
   ДЮСШ Водне поло, м. Одеса 11
   "СДЮШОР-ДНУ- 2", м. Дніпро 12
 

 КДЮСШ ім. Ю. Кутенка-1,

 м. Львів

13
 

 ВА ім. О. Баркалова,

 м. Харків

14

 

Юнаки 2003 р.н.

  Команда Місце
 "АРЕНА", м. Тбілісі 1
 "Динамо", м. Ужгород 2

 Збірна Харківської області

3
 

 КЗ ЛОР "ЛУФК" - ДЮСШ №3,

 м. Львів  

4
   ХДВУФК №1 - СДЮШОР

 ім. Я. Клочкової, м. Харків

5
 

 ДЮСШ "Водне поло",

 м. Одеса

6
   СДЮШОР-ДНУ - Збірна           Дніпропетровської області 7
 

 КДЮСШ "Динамо" -

 СДЮШОР № 9, м. Київ

8
 

 КЗ ЛОР "ЛУФК" -

 СОК  "Євроспорт", м. Львів

9
 

 ВА ім. О. Баркалова, м. Харків

10

 

Юніори 1999 р.н.

  Команда Місце

 КЗ ЛОР "ЛУФК" - ДЮСШ №3,

 м. Львів

1
 Збірна Харківської області - 1 2

 "Меотіда", м. Маріуполь

3
 

 "СДЮШОР-ДНУ", м. Дніпро

4
   ХДВУФК №1, м. Харків 5
 

 СДЮШОР ім. Я. Клочкової -

 ХДВУФК №1, м. Харків

6
 

 Збірна Харківської області - 2

7

 

Юніори 2001 р.н.

  Команда Місце

 КЗ ЛОР "ЛУФК", м. Львів

1

 Збірна Харківської області

2

"Меотіда", м. Маріуполь 

3
 

ДЮСШ "Водне поло",

м. Одеса

4
   "СДЮШОР-ДНУ" - Збірна

Дніпропетровської області

5
 

 СОК "Євроспорт"-УФК,

м. Львів

6