*ВИЩОЮ ЧЕСТЮ ДЛЯ ВАТЕРПОЛІСТА Є ВИСТУП ЗА ЗБІРНУ КОМАНДУ КРАЇНИ*

Склад чоловічої національної збірної команди України (юнаки) на 2019 рік

 

1 Бабенко Матвій Павлович 10.09.2004 КМСУ Освіта Харківська Смеркус О.Є.              Гудін В.С.
2 Бакалінський Іван Олександрович 15.03.2004 КМСУ Динамо м. Київ Войтович О.М.             Лісун В.С.
3 Гречка Данило Дмитрович 02.01.2004 КМСУ Освіта Харківська Смеркус О.Є.              Гуренко Д.І.
4 Данканич Дмитрій Ростиславович 23.03.2004 КМСУ Динамо Закарпатська Киселюк С.В.       Василькін І.Е.
5 Зелик Арсеній Тарасович 20.07.2004 І р. Освіта Львівська Наумчик Є.Г.               Момот В.В.
6 Ільченко Вадим Віталійович 01.10.2004 КМСУ Освіта Харківська Смеркус О.Є.              Гуренко Д.І.
7 Камльов Артем Дмитрович 17.07.2004 І р.   Дніпропетровська Юровський Ю.М.   Гончаров С.В.
8 Кисленко Денис Андрійович 20.08.2004 КМСУ Освіта Харківська Смеркус О.Є.              Гуренко Д.І.
9 Кисельов Артем Сергійович 09.04.2004 І р.   Дніпропетровська Юровський Ю.М.   Гончаров С.В.
10 Клунний Максим Дмитрович 10.01.2004 І р. Освіта Харківська Надєждін О.М.        Вишневська С.В.
11 Любінський Ігор Олегович 03.05.2004 І р. ЗСУ Львівська Наумчик Є.Г.               Скиба Є.С.
12 Москаль Владислав Романович 08.06.2005 І р. Освіта Харківська Смеркус О.Є.              Смеркус Є.Д.
13 Мотиль Богдан Степанович 15.04.2004 КМСУ Динамо Закарпатська Киселюк С.В.       Василькін І.Е.
14 Плющ Микола Володимирович 01.04.2004 КМСУ Динамо Закарпатська Киселюк С.В.       Мордвінцев Г.О.
15 Полащенко Павло Олександрович 23.01.2004 І р. Освіта Львівська Наумчик Є.Г.               Момот В.В.
16 Савенко Тімур Богданович 20.07.2005 І р. Освіта Харківська Смеркус О.Є.              Смеркус Є.Д.
17 Соколов Данило Ігорович 15.03.2005 І р. ЗСУ Львівська Наумчик Є.Г.               Скиба Є.С.
18 Татьков Всеволод Іванович 24.02.2004 І р. Освіта Харківська Мар'їн О.Є.              Надєждін О.М.
19 Туряниця Максим Андрійович 24.01.2004 КМСУ Динамо Закарпатська Киселюк С.В.       Василькін І.Е.
20 Федишин Ерік Едуардович 20.03.2004 І р. Освіта Харківська Мар'їн О.Є.              Мироненко О.І.
21 Фриндак Данило Ярославович 14.06.2005 КМСУ Динамо Закарпатська Киселюк С.В.       Василькін І.Е.
22 Хацко Данило Святославович 01.03.2004 І р. ЗСУ Львівська Наумчик Є.Г.               Скиба Є.С.
23 Ченуше Габріель-Міхай Олександрович 22.11.2004 І р.   Одеська Махарадзе Г.Т.     Печуриця Є.В.
24 Шикула Андрій Сергійович 04.07.2004 КМСУ Динамо Закарпатська Киселюк С.В.       Василькін І.Е.
25 Шкребела Антон Вячеславович 29.10.2004 КМСУ Освіта Харківська Смеркус О.Є.              Гудін В.С.
26 Якушев Яків Ігорович 17.08.2004 КМСУ Освіта Харківська Смеркус О.Є.              Гуренко Д.І.


 

Натиснути для перегляду

 

ЖЕРЕБКУВАННЯ

 


 

ТУРНІРНІ ТАБЛИЦІ:

 

-ЧОЛОВІКИ-

 

Супер ліга

  Команда Тур Очки Місце
 "Динамо", м. Львів 6 48 1
 КЗ ЛОР ЛУФК, м. Львів 6 36 2
 Збірна Харківської області 6 21 3
   ВК "Маріуполь" 6 3 4

 

Вища ліга

  Команда Місце

 КЗ ЛОР "ЛУФК", м. Львів

1

 НТУ "ХПІ"-ШВСМ,

м. Харків

2
 Збірна Харківської області - 1 3
   Збірна Київщини 4
 

  "Меотіда", м. Маріуполь

5
    Збірна Харківської області - 2 6
   "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

7
   ХДВУФК №1, м. Харків 8
   "Динамо", м. Київ 9

 

Кубок України

  Команда Місце
 "Динамо", м. Львів 1
   Збірна Харківської області 2
   ВК "ЛУФК", м. Львів 3
   ВК "Маріуполь" 4
 

 НТУ "ХПІ"-ШВСМ, м. Харків

5
   Збірна Київщини 6
   "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

7

 

-ЖІНКИ-

 

Чемпіонат України

  Команда Тур Очки Місце
 Збірна Донецької області  4 24 1
 Збірна Харківської області - ШВСМ "Політехнік" 4 20 2
 "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

4 16 3
 

 Збірна м. Києва

4 12 4

 

Кубок України

  Команда Місце
  1
    2
    3
 

 

4

 

-ЮНАКИ, ДІВЧАТА, ЮНІОРИ ТА ЮНІОРКИ-

 

Юніори 2001 р.н.

  Команда Тур Очки Місце

 КЗ ЛОР "ЛУФК", м. Львів

3 18 1
 Збірна Харківської області - 1 3 12 2

 "Меотіда", м. Маріуполь

3 6 3
    Збірна Харківської області - 2 3 0 4
   "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

2   5
   ХДВУФК №1, м. Харків 2   6
   "Динамо", м. Київ 2   7

 

Юніорки 2002 р.н.

  Команда Очки Місце
  Збірна м. Києва  9 1
 Збірна Харківської області 4 2
 Збірна Донецької області 3 3
 

 "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

1 4

 

Юніори 2003 р.н. (група 1)

Команда Тур Очки Місце
КЗ ЛОР "ЛУФК", м. Львів 1 13 1
Збірна Закарпатської обл. 1 13 2
ДЮСШ Водне поло, м. Одеса 1 9 3
ДНУ-Дніпро - Збірна Дніпропетровської обл. 1 6 4

КДЮСШ ім. Ю.Кутенка,

м. Львів

1 3 5
Меотіда, м. Маріуполь 1 0 6

 

Юніори 2003 р.н. (група 2)

Команда Тур Очки Місце

 Збірна Харківської обл. - 1

1 15 1
 Збірна Харківської обл. - 2 1 12 2
 "Динамо", м. Київ 1 7 3

 ХДВУФК №1, м. Харків

1 7 4
 ДЮСШ №21, м. Київ 1 3 5

 ГО ВА ім. О. Баркалова,

 м. Харків

1 0 6

 

Юнаки 2005 р.н. (група 1)

Команда Місце

Збірна Харківської обл. - 1

1
КВВС "Аквапарк", м. Львів 1

ДЮСШ № 3 - КЗ ЛОР "ЛУФК",

м. Львів

2

КДЮСШ ім. Ю. Кутенка, м. Львів

2
ВК "Ужгород" 3
ДНУ-Дніпро - Збірна Дніпропетровської обл. - 1 3

ДЮСШ "Водне поло", 

м. Одеса

7
Збірна Харківської обл. - 2 7
СОК "Євроспорт", м. Львів 9
ДНУ-Дніпро - Збірна Дніпропетровської обл. - 2 9

СДЮШОР ім. Я. Клочкової-1, 

м. Харків

11
ДЮСШ №21, м. Київ 11
"Меотіда", м. Маріуполь 13
ДЮСШ № 3, м. Львів 13
СДЮШОР №9, м. Київ 13

СДЮШОР ім. Я. Клочкової-2 - ГО "ВА ім. О. Баркалова", м. Харків

13
ГО "ВА ім. О. Баркалова" - СДЮШОР ім. Я. Клочкової 17

 

Юнаки 2007 р.н.

  Команда Місце
СОК "Євроспорт", м. Львів 1
Збірна Харківської обл. 2

ГО "ВА ім. О. Баркалова - СДЮШОР ім. Я. Клочкової, 

м. Харків

3
  ДЮСШ № 3, м. Львів 4
  ВК "Ужгород" 5
  СДЮШОР №9, м. Київ 6
 

КДЮСШ ім. Ю. Кутенка, 

м. Львів

7
  ДЮСШ Водне поло, м. Одеса 7
  ДЮСШ №21 - 2, м. Київ 7
 

ОК ДЮСШ "Динамо", 

м. Ужгород

10
 

ДНУ-Дніпро - Збірна Дніпропетровської обл.

10
  ДЮСШ №21 - 1, м. Київ 10
  Збірна Харківської обл. - 2 13
  ВА ім. Баркалова, м. Харків 13

 

ПАРТНЕРИ: