*ВИЩОЮ ЧЕСТЮ ДЛЯ ВАТЕРПОЛІСТА Є ВИСТУП ЗА ЗБІРНУ КОМАНДУ КРАЇНИ*

Склад чоловічої національної збірної команди України (юнаки) на 2018 рік

 

Фотографія Прізвище, ім'я, по батькові  Дата народження Розряд ФСТ Область Школа Тренери
user_no_image-407483ae71f736050a4e818053 Ашанін Дмитро Максимович 11.08.2003 КМСУ Освіта Харківська  

Мироненко О.І.

Надєждін О.М.

user_no_image-407483ae71f736050a4e818053 Байбус Святослав Леонідович 23.06.2003 КМСУ Освіта Дніпропетровська СДЮШОР ДНУ

Головко Ю.Є.

Веремєєв С.А.

user_no_image-407483ae71f736050a4e818053 Балух Ігор Ростиславович 16.04.2002 КМСУ Освіта Львівська КЗЛОР ЛУФК

Наумчук Є.Г.

Сидорович Ю.О.

user_no_image-407483ae71f736050a4e818053 Білокур Анатолій Григорович 14.04.2002 КМСУ Освіта Одеська ДЮСШ

Махарадзе Г.Т.

Печурица Є.

user_no_image-407483ae71f736050a4e818053 Вдовиченко Микита Олегович 15.06.2002 КМСУ Освіта Одеська ДЮСШ

Махарадзе Г.Т.

Печурица Є.

user_no_image-407483ae71f736050a4e818053 Возний Назарій Олександрович 11.07.2003 І р. Динамо Київ КДЮСШ Динамо

Войтович О.М.

Войтович О.М.

user_no_image-407483ae71f736050a4e818053 Гедєш Річард Андрійович 28.06.2002 КМСУ Динамо Закарпатська  

Василькін І.Е.

Киселюк С.В.

user_no_image-407483ae71f736050a4e818053 Гончаров Максим Сергійович 23.06.2003 КМСУ Освіта Дніпропетровська СДЮСШОР ДНУ

Юровський Ю.М.

Гончаров С.В.

user_no_image-407483ae71f736050a4e818053 Горудко Максим Денисович 16.06.2002 КМСУ Освіта Харківська ХОВУФКС

КолточихінС.В.

Гуренко Д.І.

user_no_image-407483ae71f736050a4e818053 Жуковський Денис Олегович 24.06.2002 КМСУ Освіта Одеська ДЮСШ

Махарадзе Г.Т.

Печурица Є.

user_no_image-407483ae71f736050a4e818053 Зубко Богдан Євгенович 14.11.2002 КМСУ Освіта Дніпропетровська СДЮСШОР

Веремєєв С.А.

Головко Ю.Є.

user_no_image-407483ae71f736050a4e818053 Коваленко Даніїл Сергійович 15.03.2002 КМСУ Освіта Донецька   КЗДЮСШ

Швейнов О.В.

Качалов А.Ю.

user_no_image-407483ae71f736050a4e818053 Ковальов Руслан Олександрович 06.03.2002 КМСУ Освіта Дніпропетровська СДЮСШОР

Веремєєв С.А.

Головко Ю.Є.

user_no_image-407483ae71f736050a4e818053 Лаптій Даниїл Олександрович 23.01.2002 КМСУ Освіта Харківська ХДВУФК № 1

Надєждін О.М.

Мироненко О.І.

user_no_image-407483ae71f736050a4e818053 Маймулін Ігнат Геннадійович 09.02.2002 КМСУ Освіта Харківська ХОВУФКС

Колточихін С.В.

Гуренко Д.І.

user_no_image-407483ae71f736050a4e818053 Майор Сергій Віталійович 27.01.2003 КМСУ Динамо Закарпатська  

Василькін І.Е.

Киселюк С.В.

user_no_image-407483ae71f736050a4e818053 Мелюк Павло Олександровтич 09.03.2003 І р. Динамо Київ КДЮСШ Динамо

Войтович О.М.

Войтович О.М.

user_no_image-407483ae71f736050a4e818053 Пантелеймонов Дмитро Олександрович 19.03.2003 КМСУ Динамо Закарпатська  

Василькін І.Е.

Киселюк С.В.

user_no_image-407483ae71f736050a4e818053 Панченяк Владислав Олександрович 03.02.2002 КМСУ Освіта Львівська КЗЛОР ЛУФК

Сидорович Ю.О.

Наумчик Є.Г.

user_no_image-407483ae71f736050a4e818053 Пишка Кирило Васильович 22.07.2002 КМСУ Динамо Закарпатська  

Василькін І.Е.

Киселюк С.В.

user_no_image-407483ae71f736050a4e818053 Подсолонко Єгор Андрійович 08.09.2002 КМСУ Освіта Харківська

ХДВУФК

№ 1

Погребняк В.В.

Мироненко О.І.

user_no_image-407483ae71f736050a4e818053 Роганов Ілля Олегович 08.03.2003 КМСУ Освіта Харківська ХОВУФКС

Колточихін С.В.

Гудін В.С.

user_no_image-407483ae71f736050a4e818053 Степанюк Віталій Русланович 20.02.2002 І р. Освіта Львівська КЗЛОР ЛУФК

Наумчик Є.Г.

Сидорович Ю.О.

user_no_image-407483ae71f736050a4e818053 Сторчак Володимир Володимирович 20.09.2002 КМСУ Освіта Одеська ДЮСШ

Махарадзе Г.Т.

Печурица Є.

user_no_image-407483ae71f736050a4e818053 Студенніков Дмитро Олексійович 18.04.2002 КМСУ Україна Донецька   КЗ КДЮСШ

Швейнов О.В.

Цуприк О.В.

user_no_image-407483ae71f736050a4e818053 Якубець Ігор Олександрович 30.09.2002 КМСУ Освіта Львівська КЗЛОР ЛУФК

Наумчик Є.Г.

Сидорович Ю.О.

 

 

 

НАСТУПНІ ІГРИ:

 

 

VІ тур відкритого XXVII чемпіонату України (Супер ліга) серед чоловіків

 

 

25-27.05.18

 

 

м. Львів,

басейн ЗСУ "ЦСКУ"

 

 

 

НАШІ  ПАРТНЕРИ:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ТУРНІРНІ ТАБЛИЦІ:

 

ЧОЛОВІКИ

 

відкритий XXVII ЧУ (Супер ліга)

Команда О Місце
 "Динамо", м. Львів 40 1
 Збірна Харківської області 35 2
 ВК "Маріуполь" 9 3
 "НТУ-ХПІ", м. Харків 6 4

 

Вища ліга

  Команда Місце

 КЗ ЛОР "ЛУФК" - ДЮСШ №3,

 м. Львів

1
 Збірна Харківської області - 1 2

 "Меотіда", м. Маріуполь

3
   Збірна Київщини 4
 

 "СДЮШОР-ДНУ", м. Дніпро

5
   ХДВУФК №1, м. Харків 6
 

 СДЮШОР ім. Я. Клочкової -

 ХДВУФК №1, м. Харків

7
 

 Збірна Харківської області - 2

8

 

ЖІНКИ

 

Вища ліга

  Команда Місце
 Збірна Харківської області - ШВСМ "Політехнік" 1
 СДЮШОР №9, м. Київ 2
 Збірна Донецької області 3
 

 "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

4

 

ЮНАКИ, ДІВЧАТА, ЮНІОРИ ТА ЮНІОРКИ

 

Юнаки 2005 р.н. і мол.

  Команда Місце
 ДЮСШ №3, м. Львів 1
 ВК м. Ужгорода 2

 СОК "ЄВРОСПОРТ", м. Львів

3
 

 "СДЮШОР-ДНУ- 1", м. Дніпро

4
   Збірна Харківської області 5
 

 КДЮСШ ім. Ю. Кутенка-2,

 м. Львів

6
   СДЮШОР №9, м. Київ 7
 

 СДЮШОР ім. Я. Клочкової -2,

 м. Харків

8
 

 СДЮШОР ім. Я. Клочкової -1,

 м. Харків

9
   КВВС "Аквапарк", м. Львів 10
   ДЮСШ Водне поло, м. Одеса 11
   "СДЮШОР-ДНУ- 2", м. Дніпро 12
 

 КДЮСШ ім. Ю. Кутенка-1,

 м. Львів

13
 

 ВА ім. О. Баркалова,

 м. Харків

14

 

Юнаки 2003 р.н.

  Команда Місце
 "АРЕНА", м. Тбілісі 1
 "Динамо", м. Ужгород 2

 Збірна Харківської області

3
 

 КЗ ЛОР "ЛУФК" - ДЮСШ №3,

 м. Львів  

4
   ХДВУФК №1 - СДЮШОР

 ім. Я. Клочкової, м. Харків

5
 

 ДЮСШ "Водне поло",

 м. Одеса

6
   СДЮШОР-ДНУ - Збірна           Дніпропетровської області 7
 

 КДЮСШ "Динамо" -

 СДЮШОР № 9, м. Київ

8
 

 КЗ ЛОР "ЛУФК" -

 СОК  "Євроспорт", м. Львів

9
 

 ВА ім. О. Баркалова, м. Харків

10

 

Юніори 1999 р.н.

  Команда Місце

 КЗ ЛОР "ЛУФК" - ДЮСШ №3,

 м. Львів

1
 Збірна Харківської області - 1 2

 "Меотіда", м. Маріуполь

3
 

 "СДЮШОР-ДНУ", м. Дніпро

4
   ХДВУФК №1, м. Харків 5
 

 СДЮШОР ім. Я. Клочкової -

 ХДВУФК №1, м. Харків

6
 

 Збірна Харківської області - 2

7

 

Юніори 2001 р.н.

  Команда Місце

 КЗ ЛОР "ЛУФК", м. Львів

1

 Збірна Харківської області

2

"Меотіда", м. Маріуполь 

3
 

ДЮСШ "Водне поло",

м. Одеса

4
   "СДЮШОР-ДНУ" - Збірна

Дніпропетровської області

5
 

 СОК "Євроспорт"-УФК,

м. Львів

6