*ВИЩОЮ ЧЕСТЮ ДЛЯ ВАТЕРПОЛІСТА Є ВИСТУП ЗА ЗБІРНУ КОМАНДУ КРАЇНИ*

Склад чоловічої національної збірної команди України (юнаки) на 2017 рік

 

 

Фотографія Прізвище, ім'я, по батькові Дата народження Розряд ФСТ Область Школа Тренери
Булачек Володимир Володимирович 02.07.2002 І р. Освіта Львівська КЗЛОР ЛУФК

Наумчик Є.Г.

Іртаєв В.С.

Дьяков Богдан Олегович 15.04.2001 КМСУ Україна Донецька КЗ КДЮСШ Цуприк О.В.   Вишняков В.Г.
user_no_image-407483ae71f736050a4e818053 Зубко Богдан Євгенович 14.11.2002 ІІ р.   Дніпропетровська СДЮСШОР Веремєєв С.А. Головко Ю.Є.
Івахно Єгор Ігорович 27.11.2001 КМСУ Освіта Харківська ХОВУФКС

Колточихін С.В.

Смеркус О.Є.

user_no_image-407483ae71f736050a4e818053 Казимир Михайло Михайлович 06.12.2000 КМСУ   Харківська СДЮШОР   Я. Клочкової Смеркус О.Є.    Смеркус Є.Д.
Кечеджі Ігор Ігорович  03.02.2001 І р. Україна Донецька   КЗ КДЮСШ

Швейнов О.В.

Цуприк О.В.

user_no_image-407483ae71f736050a4e818053 Коваленко Данііл Сергійович 15.03.2002 КМСУ Україна Донецька   КЗ КДЮСШ

Швейнов О.В.

Качалов А.Ю

user_no_image-407483ae71f736050a4e818053 Ковальов Руслан Олександрович 06.03.2002 ІІ р.   Дніпропетровська СДЮСШОР Веремєєв С.А. Головко Ю.Є.
Куліков Ярослав Сергійович  13.04.2000 КМСУ Освіта Львівська КЗЛОР ЛУФК

Сидорович Ю.О.

Богданов О.С.      

user_no_image-407483ae71f736050a4e818053 Лаптій Данііл Олександрович 23.01.2002 І р. Освіта Харківська ХДВУФК № 1 Надєждін О.М. Бєлєєвцов В.І.
Лісовий Михайло Юрійович 01.11.2000 КМСУ Освіта Львівська КЗЛОР ЛУФК Сидорович Ю.О. Іртаєв В.С
user_no_image-407483ae71f736050a4e818053 Манько Михайло Юрійович 21.11.2000 КМСУ   Дніпропетровська СДЮСШОР Веремєєв С.А. Головко Ю.Є.
user_no_image-407483ae71f736050a4e818053 Мелюк Павло Олександрович 09.03.2003 ІІ р. Динамо м. Київ КДЮСШ "Динамо" Войтович О.М.   Войтович О.М.
user_no_image-407483ae71f736050a4e818053 Подсолонко Єгор Андрійович 08.09.2002 І р. Освіта Харківська ХДВУФК № 1 Погребняк В.В. Вишневська С.В. 
Сова Юрій Романович 09.06.2000 КМСУ Освіта Львівська КЗЛОР ЛУФК Сидорович Ю.О. Наумчик Є.Г.
Степанюк Віталій Русланович 20.02.2002 І р. Освіта Львівська КЗЛОР ЛУФК

Наумчик Є.Г.

Скиба Є.С.

user_no_image-407483ae71f736050a4e818053 Студенніков Дмитро Олексійович 18.04.2002 І р. Україна Донецька КЗ КДЮСШ

Швейнов О.В.

Цуприк О.В.

Удовенко Денис Михайлович 25.04.2001 КМСУ   Харківська СДЮШОР   Я. Клочкової Смеркус О.Є.    Смеркус Є.Д.
user_no_image-407483ae71f736050a4e818053 Федорко Захарій Андрійович 13.10.2002 І р. Освіта Львівська КЗЛОР ЛУФК Наумчик Є.Г.  Богданов О.С.
user_no_image-407483ae71f736050a4e818053 Фоміченко Ростислав Романович 07.09.2001 КМСУ   Дніпропетровська СДЮСШОР

Веремєєв С.А.

Головко Ю.Є.

 

 

Н А Ш І   П А Р Т Н Е Р И:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Турнірна таблиця

Чемпіонату України 2016-2017

(чоловіки)

 

СУПЕР ЛІГА

 

Клуб

Місце

«Динамо» м. Львів

1

Збірна Харківської області

2

НТУ «ХПІ» - ШВСМ м. Харків

3

Збірна м. Маріуполя

4

 

 


 

ВИЩА ЛІГА

 

Клуб

Місце

Збірна Київщини

 

Збірна Харківської області - 1

 

ХДВУФК № 1 м. Харків

 

СДЮШОР Клочкової - ХДВУФК № 1

 

КЗ ЛОР "ЛУФК"-ДЮСШ № 3

 

Збірна м. Маріуполя

 

СДЮШОР ДНУ м. Дніпро

 

Збірна Харківської області - 2  
 

 


 

Турнірна таблиця

Чемпіонату України 2017

 (жінки)

 

Клуб

Місце

"Харків'яночка" Харківська обл.

1

СДЮШОР № 9 м. Київ

2

"Краматорськ" Донецька обл.

3

"ДНУ-Дніпро" м. Дніпро

4

 

 


 

Турнірна таблиця

Чемпіонату України 2017

(юніори 1999 р.н.)

 

Клуб

Місце

 Збірна Харківської обл.

 

ХДВУФК № 1

 

СДЮШОР Я. Клочкової - ХДВУФК № 1

 

КЗ ЛОР "ЛУФК"-ДЮСШ № 3

 

Збірна м. Маріуполя

 

СДЮШОР ДНУ м. Дніпро

 

 

 


 

Турнірна таблиця

Чемпіонату України 2017

(юніори 2001 р.н.)

 

Клуб

Місце

Збірна Харківської області

 

ХДВУФК № 1

 

СДЮШОР Я. Клочкової

 

СДЮШОР Я. Клочкової - ХДВУФК № 1

 

СОК "Євроспорт"

 

Збірна м. Маріуполя

 

КДЮСШ "Динамо" м. Київ

 

Збірна м. Одеса

 

СДЮШОР ДНУ м. Дніпро

 

КЗ ЛОР "ЛУФК"

 

ДЮСШ № 3 м. Львів

11


 

 


 

Турнірна таблиця

Чемпіонату України 2017

(юнаки та дівчата 2003 р.н.)

 

 

Клуб

Місце

КДЮСШ ім. Ю. Кутенко

 

КЗ ЛОР "ЛУФК"-ДЮСШ № 3

 

КЗ ЛОР ЛУФК-"Євроспорт"

 

Збірна Харківської області

 

СДЮШОР Я. Клочкової - 1

 

СДЮШОР Я. Клочкової - 2

 

ХДВУФК № 1 - СДЮШОР

Я. Клочкової

 

Ватерпольна академія

О. Баркалова

 

АРЕНА м. Тбілісі

 

КДЮСШ "Динамо" м. Київ

 

СДЮШОР № 9 м. Київ – 2

 

СДЮШОР № 9 м. Київ – 1

 

"Динамо" м. Ужгород

 

СДЮШОР ДНУ м. Дніпро

 

Збірна м. Одеси

 

Збірна м. Маріуполя

 

 

 


 

Турнірна таблиця

Чемпіонату України 2017

(юнаки та дівчата 2005 р.н.)

 

 

Клуб

Місце

"Динамо-Леви"

 

Збірна м. Одеси

 

СДЮШОР № 9 м. Київ – 2

 

СДЮШОР № 9 м. Київ – 1

 

Ватерпольна академія О. Баркалова

 

Збірна Харківської області

 

СДЮШОР Я. Клочкової - 2

 

СДЮШОР Я. Клочкової - 1

 

КВВС "Аквапарк"

 

КДЮСШ ім. Ю. Кутенко м. Львів

 

СОК "Євроспорт" м. Львів

 

ДЮСШ № 3 м. Львів

 

Збірна Київщини

 

СДЮШОР ДНУ м. Дніпро

 

ВК м. Ужгород

 

"Динамо" м. Ужгород