*ВИЩОЮ ЧЕСТЮ ДЛЯ ВАТЕРПОЛІСТА Є ВИСТУП ЗА ЗБІРНУ КОМАНДУ КРАЇНИ*

Склад жіночої національної збірної команди України (дівчата) на 2019 рік

 

1 Блущєнко Тетяна Володимірівна 14.01.2005 І р. Україна Донецька Дзержинський О.Е. Басловяк Ю.І.
2 Бородуліна Катерина Олександрівна 12.11.2005 КМСУ   Дніпропетровська Гончарова В.А Гончаров С.В
3 Зеленко Анастасія Олександрівна 19.05.2005 І р. Україна Донецька Дзержинський О.Е. Басловяк Ю.І.
4 Киріліна Ангеліна Сергіївна 28.08.2006 КМСУ   Дніпропетровська Гончарова В.А Гончаров С.В
5 Козлова Дар’я  Олександрівна 31.03.2006 І р. Освіта м. Київ Лебедєв М.Є. Мельничук Н.А.
6 Кравченко Маргаріта Євгенівна 30.08.2006 КМСУ   Харківська Мироненко О.І. Слюсаренко М.В.
7 Кріль Марія Михайлівна 28.02.2005 КМСУ   Дніпропетровська Гончарова В.А Гончаров С.В
8 Кудіна Вєроніка Андріївна 23.01.2006 КМСУ   Дніпропетровська Гончарова В.А Гончаров С.В
9 Ленська Анастасія Вячеславівна 03.09.2004 І р. Освіта м. Київ Лебедєв М.Є. Мельничук Н.А.
10 Літвиненко Яна Олексіївна 17.05.2005 І р. Україна Донецька Дзержинський О.Е. Басловяк Ю.І.
11 Місюра Дар’я Олександрівна  19.02.2006 КМСУ   Дніпропетровська Гончарова В.А Гончаров С.В
12 Науменко Катерина Русланівна 24.02.2005 І р. Освіта м. Київ Лебедєв М.Є. Мельничук Н.А.
13 Ніщенко Єлизавета Дмитрівна 23.10.2005 КМСУ   Дніпропетровська Гончарова В.А Гончаров С.В
14 Румянцева Дар’я Володимирівна 31.01.2006 КМСУ   Харківська Мироненко О.І. Слюсаренко М.В.
15 Савченко Поліна Олексіївна 16.09.2006 І р. Україна Донецька Дзержинський О.Е. Басловяк Ю.І.
16 Тимошенко Вікторія Олександрівна 21.01.2005 І р. Освіта м. Київ Лебедєв М.Є. Мельничук Н.А.
17 Хміль Емілія Юріївна  19.11.2006 І р. Освіта м. Київ Лебедєв М.Є. Мельничук Н.А.
18 Чорна Єлизавета Володимирівна 30.05.2005 І р. Освіта м. Київ Лебедєв М.Є. Мельничук Н.А.
19 Шевченко Анастасія Ігорівна 07.07.2005 КМСУ   Харківська Мироненко О.І. Слюсаренко М.В.
20 Юр’єва Агата Юріївна 27.05.2006 І р. Освіта м. Київ Лебедєв М.Є. Мельничук Н.А.
21 Юрченко Вероніка Олександрівна 17.10.2005 І р. Освіта м. Київ Лебедєв М.Є. Мельничук Н.А.

 

 

 

ЖЕРЕБКУВАННЯ

 


 

ТУРНІРНІ ТАБЛИЦІ:

 

ЧОЛОВІКИ

 

відкритий XXVII ЧУ (Супер ліга)

  Команда О Місце
 "Динамо", м. Львів 48 1
 Збірна Харківської області 42 2
 ВК "Маріуполь" 10 3
   "НТУ-ХПІ", м. Харків 8 4

 

Вища ліга

  Команда О Місце

 КЗ ЛОР "ЛУФК", м. Львів

28 1
 Збірна Харківської області - 1 25 2

 "Меотіда", м. Маріуполь

18 3
   "СДЮШОР-ДНУ", м. Дніпро 10 4
 

 Збірна Харківської області - 2

4 5
   "Динамо", м. Київ 3 6
 

 Збірна Харківської області - 3

  7
 

 Збірна Харківської області - 4

  8

 

Кубок України

  Команда Місце
 Збірна Харківської області 1
   "Динамо", м. Львів 2
   "НТУ-ХПІ", м. Харків 3
   ВК "Маріуполь" 4
   Збірна Київщини 5
   ДНУ-Дніпро 6

 

ЖІНКИ

 

XXVI ЧУ

  Команда О Місце
 Збірна Харківської області - ШВСМ "Політехнік" 24 1
 СДЮШОР №9, м. Київ 18 2
 "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

16 3
 

 Збірна Донецької області

11 4

 

Кубок України

  Команда Місце
Збірна Харківської області - ШВСМ "Політехнік" 1
  СДЮШОР №9, м. Київ 2
  Збірна Донецької області 3
  "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

4

  Збірна України (юніорки) 5

 

ЮНАКИ, ДІВЧАТА, ЮНІОРИ ТА ЮНІОРКИ

 

Юніори 2002 р.н.

  Команда О Місце

КЗ ЛОР "ЛУФК", м. Львів

25 1

  "Динамо", м. Ужгород

23 2

Збірна Харківської обл. - 1 

16 3
 

 ДЮСШ Водне поло, м. Одеса

15 4
   Збірна Харківської обл. - 2 6 5
 

 ДНУ-Дніпро, м. Дніпро

3 6

 

Юніори 2004 р.н.

  Команда О Місце

ДЮСШ "Динамо",

м. Ужгород

15 1
СОК "Євроспорт", м. Львів 12 2
Збірна Харківської обл. 9 3
 

СДЮШОР ім. Я. Клочкової,

м. Харків

6 4
  ДЮСШ №3 КЗ ЛОР, м. Львів 3 5
  СДЮШОР - ДНУ - Збірна Дніпропетровської обл. 0 6

 

Юнаки 2006 р.н.

  Команда О Місце
 ДНУ-Дніпро, м. Дніпро 27 1
 СДЮШОР ім. Я. Клочкової,

 м. Харків

24 2

 КВВС "Аквапарк", м. Львів

18 3
 

 ВК "Ужгород"

15 4
   КДЮСШ ім. Ю. Кутенка,

 м. Львів

13 5
 

 СОК "Євроспорт", м. Львів

12 6
   Збірна Харківської обл. 10 7
 

 СДЮШОР №9, м. Київ

10 8
 

 ДЮСШ Водне поло, м. Одеса

3 9
   ВА ім. О. Баркалова,

 м. Харків

0 10

 

Юніорки 2001 р.н.

  Команда О Місце
 Збірна м. Києва 9 1
 "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

6 2

Збірна Харківської області

3 3
 

 Збірна Донецької області

0 4

 

Юніорки 2003 р.н

  Команда О Місце
 Збірна м. Києва 9 1

Збірна Харківської області

6 2

 "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

3 3
 

 Збірна Донецької області

0 4

 

ПАРТНЕРИ: