*ВИЩОЮ ЧЕСТЮ ДЛЯ ВАТЕРПОЛІСТА Є ВИСТУП ЗА ЗБІРНУ КОМАНДУ КРАЇНИ* Дата: 2018-01-31 14:06:32 | Просмотров: 100

Гра плей-офф (І серія) до чемпіонату Європи серед жінок

17 лютого 2018 р. у Сербії відбудеться гра плей-офф (І серія) до чемпіонату Європи з водного поло серед жінок між національними збірними командами Сербії та України.

 

 

  Виклики

Дата: 2018-01-09 16:48:32 | Просмотров: 459

ІІІ тур відкритого ХХVII чемпіонату України (Супер ліга) серед чоловіків

З 13 по 15 лютого 2018 р. у місті Харкові на базі басейну НТУ "ХПІ" відбудеться ІІІ тур відкритого XXVII чемпіонату України з водного поло (Супер ліга) серед чоловіків.

 

Головний суддя змагань - Висотін В. І. (НК).

 

Судді туру: Гончаров С. (МК), Вишневська С. (МК), Махарадзе Г. (НК), Веремєєв К. (І-ша кат.)

 

 

Мандатна комісія відбудеться 13 лютого о 10:00 в басейні НТУ "ХПІ".

 

  Виклики

Читати далі
Дата: 2018-01-30 15:02:50 | Просмотров: 70

Виклики спортсменам і тренерам для участі у НТЗ

Виклики спортсменам і тренерам для участі у навчально-тренувальних зборах:

 

  (31.01-07.02.2018 НТЗ нац. зб. ком. України (юнаки) в м. Кам'янському)

 

  (16-21.02.2018 НТЗ нац. зб. ком. України (чол.) в м. Кошице (Словаччина))

 

  (24.02-01.03.2018 НТЗ нац. зб. ком. України (чол.) в м. Кам'янському)

 

  (11.02-15.02.2018 НТЗ нац. зб. ком. України (жін.) в м. Кам'янському)

 

  (27.02-02.03.2018 НТЗ нац. зб. ком. України (жін.) в м. Харкові)

Дата: 2018-01-19 10:04:04 | Просмотров: 155

І тур (група В) відкритого чемпіонату України серед юнаків 2004 р.н.

З 16 по 18 лютого 2018 р. у місті Львові на базі басейну "Динамо" відбудеться І тур (група В) відкритого чемпіонату України з водного поло серед юнаків 2004 р.н.

 

Головний суддя змагань - Наумчик Є. Г. (НК).

 

Мандатна комісія відбудеться 16 лютого о __:__ в басейні "Динамо".

 

  Виклики

Читати далі
Дата: 2018-01-30 15:12:46 | Просмотров: 64

І тур (група Б) відкритого чемпіонату України серед юнаків 2004 р.н.

З 19 по 24 лютого 2018 р. у місті Харкові на базі басейну НТУ "ХПІ" відбудеться І тур (група Б) відкритого чемпіонату України з водного поло серед юнаків 2004 р.н.

 

Головний суддя змагань - Бєлєвцов В. І. (МК).

 

Мандатна комісія відбудеться 19 лютого о __:__ в басейні НТУ "ХПІ".

 

  Виклики

Дата: 2018-01-31 14:22:12 | Просмотров: 85

І тур (група А) відкритого чемпіонату України серед юнаків 2004 р.н.

З 23 по 25 лютого 2018 р. у місті Києві на базі басейну Центру ФВС КПІ ім. Ігоря Сікорського відбудеться І тур (група А) відкритого чемпіонату України з водного поло серед юнаків 2004 р.н.

 

Головний суддя змагань - Висотін В. І. (НК).

 

Мандатна комісія відбудеться 23 лютого о 16:00 в басейні Центру ФВС КПІ ім. Ігоря Сікорського.

 

  Виклики

Читати далі
Дата: 2018-01-30 15:35:00 | Просмотров: 79

І тур (група Г) відкритого чемпіонату України серед юнаків 2004 р.н.

З 23 по 25 лютого 2018 р. у місті Дніпрі на базі басейну "ДНУ" відбудеться І тур (група Г) відкритого чемпіонату України з водного поло серед юнаків 2004 р.н.

 

Головний суддя змагань - Гончаров С. В. (МК).

 

Мандатна комісія відбудеться 23 лютого о __:__ в басейні "ДНУ".

 

 

  Виклики

Дата: 2018-01-30 15:56:38 | Просмотров: 63

Гра плей-офф (І серія) до чемпіонату Європи серед чоловіків

24 лютого 2018 р. у місті Харкові на базі басейну НТУ "ХПІ" відбудеться гра плей-офф (І серія) до чемпіонату Європи з водного поло серед чоловіків між національними збірними командами України та Турції.

 

 

  Виклики

Дата: 2018-01-31 14:49:43 | Просмотров: 48

Гра плей-офф (ІІ серія) до чемпіонату Європи серед жінок

03 березня 2018 р. у м. Харкові на базі басейну НТУ "ХПІ" відбудеться гра плей-офф (ІІ серія) до чемпіонату Європи з водного поло серед жінок між національними збірними командами України та Сербії.

 

 

  Виклики

Дата: 2018-01-30 16:06:58 | Просмотров: 43

Гра плей-офф (ІІ серія) до чемпіонату Європи серед чоловіків

03 березня 2018 р. у місті Стамбул (Туреччина) відбудеться гра плей-офф (ІІ серія) до чемпіонату Європи з водного поло серед чоловіків між національними збірними командами Туреччини та України.

 

 

  Виклики

Дата: 2018-02-13 12:53:52 | Просмотров: 25

ІV тур відкритого ХХVII чемпіонату України (Супер ліга) серед чоловіків

З 23 по 25 березня 2018 р. у місті Маріуполі на базі басейну "Нептун" відбудеться ІV тур відкритого XXVII чемпіонату України з водного поло (Супер ліга) серед чоловіків.

 

Головний суддя змагань - Завізіон В. М. (НК).

 

Судді туру: Капінус В. (МК), Качалов А. (НК), Махарадзе Г. (НК), Свіщов В. (І-ша кат.)

 

Мандатна комісія відбудеться 28 березня о __:__ в басейні "Нептун".

 

  Виклики

Дата: 2017-06-26 13:53:54 | Просмотров: 2740

Орієнтовний календар всеукраїнських змагань на 2018 р.

Читати далі
Дата: 2018-01-10 10:19:40 | Просмотров: 433

І тур відкритого XXVI чемпіонату України серед жінок

З 09 по 11 лютого 2018 р. у місті Дніпрі на базі басейну "ДНУ" відбувся І тур відкритого XXVI чемпіонату України з водного поло серед жінок.

 

Головний суддя змагань - Вишневська С. В. (МК).

 

 

 

 

 

  Виклики

Читати далі
Дата: 2018-01-11 14:38:12 | Просмотров: 100

Інформація для гостей веб-сторінки

Шановні гості сайту!

 

Доводимо до Вашого відома, що на нашій веб-сторінці Ви можете ознайомитися з оновленими списками національних збірних команд України з водного поло (на 2018 рік).

 

Зробити це можна за посиланням: http://water-polo.com.ua/index.php?link=pages&menu_id=30

Дата: 2017-12-05 11:47:12 | Просмотров: 292

Увага! Конкурс!

Федерація водного поло України за підтримки свого партнера, компанії «Турбо Україна», оголошує конкурс на виготовлення нового дизайну плавок для збірної України з водного поло. Макет для виготовлення дизайну Ви можете завантажити за посиланням: http://turboukraine.com.ua/index.php?page=news&id=57

 

За результатами вибору кращого макета, на думку членів ФВПУ, переможець конкурсу отримає плавки збірної України в ПОДАРУНОК від компанії «Турбо Україна».

 

Готовий макет Ви можете надсилати на E-mail: sales@turboukraine.com.ua до 31.01.2018 р. Кількість макетів від одного учасника необмежена! Найбільш активні учасники також отримають заохочувальні призи від компанії «Турбо Україна».

 

Результати конкурсу та переможець будуть оголошені на офіційному сайті Федерації водного поло України 15.02.2018 р.

Страницы: 1  2  3  4  5  6  >  >>  

 

НАСТУПНІ ІГРИ:

 

 

ІІІ тур відкритого XXVIІ чемпіонату України (Супер ліга) серед чоловіків

 

 

13.02.18 - 15.02.18

 

 

м. Харків,

басейн НТУ "ХПІ"

 

 

 

НАШІ  ПАРТНЕРИ:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ТУРНІРНІ ТАБЛИЦІ:

 

ЧОЛОВІКИ

 

Супер ліга

  Команда Місце
 Збірна Харківської області 1
 "Динамо", м. Львів 2
 "НТУ-ХПІ", м. Харків 3
   ВК "Маріуполь" 4

 

Вища ліга

  Команда Місце

 КЗ ЛОР "ЛУФК" - ДЮСШ №3,

 м. Львів

1
 Збірна Харківської області - 1 2

 "Меотіда", м. Маріуполь

3
   Збірна Київщини 4
 

 "СДЮШОР-ДНУ", м. Дніпро

5
   ХДВУФК №1, м. Харків 6
 

 СДЮШОР ім. Я. Клочкової -

 ХДВУФК №1, м. Харків

7
 

 Збірна Харківської області - 2

8

 

ЖІНКИ

 

Вища ліга

  Команда Місце
 Збірна Харківської області - ШВСМ "Політехнік" 1
 СДЮШОР №9, м. Київ 2
 Збірна Донецької області 3
 

 "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

4

 

ЮНАКИ, ДІВЧАТА, ЮНІОРИ ТА ЮНІОРКИ

 

Юнаки 2005 р.н. і мол.

  Команда Місце
 ДЮСШ №3, м. Львів 1
 ВК м. Ужгорода 2

 СОК "ЄВРОСПОРТ", м. Львів

3
 

 "СДЮШОР-ДНУ- 1", м. Дніпро

4
   Збірна Харківської області 5
 

 КДЮСШ ім. Ю. Кутенка-2,

 м. Львів

6
   СДЮШОР №9, м. Київ 7
 

 СДЮШОР ім. Я. Клочкової -2,

 м. Харків

8
 

 СДЮШОР ім. Я. Клочкової -1,

 м. Харків

9
   КВВС "Аквапарк", м. Львів 10
   ДЮСШ Водне поло, м. Одеса 11
   "СДЮШОР-ДНУ- 2", м. Дніпро 12
 

 КДЮСШ ім. Ю. Кутенка-1,

 м. Львів

13
 

 ВА ім. О. Баркалова,

 м. Харків

14

 

Юнаки 2003 р.н.

  Команда Місце
 "АРЕНА", м. Тбілісі 1
 "Динамо", м. Ужгород 2

 Збірна Харківської області

3
 

 КЗ ЛОР "ЛУФК" - ДЮСШ №3,

 м. Львів  

4
   ХДВУФК №1 - СДЮШОР

 ім. Я. Клочкової, м. Харків

5
 

 ДЮСШ "Водне поло",

 м. Одеса

6
   СДЮШОР-ДНУ - Збірна           Дніпропетровської області 7
 

 КДЮСШ "Динамо" -

 СДЮШОР № 9, м. Київ

8
 

 КЗ ЛОР "ЛУФК" -

 СОК  "Євроспорт", м. Львів

9
 

 ВА ім. О. Баркалова, м. Харків

10

 

Юніори 1999 р.н.

  Команда Місце

 КЗ ЛОР "ЛУФК" - ДЮСШ №3,

 м. Львів

1
 Збірна Харківської області - 1 2

 "Меотіда", м. Маріуполь

3
 

 "СДЮШОР-ДНУ", м. Дніпро

4
   ХДВУФК №1, м. Харків 5
 

 СДЮШОР ім. Я. Клочкової -

 ХДВУФК №1, м. Харків

6
 

 Збірна Харківської області - 2

7

 

Юніори 2001 р.н.

  Команда Місце

 КЗ ЛОР "ЛУФК", м. Львів

1

 Збірна Харківської області

2

"Меотіда", м. Маріуполь 

3
 

ДЮСШ "Водне поло",

м. Одеса

4
   "СДЮШОР-ДНУ" - Збірна

Дніпропетровської області

5
 

 СОК "Євроспорт"-УФК,

м. Львів

6