*ВИЩОЮ ЧЕСТЮ ДЛЯ ВАТЕРПОЛІСТА Є ВИСТУП ЗА ЗБІРНУ КОМАНДУ КРАЇНИ* Дата: 2018-05-30 10:01:13 | Просмотров: 915

Фінал Кубку України серед чоловіків

З 23 по 24 червня 2018 р. у місті Львові на базі басейну "ЦСК ЗСУ" відбувся фінал Кубку України серед чоловіків з водного поло.

 

Головний суддя змагань - Завізіон В. М. (НК).

 

Мандатна комісія відбудеться 23 червня о __:__ в басейні "ЦСК ЗСУ".

 

  Виклики

Дата: 2018-04-23 11:00:57 | Просмотров: 695

FINA-школа для суддів з водного поло

З 15 по 17 червня 2018 р. у місті Львові відбулася FINA-школа для суддів з водного поло.

 

Дата: 2018-05-30 09:50:57 | Просмотров: 764

Кваліфікаційні змагання Кубку України серед чоловіків

З 11 по 13 червня 2018 р. у місті Дніпрі на базі басейну "ДНУ" відбулися кваліфікаційні змагання Кубку України серед чоловіків з водного поло.

 

Головний суддя змагань - Гончаров С. В. (МК).

 

Мандатна комісія відбудеться 11 червня о 14:00 в басейні "ДНУ".

 

  Виклики

Читати далі
Дата: 2018-05-16 16:39:21 | Просмотров: 938

ІІ тур (фінал) відкритого чемпіонату України серед юнаків 2006 р.н.

З 06 по 10 червня 2018 р. у місті Дніпрі на базі басейну "ДНУ" відбувся ІІ тур (фінал) відкритого чемпіонату України з водного поло серед юнаків 2006 р.н.

 

Головний суддя змагань - Гончаров С. В. (МК).

 

Мандатна комісія відбудеться 06 червня о 12:00 в басейні "ДНУ".

 

 

  Виклики

Читати далі
Дата: 2018-05-31 10:57:27 | Просмотров: 499

Вітаємо з ювілеєм!

Федерація водного поло України вітає з 80-тиріччям заслуженого тренера Радянського Союзу Смеркуса Євгенія Давидовича!

 

Бажаємо Вам, Євгенію Давидовичу, міцного здоров'я і довгих років життя, успіхів і вдачі, добра, радості, миру і багато-багато перемог!

 

З ювілеєм!

Дата: 2018-05-22 12:32:46 | Просмотров: 578

Виклики для участі у міжнародному турнірі до кваліфікаційних змагань ЧЄ серед юніорок

З 01 по 03 червня 2018 р. у місті Враца (Болгарія) відбудеться міжнародний турнір з водного поло серед юніорок.

 

  Виклики

Дата: 2018-05-16 16:24:15 | Просмотров: 551

НТЗ до чемпіонату Європи серед юніорок

З 26 по 30 травня 2018 р. у місті Дніпрі на базі басейну "ДНУ" відбудеться навчально-тренувальний збір національної збірної команди України з водного поло (юніорки) до чемпіонату Європи.

 

  Виклики

Дата: 2018-05-07 10:50:56 | Просмотров: 968

VІ тур відкритого ХХVII чемпіонату України (Супер ліга) серед чоловіків

З 25 по 27 травня 2018 р. у місті Львові на базі басейну ЗСУ "ЦСКУ" відбудеться VІ тур відкритого XXVII чемпіонату України з водного поло (Супер ліга) серед чоловіків.

 

Головний суддя змагань - Завізіон В. М. (НК).

 

Судді туру: Островський М. (НК), Махарадзе Г. (НК), Черленяк Д. (І-ша кат.), Вєрємєєв К. (І-ша кат.).

 

 

Мандатна комісія відбудеться 25 травня о __:__ в басейні ЗСУ "ЦСКУ".

 

  Виклики

Читати далі
Дата: 2018-05-10 10:21:44 | Просмотров: 716

ІІ тур (група ІІ) чемпіонату України серед юнаків 2004 р.н.

З 16 по 20 травня 2018 р. у місті Дніпрі на базі басейну "ДНУ" відбувся ІІ тур (група ІІ) чемпіонату України з водного поло серед юнаків 2004 р.н.

 

Головний суддя змагань - Гончаров С. В. (МК).

 

Мандатна комісія відбудеться 16 травня о 12:00 в басейні "ДНУ".

 

 

  Виклики

Читати далі
Дата: 2018-05-10 10:32:34 | Просмотров: 1385

ІІ тур (група І) чемпіонату України серед юнаків 2004 р.н.

З 14 по 18 травня 2018 р. у місті Харкові на базі басейну НТУ "ХПІ" відбувся ІІ тур (група І) чемпіонату України з водного поло серед юнаків 2004 р.н.

 

Головний суддя змагань - Бєлєвцов В. І. (МК).

 

Мандатна комісія відбудеться 14 травня о 10:00 в басейні НТУ "ХПІ".

 

  Виклики

Читати далі
Дата: 2018-04-11 11:42:34 | Просмотров: 863

Кваліфікаційні змагання до чемпіонату Європи з водного поло серед юніорів

З 11 по 13 травня 2018 р. у місті Манчестер (Великобританія) відбудулися кваліфікаційні змагання до чемпіонату Європи з водного поло серед юніорів.

 

Делегат - Mr Tamas Molnar (HUN)
 

Судді: Mr Gregory Courbin (FRA), Mr Serghei Darie (MDA), Mr Erik Kolar (SVK), Mr Akif Uz (TUR).

 

  Виклики

 

 

 

Усі ігри будуть транслюватися у прямому ефірі за посиланнями, поданими у розкладі.

 

Читати далі
Дата: 2018-04-20 13:47:15 | Просмотров: 615

НТЗ до кваліфікаційних змагань чемпіонату Європи серед юніорів

З 03 по 06 травня 2018 р. у місті Кам'янському на базі басейну "МіКомп" відбудеться навчально-тренувальний збір національної збірної команди України з водного поло (юніори) до кваліфікаційних змагань чемпіонату Європи.

 

  Виклики

Дата: 2018-04-20 13:53:44 | Просмотров: 632

МТ пам'яті О. С. Баркалова

З 07 по 09 травня 2018 р. у місті Харкові на базі басейну НТУ "ХПІ" відбудеться міжнародний турнір з водного поло пам'яті Олексія Степановича Баркалова.

 

  Виклики

Дата: 2018-04-26 13:27:26 | Просмотров: 709

ІV тур відкритого XXVІ чемпіонату України серед жінок

З 03 по 05 травня 2018 р. у місті Харкові на базі басейну НТУ "ХПІ" відбувся ІV тур відкритого XXVI чемпіонату України з водного поло серед жінок.

 

Головний суддя змагань - Вишневська С. В. (МК).

 

Мандатна комісія відбудеться 03 травня об 11:00 в басейні НТУ "ХПІ".

 

 

  Виклики

Читати далі
Дата: 2018-04-13 13:48:19 | Просмотров: 576

Кубок мера

З 30 квітня по 02 травня 2018 р. у місті Харкові на базі басейну НТУ "ХПІ" відбудеться Кубок мера з водного поло.

 

  Виклики

Страницы: <<  <  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  >  >>  

 

 

ТУРНІРНІ ТАБЛИЦІ:

 

-ЧОЛОВІКИ-

 

Супер ліга

  Команда Місце
 "Динамо", м. Львів 1
 КЗ ЛОР ЛУФК, м. Львів 2
 Збірна Харківської області 3
   ВК "Маріуполь" 4

 

Вища ліга

  Команда Місце

 КЗ ЛОР "ЛУФК", м. Львів

1

 НТУ "ХПІ"-ШВСМ,

м. Харків

2
 Збірна Харківської області - 1 3
   Збірна Київщини 4
 

  "Меотіда", м. Маріуполь

5
    Збірна Харківської області - 2 6
   "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

7
   ХДВУФК №1, м. Харків 8
   "Динамо", м. Київ 9

 

Кубок України

  Команда Місце
 "Динамо", м. Львів 1
   Збірна Харківської області 2
   ВК "ЛУФК", м. Львів 3
   ВК "Маріуполь" 4
 

 НТУ "ХПІ"-ШВСМ, м. Харків

5
   Збірна Київщини 6
   "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

7

 

-ЖІНКИ-

 

Чемпіонат України

  Команда Місце
 Збірна Донецької області  1
 Збірна Харківської області - ШВСМ "Політехнік" 2
 "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

3
 

 Збірна м. Києва

4

 

Кубок України

  Команда Місце
 Збірна Харківської області - ШВСМ "Політехнік" 1
   Збірна Донецької області  2
   "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

3
 

 Збірна м. Києва

4

 

-ЮНАКИ, ДІВЧАТА, ЮНІОРИ ТА ЮНІОРКИ-

 

Юніори 2001 р.н.

  Команда Місце

 КЗ ЛОР "ЛУФК", м. Львів

1
 Збірна Харківської області - 1 2

 "Меотіда", м. Маріуполь

3
    Збірна Харківської області - 2 4
   "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

5
   ХДВУФК №1, м. Харків 6
   "Динамо", м. Київ 7

 

Юніорки 2002 р.н.

  Команда Місце
  Збірна м. Києва  1
 Збірна Харківської області 2
 Збірна Донецької області 3
 

 "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

4

 

Юніори 2003 р.н.

  Команда Місце
 КЗ ЛОР "ЛУФК", м. Львів 1
 Збірна Харківської обл. - 1 2
 Збірна Закарпатської обл. 3
   ДЮСШ Водне поло, м. Одеса 4
 

 ДНУ-Дніпро - Збірна Дніпропетровської обл.

5
   Збірна Харківської обл. - 2 6
 

 КДЮСШ ім. Ю.Кутенка, м. Львів

7
   "Динамо", м. Київ 8
   ХДВУФК №1, м. Харків 9
   ДЮСШ №21, м. Київ 10
  "Меотіда", м. Маріуполь 12
  ГО "ВА ім. О. Баркалова", м. Харків 12

 

Юніорки 2004 р.н.

  Команда Місце
 СДЮСШОР №9, м. Київ 1
 Збірна Харківської обл. 2
 "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

3
 

 Збірна Донецької обл.

4
 

 

Юнаки 2005 р.н.

  Команда Місце

ДЮСШ № 3 - КЗ ЛОР "ЛУФК", 

м. Львів

1

Збірна Харківської обл. - 1

2

КДЮСШ ім. Ю. Кутенка, 

м. Львів

3
 

"КІВС", м. Львів

4
  ВК "Ужгород" 5
  ДНУ-Дніпро - Збірна Дніпропетровської обл. - 1 6
 

ДЮСШ "Водне поло", 

м. Одеса

7
  Збірна Харківської обл. - 2 7
  СОК "Євроспорт", м. Львів 9
  ДНУ-Дніпро - Збірна Дніпропетровської обл. - 2 9
 

СДЮШОР ім. Я. Клочкової-1, 

м. Харків

11
  ДЮСШ №21, м. Київ 11
  "Меотіда", м. Маріуполь 13
  ДЮСШ № 3, м. Львів 13
  СДЮШОР №9, м. Київ 13
 

СДЮШОР ім. Я. Клочкової-2 - ГО "ВА ім. О. Баркалова", м. Харків

13
  ГО "ВА ім. О. Баркалова" - СДЮШОР ім. Я. Клочкової 17

 

Юнаки 2007 р.н.

  Команда Місце
СОК "Євроспорт", м. Львів 1
Збірна Харківської обл. 2

ГО "ВА ім. О. Баркалова - СДЮШОР ім. Я. Клочкової, 

м. Харків

3
  ДЮСШ № 3, м. Львів 4
  ВК "Ужгород" 5
  СДЮШОР №9, м. Київ 6
 

КДЮСШ ім. Ю. Кутенка, 

м. Львів

7
  ДЮСШ Водне поло, м. Одеса 7
  ДЮСШ №21 - 2, м. Київ 7
 

ОК ДЮСШ "Динамо", 

м. Ужгород

10
 

ДНУ-Дніпро - Збірна Дніпропетровської обл.

10
  ДЮСШ №21 - 1, м. Київ 10
  Збірна Харківської обл. - 2 13
  ВА ім. Баркалова, м. Харків 13

 

ПАРТНЕРИ: