*ВИЩОЮ ЧЕСТЮ ДЛЯ ВАТЕРПОЛІСТА Є ВИСТУП ЗА ЗБІРНУ КОМАНДУ КРАЇНИ* Дата: 2018-11-15 15:09:25 | Просмотров: 1036

Фінал відкритого чемпіонату України серед юніорок 2003 р.н.

З 14 по 16 грудня 2018 р. у місті Дніпрі на базі басейну  "ДНУ" відбувся фінал відкритого чемпіонату України з водного поло серед юніорок 2003 р.н.

 

Головний суддя змагань - Фоміченко Г. Д. (НК).

 

Технічне засідання відбудеться 14 грудня о 12:00 в басейні "ДНУ".

 

 

 

  Виклики

Читати далі
Дата: 2018-12-03 16:05:11 | Просмотров: 659

НТЗ до кваліфікаційних змагань чемпіонату Європи (юніори)

З 10 по 15 грудня 2018 р. у місті Кам'янському на базі басейну "МіКомп" відбувся навчально-тренувальний збір національної збірної команди України з водного поло (юніори) до кваліфікаційних змагань чемпіонату Європи.

 

  Виклики

Дата: 2018-11-28 10:58:02 | Просмотров: 1491

І тур (група ІІ) відкритого чемпіонату України (Вища ліга) серед чоловіків та серед юніорів 2001 р.н.

З 10 по 14 грудня 2018 р. у місті Харкові на базі басейну  НТУ "ХПІ" відбувся І тур (група ІІ) відкритого чемпіонату України (Вища ліга) серед чоловіків та серед юніорів 2001 р.н. з водного поло.

 

Головний суддя змагань - Бєлєвцов В. І. (МК).

 

Технічне засідання відбудеться 10 грудня о 10:00 в басейні НТУ "ХПІ".

 

 

  Виклики

Читати далі
Дата: 2018-09-25 11:50:07 | Просмотров: 854

ІІІ гра ІІ раунду Світової ліги серед чоловічих збірних команд

11 грудня 2018 р. у м. Афіни (Греція) о 19:30 (місцевий час) на базі басейну "P.Kapagerof" відбулася ІІІ гра ІІ раунду Світової ліги з водного поло серед чоловічих команд між збірними Греції та України.

 

Делегат: Mr Brgulijan (Чорногорія).

 

Рефері 1 / Рефері 2: Mr Haentshel (Німеччина) / Mr. Balzan (Мальта).

 

  Виклики

 

Читати далі
Дата: 2018-11-15 15:02:30 | Просмотров: 667

НТЗ до кваліфікаційних змагань чемпіонату Європи (чоловіки)

З 03 по 09 грудня 2018 р. у місті Кам'янському на базі басейну "МіКомп" відбудеться навчально-тренувальний збір національної збірної команди України з водного поло (чоловіки) до кваліфікаційних змагань чемпіонату Європи.

 

  Виклики

Дата: 2018-11-15 15:36:16 | Просмотров: 1019

Фінал відкритого чемпіонату України серед юніорок 2001 р.н.

З 30 листопада по 02 грудня 2018 р. у місті Дніпрі на базі басейну  "ДНУ" завершився фінал відкритого чемпіонату України з водного поло серед юніорок 2001 р.н.

 

Головний суддя змагань - Фоміченко Г. Д. (НК).

 

Технічне засідання відбудеться 30 листопада об 11:00 в басейні "ДНУ".

 

Переможець - СДЮШОР № 9 (м. Київ), ІІ місце - СДЮШОР-ДНУ - Збірна Дніпропетровської області, ІІІ місце - збірна Харківської області, ІV місце - збірна Донецької області.

 

  Виклики

Читати далі
Дата: 2018-11-05 13:24:13 | Просмотров: 1221

ІІ тур відкритого XXVII чемпіонату України (Супер ліга) серед чоловіків

З 22 по 25 листопада 2018 р. у місті Кам'янському, на базі басейну "МіКомп" завершився ІІ тур відкритого XXVІI чемпіонату України (Супер ліга) з водного поло серед чоловіків.

 

Головний суддя - Завізіон В. М. (НК).

 

  Виклики

Читати далі
Дата: 2018-11-01 12:06:50 | Просмотров: 791

НТЗ до кваліфікаційних змагань чемпіонату Європи (юніори)

З 21 по 25 листопада 2018 р. у місті Кам'янському на базі басейну "МіКомп" відбудеться навчально-тренувальний збір національної збірної команди України з водного поло (юніори) до кваліфікаційних змагань чемпіонату Європи.

 

 

  Виклики

Дата: 2018-10-01 16:03:02 | Просмотров: 1420

ІІІ тур (фінал) відкритого чемпіонату України серед юнаків 2002 р.н.

З 12 по 16 листопада 2018 р. у місті Харкові на базі басейну НТУ "ХПІ" відбудеться ІІІ тур (фінал) відкритого чемпіонату України з водного поло серед юнаків 2002 р.н.

 

Головний суддя змагань - Вишневська С. В. (МК).

 

Технічне засідання відбудеться 12 листопада о 10:00 в басейні НТУ "ХПІ".

 

  Виклики

 

І місце посіла команда КЗ ЛОР "ЛУФК" (м. Львів), ІІ місце - ужгородське "Динамо" та ІІІ місце - "Збірна Харківської області". Фінальне розташування інших команд і кількість набраних очок Ви можете подивитися в правому блоці нашого сайту.

Читати далі
Дата: 2018-09-25 11:44:33 | Просмотров: 799

ІІ гра ІІ раунду Світової ліги серед чоловічих збірних команд

13 листопада 2018 р. в м. Харкові (Україна) на базі басейну "НТУ-ХПІ" відбудеться ІІ гра ІІ раунду Світової ліги з водного поло серед чоловічих команд між збірними України та Іспанії.

 

Делегат: Mr. Perisic (Сербія).

 

Судді: Mr. Ladmann (Німеччина) та Mr. Rakovic (Сербія).

 

  Виклики

Дата: 2018-10-01 16:10:34 | Просмотров: 1017

ІІІ тур (фінал) відкритого чемпіонату України серед юнаків 2004 р.н.

З 31 жовтня по 04 листопада 2018 р. у місті Дніпрі на базі басейну  "ДНУ" відбувся ІІІ тур (фінал) відкритого чемпіонату України з водного поло серед юнаків 2004 р.н.

 

Головний суддя змагань - Гончаров С. В. (МК).

 

Технічне засідання відбудеться 31 жовтня об 11:30 в басейні "ДНУ".

 

  Виклики

Читати далі
Дата: 2018-09-25 12:00:32 | Просмотров: 872

Міжнародний турнір до кваліфікаційних змагань чемпіонату Європи (юніори)

З 26 по 28 жовтня 2018 р. у місті Баня-Лука (Боснія та Герцеговина) відбудеться міжнародний турнір "BORAC CUP-2018" до кваліфікаційних змагань чемпіонату Європи з водного поло серед юніорів.

 

  Виклики

 

Ігри турніру можна подивитися в прямому ефірі за цим посиланням: https://www.youtube.com/watch?v=W5JsoqEDotI&feature=share

Дата: 2018-09-25 11:37:44 | Просмотров: 938

І гра ІІ раунду Світової ліги серед чоловічих збірних команд

23 жовтня 2018 р. о 21:00 у м. Утрехт (Нідерланди) на базі басейну "Zwembad De Krommerijn" відбудеться І гра ІІ раунду Світової ліги з водного поло серед чоловічих команд між збірними Нідерландів та України.

 

Делегат: Mr. Bebic (Хорватія).

 

Судді: Mr. Bender (Німеччина) та Mr. Blanchard (Франція).

 

 

  Виклики

Читати далі
Дата: 2018-09-17 11:07:04 | Просмотров: 1634

І тур відкритого XXVII чемпіонату України (Супер ліга) серед чоловіків

З 18 по 21 жовтня 2018 р. у місті Кам'янському, на базі басейну "МіКомп" відбувся І тур відкритого XXVІI чемпіонату України (Супер ліга) з водного поло серед чоловіків.

 

Команди-учасниці: ВК "Маріуполь", "Динамо" (Львів), Збірна Харківської області, "КЗ ЛОР ЛУФК" (Львів), національна збірна команда України (юніори), "НТУ-ХПІ" (Харків). 

 

Головний суддя - Завізіон В. М. (НК).

Судді: Гончаров С. (МК), Капінус В. (МК), Тренчук П. (НК), Гавриленко В. (І кат.), Чобіт Т. (І кат.).

 

 

  Виклики

Читати далі
Дата: 2018-09-24 15:52:16 | Просмотров: 758

НТЗ до кваліфікаційних змагань чемпіонату Європи

З 17 по 21 жовтня 2018 р. у місті Кам'янському на базі басейну "МіКомп" відбудеться навчально-тренувальний збір національної збірної команди України з водного поло (юніори) до кваліфікаційних змагань чемпіонату Європи.

 

  Виклики

Страницы: <<  <  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  >  >>  

ТУРНІРНІ ТАБЛИЦІ:

 

-ЧОЛОВІКИ-

 

Супер ліга 2020

  Команда Місце
 "Динамо", м. Львів 1
 Збірна Харківської області 2
 ВК "Маріуполь 3
   НТУ ХПІ м. Харків 4

 

Вища ліга (2020)

  Команда Місце

 Збірна Харківської області - 1

1

 КЗ ЛОР "ЛУФК", м. Львів

2
 "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

3
   Збірна Київщини - 2 4
 

 "Меотіда", м. Маріуполь

5
    "Динамо", м. Київ 6
   ХДВУФК №1, м. Харків 7

 

 

 

Кубок України 2020

  Команда Місце
 "Динамо", м. Львів 1
   Збірна Харківської області 2
   НТУ ХПІ м. Харків 3
   ВК "Маріуполь 4
 

 Збірна Київської області - 1

5
   "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

6
   Збірна Київської області - 2 7

 

-ЖІНКИ-

 

Чемпіонат України 2020

  Команда Місце
 Збірна Харківської області -   ШВСМ "Політехнік" 1
 Збірна м. Києва 2
 "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

3
 

 Збірна Донецької області 

4

 

Кубок України 2020

  Команда Місце
 Збірна Харківської області -  ШВСМ "Політехнік" 1
   "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

2
   Збірна м. Києва 3
 

 Збірна Донецької області 

4

 

-ЮНАКИ, ДІВЧАТА, ЮНІОРИ ТА ЮНІОРКИ-

 

Юніорки 2001 р.н. (2020)

  Команда Місце

 Збірна м. Києва

1
 "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

2

 Збірна Донецької області 

3
   Збірна Харківської області 4

 

Юніорки 2004 р.н. (2021)

  Команда Місце
 Збірна м. Києва 1
 Збірна Харківської області 2
Збірна Донецької області  3
 

"ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

4
  СДЮШОР № 9 5

 

Юніори 2002 р.н. (2020)

  Команда Місце
 Збірна Харківської області - 1 1
 КЗ ЛОР "ЛУФК", м. Львів 2
 "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

3
   "Меотіда", м. Маріуполь 4
 

 ХДВУФК №1, м. Харків

5

 

Юніори 2004 р.н. (2020)

  Команда Місце
 КЗ ЛОР "ЛУФК", м. Львів 1
 Збірна Харківської області - 1 2
 "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

3
 

 "Динамо" м. Ужгород

4
 
   ДЮСШ № 21 м. Київ 5
   КДЮСШ ім. Ю. Кутенко 6
   Збірна Харківської області - 2 7
  "Меотіда", м. Маріуполь 8

 

Юнаки 2006 р.н. (2020)

  Команда Місце
Збірна Харківської обл. 1

"КІВС", м. Львів

2

КДЮСШ ім. Ю. Кутенка, 

м. Львів

3
 

ГО "ВА ім. О. Баркалова" - СДЮШОР ім. Я. Клочкової

4
 

Збірна Закарпатської області

5
 

ДЮСШ "Водне поло", 

м. Одеса

6
  ДЮСШ № 3, м. Львів 7
  СОК "Євроспорт", м. Львів 7
  ДНУ-Дніпро - Збірна Дніпропетровської обл. 9
  СДЮШОР ім. Я. Клочкової-ГО ВА ім. О. Баркалова 9
  КЗ КДЮСШ «Меотіда», м. Маріуполь 11

 

 

 

Юнаки 2008 р.н. (2020)

  Команда Місце
ДЮСШ № 3, м. Львів 1
СОК "Євроспорт", м. Львів 2
Збірна Харківської обл. 3
   Збірна м. Ужгород 4
 

СДЮШОР ім. Я. Клочкової, 

м. Харків

5
  ДНУ-Дніпро - Збірна Дніпропетровської обл. 6
  Збірна м. Києва 7
  ДЮСШ №21 - 2, м. Київ 8
  ДЮСШ №21 - 1, м. Київ 9
 

ДЮСШ Водне поло, м. Одеса

10

 

ПАРТНЕРИ: