*ВИЩОЮ ЧЕСТЮ ДЛЯ ВАТЕРПОЛІСТА Є ВИСТУП ЗА ЗБІРНУ КОМАНДУ КРАЇНИ* Дата: 2018-03-29 10:14:20 | Просмотров: 1328

ІІІ тур (фінал) відкритого чемпіонату України серед команд вищої ліги та юніорів 2000 р. н.

З 25 по 29 квітня 2018 р. у місті Дніпрі, на базі басейну "ДНУ" відбувся ІІІ тур (фінал) відкритого чемпіонату України серед  команд вищої ліги та юніорів 2000 р.н. з водного поло.

 

Головний суддя змагань - Гончаров С. В. (МК).

 

Мандатна комісія відбудеться 25 квітня о 12:00 в басейні "ДНУ".

 

 

  Виклики

Читати далі
Дата: 2018-03-07 10:33:01 | Просмотров: 1083

ІІІ тур відкритого XXVI чемпіонату України серед жінок

З 23 по 25 квітня 2018 р. у місті Дніпрі на базі басейну "ДНУ" відбувся ІІІ тур відкритого XXVI чемпіонату України з водного поло серед жінок.

 

Головний суддя змагань - Вишневська С. В. (МК).

 

Мандатна комісія відбудеться 23 квітня о 12:00 в басейні "ДНУ".

 

 

 

  Виклики

Читати далі
Дата: 2018-03-27 11:39:02 | Просмотров: 1119

V тур відкритого ХХVII чемпіонату України (Супер ліга) серед чоловіків

З 19 по 21 квітня 2018 р. у місті Харкові на базі басейну НТУ "ХПІ" відбувся V тур відкритого XXVII чемпіонату України з водного поло (Супер ліга) серед чоловіків.

 

Головний суддя змагань - Завізіон В. М. (НК).

 

Судді туру: Бєлєвцов В. (МК), Вєрємєєв К. (І-ша кат.), Махарадзе Г. (НК), Черленяк Д. (І-ша кат.).

 

Мандатна комісія відбудеться 19 квітня о 10:00 в басейні НТУ "ХПІ".

 

  Виклики

Читати далі
Дата: 2018-03-29 10:02:38 | Просмотров: 1057

І тур (група ІІ) відкритого чемпіонату України серед юніорів 2002 р.н.

З 10 по 14 квітня 2018 р. у місті Харкові на базі басейну НТУ "ХПІ" відбувся І тур (група ІІ) відкритого чемпіонату України з водного поло серед юніорів 2002 р.н.

 

Головний суддя змагань - Бєлєвцов В. І. (МК).

 

Мандатна комісія відбудеться 10 квітня о 10:30 в басейні НТУ "ХПІ".

 

 

  Виклики

Читати далі
Дата: 2018-03-07 10:39:57 | Просмотров: 1107

І тур (група А) відкритого чемпіонату України серед юніорів 2002 р.н.

З 11 по 15 квітня 2018 р. у місті Дніпрі на базі басейну "ДНУ" відбувся І тур (група А) відкритого чемпіонату України з водного поло серед юніорів 2002 р.н.

 

Головний суддя змагань - Гончаров С. В. (МК).

 

Мандатна комісія відбудеться 11 квітня о 12:00 в басейні "ДНУ".

 

 

  Виклики

Читати далі
Дата: 2018-03-07 11:08:13 | Просмотров: 1295

І тур (група А) відкритого чемпіонату України серед юнаків 2006 р.н.

З 28 березня по 01 квітня 2018 р. у місті Дніпрі на базі басейну "ДНУ" відбувся І тур (група А) відкритого чемпіонату України з водного поло серед юнаків 2006 р.н.

 

Головний суддя змагань - Гончаров С. В. (МК).

 

Мандатна комісія відбудеться 28 березня о 12:00 в басейні "ДНУ".

 

 

  Виклики

Читати далі
Дата: 2018-03-14 11:50:52 | Просмотров: 915

Виклики для участі у міжнародному турнірі до кваліфікаційних змагань ЧЄ серед юніорів

Виклики спортсменам і тренерам для участі у міжнародному турнірі до кваліфікаційних змагань чемпіонату Європи з водного поло серед юніорів:

 

  (28.03-01.04.2018, м. Кишинів (Молдова))

Дата: 2018-03-07 11:22:12 | Просмотров: 1685

І тур (група Б) відкритого чемпіонату України серед юнаків 2006 р.н.

З 24 по 28 березня 2018 р. у місті Харкові на базі басейну НТУ "ХПІ" відбувся І тур (група Б) відкритого чемпіонату України з водного поло серед юнаків 2006 р.н.

 

Головний суддя змагань - Бєлєвцов В. І. (МК).

 

Мандатна комісія відбудеться 24 березня о 11:00 в басейні НТУ "ХПІ".

 

 

  Виклики

Читати далі
Дата: 2018-02-13 12:53:52 | Просмотров: 1479

ІV тур відкритого ХХVII чемпіонату України (Супер ліга) серед чоловіків

З 23 по 25 березня 2018 р. у місті Маріуполі на базі басейну "Нептун" відбувся ІV тур відкритого XXVII чемпіонату України з водного поло (Супер ліга) серед чоловіків.

 

Головний суддя змагань - Завізіон В. М. (НК).

 

Судді туру: Капінус В. (МК), Качалов А. (НК), Махарадзе Г. (НК), Свіщов В. (І-ша кат.)

 

  Виклики

Читати далі
Дата: 2018-03-13 19:56:49 | Просмотров: 1063

Результати конкурсу від компанії "TURBO"

turbopng.pngЗа підсумками конкурсу, переможцем стала Ковальчук Лариса (м. Львів), яка отримає плавки збірної України в подарунок від компанії "TURBO-Україна".


Призером номінації «За найбільшу кількість цікавих макетів», стала Марина Сироткіна (м. Харків). Вона отримає заохочувальний приз - бейсболку "TURBO".

 

Дякуємо всім учасникам конкурсу!

Дата: 2018-03-07 10:11:51 | Просмотров: 1042

ІІ тур відкритого XXVI чемпіонату України серед жінок

З 15 по 17 березня 2018 р. у місті Харкові на базі басейну НТУ "ХПІ" відбувся ІІ тур відкритого XXVI чемпіонату України з водного поло серед жінок.

 

Головний суддя змагань - Вишневська С. В. (МК).

 

Мандатна комісія відбудеться 15 березня о 13:00 в басейні НТУ "ХПІ".

 

 

  Виклики

Читати далі
Дата: 2018-02-19 11:45:58 | Просмотров: 1923

ІІ тур відкритого чемпіонату України серед команд вищої ліги та юніорів 2000 р. н.

З 12 по 15 березня 2018 р. у місті Харкові, на базі басейну НТУ "ХПІ" відбудеться ІІ тур відкритого чемпіонату України серед чоловіків (Вища ліга) та юніорів 2000 р.н. з водного поло.

 

Головний суддя змагань - Бєлєвцов В. І. (МК).

 

Мандатна комісія відбудеться 12 березня о 09:30 в басейні НТУ "ХПІ".

 

 

  Виклики

Читати далі
Дата: 2018-03-09 12:28:21 | Просмотров: 891

Євро-2018 пройде без України

 http://xsport.ua/waterpolo_s/news/evro-2018-proydet-bez-ukrainy_647476/

Дата: 2018-01-31 14:49:43 | Просмотров: 1026

Гра плей-офф (ІІ серія) до чемпіонату Європи серед жінок

03 березня 2018 р. у м. Харкові на базі басейну НТУ "ХПІ" відбулася гра плей-офф (ІІ серія) до чемпіонату Європи з водного поло серед жінок між національними збірними командами України та Сербії.

Рахунок 1-6 (1-2, 0-2, 0-1, 0-1) на користь збірної команди Сербії.

 

  Виклики

Дата: 2018-01-30 16:06:58 | Просмотров: 1122

Гра плей-офф (ІІ серія) до чемпіонату Європи серед чоловіків

03 березня 2018 р. у місті Стамбул (Туреччина) відбулася гра плей-офф (ІІ серія) до чемпіонату Європи з водного поло серед чоловіків між національними збірними командами Туреччини та України.

Рахунок 10-7 (3-1, 0-2, 2-0, 5-4) на користь збірної команди Туреччини.

 

  Виклики

Читати далі
Страницы: <<  <  7  8  9  10  11  12  13  14  15  >  >>  

ТУРНІРНІ ТАБЛИЦІ:

 

-ЧОЛОВІКИ-

 

Супер ліга 2020

  Команда Місце
 "Динамо", м. Львів 1
 Збірна Харківської області 2
 ВК "Маріуполь 3
   НТУ ХПІ м. Харків 4

 

Вища ліга (2020)

  Команда Місце

 Збірна Харківської області - 1

1

 КЗ ЛОР "ЛУФК", м. Львів

2
 "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

3
   Збірна Київщини - 2 4
 

 "Меотіда", м. Маріуполь

5
    "Динамо", м. Київ 6
   ХДВУФК №1, м. Харків 7

 

 

 

Кубок України 2020

  Команда Місце
 "Динамо", м. Львів 1
   Збірна Харківської області 2
   НТУ ХПІ м. Харків 3
   ВК "Маріуполь 4
 

 Збірна Київської області - 1

5
   "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

6
   Збірна Київської області - 2 7

 

-ЖІНКИ-

 

Чемпіонат України 2020

  Команда Місце
 Збірна Харківської області -   ШВСМ "Політехнік" 1
 Збірна м. Києва 2
 "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

3
 

 Збірна Донецької області 

4

 

Кубок України 2020

  Команда Місце
 Збірна Харківської області -  ШВСМ "Політехнік" 1
   "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

2
   Збірна м. Києва 3
 

 Збірна Донецької області 

4

 

-ЮНАКИ, ДІВЧАТА, ЮНІОРИ ТА ЮНІОРКИ-

 

Юніорки 2001 р.н. (2020)

  Команда Місце

 Збірна м. Києва

1
 "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

2

 Збірна Донецької області 

3
   Збірна Харківської області 4

 

Юніорки 2004 р.н. (2020)

  Команда Місце
  1
  2
  3
 

 

4

 

Юніори 2002 р.н. (2020)

  Команда Місце
 Збірна Харківської області - 1 1
 КЗ ЛОР "ЛУФК", м. Львів 2
 "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

3
   "Меотіда", м. Маріуполь 4
 

 ХДВУФК №1, м. Харків

5

 

Юніори 2004 р.н. (2020)

  Команда Місце
 КЗ ЛОР "ЛУФК", м. Львів 1
 Збірна Харківської області - 1 2
 "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

3
 

 "Динамо" м. Ужгород

4
 
   ДЮСШ № 21 м. Київ 5
   КДЮСШ ім. Ю. Кутенко 6
   Збірна Харківської області - 2 7
  "Меотіда", м. Маріуполь 8

 

Юнаки 2006 р.н. (2020)

  Команда Місце
Збірна Харківської обл. 1

"КІВС", м. Львів

2

КДЮСШ ім. Ю. Кутенка, 

м. Львів

3
 

ГО "ВА ім. О. Баркалова" - СДЮШОР ім. Я. Клочкової

4
 

Збірна Закарпатської області

5
 

ДЮСШ "Водне поло", 

м. Одеса

6
  ДЮСШ № 3, м. Львів 7
  СОК "Євроспорт", м. Львів 7
  ДНУ-Дніпро - Збірна Дніпропетровської обл. 9
  СДЮШОР ім. Я. Клочкової-ГО ВА ім. О. Баркалова 9
  КЗ КДЮСШ «Меотіда», м. Маріуполь 11

 

 

 

Юнаки 2008 р.н. (2020)

  Команда Місце
ДЮСШ № 3, м. Львів 1
СОК "Євроспорт", м. Львів 2
Збірна Харківської обл. 3
   Збірна м. Ужгород 4
 

СДЮШОР ім. Я. Клочкової, 

м. Харків

5
  ДНУ-Дніпро - Збірна Дніпропетровської обл. 6
  Збірна м. Києва 7
  ДЮСШ №21 - 2, м. Київ 8
  ДЮСШ №21 - 1, м. Київ 9
 

ДЮСШ Водне поло, м. Одеса

10

 

ПАРТНЕРИ: