*ВИЩОЮ ЧЕСТЮ ДЛЯ ВАТЕРПОЛІСТА Є ВИСТУП ЗА ЗБІРНУ КОМАНДУ КРАЇНИ* Дата: 2013-10-07 22:00:23 | Просмотров: 1220

Кубок Украины (женщины)

 

С 09 по 11 октября 2013 г. в г. Харьков (бассейн "НТУ ХПИ") состоится Кубок Украины среди женских команд.

Главный  судья  соревнований Белевцов В.И (г. Харьков)

заседание судейской коллегии совместно с представителями команд состоится 09.10.2013 г. в 14.00  в бассейне "НТУ-ХПИ""

Читати далі
Дата: 2013-09-23 11:30:22 | Просмотров: 1150

Изменения к правилам соревнований

Міжнародна федерація плавання (ФІНА) затвердила зміни до Правил з водного поло, яки починають діяти з 16 вересня 2013 року:

  1. Команда  складається з 11 гравців та 2 воротарів. Воротар не може брати участь у грі, як польовий гравець. Якщо у складі команди один воротар, то польових гравців не може бути більше визначеної кількості – одинадцяти.
  2. Кожна команда під час гри може брати чотири тайм-аути та не більше одного окремо у кожному періоді гри. Невикористані тайм-аути (тайм-аут) у подальшій грі не зберігаються (не зберігається).
  3. Тайм-аут може запросити офіційна особа, яка перебуває під час гри разом з командою на визначеному Правилами місці.
  4. Якщо офіційна особа просить тайм-аут, який не передбачається Правилами, рефері визначає  пенальті на користь команди-суперниці.
  5. За грубе порушення Правил гри – тримання суперника обома руками рефері визначає вилучення, або пенальті.
  6. Під час атаки, якщо гравець команди, яка не володіє м'ячем порушує Правила гри щодо суперника на його половині ігрового поля, рефері визначає вилучення гравця - порушника Правил за грубу помилку.
  7. У разі навмисного затягування часу гри гравцями (гравцем) однієї з команд, рефері визначає просту помилку гри та своїм рішенням передає м’яч команді-супениці.
  8. Для визначення команди-переможця гри після завершення основного часу гри між обома командами додатковий час гри командам не надається і рефері відразу призначає проведення пенальті. Проведення яких виконується командами відповідно до Правил. 
Дата: 2013-07-25 14:20:02 | Просмотров: 1995

Кубок Украины (мужчины)

С 30 июля по 04 августа 2013 г. в г. Севастополь (бассейн КП "СОЦ "Севастополя"") состоится Кубок Украины среди мужских команд.

Главный судья соревнований Высотин В.И (г. Киев)

заседание судейской коллегии совместно с представителями команд состоится 31.07.2013 г. в 14.30  в бассейне "КП "СОЦ "Севастополя"".

Группа "А" - "ДИНАМО" г. Львов, "Слобожанец" г. Харьков, "НТУ-ХПИ" г. Харьков

Группа "В" - "ИЛЬИЧЕВЕЦ" г.Мариуполь, "ВК" г. Севастополь, "ДНУ" г. Днепропетровск, "Колос" Киевская обл.

Обладателем кубка Украины стала команда ВК Севастополь. Поздравляем тренера, игроков и всех болельщиков с победой и желаем успехов в дальнейшем

Читати далі
Дата: 2013-05-07 14:08:36 | Просмотров: 2847

Квалификация чемпионата Европы юниоры

Квалификация чемпионата Европы

среди юниоров 1996 г.р. состоится

с 9 по 12 мая 2013 г.

группа "А" (Польша, г. Гожув),

группа "Б" (Грузия, г. Тбилиси),

группа "С" (Турция, г. Стамбул)

группа "Д" (Черногория, г. Будва)

Читати далі
Страницы: <<  <  7  8  9  10  11  12  >  >>  

НАСТУПНІ ІГРИ:

 

 

І тур (група А) відкритого XXVII чемпіонату України серед чоловіків (Вища ліга) та юніорів 2000 р.н.

 

 

14.12.17 - 17.12.17

 

 

м. Дніпро,

басейн "ДНУ"

 

 

 

НАШІ  ПАРТНЕРИ:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ТУРНІРНІ ТАБЛИЦІ:

 

ЧОЛОВІКИ

 

Супер ліга

  Команда Місце
 Збірна Харківської області 1
 "Динамо", м. Львів 2
 "НТУ-ХПІ", м. Харків 3
   ВК "Маріуполь" 4

 

Вища ліга

  Команда Місце

 КЗ ЛОР "ЛУФК" - ДЮСШ №3,

 м. Львів

1
 Збірна Харківської області - 1 2

 "Меотіда", м. Маріуполь

3
   Збірна Київщини 4
 

 "СДЮШОР-ДНУ", м. Дніпро

5
   ХДВУФК №1, м. Харків 6
 

 СДЮШОР ім. Я. Клочкової -

 ХДВУФК №1, м. Харків

7
 

 Збірна Харківської області - 2

8

 

ЖІНКИ

 

Вища ліга

  Команда Місце
 Збірна Харківської області - ШВСМ "Політехнік" 1
 СДЮШОР №9, м. Київ 2
 Збірна Донецької області 3
 

 "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

4

 

ЮНАКИ, ДІВЧАТА, ЮНІОРИ ТА ЮНІОРКИ

 

Юнаки 2005 р.н. і мол.

  Команда Місце
 ДЮСШ №3, м. Львів 1
 ВК м. Ужгорода 2

 СОК "ЄВРОСПОРТ", м. Львів

3
 

 "СДЮШОР-ДНУ- 1", м. Дніпро

4
   Збірна Харківської області 5
 

 КДЮСШ ім. Ю. Кутенка-2,

 м. Львів

6
   СДЮШОР №9, м. Київ 7
 

 СДЮШОР ім. Я. Клочкової -2,

 м. Харків

8
 

 СДЮШОР ім. Я. Клочкової -1,

 м. Харків

9
   КВВС "Аквапарк", м. Львів 10
   ДЮСШ Водне поло, м. Одеса 11
   "СДЮШОР-ДНУ- 2", м. Дніпро 12
 

 КДЮСШ ім. Ю. Кутенка-1,

 м. Львів

13
 

 ВА ім. О. Баркалова,

 м. Харків

14

 

Юнаки 2003 р.н.

  Команда Місце
 "АРЕНА", м. Тбілісі 1
 "Динамо", м. Ужгород 2

 Збірна Харківської області

3
 

 КЗ ЛОР "ЛУФК" - ДЮСШ №3,

 м. Львів  

4
   ХДВУФК №1 - СДЮШОР

 ім. Я. Клочкової, м. Харків

5
 

 ДЮСШ "Водне поло",

 м. Одеса

6
   СДЮШОР-ДНУ - Збірна           Дніпропетровської області 7
 

 КДЮСШ "Динамо" -

 СДЮШОР № 9, м. Київ

8
 

 КЗ ЛОР "ЛУФК" -

 СОК  "Євроспорт", м. Львів

9
 

 ВА ім. О. Баркалова, м. Харків

10

 

Юніори 1999 р.н.

  Команда Місце

 КЗ ЛОР "ЛУФК" - ДЮСШ №3,

 м. Львів

1
 Збірна Харківської області - 1 2

 "Меотіда", м. Маріуполь

3
 

 "СДЮШОР-ДНУ", м. Дніпро

4
   ХДВУФК №1, м. Харків 5
 

 СДЮШОР ім. Я. Клочкової -

 ХДВУФК №1, м. Харків

6
 

 Збірна Харківської області - 2

7

 

Юніори 2001 р.н.

  Команда Місце

 КЗ ЛОР "ЛУФК", м. Львів

1

 Збірна Харківської області

2

"Меотіда", м. Маріуполь 

3
 

ДЮСШ "Водне поло",

м. Одеса

4
   "СДЮШОР-ДНУ" - Збірна

Дніпропетровської області

5
 

 СОК "Євроспорт"-УФК,

м. Львів

6