*ВИЩОЮ ЧЕСТЮ ДЛЯ ВАТЕРПОЛІСТА Є ВИСТУП ЗА ЗБІРНУ КОМАНДУ КРАЇНИ* Дата: 2016-11-28 21:59:22 | Просмотров: 1372

Суперкубок України з водного поло

10 грудня 2016 року о 19.00 в м. Київ вул. Сергієнко 2/3 (басейн Палац підводного спорту) відбудеться Суперкубок України серед чоловічих команд. Головний суддя - Завізіон В.М.  н.к. (Київ).

 - протокол гри

гри

Время

Команда (Білі)

Команда (Сині)

рахунок

По періодам

1

19.00

Зб. Харківської області

Динамо м. Львів

11-12

4-2;1-1;1-3;0-0

5-6

         

Дата: 2016-12-01 19:48:16 | Просмотров: 765

Олександр Євтушок

Шановні друзі! Від імені НФВПУ та родини Олександра Остапенка виражаю щиру подяку усім, хто допоміг Олександру в цей не простий для нього час. Операція пройшла добре. Всього, з вашою допомогою, було зібрано 65 тис. грн.. Це приклад того, як разом ми здатні подолати будь-які труднощі, допомагаючи один одному. Усім здоров'я та спортивного довголіття. 

Дата: 2016-11-21 18:33:51 | Просмотров: 965

ІІІ тур (фінал) відкритого чемпіонату України серед юнаків 1998 р.н.

                                                               

Команди

 Місце

1

КЗ ЛОР «ЛУФК» м. Львів

1

2

Збірна Харківської області - 1

2

3

КУ «КДЮСШ» м. Маріуполь

3

4

СДЮСШОР –ДНУ м. Дніпро

4

5

Збірна Харківської області - 2

5

6

СДЮШОР Я. Клочковой м. Харків

6

 

З 05 по 09 грудня в місті Харків, на базі басейну НТУ - ХПІ відбудеться ІII тур відкритого Чемпіонату України серед юнаків 1998 р.н. і молодше.

Головний суддя змагань - Бєлєвцов В.І. мк (Харків)

Мандатна комісія відбудеться 05 грудня о 10-00 в басейні НТУ-ХПІ.

Читати далі
Дата: 2016-09-27 19:23:37 | Просмотров: 1661

Кубок України 2016 (чоловіки)

З 22 по 25 листопада 2016 року в м. Харків (басейн НТУ-ХПІ) відбудеться фінал Кубку України серед чоловічих команд.

Команди участниці: "Слобожанець" Харківська обл., "Динамо"                          м. Львів, збірна Київщини та ВК м. Маріуполь.

Головний суддя - Висотін В.І.  н.к. (Київ).

мандатна комісія відбудеться 22.11.2016 о 11.00 в басейні "НТУ-ХПІ

Читати далі
Дата: 2016-11-22 21:29:57 | Просмотров: 1379

Наказ НФВПУ

Дата: 2016-11-14 17:08:40 | Просмотров: 1349

Звернення президента ФВПУ

 - Наказ Мінмолодьспорту України

- Наказ ФВПУ

 

Шановні колеги!

Радий всіх вітати і хочу повідомити наступне. У нас, в Федерації водного поло України, і за її межами з'явилася нова форма спілкування - анонімність.

Читати далі
Дата: 2016-11-16 23:36:42 | Просмотров: 1327

Звернення віце-президента НФВП України Євтушка Олександра

Шановні коллеги, друзі, спільнота та усі, кому не байдужий наш вид спорту. Хочу 

                                               поставити на обговорення наступне питання.​ 

Читати далі
Дата: 2016-11-14 16:52:55 | Просмотров: 1058

Кубок України 2016 (жінки)

 

З 17 по 19 листопада 2016 року в м. Харків (басейн НТУ-ХПІ) відбудеться фінал Кубку України серед жіночих команд.

Головний суддя - Вишневська С.В.  м.к. (Харків).

мандатна комісія відбудеться 17.11.2016 о 11.00 в басейні "НТУ-ХПІ"

Читати далі
Дата: 2016-10-21 22:40:03 | Просмотров: 1380

ІІІ тур (фінал) відкритого чемпіонату України серед юнаків 2000 р.н.

З 06 по 10 листопада в місті Кам'янськє, на базі басейну Мікомп відбудеться ІII тур відкритого Чемпіонату України серед юнаків 2000 р.н. і молодше.

Головний суддя змагань - Гончаров С.В.

Делегат ФВПУ - Лісун В.С.

Мандатна комісія відбудеться 06 листопада о 15-00 в готелі Олімпія.

Читати далі
Дата: 2016-10-21 21:57:56 | Просмотров: 1088

ІІІ тур фінал Відкритого чемпіонату України серед юнаків 2002 р.н.

Відкритий Чемпіонат України серед юнаків 2002 р.н. і молодше.

Фінальне становище команд

Команд

1  "Динамо" Ужгород
2 зб. Харківської обл.-1
3 ДЮСШ-3-ЛУФК Львів
4 ДЮСШ ВП Одеса
5 Євроспорт-ЛУФК Львів
6  СДЮШОР Я.Клочкової
7 СДЮШОР ДНУ Дніпро
8  "Динамо-Леви" Львів
9 зб. Харківської обл.-2
10

зб. Харківської обл.-3

11 КДЮСШ Кутенко Львів
12  ДЮСШ №3-2  Львів
13 ВК "Київ"
14 зб. Дніпро-ської. обл.

 

 

     

Читати далі
Дата: 2016-10-25 19:59:15 | Просмотров: 844

Призначення тренерів юніорської збірної команди

Рішенням Виконкому ФВПУ на посаду головного тренера національної юніорської збірної команди України 2000 р.н. та молодше призначено Колточихіна Сергія Валентиновича (м. Харків), асистентом головного тренера призначено Наумчика Євгена Георгійовича (м. Львів) та другим асистентом головного тренера (за квотою державного тренера) призначено Момота Віктора Володимировича (м. Львів).

Дата: 2016-10-05 15:25:17 | Просмотров: 959

Звітно-виборча конференція

Увага!!!

 

20 жовтня 2016 р. в м. Києві на звітно-виборчій конференції Федерації водного поло України з перевагою в 12 голосів президентом  ФВПУ було обрано Кучеренко О.Г.

Голоси делегатів розподілились наступним чином:

- Кучеренко О.Г. - 13 голосів;

- Горбунов Я.В. - 1 голос;

- 1 делегат утримався.

 

Вітаємо Олександра Георгійовича з переобранням!!!

 

Читати далі
Дата: 2016-10-05 13:04:54 | Просмотров: 760

Тренерська рада тренерів команд вищої ліги (чоловіки)

21 жовтня 2016 р. в м. Київ відбудеться нарада тренерів чоловічих команд вищої ліги, що до наступного чемпіонату України. Пропозиції по системі проведення та іншим доповненням та змінам приймаються за е - mail: ukr.diving.fed@mail.ru до 17 жовтня 2016 року. Пропозиції що не будуть надісланні до вищезазначеної дати до розгляду прийматися не будуть!!!!

 

 проект регламенту ЧУ 2017

Дата: 2016-06-15 21:35:36 | Просмотров: 1346

ІІ тур Відкритого чемпіонату України серед юніорів 2000 р.н.

З 23 по 27 червня у місті Кам'янськє, на базі басейну Мікомп відбудеться II тур відкритого Чемпіонату України серед юнаків 2000 р.н. і молодше.

Головний суддя змагань - Белевцов В.І.

Мандатна комісія відбудеться 23 червня о 14-00 в готелі Олімпія.

Читати далі
Дата: 2016-05-27 23:42:49 | Просмотров: 1856

Ігри плей-офф Чемпіоната України ( чоловіки )

4-5 червня у місті Львів, а 9-11 червня у місті Харків відбудуться ігри із серії плей-офф між командами "Динамо" Львів та Харківським "Слобожанцем"

Делегат у місті Львів - Белевцов В.І.

Делегат у місті Харків - Евтушок О.Ю.

Читати далі
Страницы: <<  <  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  >  >>  
Натиснути для перегляду

 

ЖЕРЕБКУВАННЯ

 


 

ТУРНІРНІ ТАБЛИЦІ:

 

-ЧОЛОВІКИ-

 

Супер ліга

  Команда Тур Очки Місце
 "Динамо", м. Львів 6 48 1
 КЗ ЛОР ЛУФК, м. Львів 6 36 2
 Збірна Харківської області 6 21 3
   ВК "Маріуполь" 6 3 4

 

Вища ліга

  Команда Тур Очки Місце

 КЗ ЛОР "ЛУФК", м. Львів

3 28 1

 НТУ "ХПІ"-ШВСМ,

м. Харків

3 19 2
 Збірна Харківської області - 1 3 17 3
   Збірна Київщини 3 17 4
 

  "Меотіда", м. Маріуполь

3 6 5
    Збірна Харківської області - 2 3 0 6

 

Кубок України

  Команда Місце
 "Динамо", м. Львів 1
   Збірна Харківської області 2
   ВК "ЛУФК", м. Львів 3
   ВК "Маріуполь" 4
 

 НТУ "ХПІ"-ШВСМ, м. Харків

5
   Збірна Київщини 6
   "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

7

 

-ЖІНКИ-

 

Чемпіонат України

  Команда Тур Очки Місце
 Збірна Донецької області  4 24 1
 Збірна Харківської області - ШВСМ "Політехнік" 4 20 2
 "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

4 16 3
 

 Збірна м. Києва

4 12 4

 

Кубок України

  Команда Місце
  1
    2
    3
 

 

4

 

-ЮНАКИ, ДІВЧАТА, ЮНІОРИ ТА ЮНІОРКИ-

 

Юніори 2001 р.н.

  Команда Тур Очки Місце

 КЗ ЛОР "ЛУФК", м. Львів

3 18 1
 Збірна Харківської області - 1 3 12 2

 "Меотіда", м. Маріуполь

3 6 3
    Збірна Харківської області - 2 3 0 4
   "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

2   5
   ХДВУФК №1, м. Харків 2   6
   "Динамо", м. Київ 2   7

 

Юніорки 2002 р.н.

  Команда Очки Місце
  Збірна м. Києва  9 1
 Збірна Харківської області 4 2
 Збірна Донецької області 3 3
 

 "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

1 4

 

Юніори 2003 р.н. (група 1)

Команда Тур Очки Місце
КЗ ЛОР "ЛУФК", м. Львів 1 13 1
Збірна Закарпатської обл. 1 13 2
ДЮСШ Водне поло, м. Одеса 1 9 3
ДНУ-Дніпро - Збірна Дніпропетровської обл. 1 6 4

КДЮСШ ім. Ю.Кутенка,

м. Львів

1 3 5
Меотіда, м. Маріуполь 1 0 6

 

Юніори 2003 р.н. (група 2)

Команда Тур Очки Місце

 Збірна Харківської обл. - 1

1 15 1
 Збірна Харківської обл. - 2 1 12 2
 "Динамо", м. Київ 1 7 3

 ХДВУФК №1, м. Харків

1 7 4
 ДЮСШ №21, м. Київ 1 3 5

 ГО ВА ім. О. Баркалова,

 м. Харків

1 0 6

 

Юнаки 2005 р.н. (група 2)

Команда Тур Очки Місце

ДНУ-Дніпро - Збірна Дніпропетровської обл. - 2

1 9 1

ДЮСШ "Водне поло",

м. Одеса

1 6 2
ДНУ-Дніпро - Збірна Дніпропетровської обл. - 1 1 3 3

"Меотіда", м. Маріуполь

1 0 4

 

Юнаки 2005 р.н. (група 3)

Команда Тур Очки Місце

ДЮСШ № 3 - КЗ ЛОР "ЛУФК", м. Львів

1 9 1
КВВС "Аквапарк", м. Львів 1 6 2
СОК "Євроспорт", м. Львів 1 3 3

ДЮСШ № 3, м. Львів

1 0 4

 

Юнаки 2005 р.н. (група 3)

Команда Тур Очки Місце

КДЮСШ ім. Ю. Кутенка,

м. Львів

1 9 1
ВК "Ужгород" 1 3 2
ДЮСШ №21, м. Київ 1 3 3

СДЮШОР №9, м. Київ

1 3 4

 

Юнаки 2007 р.н.

  Команда Місце
СОК "Євроспорт", м. Львів 1
Збірна Харківської обл. 2

ГО "ВА ім. О. Баркалова - СДЮШОР ім. Я. Клочкової, 

м. Харків

3
  ДЮСШ № 3, м. Львів 4
  ВК "Ужгород" 5
  СДЮШОР №9, м. Київ 6
 

КДЮСШ ім. Ю. Кутенка, 

м. Львів

7
  ДЮСШ Водне поло, м. Одеса 7
  ДЮСШ №21 - 2, м. Київ 7
 

ОК ДЮСШ "Динамо", 

м. Ужгород

10
 

ДНУ-Дніпро - Збірна Дніпропетровської обл.

10
  ДЮСШ №21 - 1, м. Київ 10
  Збірна Харківської обл. - 2 13
  ВА ім. Баркалова, м. Харків 13

 

ПАРТНЕРИ: