*ВИЩОЮ ЧЕСТЮ ДЛЯ ВАТЕРПОЛІСТА Є ВИСТУП ЗА ЗБІРНУ КОМАНДУ КРАЇНИ* Дата: 2018-05-22 12:32:46 | Просмотров: 883

Виклики для участі у міжнародному турнірі до кваліфікаційних змагань ЧЄ серед юніорок

З 01 по 03 червня 2018 р. у місті Враца (Болгарія) відбудеться міжнародний турнір з водного поло серед юніорок.

 

  Виклики

Дата: 2018-05-16 16:24:15 | Просмотров: 911

НТЗ до чемпіонату Європи серед юніорок

З 26 по 30 травня 2018 р. у місті Дніпрі на базі басейну "ДНУ" відбудеться навчально-тренувальний збір національної збірної команди України з водного поло (юніорки) до чемпіонату Європи.

 

  Виклики

Дата: 2018-05-07 10:50:56 | Просмотров: 1338

VІ тур відкритого ХХVII чемпіонату України (Супер ліга) серед чоловіків

З 25 по 27 травня 2018 р. у місті Львові на базі басейну ЗСУ "ЦСКУ" відбудеться VІ тур відкритого XXVII чемпіонату України з водного поло (Супер ліга) серед чоловіків.

 

Головний суддя змагань - Завізіон В. М. (НК).

 

Судді туру: Островський М. (НК), Махарадзе Г. (НК), Черленяк Д. (І-ша кат.), Вєрємєєв К. (І-ша кат.).

 

 

Мандатна комісія відбудеться 25 травня о __:__ в басейні ЗСУ "ЦСКУ".

 

  Виклики

Читати далі
Дата: 2018-05-10 10:21:44 | Просмотров: 1045

ІІ тур (група ІІ) чемпіонату України серед юнаків 2004 р.н.

З 16 по 20 травня 2018 р. у місті Дніпрі на базі басейну "ДНУ" відбувся ІІ тур (група ІІ) чемпіонату України з водного поло серед юнаків 2004 р.н.

 

Головний суддя змагань - Гончаров С. В. (МК).

 

Мандатна комісія відбудеться 16 травня о 12:00 в басейні "ДНУ".

 

 

  Виклики

Читати далі
Дата: 2018-05-10 10:32:34 | Просмотров: 1700

ІІ тур (група І) чемпіонату України серед юнаків 2004 р.н.

З 14 по 18 травня 2018 р. у місті Харкові на базі басейну НТУ "ХПІ" відбувся ІІ тур (група І) чемпіонату України з водного поло серед юнаків 2004 р.н.

 

Головний суддя змагань - Бєлєвцов В. І. (МК).

 

Мандатна комісія відбудеться 14 травня о 10:00 в басейні НТУ "ХПІ".

 

  Виклики

Читати далі
Дата: 2018-04-11 11:42:34 | Просмотров: 1167

Кваліфікаційні змагання до чемпіонату Європи з водного поло серед юніорів

З 11 по 13 травня 2018 р. у місті Манчестер (Великобританія) відбудулися кваліфікаційні змагання до чемпіонату Європи з водного поло серед юніорів.

 

Делегат - Mr Tamas Molnar (HUN)
 

Судді: Mr Gregory Courbin (FRA), Mr Serghei Darie (MDA), Mr Erik Kolar (SVK), Mr Akif Uz (TUR).

 

  Виклики

 

 

 

Усі ігри будуть транслюватися у прямому ефірі за посиланнями, поданими у розкладі.

 

Читати далі
Дата: 2018-04-20 13:47:15 | Просмотров: 922

НТЗ до кваліфікаційних змагань чемпіонату Європи серед юніорів

З 03 по 06 травня 2018 р. у місті Кам'янському на базі басейну "МіКомп" відбудеться навчально-тренувальний збір національної збірної команди України з водного поло (юніори) до кваліфікаційних змагань чемпіонату Європи.

 

  Виклики

Дата: 2018-04-26 13:27:26 | Просмотров: 1081

ІV тур відкритого XXVІ чемпіонату України серед жінок

З 03 по 05 травня 2018 р. у місті Харкові на базі басейну НТУ "ХПІ" відбувся ІV тур відкритого XXVI чемпіонату України з водного поло серед жінок.

 

Головний суддя змагань - Вишневська С. В. (МК).

 

Мандатна комісія відбудеться 03 травня об 11:00 в басейні НТУ "ХПІ".

 

 

  Виклики

Читати далі
Дата: 2018-04-13 13:48:19 | Просмотров: 912

Кубок мера

З 30 квітня по 02 травня 2018 р. у місті Харкові на базі басейну НТУ "ХПІ" відбудеться Кубок мера з водного поло.

 

  Виклики

Дата: 2018-03-29 10:14:20 | Просмотров: 1394

ІІІ тур (фінал) відкритого чемпіонату України серед команд вищої ліги та юніорів 2000 р. н.

З 25 по 29 квітня 2018 р. у місті Дніпрі, на базі басейну "ДНУ" відбувся ІІІ тур (фінал) відкритого чемпіонату України серед  команд вищої ліги та юніорів 2000 р.н. з водного поло.

 

Головний суддя змагань - Гончаров С. В. (МК).

 

Мандатна комісія відбудеться 25 квітня о 12:00 в басейні "ДНУ".

 

 

  Виклики

Читати далі
Дата: 2018-03-07 10:33:01 | Просмотров: 1135

ІІІ тур відкритого XXVI чемпіонату України серед жінок

З 23 по 25 квітня 2018 р. у місті Дніпрі на базі басейну "ДНУ" відбувся ІІІ тур відкритого XXVI чемпіонату України з водного поло серед жінок.

 

Головний суддя змагань - Вишневська С. В. (МК).

 

Мандатна комісія відбудеться 23 квітня о 12:00 в басейні "ДНУ".

 

 

 

  Виклики

Читати далі
Дата: 2018-03-27 11:39:02 | Просмотров: 1240

V тур відкритого ХХVII чемпіонату України (Супер ліга) серед чоловіків

З 19 по 21 квітня 2018 р. у місті Харкові на базі басейну НТУ "ХПІ" відбувся V тур відкритого XXVII чемпіонату України з водного поло (Супер ліга) серед чоловіків.

 

Головний суддя змагань - Завізіон В. М. (НК).

 

Судді туру: Бєлєвцов В. (МК), Вєрємєєв К. (І-ша кат.), Махарадзе Г. (НК), Черленяк Д. (І-ша кат.).

 

Мандатна комісія відбудеться 19 квітня о 10:00 в басейні НТУ "ХПІ".

 

  Виклики

Читати далі
Дата: 2018-03-29 10:02:38 | Просмотров: 1110

І тур (група ІІ) відкритого чемпіонату України серед юніорів 2002 р.н.

З 10 по 14 квітня 2018 р. у місті Харкові на базі басейну НТУ "ХПІ" відбувся І тур (група ІІ) відкритого чемпіонату України з водного поло серед юніорів 2002 р.н.

 

Головний суддя змагань - Бєлєвцов В. І. (МК).

 

Мандатна комісія відбудеться 10 квітня о 10:30 в басейні НТУ "ХПІ".

 

 

  Виклики

Читати далі
Дата: 2018-03-07 10:39:57 | Просмотров: 1166

І тур (група А) відкритого чемпіонату України серед юніорів 2002 р.н.

З 11 по 15 квітня 2018 р. у місті Дніпрі на базі басейну "ДНУ" відбувся І тур (група А) відкритого чемпіонату України з водного поло серед юніорів 2002 р.н.

 

Головний суддя змагань - Гончаров С. В. (МК).

 

Мандатна комісія відбудеться 11 квітня о 12:00 в басейні "ДНУ".

 

 

  Виклики

Читати далі
Дата: 2018-03-07 11:08:13 | Просмотров: 1354

І тур (група А) відкритого чемпіонату України серед юнаків 2006 р.н.

З 28 березня по 01 квітня 2018 р. у місті Дніпрі на базі басейну "ДНУ" відбувся І тур (група А) відкритого чемпіонату України з водного поло серед юнаків 2006 р.н.

 

Головний суддя змагань - Гончаров С. В. (МК).

 

Мандатна комісія відбудеться 28 березня о 12:00 в басейні "ДНУ".

 

 

  Виклики

Читати далі
Страницы: <<  <  8  9  10  11  12  13  14  15  16  >  >>  

ТУРНІРНІ ТАБЛИЦІ:

 

-ЧОЛОВІКИ-

 

Супер ліга 2020

  Команда Місце
 "Динамо", м. Львів 1
 Збірна Харківської області 2
 ВК "Маріуполь 3
   НТУ ХПІ м. Харків 4

 

Вища ліга (2020)

  Команда Місце

 Збірна Харківської області - 1

1

 КЗ ЛОР "ЛУФК", м. Львів

2
 "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

3
   Збірна Київщини - 2 4
 

 "Меотіда", м. Маріуполь

5
    "Динамо", м. Київ 6
   ХДВУФК №1, м. Харків 7

 

 

 

Кубок України 2020

  Команда Місце
 "Динамо", м. Львів 1
   Збірна Харківської області 2
   НТУ ХПІ м. Харків 3
   ВК "Маріуполь 4
 

 Збірна Київської області - 1

5
   "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

6
   Збірна Київської області - 2 7

 

-ЖІНКИ-

 

Чемпіонат України 2020

  Команда Місце
 Збірна Харківської області -   ШВСМ "Політехнік" 1
 Збірна м. Києва 2
 "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

3
 

 Збірна Донецької області 

4

 

Кубок України 2020

  Команда Місце
 Збірна Харківської області -  ШВСМ "Політехнік" 1
   "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

2
   Збірна м. Києва 3
 

 Збірна Донецької області 

4

 

-ЮНАКИ, ДІВЧАТА, ЮНІОРИ ТА ЮНІОРКИ-

 

Юніорки 2001 р.н. (2020)

  Команда Місце

 Збірна м. Києва

1
 "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

2

 Збірна Донецької області 

3
   Збірна Харківської області 4

 

Юніорки 2004 р.н. (2021)

  Команда Місце
 Збірна м. Києва 1
 Збірна Харківської області 2
Збірна Донецької області  3
 

"ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

4
  СДЮШОР № 9 5

 

Юніори 2002 р.н. (2020)

  Команда Місце
 Збірна Харківської області - 1 1
 КЗ ЛОР "ЛУФК", м. Львів 2
 "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

3
   "Меотіда", м. Маріуполь 4
 

 ХДВУФК №1, м. Харків

5

 

Юніори 2004 р.н. (2020)

  Команда Місце
 КЗ ЛОР "ЛУФК", м. Львів 1
 Збірна Харківської області - 1 2
 "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

3
 

 "Динамо" м. Ужгород

4
 
   ДЮСШ № 21 м. Київ 5
   КДЮСШ ім. Ю. Кутенко 6
   Збірна Харківської області - 2 7
  "Меотіда", м. Маріуполь 8

 

Юнаки 2006 р.н. (2020)

  Команда Місце
Збірна Харківської обл. 1

"КІВС", м. Львів

2

КДЮСШ ім. Ю. Кутенка, 

м. Львів

3
 

ГО "ВА ім. О. Баркалова" - СДЮШОР ім. Я. Клочкової

4
 

Збірна Закарпатської області

5
 

ДЮСШ "Водне поло", 

м. Одеса

6
  ДЮСШ № 3, м. Львів 7
  СОК "Євроспорт", м. Львів 7
  ДНУ-Дніпро - Збірна Дніпропетровської обл. 9
  СДЮШОР ім. Я. Клочкової-ГО ВА ім. О. Баркалова 9
  КЗ КДЮСШ «Меотіда», м. Маріуполь 11

 

 

 

Юнаки 2008 р.н. (2020)

  Команда Місце
ДЮСШ № 3, м. Львів 1
СОК "Євроспорт", м. Львів 2
Збірна Харківської обл. 3
   Збірна м. Ужгород 4
 

СДЮШОР ім. Я. Клочкової, 

м. Харків

5
  ДНУ-Дніпро - Збірна Дніпропетровської обл. 6
  Збірна м. Києва 7
  ДЮСШ №21 - 2, м. Київ 8
  ДЮСШ №21 - 1, м. Київ 9
 

ДЮСШ Водне поло, м. Одеса

10

 

ПАРТНЕРИ: