*ВИЩОЮ ЧЕСТЮ ДЛЯ ВАТЕРПОЛІСТА Є ВИСТУП ЗА ЗБІРНУ КОМАНДУ КРАЇНИ* Дата: 2017-09-29 09:58:35 | Просмотров: 2141

ІІ раунд кваліфікаційних змагань чемпіонату Європи з водного поло серед жінок

З 04 по 08 жовтня 2017 р. у місті Києві, на базі басейну Центру ФВС КПІ ім. Ігоря Сікорського (вул. Верхньоключова 1/26) відбувся ІІ раунд кваліфікаційних змагань чемпіонату Європи з водного поло серед жінок за участю національних збірних команд Ізраїлю, Мальти, Румунії, Словаччини, Швейцарії, Чехії та України.

Делегат змагань - Деян Перішич (Сербія).

 

Збірна команда нашої країни посіла четверте місце у групі, здобувши путівку до раунду плей-офф, де зіграє зі збірною Сербії.

 

 

Читати далі
Дата: 2017-09-04 11:23:22 | Просмотров: 1820

Відкритий Кубок України серед жінок

З 28 по 30 вересня 2017 р. у місті Києві, на базі басейну Центру ФВС КПІ ім. Ігоря Сікорського відбудеться відкритий Кубок України серед жінок з водного поло.

 

Головний суддя змагань - Лісун В. С. (НК).

 

 

 

 

  Виклики

Читати далі
Дата: 2017-09-04 11:17:53 | Просмотров: 1400

Фінал Кубку України серед чоловіків

З 22 по 24 вересня 2017 р. у місті Львові, на базі басейну "НСБ ЛВС" відбувся фінал Кубку України серед чоловіків з водного поло.

 

Головний суддя змагань - Висотін В. І. (НК).

 

 

 

 

  Виклики

 

Читати далі
Дата: 2017-09-04 11:08:25 | Просмотров: 1513

Кваліфікаційні змагання Кубку України серед чоловіків

З 18 по 20 вересня 2017 р. у місті Києві, на базі басейну Палацу підводного спорту відбулися кваліфікаційні змагання Кубку України серед чоловіків з водного поло.

Двома командами, які кваліфікувалися до фінальної частини Кубку, стали збірні Київщини та м. Маріуполя.

 

Головний суддя змагань - Завізіон В. М. (НК).

 

 

  Виклики

Читати далі
Дата: 2017-08-31 14:12:13 | Просмотров: 1754

Чемпіонат Європи серед юніорів

З 10 по 17 вересня 2017 р. у місті Гзіра (Мальта) відбулася фінальна частина чемпіонату Європи з водного поло серед юніорів.

 

Юніорська збірна України посіла на турнірі 14 місце.

 

 

 

 

 

 

Група A

Група B

Група C

Група D

Хорватія

Іспанія

Сербія

Греція

Угорщина

Італія

Мальта

Росія

Чорногорія

Румунія

Грузія

Словаччина

Україна

Німеччина

Франція

Туреччина

Читати далі
Дата: 2017-08-04 11:32:36 | Просмотров: 1671

ІІІ тур (фінал) відкритого XXVI чемпіонату України (Вища ліга) з водного поло серед чоловіків та юніорів 1999 р.н.

З 22 по 26 серпня 2017 р. у місті Кам'янському, на базі басейну "МіКомп" відбувся ІІІ тур (фінал) відкритого XXVI чемпіонату України (Вища ліга) з водного поло серед чоловіків та юніорів 1999 р.н.

Головний суддя змагань - Гончаров С. В. (МК).

 

 

 

 

 

  Виклики (чоловічі команди)

  Виклики (юніорські команди)

 

Читати далі
Дата: 2017-05-17 11:44:43 | Просмотров: 1949

ІІ тур відкритого чемпіонату України з водного поло серед юніорів 2001 р. н.

З 03 по 07 липня 2017 р. у місті Харкові, на базі басейну НТУ "ХПІ" відбувся ІІ тур відкритого чемпіонату України з водного поло серед юніорів 2001 р. н.

Головний суддя змагань - Столяров С. Б. (НК).

 

 

 

 

 

  Виклики

Читати далі
Дата: 2017-06-06 11:50:50 | Просмотров: 1502

ІІ серія ігор плей-офф за 3-4 місця відкритого XXVI чемпіонату України з водного поло серед чоловіків

З 26 по 28 червня 2017 р. у місті Харкові, на базі басейну НТУ "ХПІ" відбулася ІІ серія ігор плей-офф за 3-4 місця відкритого XXVI чемпіонату України з водного поло серед чоловіків.

Головний суддя змагань - Бєлєвцов В. І. (МК).

 

 

 

 

  Виклики

Читати далі
Дата: 2017-06-06 11:47:07 | Просмотров: 1266

ІІ серія ігор плей-офф за 1-2 місця відкритого XXVI чемпіонату України з водного поло серед чоловіків

З 23 по 25 червня 2017 р. у місті Львові, на базі басейну "ЦСК ЗСУ" відбулася ІІ серія ігор плей-офф за 1-2 місця відкритого XXVI чемпіонату України з водного поло серед чоловіків.

Головний суддя змагань - Завізіон В. М. (НК).


Чемпіоном України 2017 року серед чоловіків стала команда "Збірна Харківської області"! Вітаємо переможців!

Читати далі
Дата: 2017-05-15 12:32:50 | Просмотров: 2297

ІІ тур (група І) відкритого чемпіонату України з водного поло серед юнаків 2003 р.н.

З 19 по 23 червня 2017 р. у місті Харкові, на базі басейну НТУ "ХПІ" відбувся ІІ тур (група І) відкритого чемпіонату України з водного поло серед юнаків 2003 р. н.

Головний суддя змагань - Бєлєвцов В. І. (МК).

 

  Виклики

Читати далі
Дата: 2017-05-15 12:45:42 | Просмотров: 1836

ІІ тур (група ІІ) відкритого чемпіонату України з водного поло серед юнаків 2003 р. н.

З 19 по 23 червня 2017 р. у місті Дніпро, на базі басейну "ДНУ" відбудеться ІІ тур (група ІІ) відкритого чемпіонату України з водного поло серед юнаків 2003 р. н.

Головний суддя змагань - Фоміченко Г. Д. (НК).

 

  Виклики

Читати далі
Дата: 2017-06-06 11:31:26 | Просмотров: 1443

І серія ігор плей-офф за 1-2 місця відкритого XXVI чемпіонату України з водного поло серед чоловіків

З 17 по 18 червня 2017 р. у місті Харкові, на базі басейну НТУ "ХПІ" відбулася І серія ігор плей-офф за 1-2 місця відкритого XXVI чемпіонату України з водного поло серед чоловіків.

Головний суддя змагань - Висотін В. І. (НК).

 

  Виклики

Читати далі
Страницы: <<  <  9  10  11  12  13  14  >  >>  

ТУРНІРНІ ТАБЛИЦІ:

 

-ЧОЛОВІКИ-

 

Супер ліга 2020

  Команда Місце
 "Динамо", м. Львів 1
 Збірна Харківської області 2
 ВК "Маріуполь 3
   НТУ ХПІ м. Харків 4

 

Вища ліга (2020)

  Команда Місце

 Збірна Харківської області - 1

1

 КЗ ЛОР "ЛУФК", м. Львів

2
 "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

3
   Збірна Київщини - 2 4
 

 "Меотіда", м. Маріуполь

5
    "Динамо", м. Київ 6
   ХДВУФК №1, м. Харків 7

 

 

 

Кубок України 2020

  Команда Місце
 "Динамо", м. Львів 1
   Збірна Харківської області 2
   НТУ ХПІ м. Харків 3
   ВК "Маріуполь 4
 

 Збірна Київської області - 1

5
   "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

6
   Збірна Київської області - 2 7

 

-ЖІНКИ-

 

Чемпіонат України 2020

  Команда Місце
 Збірна м. Києва 1
 Збірна Харківської області - ШВСМ "Політехнік" 2
 "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

3
 

 Збірна Донецької області 

4

 

Кубок України 2020

  Команда Місце
  1
    2
    3
 

 

4

 

-ЮНАКИ, ДІВЧАТА, ЮНІОРИ ТА ЮНІОРКИ-

 

Юніорки 2001 р.н. (2020)

  Команда Місце

 Збірна м. Києва

1
 "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

2

 Збірна Донецької області 

3
   Збірна Харківської області 4

 

Юніорки 2004 р.н. (2020)

  Команда Місце
  1
  2
  3
 

 

4

 

Юніори 2002 р.н. (2020)

  Команда Місце
 Збірна Харківської області - 1 1
 КЗ ЛОР "ЛУФК", м. Львів 2
 "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

3
   "Меотіда", м. Маріуполь 4
 

 ХДВУФК №1, м. Харків

5

 

Юніори 2004 р.н. (2020)

  Команда Місце
 КЗ ЛОР "ЛУФК", м. Львів 1
 Збірна Харківської області - 1 2
 "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

3
 

 "Динамо" м. Ужгород

4
 
   ДЮСШ № 21 м. Київ 5
   КДЮСШ ім. Ю. Кутенко 6
   Збірна Харківської області - 2 7
  "Меотіда", м. Маріуполь 8

 

Юнаки 2006 р.н. (2020)

  Команда Місце
Збірна Закарпатської області  

Збірна Харківської обл.

 

КДЮСШ ім. Ю. Кутенка, 

м. Львів

 
 

"КІВС", м. Львів

 
 

ДЮСШ "Водне поло", 

м. Одеса

 
  ГО "ВА ім. О. Баркалова" - СДЮШОР ім. Я. Клочкової  
  ДЮСШ № 3, м. Львів 7
  СОК "Євроспорт", м. Львів 7
  ДНУ-Дніпро - Збірна Дніпропетровської обл. 9
  СДЮШОР ім. Я. Клочкової-ГО ВА ім. О. Баркалова 9
  КЗ КДЮСШ «Меотіда», м. Маріуполь 11

 

 

 

Юнаки 2008 р.н. (2020)

  Команда Місце
ДЮСШ № 3, м. Львів 1
СОК "Євроспорт", м. Львів 2
Збірна Харківської обл. 3
   Збірна м. Ужгород 4
 

СДЮШОР ім. Я. Клочкової, 

м. Харків

5
  ДНУ-Дніпро - Збірна Дніпропетровської обл. 6
  Збірна м. Києва 7
  ДЮСШ №21 - 2, м. Київ 8
  ДЮСШ №21 - 1, м. Київ 9
 

ДЮСШ Водне поло, м. Одеса

10

 

ПАРТНЕРИ: