*ВИЩОЮ ЧЕСТЮ ДЛЯ ВАТЕРПОЛІСТА Є ВИСТУП ЗА ЗБІРНУ КОМАНДУ КРАЇНИ* Дата: 2015-09-22 14:04:57 | Просмотров: 1314

Квалификация чемпионата Европы (мужчины) ІІ раунд

 

 

З 25 по 27 вересня 2015 року в м. Шалон-ан-Шампань (Франція) відбудеться ІІ раунд Кваліфікаційних ігор до чемпіонату Європи 2016. Суперниками нашої збірної в підгрупі будуть збірні Словакії, Франції та Білорусі.

Читати далі
Дата: 2015-07-28 15:07:53 | Просмотров: 1352

Тренерська рада (команд вищої ліги)

14 вересня 2015 року (початок о 9.00)  в м. Львів вул. Петрушевича 1 (в приміщенні "Євроспорт") відбудеться тренерська рада команд вищої ліги (чоловіки).

Представники команд в обов'язковому порядку повині мати заявки на участь у чемпіонаті в сезоні 2015-2016р.р.

 

Читати далі
Дата: 2015-09-08 13:46:33 | Просмотров: 1273

Виконком ФВПУ від 07.09.2015

 

Засідання Виконкому Федерації водного поло України від 07.09.2015.

Читати далі
Дата: 2015-07-15 21:25:33 | Просмотров: 1436

11 Чемпіонат світу серед юніорок U-20

   11 Чемпіонат світу серед юніорок U - 20 відбудеться з 17 по 23 серпня 2015 року в м. Волос (Греція). В світовій першості приймуть участь 16 найкращих команд світу.

 

 

GROUP A   Great Britain, Japan Greec, Russia

GROUP B   Hungary, New Zealand, South Africa, Brazil

GROUP C   Australia, Italy, Canada, Netherland

GROUP D   Ukraine,  USA, Spain, Mexico

 

 

 

Читати далі
Дата: 2015-07-28 14:28:44 | Просмотров: 1267

Чемпіонат України серед ветеранів

З 18 по 20 вересня 2015 року в м. Дніпродзержинськ відбудеться  чемпіонат України серед ветеранів (Ігри пам'яті Бакі).

Чемпіонат буде проведено серед двох вікових категорій 35 + та 40 +.

Заявки на участь надсилати за факсом:

+38 044 289 17 44.

Головний суддя змагань - Фомиченко Г.Д. (н. к.)

Головний секретар - Гончаров С.В. (м.к.)

 

Дата: 2015-06-25 14:00:26 | Просмотров: 1789

Кубок України (чоловіки)

У м. Львів, в басейні "СКА" з 10 по 12 липня 2015 р., відбудеться фінальна частина Кубку України серед чоловічих команд.

 

Головний суддя змагань - Завізіон В. М. (м. Київ)

Читати далі
Дата: 2015-06-27 14:55:53 | Просмотров: 1409

ІІ тур відкритого чемпіонату України серед юнаків 1999 р.н.

З 05 по 08 липня 2015 р. в м. Харкові в басейні "НТУ ХПІ" відбудеться  чемпіонат України серед юнаків 1999 р.н.

Головний суддя змагань Бєлевцов В.І. (м. Харків)

Читати далі
Дата: 2015-06-25 13:37:57 | Просмотров: 1887

ІІ тур відкритого чемпіонату України серед юнаків 2001 р.н.

З 29 червня по 03 липня 2015 р. в м. Харкові в басейні "НТУ ХПІ" відбудеться  чемпіонат України серед юнаків 2001 р.н.

Головний суддя змагань Бєлевцов В.І. (м. Харків)

 

Читати далі
Дата: 2015-06-09 00:25:41 | Просмотров: 1564

І Європейські Ігри м. Баку (Азербайджан)

У місті Баку (Азербайджан) з 13 по 21 червня 2015 р. відбудуться перші Європейські ігри з водного поло у віковій категорії U - 17.

Команди розподілені на підгрупи:

 
Group (A)    Italy, France, Russia, Ukraine.
Group (B)    Azerbaian, Germany, Humgary, Romania.    
Group (C)    Croatia, Greece, Montenegro, Turkey.
Group (D)    Spain, Malta, Serbia, Slovakia.
 
 

 

Читати далі
Дата: 2015-05-24 16:11:42 | Просмотров: 1609

VІ (финальный) тур ХХІV открытого чемпионата Украины среди мужских команд

С 04 по 07 июня 2015 г. в г. Львов (бассейн "СКА") состоится VІ (финальный) тур ХХІV открытого чемпионата Украины среди мужских команд.

Делегат ФВПУ Завизион В.М. (г. Киев)

Главный  судья  соревнований Высотин В.И. (г. Киев)

Сборная Украины U-17 берет участие в соревнованиях вне конкурса.

заседание судейской коллегии совместно с представителями команд состоится 04.06.2015 г. в 16.00  в бассейне "СКА".

Читати далі
Дата: 2015-05-28 22:05:37 | Просмотров: 1219

Виконком ФВПУ від 28.05.2015

28 травня 2015 року відбулося засідання виконкому Федерації водного поло України (ФВПУ). На ньому було розглянути питання:

 

 

1) Аналіз проведення чемпіонату України серед юнаків 2003 р.н. в м. Ужгород;

2) Підготовка збірної України до І Європейських ігор в Баку; 

3) Затвердження кандидатури другого тренера національної збірної команди (чоловіки);

4) Обговорення претензій, що до скасування 5-го туру Чемпіонату України серед чоловіків в Києві.

Читати далі
Дата: 2015-05-24 15:28:20 | Просмотров: 936

Зміни в тренерському складі чоловічої збірної

 

 Рішенням Федерації водного поло України, за клопотанням головного тренера національної збірної команди України Завізіона В.М., 22.05.2015  було знято с посади другого тренера збірної - Цупріка О. В.

 Станом на сьогодні, Завізіон Валерій Михайлович визначається з кандидатурою на посаду свого помічника.

Дата: 2015-05-20 13:11:45 | Просмотров: 988

V тур ХХV открытого чемпионата Украины среди команд высшей лиги

 

  ФВПУ прийняла рішення про скасування проведення п’ятого туру чемпіонату України серед чоловічих команд  висшої ліги поточного сезону.

  Фінальний тур чемпіонату буде проведено відповідно до Календарного плану ФВПУ з 03 по 07 червня 2015 р. у м. Львові

Дата: 2015-05-10 13:38:35 | Просмотров: 3400

Чемпионата Украины среди юниоров 2003 г.р.

С 11 по 16 мая 2015 г. в г. Ужгород состоится чемпионата Украины среди юношей 2003 г.р. и младше. 

Делегат ФВПУ Лисун В.С. (Киев)

Главный судья соревнований Василкин Ф. И. (г. Ужгород)

Главный секретарь Вишневская С. В. (г. Харьков)

Читати далі
Дата: 2015-04-29 14:25:21 | Просмотров: 1373

Х турнир памяти Алексея Баркалова

 

С 30 апреля по 02 мая 2015 г. в г. Харьков (бассейн "ХПИ") состоится Х традиционный турнир  по водному поло среди юношей,  памяти двукратного олимпийского чемпиона Алексея Баркалова

заседание судейской коллегии совместно с представителями команд состоится 30.04.2015 г. в 11.00  в бассейне "ХПИ".

Читати далі
Страницы: <<  <  11  12  13  14  15  16  17  18  19  20  >  >>  
Натиснути для перегляду

 

ЖЕРЕБКУВАННЯ

 


 

ТУРНІРНІ ТАБЛИЦІ:

 

-ЧОЛОВІКИ-

 

Супер ліга

Команда Тур Очки Місце
 "Динамо", м. Львів 5 39 1
 "ЛУФК", м. Львів 5 30 2
 Збірна Харківської області 5 21 3
 ВК "Маріуполь" 5 0 4

 

Вища ліга

  Команда Тур Очки Місце

 КЗ ЛОР "ЛУФК", м. Львів

3 28 1

 НТУ "ХПІ"-ШВСМ,

м. Харків

3 19 2
 Збірна Харківської області - 1 3 17 3
   Збірна Київщини 3 17 4
 

  "Меотіда", м. Маріуполь

3 6 5
    Збірна Харківської області - 2 3 0 6

 

Юніори 2001 р.н.

  Команда Тур Очки Місце

 КЗ ЛОР "ЛУФК", м. Львів

3 18 1
 Збірна Харківської області - 1 3 12 2

 "Меотіда", м. Маріуполь

3 6 3
    Збірна Харківської області - 2 3 0 4

 

Кубок України

  Команда Місце
  1
    2
    3
    4
    5
    6

 

-ЖІНКИ-

 

Чемпіонат України

  Команда Тур Очки Місце
 Збірна Донецької області  4 24 1
 Збірна Харківської області - ШВСМ "Політехнік" 4 20 2
 "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

4 16 3
 

 Збірна м. Києва

4 12 4

 

Кубок України

  Команда Місце
  1
    2
    3
 

 

4

 

-ЮНАКИ, ДІВЧАТА, ЮНІОРИ ТА ЮНІОРКИ-

 

Юніори 2003 р.н. (група 1)

Команда Тур Очки Місце
КЗ ЛОР "ЛУФК", м. Львів 1 13 1
Збірна Закарпатської обл. 1 13 2
ДЮСШ Водне поло, м. Одеса 1 9 3
ДНУ-Дніпро - Збірна Дніпропетровської обл. 1 6 4

КДЮСШ ім. Ю.Кутенка,

м. Львів

1 3 5
Меотіда, м. Маріуполь 1 0 6

 

Юніори 2003 р.н. (група 2)

Команда Тур Очки Місце

 Збірна Харківської обл. - 1

1 15 1
 Збірна Харківської обл. - 2 1 12 2
 "Динамо", м. Київ 1 7 3

 ХДВУФК №1, м. Харків

1 7 4
 ДЮСШ №21, м. Київ 1 3 5

 ГО ВА ім. О. Баркалова,

 м. Харків

1 0 6

 

Юнаки 2005 р.н. (група 2)

Команда Тур Очки Місце

ДНУ-Дніпро - Збірна Дніпропетровської обл. - 2

1 9 1
ДЮСШ "Водне поло", м. Одеса 1 6 2
ДНУ-Дніпро - Збірна Дніпропетровської обл. - 1 1 3 3

"Меотіда", м. Маріуполь

1 0 4

 

Юнаки 2005 р.н. (група 3)

Команда Тур Очки Місце

ДЮСШ № 3 - КЗ ЛОР "ЛУФК", м. Львів

1 9 1
КВВС "Аквапарк", м. Львів 1 6 2
СОК "Євроспорт", м. Львів 1 3 3

ДЮСШ № 3, м. Львів

1 0 4

 

Юнаки 2005 р.н. (група 3)

Команда Тур Очки Місце

КДЮСШ ім. Ю. Кутенка,

м. Львів

1 9 1
ВК "Ужгород" 1 3 2
ДЮСШ №21, м. Київ 1 3 3

СДЮШОР №9, м. Київ

1 3 4

 

Юнаки 2007 р.н. (група 1)

Команда Тур Очки Місце

Збірна Харківської обл. - 1

1 12 1

ГО "ВА ім. О. Баркалова - СДЮШОР ім. Я. Клочкової,

м. Харків

1 7 2

КДЮСШ ім. Ю. Кутенка,

м. Львів

1 7 3

ОК ДЮСШ "Динамо",

м. Ужгород

1 3 4
Збірна Харківської обл. - 2 1 0 5

 

Юнаки 2007 р.н. (група 2)

Команда Тур Очки Місце
CОК "Євроспорт", м. Львів

 

1 12 1
ДЮСШ №3, м. Львів

 

1 9 2
ДЮСШ Водне поло, м. Одеса

 

1 6 3
ДНУ-Дніпро - Збірна Дніпропетровської обл.

 

1 3 4
ВА ім. Баркалова, м. Харків 1 0 5

 

Юнаки 2007 р.н. (група 3)

Команда Тур Очки Місце

СДЮШОР №9, м. Київ

1 9 1

ВК "Ужгород"

1 6 2

ДЮСШ №21 - 2, м. Київ

1 3 3

ДЮСШ №21 - 1, м. Київ

1 0 4

 

Юніорки 2002 р.н.

  Команда Очки Місце
  Збірна м. Києва  9 1
 Збірна Харківської області 4 2
 Збірна Донецької області 3 3
 

 "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

1 4

 

ПАРТНЕРИ: