*ВИЩОЮ ЧЕСТЮ ДЛЯ ВАТЕРПОЛІСТА Є ВИСТУП ЗА ЗБІРНУ КОМАНДУ КРАЇНИ* Дата: 2016-02-22 10:53:10 | Просмотров: 1573

І тур Відкритого чемпіонату України серед юніорів1998р.н.

З 22 по 26 лютого 2016 р. в м. Дніпропетровськ в басейні "ДНУ" та в м. Харків басейн "НТУ-ХПІ" відбудеться І тур чемпіонату України серед юнаків та дівчат 2002 р.н.

Головні судді змагань: 

група А - Столяров С.Б. н.к. (Харків)

група Б - Завізіон В.М. н.к. (м. Київ)

Команда ВК Ак. О. Баркалова приймає участь поза конкурсом

 

 

 

Читати далі
Дата: 2016-02-12 14:23:48 | Просмотров: 2077

І тур Відкритого чемпіонату України серед юнаків та дівчат 2002 р.н.

З 15 по 21 лютого 2016 р. в м. Дніпропетровськ в басейні "ДНУ" та в м. Харків басейн "НТУ-ХПІ" відбудеться І тур чемпіонату України серед юнаків та дівчат 2002 р.н.

Головні судді змагань: 

група А - Столяров С.Б. н.к. (Харків)

група Б - Завізіон В.М. н.к. (м. Київ)

 

 

 

Читати далі
Дата: 2016-01-27 12:23:32 | Просмотров: 1538

І тур відкритого XXІV чемпіонату України з водного поло серед жінок

З 12 по 14 лютого 2016 року в м. Дніпропетровськ відбудеться

І тур XXІV відкритого чемпіонату України серед жінок.

Делегат ФВПУ - Завізіон В.М. (н. к.) м. Київ

Головний суддя змагань - Вишневська С.В.  (м. к.) м. Харків

засідання судівської колегії з представниками команд відбудеться 12.02.2016 о 11.30 в басейні "ДНУ"

Читати далі
Дата: 2016-01-15 13:40:08 | Просмотров: 2139

ІІІ тур відкритого XXV чемпіонату України з водного поло серед чоловіків

З 04 по 07 лютого 2016 року в м. Одеса відбудеться ІІІ тур

XXV відкритого чемпіонату України серед чоловіків.

Делегат ФВПУ - Євтушок О.Ю. (н. к.) м. Київ

Головний суддя змагань - Висотін В. І.  (н. к.) м. Київ

засідання судівської колегії з представниками команд відбудеться 04.01.2016 о 11.00 в басейні "ОНМА"

 

Трененерською радою команд вищої ліги (одноголосно) було порушено клопотання перед Виконкомом ФВПУ, щодо подальшої участі команди м. Маріуполя в чемпіонаті України, (як вийняток) враховуючи воєно-економічну ситуацію в Донецькій області. Клопотання тренерської ради буде розглянуто на найближчому засідані Виконкому.

Читати далі
Дата: 2015-12-11 14:29:12 | Просмотров: 1345

Наказ про призначення

Відповідно до рекомендацій Експертної ради Міністерства молоді та спорту України, виконком ФВПУ прийняв рішення затвердити відповідальним за підготовку та участь юніорської  збірної команди України 1997 р.н. у чемпіонаті Європи (юніори)  головного тренера національної збірної команди України Завізіона Валерія Михайловича та призначмти другим тренером юніорської збірної команди України (за поданням головного тренера) Наумчика Євгена Георгійовича.

 

 (НАКАЗ)

Дата: 2015-11-23 11:25:47 | Просмотров: 2348

ІІ тур відкритого XXV чемпіонату України з водного поло серед чоловіків

З 14 по 17 грудня 2015 року в м. Дніпродзержинськ відбудеться  XXV відкритий чемпіонат України серед чоловіків.

Делегат ФВПУ - Євтушок О.Ю. (н. к.) м. Київ

Головний суддя змагань - Висотін В. І.  (н. к.) м. Київ

засідання судівської колегії з представниками команд відбудеться 14.12.2015 о 16.00 в готелі "Олімпія"

Читати далі
Дата: 2015-12-09 13:14:03 | Просмотров: 1465

Чемпіонату України серед юніорок 2002 р.н.

З 17 по 20 грудня 2015 р. в м. Дніпропетровськ в басейні "ДНУ" відбудеться  чемпіонату України серед юніорок 2002 р.н.

Головний суддя змагань - Гончаров С. В. мк (м. Дніпропетровськ)

Засідання представників команд та суддів 18.12.2015 в басейні ДНУ о 15.00

Читати далі
Дата: 2015-11-25 18:59:42 | Просмотров: 1539

Артем Шаботинський


     24 листопада на 24 - му році, після півторарічної боротьби з хворобою, пішов з
життя капітан збірної команди Київщини, член збірної команди України, фанат
водного поло  - Артем Шаботинській . 
Федерація водного поло України та вся ватерпольна спільнота висловлює свої
співчуття рідним та близьким Артема.
Світла йому пам'ять.

 
Дата: 2015-11-12 14:41:08 | Просмотров: 1755

3 тур (фінал) чемпіонату України з водного поло серед юніорів 1997 р.н. та молодше

З 23 по 27 листопада 2015 р. в м. Харків в басейні "НТУ-ХПІ" відбудеться  ІІІ фінальний тур чемпіонату України серед юніорів 1997 р.н.

Головний суддя змагань - Бєлєвцов В. І. (м.к.) м. Харків

Засідання представників команд та суддів 23.11.2015 в басейні "НТУ-ХПІ" о 11.00

Читати далі
Дата: 2015-11-22 17:50:38 | Просмотров: 1446

вулиця О. С. Баркалова

 

Відповідно до рішення Харківської міської ради від 19 листопада 2015 року одну з вулиць міста Харкова, буде названо на честь двократного олімпійського чемпіона, заслуженого майстра спорту СРСР, одного з найяскравіших представників водного поло всіх часів - Олексія Степановича Баркалова.

Дата: 2015-10-29 11:58:17 | Просмотров: 2213

І тур відкритого XXV чемпіонату України з водного поло серед чоловіків

З 10 по 13 листопада 2015 року в м. Дніпродзержинськ відбудеться  XXV відкритий чемпіонат України серед чоловіків.

Головний суддя змагань - Висотін В. І.  (н. к.) м. Київ

засідання судівської колегії з представниками команд відбудеться 10.11.2015 о 16.00 в готелі "Олімпія"

 

 

 

Читати далі
Дата: 2015-11-10 10:55:20 | Просмотров: 1871

Жихарев В.В.

 

На 79 году жизни скоропостижно скончался заслуженный тренер УССР по водному поло , главный тренер команды  "Локомотив" (мужчины),  г. Харьков, главный тренер команды "Харьковчанка" (женщины), г. Харьков Жихарев Виктор Васильевич . Спортивная общественность Украины, Федерация водного поло Украины, Коллегия судей Украины выражает соболезнования родным и близким.

Дата: 2015-10-16 22:27:53 | Просмотров: 2055

ІІІ тур (фінал) відкритого чемпіонату України серед юнаків 2001 р.н.

З 26 по 30 жовтня 2015 р. в м. Дніпродзержинськ в басейні "Мікомп" відбудеться  ІІІ фінальний тур чемпіонату України серед юнаків 2001 р.н.

Головний суддя змагань - Завізіон В. М. (м. Київ)

Засідання представників команд та суддів 26.10.2015 в г. Олімпія о 16.00

Читати далі
Дата: 2015-10-23 19:14:47 | Просмотров: 1437

Кубок Украины (женщины)

 

С 23 по 25 октября 2015 г. в г. Днепродзержинск (бассейн "Микомп") состоится  Кубок Украини среди женщин.

 

Читати далі
Дата: 2015-10-08 00:20:08 | Просмотров: 1163

До уваги тренерів юніорських та юнацьких команд та суддів

27 жовтня 2015 року в м. Дніпродзержинськ (під час проведення фіеального туру серед юнаків 2001 р.н.) відбудеться тренерська рада за участю тренерів юніорських та юнацьких команд та представників ФВПУ та Міністерства молоді та спорту України.

З 26 по 30 жовтня 2015  в м. Дніпродзержинськ буде проведений семінар підвищення кваліфікації для суддів.

Страницы: <<  <  13  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  >  >>  

 

 

ТУРНІРНІ ТАБЛИЦІ:

 

-ЧОЛОВІКИ-

 

Супер ліга

  Команда Місце
 "Динамо", м. Львів 1
 КЗ ЛОР ЛУФК, м. Львів 2
 Збірна Харківської області 3
   ВК "Маріуполь" 4

 

Вища ліга (2020)

  Команда Місце

 Збірна Харківської області - 1

1

 КЗ ЛОР "ЛУФК", м. Львів

2
 "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

3
   Збірна Київщини 4
 

 "Меотіда", м. Маріуполь

5
    "Динамо", м. Київ 6
   ХДВУФК №1, м. Харків 7

 

 

 

Кубок України

  Команда Місце
 "Динамо", м. Львів 1
   Збірна Харківської області 2
   ВК "ЛУФК", м. Львів 3
   ВК "Маріуполь" 4
 

 НТУ "ХПІ"-ШВСМ, м. Харків

5
   Збірна Київщини 6
   "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

7

 

-ЖІНКИ-

 

Чемпіонат України

  Команда Місце
 Збірна Донецької області  1
 Збірна Харківської області - ШВСМ "Політехнік" 2
 "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

3
 

 Збірна м. Києва

4

 

Кубок України

  Команда Місце
 Збірна Харківської області - ШВСМ "Політехнік" 1
   Збірна Донецької області  2
   "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

3
 

 Збірна м. Києва

4

 

-ЮНАКИ, ДІВЧАТА, ЮНІОРИ ТА ЮНІОРКИ-

 

Юніори 2002 р.н. (2020)

  Команда Місце

 Збірна Харківської області - 1

1
 КЗ ЛОР "ЛУФК", м. Львів 2

 "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

3
   "Меотіда", м. Маріуполь 4
   ХДВУФК №1, м. Харків 5
   Збірна Харківської області - 2 6

 

Юніорки 2002 р.н. (2019)

  Команда Місце
  Збірна м. Києва  1
 Збірна Харківської області 2
 Збірна Донецької області 3
 

 "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

4

 

Юніори 2003 р.н. (2019)

  Команда Місце
 КЗ ЛОР "ЛУФК", м. Львів 1
 Збірна Харківської обл. - 1 2
 Збірна Закарпатської обл. 3
   ДЮСШ Водне поло, м. Одеса 4
 

 ДНУ-Дніпро - Збірна Дніпропетровської обл.

5
   Збірна Харківської обл. - 2 6
 

 КДЮСШ ім. Ю.Кутенка, м. Львів

7
   "Динамо", м. Київ 8
   ХДВУФК №1, м. Харків 9
   ДЮСШ №21, м. Київ 10
  "Меотіда", м. Маріуполь 12
  ГО "ВА ім. О. Баркалова", м. Харків 12

 

Юніорки 2004 р.н. (2019)

  Команда Місце
 СДЮСШОР №9, м. Київ 1
 Збірна Харківської обл. 2
 "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

3
 

 Збірна Донецької обл.

4
 

 

Юнаки 2005 р.н. (2019)

  Команда Місце

ДЮСШ № 3 - КЗ ЛОР "ЛУФК", 

м. Львів

1

Збірна Харківської обл. - 1

2

КДЮСШ ім. Ю. Кутенка, 

м. Львів

3
 

"КІВС", м. Львів

4
  ВК "Ужгород" 5
  ДНУ-Дніпро - Збірна Дніпропетровської обл. - 1 6
 

ДЮСШ "Водне поло", 

м. Одеса

7
  Збірна Харківської обл. - 2 7
  СОК "Євроспорт", м. Львів 9
  ДНУ-Дніпро - Збірна Дніпропетровської обл. - 2 9
 

СДЮШОР ім. Я. Клочкової-1, 

м. Харків

11
  ДЮСШ №21, м. Київ 11
  "Меотіда", м. Маріуполь 13
  ДЮСШ № 3, м. Львів 13
  СДЮШОР №9, м. Київ 13
 

СДЮШОР ім. Я. Клочкової-2 - ГО "ВА ім. О. Баркалова", м. Харків

13
  ГО "ВА ім. О. Баркалова" - СДЮШОР ім. Я. Клочкової 17

 

Юнаки 2007 р.н. (2019)

  Команда Місце
СОК "Євроспорт", м. Львів 1
Збірна Харківської обл. 2

ГО "ВА ім. О. Баркалова - СДЮШОР ім. Я. Клочкової, 

м. Харків

3
  ДЮСШ № 3, м. Львів 4
  ВК "Ужгород" 5
  СДЮШОР №9, м. Київ 6
 

КДЮСШ ім. Ю. Кутенка, 

м. Львів

7
  ДЮСШ Водне поло, м. Одеса 7
  ДЮСШ №21 - 2, м. Київ 7
 

ОК ДЮСШ "Динамо", 

м. Ужгород

10
 

ДНУ-Дніпро - Збірна Дніпропетровської обл.

10
  ДЮСШ №21 - 1, м. Київ 10
  Збірна Харківської обл. - 2 13
  ВА ім. Баркалова, м. Харків 13

 

ПАРТНЕРИ: