*ВИЩОЮ ЧЕСТЮ ДЛЯ ВАТЕРПОЛІСТА Є ВИСТУП ЗА ЗБІРНУ КОМАНДУ КРАЇНИ* Дата: 2015-10-07 23:41:32 | Просмотров: 1405

ІІІ тур (фінал) відкритого чемпіонату України серед юнаків 1999 р.н.

З 12 по 16 жовтня 2015 р. в м. Одеса в басейні "ОНМА" відбудеться  ІІІ фінальний тур чемпіонату України серед юнаків 1999 р.н.

Читати далі
Дата: 2015-09-22 15:18:52 | Просмотров: 1496

До уваги тренерів юніорських та юнацьких команд

До уваги міських та обласних федерацій, тренерів юніорських та юнацьких команд.

В зв'язку з введенням з 2016 року наявністі "паспорту ватерполіста" для гравців юніорських та юнацьких команд, без якого допуск гравця до змагань буде неможливий, просимо підготувати протягом місяця та надіслати на адресу ФВПУ наступні данні:

1. Фото спортсмена 1 шт. (3Х4)

2. Анкету з інформацією:

- прізвище, ім'я,  по батькові

- дата народження (число, місяць, рік)

- місце проживання (місто, область)

Дата: 2015-09-22 14:04:57 | Просмотров: 1628

Квалификация чемпионата Европы (мужчины) ІІ раунд

 

 

З 25 по 27 вересня 2015 року в м. Шалон-ан-Шампань (Франція) відбудеться ІІ раунд Кваліфікаційних ігор до чемпіонату Європи 2016. Суперниками нашої збірної в підгрупі будуть збірні Словакії, Франції та Білорусі.

Читати далі
Дата: 2015-07-28 15:07:53 | Просмотров: 1637

Тренерська рада (команд вищої ліги)

14 вересня 2015 року (початок о 9.00)  в м. Львів вул. Петрушевича 1 (в приміщенні "Євроспорт") відбудеться тренерська рада команд вищої ліги (чоловіки).

Представники команд в обов'язковому порядку повині мати заявки на участь у чемпіонаті в сезоні 2015-2016р.р.

 

Читати далі
Дата: 2015-09-08 13:46:33 | Просмотров: 1586

Виконком ФВПУ від 07.09.2015

 

Засідання Виконкому Федерації водного поло України від 07.09.2015.

Читати далі
Дата: 2015-07-15 21:25:33 | Просмотров: 1734

11 Чемпіонат світу серед юніорок U-20

   11 Чемпіонат світу серед юніорок U - 20 відбудеться з 17 по 23 серпня 2015 року в м. Волос (Греція). В світовій першості приймуть участь 16 найкращих команд світу.

 

 

GROUP A   Great Britain, Japan Greec, Russia

GROUP B   Hungary, New Zealand, South Africa, Brazil

GROUP C   Australia, Italy, Canada, Netherland

GROUP D   Ukraine,  USA, Spain, Mexico

 

 

 

Читати далі
Дата: 2015-07-28 14:28:44 | Просмотров: 1556

Чемпіонат України серед ветеранів

З 18 по 20 вересня 2015 року в м. Дніпродзержинськ відбудеться  чемпіонат України серед ветеранів (Ігри пам'яті Бакі).

Чемпіонат буде проведено серед двох вікових категорій 35 + та 40 +.

Заявки на участь надсилати за факсом:

+38 044 289 17 44.

Головний суддя змагань - Фомиченко Г.Д. (н. к.)

Головний секретар - Гончаров С.В. (м.к.)

 

Дата: 2015-06-25 14:00:26 | Просмотров: 2068

Кубок України (чоловіки)

У м. Львів, в басейні "СКА" з 10 по 12 липня 2015 р., відбудеться фінальна частина Кубку України серед чоловічих команд.

 

Головний суддя змагань - Завізіон В. М. (м. Київ)

Читати далі
Дата: 2015-06-27 14:55:53 | Просмотров: 1685

ІІ тур відкритого чемпіонату України серед юнаків 1999 р.н.

З 05 по 08 липня 2015 р. в м. Харкові в басейні "НТУ ХПІ" відбудеться  чемпіонат України серед юнаків 1999 р.н.

Головний суддя змагань Бєлевцов В.І. (м. Харків)

Читати далі
Дата: 2015-06-25 13:37:57 | Просмотров: 2179

ІІ тур відкритого чемпіонату України серед юнаків 2001 р.н.

З 29 червня по 03 липня 2015 р. в м. Харкові в басейні "НТУ ХПІ" відбудеться  чемпіонат України серед юнаків 2001 р.н.

Головний суддя змагань Бєлевцов В.І. (м. Харків)

 

Читати далі
Дата: 2015-06-09 00:25:41 | Просмотров: 1923

І Європейські Ігри м. Баку (Азербайджан)

У місті Баку (Азербайджан) з 13 по 21 червня 2015 р. відбудуться перші Європейські ігри з водного поло у віковій категорії U - 17.

Команди розподілені на підгрупи:

 
Group (A)    Italy, France, Russia, Ukraine.
Group (B)    Azerbaian, Germany, Humgary, Romania.    
Group (C)    Croatia, Greece, Montenegro, Turkey.
Group (D)    Spain, Malta, Serbia, Slovakia.
 
 

 

Читати далі
Дата: 2015-05-24 16:11:42 | Просмотров: 1873

VІ (финальный) тур ХХІV открытого чемпионата Украины среди мужских команд

С 04 по 07 июня 2015 г. в г. Львов (бассейн "СКА") состоится VІ (финальный) тур ХХІV открытого чемпионата Украины среди мужских команд.

Делегат ФВПУ Завизион В.М. (г. Киев)

Главный  судья  соревнований Высотин В.И. (г. Киев)

Сборная Украины U-17 берет участие в соревнованиях вне конкурса.

заседание судейской коллегии совместно с представителями команд состоится 04.06.2015 г. в 16.00  в бассейне "СКА".

Читати далі
Дата: 2015-05-28 22:05:37 | Просмотров: 1487

Виконком ФВПУ від 28.05.2015

28 травня 2015 року відбулося засідання виконкому Федерації водного поло України (ФВПУ). На ньому було розглянути питання:

 

 

1) Аналіз проведення чемпіонату України серед юнаків 2003 р.н. в м. Ужгород;

2) Підготовка збірної України до І Європейських ігор в Баку; 

3) Затвердження кандидатури другого тренера національної збірної команди (чоловіки);

4) Обговорення претензій, що до скасування 5-го туру Чемпіонату України серед чоловіків в Києві.

Читати далі
Дата: 2015-05-24 15:28:20 | Просмотров: 1197

Зміни в тренерському складі чоловічої збірної

 

 Рішенням Федерації водного поло України, за клопотанням головного тренера національної збірної команди України Завізіона В.М., 22.05.2015  було знято с посади другого тренера збірної - Цупріка О. В.

 Станом на сьогодні, Завізіон Валерій Михайлович визначається з кандидатурою на посаду свого помічника.

Дата: 2015-05-20 13:11:45 | Просмотров: 1260

V тур ХХV открытого чемпионата Украины среди команд высшей лиги

 

  ФВПУ прийняла рішення про скасування проведення п’ятого туру чемпіонату України серед чоловічих команд  висшої ліги поточного сезону.

  Фінальний тур чемпіонату буде проведено відповідно до Календарного плану ФВПУ з 03 по 07 червня 2015 р. у м. Львові

Страницы: <<  <  14  15  16  17  18  19  20  21  22  23  >  >>  

 

 

ТУРНІРНІ ТАБЛИЦІ:

 

-ЧОЛОВІКИ-

 

Супер ліга

  Команда Місце
 "Динамо", м. Львів 1
 КЗ ЛОР ЛУФК, м. Львів 2
 Збірна Харківської області 3
   ВК "Маріуполь" 4

 

Вища ліга (2020)

  Команда Місце

 Збірна Харківської області - 1

1

 КЗ ЛОР "ЛУФК", м. Львів

2
 "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

3
   Збірна Київщини 4
 

 "Меотіда", м. Маріуполь

5
    "Динамо", м. Київ 6
   ХДВУФК №1, м. Харків 7

 

 

 

Кубок України

  Команда Місце
 "Динамо", м. Львів 1
   Збірна Харківської області 2
   ВК "ЛУФК", м. Львів 3
   ВК "Маріуполь" 4
 

 НТУ "ХПІ"-ШВСМ, м. Харків

5
   Збірна Київщини 6
   "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

7

 

-ЖІНКИ-

 

Чемпіонат України

  Команда Місце
 Збірна Донецької області  1
 Збірна Харківської області - ШВСМ "Політехнік" 2
 "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

3
 

 Збірна м. Києва

4

 

Кубок України

  Команда Місце
 Збірна Харківської області - ШВСМ "Політехнік" 1
   Збірна Донецької області  2
   "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

3
 

 Збірна м. Києва

4

 

-ЮНАКИ, ДІВЧАТА, ЮНІОРИ ТА ЮНІОРКИ-

 

Юніори 2002 р.н. (2020)

  Команда Місце

 Збірна Харківської області - 1

1
 КЗ ЛОР "ЛУФК", м. Львів 2

 "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

3
   "Меотіда", м. Маріуполь 4
   ХДВУФК №1, м. Харків 5
   Збірна Харківської області - 2 6

 

Юніорки 2002 р.н. (2019)

  Команда Місце
  Збірна м. Києва  1
 Збірна Харківської області 2
 Збірна Донецької області 3
 

 "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

4

 

Юніори 2003 р.н. (2019)

  Команда Місце
 КЗ ЛОР "ЛУФК", м. Львів 1
 Збірна Харківської обл. - 1 2
 Збірна Закарпатської обл. 3
   ДЮСШ Водне поло, м. Одеса 4
 

 ДНУ-Дніпро - Збірна Дніпропетровської обл.

5
   Збірна Харківської обл. - 2 6
 

 КДЮСШ ім. Ю.Кутенка, м. Львів

7
   "Динамо", м. Київ 8
   ХДВУФК №1, м. Харків 9
   ДЮСШ №21, м. Київ 10
  "Меотіда", м. Маріуполь 12
  ГО "ВА ім. О. Баркалова", м. Харків 12

 

Юніорки 2004 р.н. (2019)

  Команда Місце
 СДЮСШОР №9, м. Київ 1
 Збірна Харківської обл. 2
 "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

3
 

 Збірна Донецької обл.

4
 

 

Юнаки 2005 р.н. (2019)

  Команда Місце

ДЮСШ № 3 - КЗ ЛОР "ЛУФК", 

м. Львів

1

Збірна Харківської обл. - 1

2

КДЮСШ ім. Ю. Кутенка, 

м. Львів

3
 

"КІВС", м. Львів

4
  ВК "Ужгород" 5
  ДНУ-Дніпро - Збірна Дніпропетровської обл. - 1 6
 

ДЮСШ "Водне поло", 

м. Одеса

7
  Збірна Харківської обл. - 2 7
  СОК "Євроспорт", м. Львів 9
  ДНУ-Дніпро - Збірна Дніпропетровської обл. - 2 9
 

СДЮШОР ім. Я. Клочкової-1, 

м. Харків

11
  ДЮСШ №21, м. Київ 11
  "Меотіда", м. Маріуполь 13
  ДЮСШ № 3, м. Львів 13
  СДЮШОР №9, м. Київ 13
 

СДЮШОР ім. Я. Клочкової-2 - ГО "ВА ім. О. Баркалова", м. Харків

13
  ГО "ВА ім. О. Баркалова" - СДЮШОР ім. Я. Клочкової 17

 

Юнаки 2007 р.н. (2019)

  Команда Місце
СОК "Євроспорт", м. Львів 1
Збірна Харківської обл. 2

ГО "ВА ім. О. Баркалова - СДЮШОР ім. Я. Клочкової, 

м. Харків

3
  ДЮСШ № 3, м. Львів 4
  ВК "Ужгород" 5
  СДЮШОР №9, м. Київ 6
 

КДЮСШ ім. Ю. Кутенка, 

м. Львів

7
  ДЮСШ Водне поло, м. Одеса 7
  ДЮСШ №21 - 2, м. Київ 7
 

ОК ДЮСШ "Динамо", 

м. Ужгород

10
 

ДНУ-Дніпро - Збірна Дніпропетровської обл.

10
  ДЮСШ №21 - 1, м. Київ 10
  Збірна Харківської обл. - 2 13
  ВА ім. Баркалова, м. Харків 13

 

ПАРТНЕРИ: