*ВИЩОЮ ЧЕСТЮ ДЛЯ ВАТЕРПОЛІСТА Є ВИСТУП ЗА ЗБІРНУ КОМАНДУ КРАЇНИ* Дата: 2021-06-12 16:47:02 | Просмотров: 218

Вчора, 11.06.2021 року, пішов від нас ватерполіст, тренер та товариш Данько Володимир Нікіфорович. Прощання відбудеться 13.06.2021 року на Байковому цвинтарі о 13-00

Дата: 2021-03-26 14:03:58 | Просмотров: 691

Звітно-виборча конференція

Президента ватерпольного клубу «Динамо» (Львів) Олександра Свіщова обрали президентом федерації водного поло України. За кандидатуру Олександра Свіщова, 17 червня, під час звітно-виборної конференції проголосували усі делегати. Кандидатуру Олександра Свіщова обрали на 4-річний термін.
Нагадаємо, попередній президент Олександр Кучеренко очолював всеукраїнську федерацію водного поло з квітня 2000 року. Його роботу визнали задовільною. Також делегати конференції проголосували за те, щоб Олександр Кучеренко був почесним президентом федерації водного поло України.
Олександр Кучеренко подякував усім за багаторічну роботу, запропонувавши кандидатуру Олександра Свіщова і додав, що з приходом Олександра Юрійовича федерації матиме світле майбутнє та отримає нове дихання.
Дата: 2021-05-19 14:32:20 | Просмотров: 1556

Кубок України чоловіки

З 18 по 20 червня 2021 р. у місті Львові на базі басейну "Навчально-спортивної бази літніх видів спорту МОУ" відбудеться Кубок України серед чоловіків з водного поло.

Головний суддя змагань - Наумчик Є.Г. (НК). 

 

Технічне засідання відбудеться 18 червня о 13:30 в готелі "СК НСБ ЛВС МОУ".

 

 Виклики

 

 

 

Читати далі
Дата: 2021-05-11 12:16:16 | Просмотров: 1795

ІІ тур (група І) чемпіонату України серед юнаків 2007 р.н.

З 08 по 12 червня 2021 р. у місті Кам'янському на базі басейну  "Мікомп"  відбудеться ІІ тур (група І) чемпіонату України юнаків 2007 р.н.

 

Головний суддя змагань - Завізіон В.М. (НК). 

Технічне засідання  відбудеться 08 червня о 15:00 в готелі "Олімпія".

 

 Виклики

Читати далі
Дата: 2021-05-11 12:10:08 | Просмотров: 1289

ІІ тур (група ІІ) чемпіонату України серед юнаків 2007 р.н.

З 31 травня по 04 червня  2021 р. у місті Дніпро на базі басейну  "ДНУ"  відбудеться ІІ тур (група ІІ) чемпіонату України серед юнаків 2007 р.н.

 

Головний суддя змагань - Гончаров С. В. (МК). 

Технічне засідання  відбудеться 31 травня о 10:45 в басейні "ДНУ".

 

 Виклики

 

Читати далі
Дата: 2021-05-11 15:34:09 | Просмотров: 802

QUALIFICATION TOURNAMENT U15

З 27 по 30 травня 2021 в м. Островець-Свентокшиський (Польща) відбудеться кваліфікаційний турнір до чемпіонату Європи серед юніорів 2006 р.н. група "В"

Команди учасниці: Польща, Росія, Білорусь, Латвія, Україна.

Головний тренер збірної команди України U15-Євген НАУМЧИК, асистент-Тарас ГОЛОВКІН.

 

 Виклики

 

 Посилання на відеотрансляції

 

 

 

 

Читати далі
Дата: 2021-05-06 13:40:44 | Просмотров: 510

ІV тур чемпіонату України (Суперліга) серед чоловіків з водного поло

З 21 по 23 травня 2021 р. у місті Львові на базі басейну "Навчально-спортивної бази літніх видів спорту МОУ" відбудеться ІV тур  чемпіонату України (Суперліга) серед чоловіків з водного поло.

Головний суддя змагань - Завізіон В.М. (НК). 

 

Технічне засідання відбудеться 21 травня о __:00 в басейні "НСБ ЛВС МОУ".

 

 Виклики

 

 

 

 

 

Читати далі
Дата: 2021-04-20 14:13:07 | Просмотров: 635

ІV тур чемпіонату України серед жінок з водного поло.

13 по 15 травня 2021 р. у місті Харкові на базі басейну  "НТУ ХПІ"  відбудеться ІV тур (фінал) чемпіонату України серед жінок з водного поло.

 

Головний суддя змагань - Вишневська С.В. (МК). 

Технічне засідання  відбудеться 13 травня о 10:15 в басейні "НТУ ХПІ".

 

 Виклики

 

Читати далі
Дата: 2021-04-27 13:54:43 | Просмотров: 218

НТЗ U 15

З 16 по 22 травня  2021 р. у місті Кам'янському в басейні "МіКомп" відбудеться навчально-тренувальний збір національної збірної команди України з водного поло (юніори) U-15.

 

 Виклики

Дата: 2021-04-20 14:03:16 | Просмотров: 1509

І тур (група ІІ) чемпіонату України серед юнаків 2009 р.н.

З 06 по 10 травня 2021 р. у місті Кам'янському на базі басейну  "Мікомп"  відбудеться І тур (група ІІ) чемпіонату України юнаків 2009 р.н. з водного поло.

Головний суддя змагань - Завізіон В.М. (НК). 

Технічне засідання  відбудеться 06 травня о 17:00 в готелі "Олімпія".

 

 Виклики

Читати далі
Дата: 2021-04-20 12:20:53 | Просмотров: 1308

ІІІ тур (фінал) чемпіонату України (Вища ліга) серед чоловіків та юніорів 2003 р.н. з водного поло.

З 05 по 09 травня 2021 р. у місті Дніпро на базі басейну  "ДНУ"  відбудеться ІІІ тур (фінал) чемпіонату України (Вища ліга) серед чоловіків та юніорів 2003 р.н. з водного поло.

 

Головний суддя змагань - Гончаров С. В. (МК). 

Технічне засідання  відбудеться 05 травня о 10:30 в басейні "ДНУ".

 

 Виклики

Читати далі
Дата: 2021-04-07 12:15:30 | Просмотров: 1243

І тур (група І) чемпіонату України серед юнаків 2009 р.н.

З 26 по 30 квітня 2021 р. у місті Дніпро на базі басейну  "ДНУ"  відбудеться І тур (група І) чемпіонату України серед юнаків 2009 р.н. з водного поло.

 

Головний суддя змагань - Гончаров С. В. (МК). 

Технічне засідання  відбудеться 26 квітня о 10:45 в басейні "ДНУ".

 

 Виклики

Читати далі
Дата: 2021-04-06 10:21:08 | Просмотров: 232

НТЗ U 17

З 29 квітня по 05 травня  2021 р. у місті Кам'янському в басейні "МіКомп" відбудеться навчально-тренувальний збір національної збірної команди України з водного поло (юніори) U-17.

 

 Виклики

Дата: 2021-04-09 13:21:36 | Просмотров: 215

Оголошення

Федерація водного поло України, напередодні ІІ тур чемпіонату України (Вища ліга) серед чоловіків та юніорів 2003 р.н. з водного поло, нагадує учасникам змагань, що порушення статутних та регламентних норм ФВПУ, а також невиконання рішень дисциплінарних органів ФВПУ можуть бути підставами недопуску команд до змагань за рішенням мандатної комісії. 

Просимо учасників змагань неухильно дотримуватись статутних та регламентних норм ФВПУ та своєчасно і в повному обсязі подавати заявкові документи для участі у змаганнях.

Особливо звертаємо увагу ДЮСШ № 21 на необхідність виконання рішення КДК ФВПУ від 19.11.2020, яке набуло чинності у порядку, передбаченому статутними та регламентними документами ФВПУ.

Дата: 2021-04-07 10:47:37 | Просмотров: 677

ІІІ тур чемпіонату України серед жінок з водного поло.

З 23 по 25 квітня 2021 р. у місті Дніпрі на базі басейну  "ДНУ" відбудеться ІІІ тур чемпіонату України серед жінок з водного поло.

 

Головний суддя змагань - Гончаров С.В. (МК). 

Технічне засідання відбулося 23 квітня о 10:30 в басейні "ДНУ".

 

 Виклики

Читати далі
Страницы: <<  <  1  2  3  4  5  6  7  >  >>  

ТУРНІРНІ ТАБЛИЦІ:

 

-ЧОЛОВІКИ-

 

Супер ліга 2021

  Команда Місце
 "Динамо", м. Львів 1
 Збірна Харківської області 2
 ВК "Маріуполь 3
   НТУ ХПІ м. Харків 4

 

Вища ліга 2021

  Команда Місце

 ДЮСШ № 21, м. Київ

1

 ДЮСШ № 3, м. Львів

2
 Збірна Харківської області - 1 3
   КЗ ЛОР "ЛУФК", м. Львів 4
 

 "Динамо", м. Ужгород

5
 

 "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

6
   Збірна м. Київа 7
  Збірна Харківської області - 2 8
   "Меотіда", м. Маріуполь 9

 

 

 

 

Кубок України 2020

  Команда Місце
 "Динамо", м. Львів 1
   Збірна Харківської області 2
   НТУ ХПІ м. Харків 3
   ВК "Маріуполь 4
 

 Збірна Київської області - 1

5
   "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

6
   Збірна Київської області - 2 7

 

-ЖІНКИ-

 

Чемпіонат України 2021

  Команда Місце
 Збірна Харківської області -   ШВСМ "Політехнік" 1
 Збірна м. Києва 2
  Збірна Донецької області  3
 

"ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

4

 

Кубок України 2020

  Команда Місце
 Збірна Харківської області -  ШВСМ "Політехнік" 1
   "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

2
   Збірна м. Києва 3
 

 Збірна Донецької області 

4

 

-ЮНАКИ, ДІВЧАТА, ЮНІОРИ ТА ЮНІОРКИ-

 

Юніорки 2003 р.н. (2020)

  Команда Місце

 Збірна м. Києва

1
 "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

2

 Збірна Донецької області 

3
   Збірна Харківської області 4

 

Юніорки 2004 р.н. 2021

  Команда Місце
 Збірна м. Києва 1
 Збірна Харківської області 2
Збірна Донецької області  3
 

"ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

4
  СДЮШОР № 9 5

 

Юніори 2003 р.н. 2021

  Команда Місце
 Збірна Харківської області - 1 1
 КЗ ЛОР "ЛУФК", м. Львів 2

 "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

3
  Збірна Харківської області - 2 4
 

  "Меотіда", м. Маріуполь

5

 

Юніори 2004 р.н. (2020)

  Команда Місце
 КЗ ЛОР "ЛУФК", м. Львів 1
 Збірна Харківської області - 1 2
 "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

3
 

 "Динамо" м. Ужгород

4
 
   ДЮСШ № 21 м. Київ 5
   КДЮСШ ім. Ю. Кутенко 6
   Збірна Харківської області - 2 7
  "Меотіда", м. Маріуполь 8

 

Юнаки 2006 р.н. (2020)

  Команда Місце
Збірна Харківської обл. 1

"КІВС", м. Львів

2

КДЮСШ ім. Ю. Кутенка, 

м. Львів

3
 

ГО "ВА ім. О. Баркалова" - СДЮШОР ім. Я. Клочкової

4
 

Збірна Закарпатської області

5
 

ДЮСШ "Водне поло", 

м. Одеса

6
  ДЮСШ № 3, м. Львів 7
  СОК "Євроспорт", м. Львів 7
  ДНУ-Дніпро - Збірна Дніпропетровської обл. 9
  СДЮШОР ім. Я. Клочкової-ГО ВА ім. О. Баркалова 9
  КЗ КДЮСШ «Меотіда», м. Маріуполь 11

 

 

 

Юнаки 2008 р.н. (2020)

  Команда Місце
ДЮСШ № 3, м. Львів 1
СОК "Євроспорт", м. Львів 2
Збірна Харківської обл. 3
   Збірна м. Ужгород 4
 

СДЮШОР ім. Я. Клочкової, 

м. Харків

5
  ДНУ-Дніпро - Збірна Дніпропетровської обл. 6
  Збірна м. Києва 7
  ДЮСШ №21 - 2, м. Київ 8
  ДЮСШ №21 - 1, м. Київ 9
 

ДЮСШ Водне поло, м. Одеса

10

 

ПАРТНЕРИ: