*ВИЩОЮ ЧЕСТЮ ДЛЯ ВАТЕРПОЛІСТА Є ВИСТУП ЗА ЗБІРНУ КОМАНДУ КРАЇНИ* Дата: 2021-04-07 10:42:24 | Просмотров: 740

ІІІ тур чемпіонату України (Суперліга) серед чоловіків з водного поло

З 24 по 26 квітня 2021 р. у місті Харкові на базі басейну "НТУ ХПІ" відбудеться ІІІ тур  чемпіонату України (Суперліга) серед чоловіків з водного поло.

Головний суддя змагань - Бєлєвцов В.І. (МК). 

 

Технічне засідання відбудеться 24 квітня о 14:00 в басейні "НТУ ХПІ".

 

 Виклики

Читати далі
Дата: 2021-04-06 10:18:42 | Просмотров: 213

НТЗ U 15

З 23 по 29 квітня  2021 р. у місті Кам'янському в басейні "МіКомп" відбудеться навчально-тренувальний збір національної збірної команди України з водного поло (юніори) U-15.

 

 Виклики

Дата: 2021-03-15 11:07:17 | Просмотров: 552

Рішення КДК ФВПУ

 

19 березня 2021 року відбудеться засідання КДК Всеукраїнської громадської організації «Федерація водного поло України»

 

 

 

 

 Рішення

 

 

Дата: 2021-03-15 09:47:10 | Просмотров: 946

І тур (група ІІ) чемпіонату України серед юнаків 2007 р.н.

З 19 по 23 квітня 2021 р. у місті Харкові на базі басейну  "НТУ ХПІ"  відбудеться І тур (група ІІ) чемпіонату України серед юнаків 2007 р.н. з водного поло.

 

Головний суддя змагань - Бєлєвцов В.І. (МК). 

Технічне засідання  відбудеться 19 квітня о 11:30 в басейні "НТУ ХПІ".

 

 Виклики

Читати далі
Дата: 2021-03-15 09:38:01 | Просмотров: 554

І тур (група І) чемпіонату України серед юнаків 2007 р.н.

З 20 по 22 квітня 2021 р. у місті Львів на базі басейну  "Динамо"  відбудеться І тур (група І) чемпіонату України серед юнаків 2007 р.н. з водного поло.

 

Головний суддя змагань - Наумчик Є.Г. (НК). 

Технічне засідання  відбудеться 20 квітня о 09:00 в басейні "Динамо".

 

 Виклики

Читати далі
Дата: 2021-03-15 09:51:35 | Просмотров: 600

І тур (група ІІІ) чемпіонату України серед юнаків 2007 р.н.

З 18 по 22 квітня 2021 р. у місті Дніпро на базі басейну  "ДНУ"  відбудеться І тур (група ІІІ) чемпіонату України серед юнаків 2007 р.н. з водного поло.

 

Головний суддя змагань - Гончаров С. В. (МК). 

Технічне засідання  відбудеться 18 квітня о 10:45 в басейні "ДНУ".

 

 Виклики

Читати далі
Дата: 2021-03-09 15:08:44 | Просмотров: 1294

ІІ тур чемпіонату України (Вища ліга) серед чоловіків та юніорів 2003 р.н. з водного поло.

З 12 по 16 квітня 2021 р. у місті Кам'янському на базі басейну  "Мікомп"  відбудеться ІІ тур чемпіонату України (Вища ліга) серед чоловіків та юніорів 2003 р.н. з водного поло.

Головний суддя змагань - Бєлєвцов В.І. (МК). Технічне засідання  відбудеться 12 квітня о 15:00 в готелі "Олімпія".

 

 Виклики

Читати далі
Дата: 2021-03-18 09:19:04 | Просмотров: 849

ІІ тур (група І) чемпіонату України серед юніорів 2005 р.н.

З 30 березня по 03 квітня 2021 р. у місті Кам'янському на базі басейну  "Мікомп"  відбудеться ІІ тур чемпіонату України серед  юніорів 205 р.н. з водного поло.

Головний суддя змагань - Висотін В.І. (НК). Технічне засідання  відбудеться 30 березня 2021  о 16:00 в готелі "Олімпія".

 

 Виклики

Читати далі
Дата: 2021-03-18 09:24:17 | Просмотров: 819

ІІ тур (група ІІ) чемпіонату України серед юніорів 2005 р.н.

 31 березня по 04 квітня 2021 р. у місті Дніпро на базі басейну  "ДНУ"  відбудеться ІІ тур (група ІІ) чемпіонату України серед юніорів 2005 р.н. з водного поло.

 

Головний суддя змагань - Гончаров С. В. (МК). 

Технічне засідання  відбудеться 31 березня 2021 о 10:30 в басейні "ДНУ".

 

 Виклики

Читати далі
Дата: 2021-03-01 13:24:40 | Просмотров: 744

ІІ тур чемпіонату України (Суперліга) серед чоловіків з водного поло.

З 26 по 28 березня 2021 р. у місті Кам'янському на базі басейну "МіКомп" відбудеться ІІ тур  чемпіонату України (Суперліга) серед чоловіків з водного поло.

Головний суддя змагань - Завізіон. (НК). 

Технічне засідання відбудеться 26 березняо о 16:00 в готелі "Олімпія".

 

 Виклики

Читати далі
Дата: 2021-02-17 12:29:11 | Просмотров: 617

ІІ тур чемпіонату України серед жінок з водного поло.

З 25 по 27 березня 2021 р. у місті Харкові на базі басейну  "ХПІ" відбудеться ІІ тур чемпіонату України серед жінок з водного поло.

 

Головний суддя змагань - Вішневська С.В. (МК). 

Технічне засідання відбудеться 25 березня о 10:15 в басейні "ХПІ".

 

 Виклики

Читати далі
Дата: 2021-02-18 10:40:53 | Просмотров: 333

НТЗ U 17 (юніорки)

З 11 по 15 березня  2021 р. у місті Харків в басейні  "ХПІ" відбудеться навчально-тренувальний збір національної збірної команди України з водного поло (юніорки) U-17.

 

 Виклики

Дата: 2021-02-16 12:56:42 | Просмотров: 1047

І тур (група ІІ) чемпіонату України (Вища ліга) серед чоловіків та серед юніорів 2003 р.н.

З 08 по 12 березня 2021 р. у місті Харків на базі басейну  "НТУ ХПІ"  відбудеться І тур (група ІІ) чемпіонату України (Вищп ліга) серед чоловіків та юніорів 2003 р.н. з водного поло.

Головний суддя змагань - Бєлєвцов В.І. (МК). Технічне засідання  відбудеться 08 березня о 10:30 в басейні "ХПІ".

 

 Виклики

Читати далі
Дата: 2021-02-16 12:01:06 | Просмотров: 747

І тур (група І) чемпіонату України (Вища ліга) серед чоловіків та серед юніорів 2003 р.н.

З 10 по 14 березня 2021 р. у місті Діпро на базі басейну  "ДНУ"  відбудеться І тур (група І) чемпіонату України (Вищп ліга) серед чоловіків та юніорів 2003 р.н. з водного поло.

Головний суддя змагань - Гончаров С.В. (МК). Технічне засідання  відбудеться 09 березня о 10:00 в басейні "ДНУ".

 

 Виклики

Читати далі
Дата: 2021-02-11 13:15:25 | Просмотров: 622

Чемпіонат України серед юніорок 2004 р.н.

З 04 по 07 березня 2021 р. у місті Дніпрі на базі басейну  "ДНУ" відбудеться фінал чемпіонату України серед юніорок 2004 р.н. з водного поло.

 

Головний суддя змагань - Гончаров С.В. (МК). Технічне засідання відбулося 19 лютого о 10:30 в басейні "ДНУ".

 

 Виклики

Читати далі
Страницы: <<  <  1  2  3  4  5  6  7  8  >  >>  

ТУРНІРНІ ТАБЛИЦІ:

 

-ЧОЛОВІКИ-

 

Супер ліга 2021

  Команда Місце
 "Динамо", м. Львів 1
 Збірна Харківської області 2
 ВК "Маріуполь 3
   НТУ ХПІ м. Харків 4

 

Вища ліга 2021

  Команда Місце

 ДЮСШ № 21, м. Київ

1

 ДЮСШ № 3, м. Львів

2
 Збірна Харківської області - 1 3
   КЗ ЛОР "ЛУФК", м. Львів 4
 

 "Динамо", м. Ужгород

5
 

 "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

6
   Збірна м. Київа 7
  Збірна Харківської області - 2 8
   "Меотіда", м. Маріуполь 9

 

 

 

 

Кубок України 2020

  Команда Місце
 "Динамо", м. Львів 1
   Збірна Харківської області 2
   НТУ ХПІ м. Харків 3
   ВК "Маріуполь 4
 

 Збірна Київської області - 1

5
   "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

6
   Збірна Київської області - 2 7

 

-ЖІНКИ-

 

Чемпіонат України 2021

  Команда Місце
 Збірна Харківської області -   ШВСМ "Політехнік" 1
 Збірна м. Києва 2
  Збірна Донецької області  3
 

"ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

4

 

Кубок України 2020

  Команда Місце
 Збірна Харківської області -  ШВСМ "Політехнік" 1
   "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

2
   Збірна м. Києва 3
 

 Збірна Донецької області 

4

 

-ЮНАКИ, ДІВЧАТА, ЮНІОРИ ТА ЮНІОРКИ-

 

Юніорки 2003 р.н. (2020)

  Команда Місце

 Збірна м. Києва

1
 "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

2

 Збірна Донецької області 

3
   Збірна Харківської області 4

 

Юніорки 2004 р.н. 2021

  Команда Місце
 Збірна м. Києва 1
 Збірна Харківської області 2
Збірна Донецької області  3
 

"ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

4
  СДЮШОР № 9 5

 

Юніори 2003 р.н. 2021

  Команда Місце
 Збірна Харківської області - 1 1
 КЗ ЛОР "ЛУФК", м. Львів 2

 "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

3
  Збірна Харківської області - 2 4
 

  "Меотіда", м. Маріуполь

5

 

Юніори 2004 р.н. (2020)

  Команда Місце
 КЗ ЛОР "ЛУФК", м. Львів 1
 Збірна Харківської області - 1 2
 "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

3
 

 "Динамо" м. Ужгород

4
 
   ДЮСШ № 21 м. Київ 5
   КДЮСШ ім. Ю. Кутенко 6
   Збірна Харківської області - 2 7
  "Меотіда", м. Маріуполь 8

 

Юнаки 2006 р.н. (2020)

  Команда Місце
Збірна Харківської обл. 1

"КІВС", м. Львів

2

КДЮСШ ім. Ю. Кутенка, 

м. Львів

3
 

ГО "ВА ім. О. Баркалова" - СДЮШОР ім. Я. Клочкової

4
 

Збірна Закарпатської області

5
 

ДЮСШ "Водне поло", 

м. Одеса

6
  ДЮСШ № 3, м. Львів 7
  СОК "Євроспорт", м. Львів 7
  ДНУ-Дніпро - Збірна Дніпропетровської обл. 9
  СДЮШОР ім. Я. Клочкової-ГО ВА ім. О. Баркалова 9
  КЗ КДЮСШ «Меотіда», м. Маріуполь 11

 

 

 

Юнаки 2008 р.н. (2020)

  Команда Місце
ДЮСШ № 3, м. Львів 1
СОК "Євроспорт", м. Львів 2
Збірна Харківської обл. 3
   Збірна м. Ужгород 4
 

СДЮШОР ім. Я. Клочкової, 

м. Харків

5
  ДНУ-Дніпро - Збірна Дніпропетровської обл. 6
  Збірна м. Києва 7
  ДЮСШ №21 - 2, м. Київ 8
  ДЮСШ №21 - 1, м. Київ 9
 

ДЮСШ Водне поло, м. Одеса

10

 

ПАРТНЕРИ: