*ВИЩОЮ ЧЕСТЮ ДЛЯ ВАТЕРПОЛІСТА Є ВИСТУП ЗА ЗБІРНУ КОМАНДУ КРАЇНИ* Дата: 2019-01-25 14:40:21 | Просмотров: 810

1 тур (група 2) ЧУ серед юніорів 2003 р. н.

З 04 по 08 березня 2019 р. у місті Харкові, на базі басейну "ХПІ" відбувся 1 тур (група 2) відкритого  чемпіонату України серед юніорів 2003 р. н. з водного поло.

 

Головний суддя змагань - Бєлєвцов В.І. (МК).

 

Технічне засідання відбудеться 04 березня о 10:00 в басейні "ХПІ".

 

  Виклики

Читати далі
Дата: 2019-01-16 10:54:43 | Просмотров: 388

1 тур (група 4) ЧУ серед юнаків 2005 р.н.

З 01 по 03 березня 2019 р. у місті Києві на базі басейну  "Школа плавання та здоров'я" відбувся 1 тур (група 4) відкритого чемпіонату України серед юнаків 2005 р.н. з водного поло.

 

Головний суддя змагань - Капінус В.В. (МК).

 

Технічне засідання відбудеться 01 березня о 19:00 в басейні "Школа плавання та здоров'я".

 

 

  Виклики

Читати далі
Дата: 2019-01-23 16:51:58 | Просмотров: 155

МТ до кваліфікаційних змагань ЧЄ U-17 (юніори)

З 28 лютого по 03 березня 2019 р. у місті Новаки (Словаччина) відбувся міжнародний турнір до кваліфікаційних змагань чемпіонату Європи U-17 (юніори).

 

 

  Виклики

Дата: 2019-01-23 16:33:48 | Просмотров: 422

1 тур (фінал) ЧУ серед юніорок 2002 р.н.

З 28 лютого по 02 березня 2019 р. у місті Харкові на базі басейну "ХПІ" відбувся 1 тур (фінал) відкритого чемпіонату України серед юніорок 2002 р.н. з водного поло.

 

Головний суддя змагань - Вишневська С.В. (МК).

 

Технічне засідання відбудеться 28 лютого об 11:00 в басейні "ХПІ".

 

 

  Виклики

Читати далі
Дата: 2019-01-16 10:46:17 | Просмотров: 425

1 тур (група 1) ЧУ серед юнаків 2005 р.н.

З 25 лютого по 01 березня 2019 р. у місті Харкові на базі басейну  "Пiонер" відбувся 1 тур (група 1) відкритого чемпіонату України серед юнаків 2005 р.н. з водного поло.

 

Головний суддя змагань - Бєлєвцов В.І. (МК).

 

  Виклики

Читати далі
Дата: 2019-02-15 11:21:24 | Просмотров: 132

Оголошення

Кафедра водних видів спорту Національного університету фізичного виховання і спорту України запрошує всіх у 2019 році на навчання за спеціальністю 017 «Фізична культура і спорт», спеціалізація – тренерська діяльність в обраному виді спорту (за видами спорту: плавання, підводне плавання, водне поло, синхронне плавання, стрибки у воду, веслування на байдарках і каное, академічне веслування, вітрильний спорт, веслувальний слалом).

Читати далі
Дата: 2019-02-20 16:04:38 | Просмотров: 103

Інформація щодо кваліфікаційних змагань до ЧЄ серед жінок

З 25 по 28 квітня 2019 р. у Португалії відбудуться кваліфікаційні змагання чемпіонату Європи з водного поло серед жінок.

 

Кваліфікаційна група складається з таких команд: Португалія, Румунія, Словаччина, Україна, Швейцарія, Чехія.

 

Усі команди грають одна з одною за колом, після чого братимуть участь у іграх плей-оф (12 та 26 жовтня 2019 р.) відповідно до зайнятого місця у групі з останніми шістьома командами чемпіонату Європи (Франція, Німеччина, Сербія, Ізраїль, Хорватія, Туреччина).

 

Дата: 2019-01-16 11:17:11 | Просмотров: 541

1 тур ЧУ серед жінок

З 22 по 24 лютого 2019 р. у місті Дніпрі на базі басейну  "ДНУ" відбудеться 1 тур відкритого чемпіонату України серед жінок з водного поло.

 

Головний суддя змагань - Фоміченко Г.Д. (НК).

 

Технічне засідання відбудеться 22 лютого о 12:00 в басейні "ДНУ".

 

 

  Виклики

Читати далі
Дата: 2019-01-18 11:19:38 | Просмотров: 129

НТЗ до кваліфікаційних змагань ЧЄ U-17 (юніори)

З 17 по 23 лютого 2019 р. у місті Кам'янському на базі басейну "МіКомп" відбувся навчально-тренувальний збір до кваліфікаційних змагань чемпіонату Європи національної збірної команди України U-17 (юніори) з водного поло.

 

  Виклики

Дата: 2019-01-18 09:56:46 | Просмотров: 130

5 гра Світової ліги

19 лютого 2019 р. в Іспанії відбулася 5 гра Світової ліги з водного поло серед чоловічих команд між національними збірними Іспанії та України.

 

Делегат: Mr Lonzi (Італія).

Рефері 1 / Рефері 2: Mr Schopp (Німеччина) / Mr Gransjean (Нідерланди).

 

 

  Виклики

Читати далі
Дата: 2019-01-17 10:08:02 | Просмотров: 128

НТЗ до кваліфікаційних змагань ЧЄ (чоловіки)

З 11 по 17 лютого 2019 р. у місті Кам'янському на базі басейну "МіКомп" відбувся навчально-тренувальний збір до кваліфікаційних змагань чемпіонату Європи національної збірної команди України з водного поло (чоловіки).

 

  Виклики

Дата: 2019-01-16 11:05:12 | Просмотров: 297

1 тур (група 2) ЧУ серед юнаків 2005 р.н.

З 15 по 17 лютого 2019 р. у місті Дніпрі на базі басейну  "ДНУ" відбувся 1 тур (група 2) відкритого чемпіонату України серед юнаків 2005 р.н. з водного поло.

 

Головний суддя змагань - Гончаров С.В. (МК).

 

Технічне засідання відбудеться 15 лютого о 12:00 в басейні "ДНУ".

 

 

  Виклики

Читати далі
Дата: 2019-01-16 11:27:59 | Просмотров: 526

ІІІ тур ЧУ (Супер ліга) серед чоловіків

З 09 по 11 лютого 2019 р. у місті Харкові, на базі басейну "ХПІ" відбувся ІІІ тур відкритого  чемпіонату України (Супер ліга) серед чоловіків з водного поло.

 

Головний суддя змагань - Бєлєвцов В.І. (МК).

Судді туру: Вишневська С. (МК), Махарадзе Г. (МК), Черленяк Д. (І кат.).

 

Технічне засідання відбудеться 09 лютого о 17:00 в басейні "ХПІ".

 

  Виклики

Читати далі
Дата: 2019-01-18 11:23:53 | Просмотров: 279

І тур (група ІIІ) ЧУ серед юнаків 2005 р.н.

З 08 по 10 лютого 2019 р. у місті Львові на базі басейну  "Динамо" відбувся І тур (група ІІІ) відкритого чемпіонату України серед юнаків 2005 р.н. з водного поло.

 

Головний суддя змагань - Наумчик Є.Г. (НК).

 

Технічне засідання відбудеться 08 лютого о __:__ в басейні "Динамо".

 

  Виклики

Читати далі
Дата: 2019-02-01 12:23:04 | Просмотров: 110

МТ до кваліфікаційних змагань ЧЄ U-15 (юніори)

З 08 по 12 лютого 2019 р. у місті Бекешчаба (Угорщина) відбудеться міжнародний турнір до кваліфікаційних змагань чемпіонату Європи з водного поло серед юніорів (U-15).

 

  Виклики

 

Страницы: <<  <  1  2  3  4  5  6  7  8  >  >>  
Натиснути для перегляду

 

ЖЕРЕБКУВАННЯ

 


 

ТУРНІРНІ ТАБЛИЦІ:

 

-ЧОЛОВІКИ-

 

Супер ліга

Команда Тур Очки Місце
 "Динамо", м. Львів 5 39 1
 "ЛУФК", м. Львів 5 30 2
 Збірна Харківської області 5 21 3
 ВК "Маріуполь" 5 0 4

 

Вища ліга

  Команда Тур Очки Місце

 КЗ ЛОР "ЛУФК", м. Львів

3 28 1

 НТУ "ХПІ"-ШВСМ,

м. Харків

3 19 2
 Збірна Харківської області - 1 3 17 3
   Збірна Київщини 3 17 4
 

  "Меотіда", м. Маріуполь

3 6 5
    Збірна Харківської області - 2 3 0 6

 

Юніори 2001 р.н.

  Команда Тур Очки Місце

 КЗ ЛОР "ЛУФК", м. Львів

3 18 1
 Збірна Харківської області - 1 3 12 2

 "Меотіда", м. Маріуполь

3 6 3
    Збірна Харківської області - 2 3 0 4

 

Кубок України

  Команда Місце
  1
    2
    3
    4
    5
    6

 

-ЖІНКИ-

 

Чемпіонат України

  Команда Тур Очки Місце
 Збірна Донецької області  4 24 1
 Збірна Харківської області - ШВСМ "Політехнік" 4 20 2
 "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

4 16 3
 

 Збірна м. Києва

4 12 4

 

Кубок України

  Команда Місце
  1
    2
    3
 

 

4

 

-ЮНАКИ, ДІВЧАТА, ЮНІОРИ ТА ЮНІОРКИ-

 

Юніори 2003 р.н. (група 1)

Команда Тур Очки Місце
КЗ ЛОР "ЛУФК", м. Львів 1 13 1
Збірна Закарпатської обл. 1 13 2
ДЮСШ Водне поло, м. Одеса 1 9 3
ДНУ-Дніпро - Збірна Дніпропетровської обл. 1 6 4

КДЮСШ ім. Ю.Кутенка,

м. Львів

1 3 5
Меотіда, м. Маріуполь 1 0 6

 

Юніори 2003 р.н. (група 2)

Команда Тур Очки Місце

 Збірна Харківської обл. - 1

1 15 1
 Збірна Харківської обл. - 2 1 12 2
 "Динамо", м. Київ 1 7 3

 ХДВУФК №1, м. Харків

1 7 4
 ДЮСШ №21, м. Київ 1 3 5

 ГО ВА ім. О. Баркалова,

 м. Харків

1 0 6

 

Юнаки 2005 р.н. (група 2)

Команда Тур Очки Місце

ДНУ-Дніпро - Збірна Дніпропетровської обл. - 2

1 9 1
ДЮСШ "Водне поло", м. Одеса 1 6 2
ДНУ-Дніпро - Збірна Дніпропетровської обл. - 1 1 3 3

"Меотіда", м. Маріуполь

1 0 4

 

Юнаки 2005 р.н. (група 3)

Команда Тур Очки Місце

ДЮСШ № 3 - КЗ ЛОР "ЛУФК", м. Львів

1 9 1
КВВС "Аквапарк", м. Львів 1 6 2
СОК "Євроспорт", м. Львів 1 3 3

ДЮСШ № 3, м. Львів

1 0 4

 

Юнаки 2005 р.н. (група 3)

Команда Тур Очки Місце

КДЮСШ ім. Ю. Кутенка,

м. Львів

1 9 1
ВК "Ужгород" 1 3 2
ДЮСШ №21, м. Київ 1 3 3

СДЮШОР №9, м. Київ

1 3 4

 

Юнаки 2007 р.н. (група 1)

Команда Тур Очки Місце

Збірна Харківської обл. - 1

1 12 1

ГО "ВА ім. О. Баркалова - СДЮШОР ім. Я. Клочкової,

м. Харків

1 7 2

КДЮСШ ім. Ю. Кутенка,

м. Львів

1 7 3

ОК ДЮСШ "Динамо",

м. Ужгород

1 3 4
Збірна Харківської обл. - 2 1 0 5

 

Юнаки 2007 р.н. (група 2)

Команда Тур Очки Місце
CОК "Євроспорт", м. Львів

 

1 12 1
ДЮСШ №3, м. Львів

 

1 9 2
ДЮСШ Водне поло, м. Одеса

 

1 6 3
ДНУ-Дніпро - Збірна Дніпропетровської обл.

 

1 3 4
ВА ім. Баркалова, м. Харків 1 0 5

 

Юнаки 2007 р.н. (група 3)

Команда Тур Очки Місце

СДЮШОР №9, м. Київ

1 9 1

ВК "Ужгород"

1 6 2

ДЮСШ №21 - 2, м. Київ

1 3 3

ДЮСШ №21 - 1, м. Київ

1 0 4

 

Юніорки 2002 р.н.

  Команда Очки Місце
  Збірна м. Києва  9 1
 Збірна Харківської області 4 2
 Збірна Донецької області 3 3
 

 "ДНУ-Дніпро" - Збірна

  Дніпропетровської області

1 4

 

ПАРТНЕРИ: